הבחירות שלכם - שחקני הפועל באר שבע הגדולים בכל הזמנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: הבחירות שלכם - שחקני הפועל באר שבע הגדולים בכל הזמנים

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ותגידו,אתם אמיתיים שבניון לא מוזכר כמעט?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לראות את הפוסטים של מליקסון ולירות למי שלא כתב אותו בברך.

הכי גדול, בפער.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:
13 אפריל 2020, 23:42
ומנגד, ברד אדריכל האליפויות ההן בסבנטיז, וכן - אני יודע שהדיבורים האלו עושים לך חררה. גם ראש בראש מול בוזגלו, לא בטוח שמליקסון לוקח, בטח לא בנוקקאוט.
אפשר להתווכח על השוואות ספציפיות (בעיניי זה מגוחך, אבל זכותך).
להרכיב 11 ללא מליקסון זה כבר גובל באשפוז בכפייה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מליקסון ובוזגלו צריכים להיות באנקרים בהרכב, כמו ויטור, וואקמה (ולדעתי גם אוגו וחלילוביץ').
מבין את אלה שיתווכחו על עמדת השוער, עמדת המגינים, עמדת הבלם ליד ויטור, ועמדת החלוץ, בטח אלה שראו את שנות האליפות, אבל לדעתי ה-6 למעלה היו הגדולים ביותר שלבשו את המדים שלנו מבחינה מקצועית, לפחות מאז שאני רואה כדורגל (תחילת שנות ה-90).
בניון למשל נתן כאן עונה אחת טובה (גם לזועבי הייתה כזאת, אפילו כבש 17 שערים אם אני זוכר נכון), אבל לא הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה (לא באשמתו כמובן), כשהרבה מהשערים היו במשחקים שהובסנו או הפסדנו ולא שינו יותר מידי (כמו הצמד בטדי).
אם נשווה לדוגמא לחלילוביץ', שלקח קבוצה שהיה בה בעיקר טקטיקה ועבודת הגנתית קבוצתית, ונתן לה את הברק, את הקסם, הרבה פעמים היה זה שמשך אותה לאן שהגיעה (רוסו להזכיר לכולם אצלנו היה רק כינור שני לחליל למרות המספרת האדירה בגמר הגביע), לדעתי חלילוביץ' נתן עונה גדולה יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

מסכים עם פרגסון.
חלילוביץ זה היה קסם בקבוצה אפורה.
הייתי פשוט ממתין שהכדור יגיע אליו ולאחר מכן משהו טוב יקרה.
הוא היה פליימקר-קלאסי שלא ידע לעשות הגנה.
בכדורגל המודרני היום פחות רואים שחקנים כאלה.

אני זוכר שהיה לו פיוז קצר,שלא שיחרורו אותו למשחק הידידות של בוסניה נגד ברזיל-למחרת כותרת בעיתון "אני עם באר שבע גמרתי"

אני אוהד משנות ה90 המוקדמות וקשה לי להשוות זרים ששיחקו איתנו לאלה שהביאו את האליפות.
בתקופה ההיא היו לנו שחקני בית בינונים יחד עם זרים שהם יחסית טובים שזה יחסית הספיק.

יצא לי לשוחח עם אלי זינו לאחרונה באירוע והוא באמת הדגיש לי את זה שהוא תמיד כיוון לשחקנים מקומיים ונוער זול יחד עם זרים יקרים.
לא סתם הונחתו פה זרים כמו זרקו סרפמורסקי,היה את הברזלאי הזה ששיחק פה ב03 שהיה באולמפית של ברזיל.
ממש היה תחושה שהיו פה זרים טובים ביחס לחומר המקומי

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
14 אפריל 2020, 12:02
אפשר להתווכח על השוואות ספציפיות (בעיניי זה מגוחך, אבל זכותך).
להרכיב 11 ללא מליקסון זה כבר גובל באשפוז בכפייה.

הנקודה היא שאותו דבר תקף גם לגבי ברד ובוזגלו.

