הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יצחקי הוא המנהל המקצועי של מכבי תל אביב. גם אם לא רשמית.
הוא עוקב אחרי שחקנים(כמובן עם אנשים תחתיו), הוא עוקב אחרי הצעירים שלהם בנוער והמושאלים, הוא מעורב בבחירת המאמן והצוות.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

הפועלעולה כתב:
28 ינואר 2021, 22:33
מה גורם לך להאמין שברדה מסוגל לנהל מועדון גדול (או "גדול", תחליטו אתם) בליגת העל בשלב כזה של הקריירה?
לא צריך למהר, כרגע זה שלב החניכה עבור ברדה. עוד שנתיים-שלוש יהיה על מה לדבר.

מעדיף שיביאו מנהל מקצועי זר שיביא מאמן שיהיה מאמן משלו. כמו שאמרתי, היה להם מספיק זמן לחשוב על אופציות, אין תירוצים.
אבל כמו שאני רואה את זה המאמן הבא שלנו יהיה ניסו או אופיר חיים. ואז באמת נהיה מועדון "גדול".
זה לא מדע טילים. שחקנים צעירים ממנו בעולם/ כוכבים בקנה מידה שלו, קבלו מועדונים ענקיים. חלק הצליחו וחלק נכשלו, כמו סטטיסטיקה רגילה של מאמנים.
ברדה שחקן ענק בקנה מידה שלנו, כעשר שנים באירופה, יכול וצריך להכנס לתפקיד הזה בקיץ (אלא אם יש לו מניעה בריאותית).
למה אופיר חיים?? משלנו, נסיון של כמה שנים, מנסה לשחק כדורגל, ולדעתי יסכים וייסתדר במבנה הארגוני הזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לגמרי אעדיף להמר על אופיר מאשר להביא עוד איזה מאמן ישראלי מעפן שהסוף(והיכולת) ידוע מראש.

בשביל שזה יצליח צריך מישהו מעליו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

MikiRed כתב:
28 ינואר 2021, 22:38
זה לא מדע טילים. שחקנים צעירים ממנו בעולם/ כוכבים בקנה מידה שלו, קבלו מועדונים ענקיים. חלק הצליחו וחלק נכשלו, כמו סטטיסטיקה רגילה של מאמנים.
ברדה שחקן ענק בקנה מידה שלנו, כעשר שנים באירופה, יכול וצריך להכנס לתפקיד הזה בקיץ (אלא אם יש לו מניעה בריאותית).
למה אופיר חיים?? משלנו, נסיון של כמה שנים, מנסה לשחק כדורגל, ולדעתי יסכים וייסתדר במבנה הארגוני הזה.
על כל גווארדיולה אחד יש אלף לאמפרדים ומארדונות. מעדיף אנשי מקצוע אמיתיים ולא פיקציות שאלוהים יודע מה יקרה איתם.
הדבר האחרון שבא לי זה שהפורום יהיה מלא בביקורות על ברדה כי נתנו לו תפקיד שגדול עליו בשלב הזה של הקריירה. כמו שאמרתי, שיתמיד בעבודה שהוא עושה כרגע ואולי יהיה מה לדבר בעוד כמה שנים כשהוא יעבוד, תוך כדי שהוא מתחנך תחת איש מקצוע אמיתי (אם כבר דיברו פה על יצחקי, שהיה יד ימינו של מנספורד במשך כמה שנים טובות)

לגבי אופיר... אם הוא לא היה שחקן עבר פה, אף אחד לא היה חושב בכיוון הזה בכלל. בעיניי זה קצת הזיה שהג'וב הבא שלו זה או ראשון לציון או ב"ש, אבל מי אני שאפריע לפנטזיות שלכם.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

נקווה למנהל מקצועי זר.
אבל אם רוצים יש אחד ישראלי שיש לי תחושה טובה לגביו זה אורן גולן בתקציב אפסי בחדרה מחזיק שם את הענינים פלוס בחירת זרים טובים ביחס לתקציב הייתי מביא אותו לעבוד ביחד עם ברדה .

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אנשים כאן מדברים לי על מנהל מקצועי, זר, אולי אורן גולן, אייל גולן, אלי טביב, כשאין לנו בעל בית.

או שיש והיא בקונכייה מאז הבחירות.

