גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי הסניגור האדום »

Totti כתב:
18 אפריל 2020, 21:17
איפה ראית מלחמות?
להזכיר למפרק שהוא נוגע במועדון עם 12 אלף מינויים זה גם לא בסדר?

אנחנו "בעלי" מניה לכל דבר. אין סיכוי שמישהו יושב במועדון ומנהל תקציבים שעיקר סעיפי ההכנסות שלהם נשענים על הכסף שלנו ועושה בו כבשלו.

לא אמרתי ולא אומר מילה רעה על אלונה, אנחנו רחוקים משם.

אבל אם הפועל באר שבע בדרך לתהום, אני בצד של הפועל באר שבע והסנטימנטים שלי הם אך ורק לה.
מקווה שהוא רואה סנדרלנד עד מוות...כי כאן בארץ הם רואים אותנו כקהל שבוי ככה שערכנו במשוואה הוא לא יודע מה.
אני חושב שרוביק הוא בעל ההשפעה הגדולה, הכל תלוי במידת הזמן שהוא ישקיע בנכס הכי גדול של העיר שלו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה יונגר יכול לעשות אחרת? זאת העבודה שלו ועל זה משלמים לו.
אם נאיים עליו שלא יקנו מנויים זה יזיז לו את הביצה.
רק אלונה יכולה למנוע את זה . שתעמוד בהתחייבויות שלה ותעמיד קבוצה ראויה ותתן מחיר .
ברגע שזה יקרה הקהל ימשיך לתת אמון

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אדום זקן כתב:
18 אפריל 2020, 20:24
לא לדבר בסיסמאות כן בוא תהיה פרקטי תגיד לי מה הצעדים,הזעזועים וכו שאתה רוצה לעשות לאלונה מאוד הייתי רוצה לשמוע.
שאתה הולך על הראש שלה נטו אתה נכנס למגרש שלה ולנו כאוהדים אין שום סיכוי לנצח במגרש הזה.
כל הפגנה,מחאה ושות תיתקל במכונה משומנת ומאורגנת שתעיף ותסיר ממנה כל אחריות.
היא תעלה ותגיד שהשחקנים בגדו בה ושהיא נותנת כסך למועדון ובלה בלה ואין לנו שום סיכוי במגרש הזה.
אנחנו צריכים לשחק במגרש שלנו ומה זה אומר?
קודם כל לקבל נתונים ולהבין מתי חוזרת הליגה,ש ית לקבוע עם אדון נאמן לשמוע ממנו מה תוכניותיו בעיקר במי קובע מי נשאר ומי לא ומה משקלם של הצוות המקצועי בהחלטות הנל.
באותה מידה גם להבהיר לו בצורה חדה וברורה שאם נראה ונבין שהמטרה המרכזית כאן היא לבצע קיצוצים ולחתוך נבלי רחמים ומחשבה יהיו לעניין השלכות קשות מבחינת מנויים,כרטיסים וכו.
אבל אם נראה סגל משביע רצון נהיה אלה שימשכו את הקהל למגרש ולקניית מנויים.
במקביל לקבוע פגישה עם ראש העיר ולהבין ממנו מה הוא מתכוון לעשות,איך הוא מתכוון לעזור בינתיים ומי המועמדים הקיימים אם יש בכלל לקחת את הקבוצה.
אלונה מבחינתי לא פקטור יותר,היא תהיה פקטור אם היא תערים קשיים על המכירה ואז באמת האש תעבור אליה.
כך צריך להתנהל וכך צריך לעבוד כרגע,להגיד אלונה אלונה לא ייתן כלום,היא אשמה זה ברור השאלה היא האם אתם רוצים להתחיל לעבוד או להתבכיין על אלונה.
כבר רשמתי מה אני מצפה מאלונה.
רוצה לוותר על הקבוצה כי כבר לא מרגש אותה לקנות את גאנם או זריהן, אחלה. זכותה.
מההתחלה אמרתי שיש לה 2 ברירות בעיניי - שתפרסם בפומבי את המחיר שהיא מבקשת בלי זיוני שכל על מו"מ "נשב ונדבר", או שתעמוד בהתחייבויות שהיא חתמה עליהן כדי שהמועדון יתנהל כמצופה ממנו בשוטף ותוך כדי עונת 20/21 ייערך חיפוש אחרי רוכש.
אי אפשר גם להגיד שהשחקנים חארות, גם להתלונן על המצב הכלכלי אחרי משבר הקורונה, גם לנטוש את המועדון אחרי ניהול כושל במשך שנתיים ואחרי זה עוד לנהל מו"מ על מכירת הקבוצה במחיר שתן לי לנחש שלא ירד מ-20 מיליון.
זה המסר המרכזי שצריך לצאת מהאוהדים לתקשורת. לא הצהוב שהיא חיפשה הזדמנות לברוח, או כמה הבאר שבעים מסכנים בלי אמא שלהם. זה לא מעניין וזה כבר לא רלוונטי כי בתכל'ס היא לא איתנו מאז פברואר 2019 וזה היה ברור לכל עובד מועדון.
הם משתמשים בקורונה כדי להעביר את הזמן וכדי לנרמל את המצב החדש. דווקא עכשיו צריכים לעבוד מאחורי הקלעים.
אבל כמו שאמרתי, בשביל זה צריך ארגון אוהדים חזק. US הם הרבה דברים אבל לא יודע אם ארגון חזק אחד מהם. לוקח להם יותר מדי זמן עד שהם פועלים, וכשהם כבר פועלים זה יוצא עקום. נקווה ששאר הנציגים של הקהל (וסרמיליות למיניהם ועידן) בעניין למרות הקשרים הטובים שלהם עם אלונה.