Sir Alex Ferguson כתב:
14 אפריל 2020, 12:23
בניון למשל נתן כאן עונה אחת טובה (גם לזועבי הייתה כזאת, אפילו כבש 17 שערים אם אני זוכר נכון), אבל לא הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה (לא באשמתו כמובן), כשהרבה מהשערים היו במשחקים שהובסנו או הפסדנו ולא שינו יותר מידי (כמו הצמד בטדי).
אם נשווה לדוגמא לחלילוביץ', שלקח קבוצה שהיה בה בעיקר טקטיקה ועבודת הגנתית קבוצתית, ונתן לה את הברק, את הקסם, הרבה פעמים היה זה שמשך אותה לאן שהגיעה (רוסו להזכיר לכולם אצלנו היה רק כינור שני לחליל למרות המספרת האדירה בגמר הגביע), לדעתי חלילוביץ' נתן עונה גדולה יותר.

ממש לא נכון לגבי בניון, רוב השערים שלו היו כאלה שהניבו נק' (בתבוסה בטדי אגב, הוא כבש רק אחד. גוסייב גם), כולל שערי קלאצ' מכריעים, אלמלא הוא היינו יורדים כבר מחזור 20, ומעל הכל נותן לעניין משנה תוקף הוא גילו הצעיר והעובדה שזו הייתה עונתו הראשונה בבוגרים.

oshri26 כתב:
14 אפריל 2020, 19:59
מסכים עם פרגסון.
חלילוביץ זה היה קסם בקבוצה אפורה.
הייתי פשוט ממתין שהכדור יגיע אליו ולאחר מכן משהו טוב יקרה.
הוא היה פליימקר-קלאסי שלא ידע לעשות הגנה.
בכדורגל המודרני היום פחות רואים שחקנים כאלה.

אני זוכר שהיה לו פיוז קצר,שלא שיחרורו אותו למשחק הידידות של בוסניה נגד ברזיל-למחרת כותרת בעיתון "אני עם באר שבע גמרתי"

אני אוהד משנות ה90 המוקדמות וקשה לי להשוות זרים ששיחקו איתנו לאלה שהביאו את האליפות.
בתקופה ההיא היו לנו שחקני בית בינונים יחד עם זרים שהם יחסית טובים שזה יחסית הספיק.

יצא לי לשוחח עם אלי זינו לאחרונה באירוע והוא באמת הדגיש לי את זה שהוא תמיד כיוון לשחקנים מקומיים ונוער זול יחד עם זרים יקרים.
לא סתם הונחתו פה זרים כמו זרקו סרפמורסקי,היה את הברזלאי הזה ששיחק פה ב03 שהיה באולמפית של ברזיל.
ממש היה תחושה שהיו פה זרים טובים ביחס לחומר המקומי

גבר,
אתה קצת מנותק מהמציאות... קודם לכן עם דיקוסטנזו, כעת עם ''קבוצה אפורה'' וההזיות שכתבת על סרפימובסקי ומונטיירו. שני פלופים שנחתכו אחרי שתיים וחצי משחקים.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אורי אדום בנשמה כתב:
16 אפריל 2020, 23:36
הנקודה היא שאותו דבר תקף גם לגבי ברד ובוזגלו.

ממש לא נכון לגבי בניון, רוב השערים שלו היו כאלה שהניבו נק' (בתבוסה בטדי אגב, הוא כבש רק אחד. גוסייב גם), כולל שערי קלאצ' מכריעים, אלמלא הוא היינו יורדים כבר מחזור 20, ומעל הכל נותן לעניין משנה תוקף הוא גילו הצעיר והעובדה שזו הייתה עונתו הראשונה בבוגרים.

גבר,
אתה קצת מנותק מהמציאות... קודם לכן עם דיקוסטנזו, כעת עם ''קבוצה אפורה'' וההזיות שכתבת על סרפימובסקי ומונטיירו. שני פלופים שנחתכו אחרי שתיים וחצי משחקים.
נראה לי שהוא התכוון לסיסטון שגם הוא לא הותיר רושם יוצא דופן, גם סרפימובסקי, מיקה אלטונן ובטח שכחתי עוד כמה שהגיעו כהבטחה אבל לא תפסו.