על מה אתם מדברים תגידו???
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:
28 ינואר 2021, 22:41
על כל גווארדיולה אחד יש אלף לאמפרדים ומארדונות. מעדיף אנשי מקצוע אמיתיים ולא פיקציות שאלוהים יודע מה יקרה איתם.
הדבר האחרון שבא לי זה שהפורום יהיה מלא בביקורות על ברדה כי נתנו לו תפקיד שגדול עליו בשלב הזה של הקריירה. כמו שאמרתי, שיתמיד בעבודה שהוא עושה כרגע ואולי יהיה מה לדבר בעוד כמה שנים כשהוא יעבוד, תוך כדי שהוא מתחנך תחת איש מקצוע אמיתי (אם כבר דיברו פה על יצחקי, שהיה יד ימינו של מנספורד במשך כמה שנים טובות)

לגבי אופיר... אם הוא לא היה שחקן עבר פה, אף אחד לא היה חושב בכיוון הזה בכלל. בעיניי זה קצת הזיה שהג'וב הבא שלו זה או ראשון לציון או ב"ש, אבל מי אני שאפריע לפנטזיות שלכם.
מנספורד זה איש מקצועי אמיתי?פאקינג סוכן שחקנים.
מי אתה חושב שיגיע לפה?מונצ׳י?יבוא איזה מישהו לגרבץ לעשות בטן-גב ולעזוב אחרי עונה כמו שקרה במכבי חיפה.

אנחנו צריכים מישהו לטווח ארוך.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא יעזור אף מאמן זר ולא מנהל מקצועי.
הכל מתחיל מאלונה.
אם היא רוצה קבוצה חזקה - תהיה קבוצה חזקה. אפילו עם אבוקסיס ישאר מאמן.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
28 ינואר 2021, 22:48
לא יעזור אף מאמן זר ולא מנהל מקצועי.
הכל מתחיל מאלונה.
אם היא רוצה קבוצה חזקה - תהיה קבוצה חזקה. אפילו עם אבוקסיס ישאר מאמן.
1+
אפשר לעשות תכנונים מקצועיים מהיום עד מחר
כל עוד אין בעלים או במקרה שלנו אין/יש בעלים אי אפשר לבנות שום תכנית מקצועית אסטרטגית.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

כבר לא עובד השטיק הזה. במקרה הטוב (או הרע, בעיניי) היא תחזור ושוב תפזר מיליונים על ישראלים בינוניים מאשדוד ופתח תקווה.
כבר אין לה, למערכת ולקהל את הרעב שהיה ב-2014 וסחף את המועדון לגבהים חדשים.
כדי להצליח נצטרך להיות מועדון כדורגל מתפקד. לא חושב שזה אי פעם יקרה עם אלונה ברקע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מצד שני להמשיך להשאיר את המועדון בידיים של מאמנים זה לא בדיוק פתרון.
כל אחד יביא, ישאיר ויעיף מי שבא לו והברדק יחגוג.
זה אחלה מתכון לצרות כלכליות. במיוחד כשאין בעלים שעומד מאחורי כל זה מבחינה כלכלית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:
28 ינואר 2021, 22:52
כבר לא עובד השטיק הזה. במקרה הטוב (או הרע, בעיניי) היא תחזור ושוב תפזר מיליונים על ישראלים בינוניים מאשדוד ופתח תקווה.
כבר אין לה, למערכת ולקהל את הרעב שהיה ב-2014 וסחף את המועדון לגבהים חדשים.
כדי להצליח נצטרך להיות מועדון כדורגל מתפקד. לא חושב שזה אי פעם יקרה עם אלונה ברקע.
אז לקפל?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

שיש כתב:
28 ינואר 2021, 22:53
אז לקפל?
בוקר טוב אליהו. אני קיפלתי ברגע שאת הקיצוץ הראשון עשו עם הצוות של אתלטיקו. היה ברור לאן הרוח נושבת

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

הפועלעולה כתב:
28 ינואר 2021, 22:55
בוקר טוב אליהו. אני קיפלתי ברגע שאת הקיצוץ הראשון עשו עם הצוות של אתלטיקו. היה ברור לאן הרוח נושבת
ברגע ששיחררו את בורטניק וטענו שאין יותר צורך ביועץ פיזי

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:
28 ינואר 2021, 22:55
התכוונתי את המועדון,אלונה לא משחררת אותנו ולא משקיעה. טרנר ישאר ריק גם אחרי הקורונה

שלח תגובה