לא ראיתי שמישהו הזכיר את ויקטור מורוז וקלפטנו.. מאוד אהבתי אותם והם בהחלט מהזרים היותר טובים ששיחקו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אם כבר קלפטנו, רומנים וזרים ששבו לבבות ראוי להזכיר גם את דניאל סקנטיי אבל בעיקר את מריאן ביקו הנהדר.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אין מגן שמאלי כמו יעקוב כהן! .
הצליח גם בברייטון באנגליה . מאדריכלי האליפויות .

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אין מגן שמאלי כמו יעקוב כהן! .
הצליח גם בברייטון באנגליה . מאדריכלי האליפויות .

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

נראה לי שהצלחתי למצוא את ההרכב של כל הזמנים , הזמנים שלי לפחות:
שוער: אסי רחמים, השיחרור שלו סידר לנו ירידת ליגה( על הספסל מוסקוביץ וגורש)
מגן ימני: גדי חזות, הפצצות שלו הפחידו שוערים, המהירות שלו באגף שרפה את הדשא( על הספסל- בן ביטון, לוחם ללא פשרות, יציב מאוד, לקח 3 אליפויות, אורי בנימין).
מגן שמאלי: יעקוב כהן, ללא תחרות. אלוף אמיתי שיצא לליגה האנגלית . ( מחליף: דוידזאדה,שוקי נגר).
בלמים: מיגל ויטור הגדול מכולם, ויליאם סוארז .( מחליפים: אלון בן דור הענק ושלמה אילוז)
קשר אחורי: ג'ון אוגו, חולה עליו. מחליפים( סתיו אלימלך נשמה אמיתית, מהראן ראדי קבלן אליפויות) .
קשר: אובידיו הובאן, הכי חכם שהיה פה. אלוף!
קשר: מאיר ברד- מי שלא ראה , לא יבין.( מחליפים: חלילוביץ , ויקטור מורוז )
התקפה: ואקמה, מה יש להוסיף.( אגף שמאל)
התקפה: מליקסון, תעשה לי ילד! ( אגף ימין)
התקפה: אליניב ברדה המלך, האיש והאגדה, מחייה המתים.( מחליפים בהתקפה: שלום אביטן, סימיוני, שי הולצמן והרוסי החתיך שהיה פה לפני שנתיים).
ואללה, קבוצה כזאת לא עושה בושות בליגת האלופות, בייחוד אם ברק בכר על הקווים ולופא קדוש עוזר מאמן על תקן יועץ ושועל קרבות.
בא לי לבכות כשאני נזכר בביצועים של אגדות הדשא האלה!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

delta7 כתב:
17 אפריל 2020, 16:05
אם כבר קלפטנו, רומנים וזרים ששבו לבבות ראוי להזכיר גם את דניאל סקנטיי אבל בעיקר את מריאן ביקו הנהדר.
מריאן בקו שחקן!
לא מוערך נספיק
לדעתי לא רחוק מהחליל מבחינת יכולת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סימיוני כתב:
20 אפריל 2020, 00:13
נראה לי שהצלחתי למצוא את ההרכב של כל הזמנים , הזמנים שלי לפחות:
שוער: אסי רחמים, השיחרור שלו סידר לנו ירידת ליגה( על הספסל מוסקוביץ וגורש)
מגן ימני: גדי חזות, הפצצות שלו הפחידו שוערים, המהירות שלו באגף שרפה את הדשא( על הספסל- בן ביטון, לוחם ללא פשרות, יציב מאוד, לקח 3 אליפויות, אורי בנימין).
מגן שמאלי: יעקוב כהן, ללא תחרות. אלוף אמיתי שיצא לליגה האנגלית . ( מחליף: דוידזאדה,שוקי נגר).

בלמים: מיגל ויטור הגדול מכולם, ויליאם סוארז .( מחליפים: אלון בן דור הענק ושלמה אילוז)
קשר אחורי: ג'ון אוגו, חולה עליו. מחליפים( סתיו אלימלך נשמה אמיתית, מהראן ראדי קבלן אליפויות) .
קשר: אובידיו הובאן, הכי חכם שהיה פה. אלוף!
קשר: מאיר ברד- מי שלא ראה , לא יבין.( מחליפים: חלילוביץ , ויקטור מורוז )
התקפה: ואקמה, מה יש להוסיף.( אגף שמאל)
התקפה: מליקסון, תעשה לי ילד! ( אגף ימין)
התקפה: אליניב ברדה המלך, האיש והאגדה, מחייה המתים.( מחליפים בהתקפה: שלום אביטן, סימיוני, שי הולצמן והרוסי החתיך שהיה פה לפני שנתיים).
ואללה, קבוצה כזאת לא עושה בושות בליגת האלופות, בייחוד אם ברק בכר על הקווים ולופא קדוש עוזר מאמן על תקן יועץ ושועל קרבות.
בא לי לבכות כשאני נזכר בביצועים של אגדות הדשא האלה!
מעדיף את גדי חזות על אורי בנימין?
מזכיר לכולם שמי שנבחר לכדורגלן העונה בישראל באליפות השנייה לא היה מאיר ברד או רפי אליהו, אלא אורי בנימין. עד כדי כך הוא היה גדול. מפתיע שמישהו שראה גם אותו וגם את חזות (הבחירה שלי כמובן כמישהו שלא ראה את האליפויות הייתה בחזות), בחר את גדי.

יעקב כהן אגב, לפי הסיפורים, חתם בברייטון אחרי שהתאמן וזכה להצעה כספית מארסנל, אבל העדיף את ברייטון בגלל שבארסנל היה על המשבצת שלו את המגן השמאלי של נבחרת אנגליה באותה התקופה קני סמסום (שמחזיק עד היום בשיא הופעות למגן שמאלי בנבחרת אנגליה בכל הזמנים) והוא לא חשב שיזכה לדקות (בברייטון הוא נאלץ להפסיד חלק גדול מהעונה בגלל שלא קיבל רישיון עבודה, אחרי שקיבל את הרישיון היה ברוטציה עם המגן השמאלי של הקבוצה האנגלית באותו הזמן והפך לבאר שבעי הראשוןן ששיחק באירופה).

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 מאי 2020, 10:19
מעדיף את גדי חזות על אורי בנימין?
מזכיר לכולם שמי שנבחר לכדורגלן העונה בישראל באליפות השנייה לא היה מאיר ברד או רפי אליהו, אלא אורי בנימין. עד כדי כך הוא היה גדול. מפתיע שמישהו שראה גם אותו וגם את חזות (הבחירה שלי כמובן כמישהו שלא ראה את האליפויות הייתה בחזות), בחר את גדי.

יעקב כהן אגב, לפי הסיפורים, חתם בברייטון אחרי שהתאמן וזכה להצעה כספית מארסנל, אבל העדיף את ברייטון בגלל שבארסנל היה על המשבצת שלו את המגן השמאלי של נבחרת אנגליה באותה התקופה קני סמסום (שמחזיק עד היום בשיא הופעות למגן שמאלי בנבחרת אנגליה בכל הזמנים) והוא לא חשב שיזכה לדקות (בברייטון הוא נאלץ להפסיד חלק גדול מהעונה בגלל שלא קיבל רישיון עבודה, אחרי שקיבל את הרישיון היה ברוטציה עם המגן השמאלי של הקבוצה האנגלית באותו הזמן והפך לבאר שבעי הראשוןן ששיחק באירופה).
לגדי חזות היו גם בעיטות פצצה בתנועה וגם בנייחים ולכן בחרתי בו. השער המרגש נגד הפועל פתח תקוה ייזכר לעולם ועד!
אין ספק שאורי היה המגן הימני הטוב ביותר לתקופתו!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סיאד חלילוביץ', גם אחרי כל כך הרבה שנים, WOW

https://www.youtube.com/watch?v=Zm_RKXA ... UhbDC7xHIQ

שלח תגובה