יונגר הוא בובה על חוט ואיש קש. אלונה רצתה בסך הכל שיהיה מישהו אחר שיספוג את כל הריקושטים מהקהל. ואיזו הפתעה, זה עובד.
לא אומר לנהל משמרות מחאה מחוץ לבית שלה ולא לשרוף את הגשר לחלוטין. אבל כן לדרוש תשובות בשיחה מצומצמת מאוד של אלונה, נציג מטעמה ועוד כמה אנשים שמייצגים את הקהל.
אלונה הולכת לזקוף את כל הפרויקט הזה לזכותה בקורות חיים שלה אחרי הכדורגל (ובצדק גדול, אגב), אתה טועה בענק אם אתה חושב שהיא תרצה שיהיה על זה כתם בדמות מחאת אוהדים נגדה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אף אחד לא ינקוב בתג מחיר. תפסיקו לחיות בסרט.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כרגע הנציגים מתכוונים להיפגש עם כל הגורמים ולבקש בצורה יפה עדכון. מה הצעדים הבאים, מה יהיה עד סוף השנה, מה תג המחיר, במידה ואין קונה על כמה התקציב יעמוד, מידע שהאוהדים חייבים לדעת בשביל העתיד.
עד עכשיו לא ספרו אותנו, לא אלונה, לא אייל ארד ולא הנאמן. הוציאו הודעות שייצרו קרע עם השחקנים ומבחינת מידע היו מאוד כלליות ולא סיפקו מידע אמיתי על העתיד.
הנציגים יבקשו תשובות בצורה יפה, יבקשו שהקהל יהיה חלק מהמהלכים כדי שיוכלו לפעול ולעזור כדי להבטיח את עתיד המועדון. לא יסכימו, אנחנו לא הפועל חיפה והפועל פתח תקווה שיפרקו אותנו בלי לספור את הקהל, אנחנו נראה את הכוח של הקהל שלנו, בטח כשמדובר בעתיד המועדון שלנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב:
18 אפריל 2020, 23:48
למה לעזאזל זה לחיות בסרט ולמה זאת בקשה כ"כ חריגה?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בסוף אני מאמין שהכוונות של כל הצדדים הן טובות.
בשיח ענייני ומכבד אני חושב שגם אלונה תשמח לעשות את הפרידה הזאת כמה שיותר יפה. אבל השיח הזה חייב להתקיים, והיא לא יכולה להתחמק ממנו.
הקהל צריך להיות חשוף לפרטים ומעודכן, זה הכל. שידברו איתנו.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

Totti כתב:
18 אפריל 2020, 21:17
איפה ראית מלחמות?
להזכיר למפרק שהוא נוגע במועדון עם 12 אלף מינויים זה גם לא בסדר?

אנחנו "בעלי" מניה לכל דבר. אין סיכוי שמישהו יושב במועדון ומנהל תקציבים שעיקר סעיפי ההכנסות שלהם נשענים על הכסף שלנו ועושה בו כבשלו.

לא אמרתי ולא אומר מילה רעה על אלונה, אנחנו רחוקים משם.

אבל אם הפועל באר שבע בדרך לתהום, אני בצד של הפועל באר שבע והסנטימנטים שלי הם אך ורק לה.
מסכים עם הכיוון צריך להציג חזית אחידה (או לפחות רוב) בקהל שאם פוגעים אנשות בסגל אנחנו לא ניהיה קהל שבוי ונקנה מינוי.
צריך להבהיר שברור שצריך לקצץ אבל אי אפשר לפגוע אנושות בסגל ולשחרר את עמודי התווך שלו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב:
18 אפריל 2020, 23:48
כי דרישה לתג מחיר עבור מועדון שעומד על המדף זו בקשה הזויה.
איך מישהו מעז בכלל לדרוש?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב:
19 אפריל 2020, 08:34
כי דרישה לתג מחיר עבור מועדון שעומד על המדף זו בקשה הזויה.
איך מישהו מעז בכלל לדרוש?
אתה יכול לדרוש מה שבא לך. אף איש עסקים שפוי לא יפרסם תג מחיר ויזיין לעצמו את המו״מ.
מתי היה מישהו בכדורגל שנקב בתג מחיר עוד לפני שמישהו הביע התעניינות בכלל?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

טוטי, נניח יתנו לך תג מחיר, מה תעשה עם המידע הזה?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

לפעמים אני לא יודע אם אנשים כאן ציניים או שהם אשכרה רציניים.
מה זאת אומרת מה נעשה עם המידע הזה? ככה יותר קל למשוך רוכשים, כשהם יודעים בדיוק כמה הם ישלמו, וכשהם יודעים בדיוק לאן הם נכנסים.
זה לא רק לרכוש את הקבוצה ונגמר, יש חוזים שמנים מאוד וארוכי טווח שמכבידים על קופת המועדון. חוזים שאלונה יזמה וחתמה עליהם.
מו"מ של נשב ונדבר זה אומר מו"מ ארוך ומתיש, בהנחה שמישהו בכלל ירצה.

אלונה עוזבת בגלל המצב הכלכלי אחרי משבר הקורונה. אז איך אפשר לדרוש מחיר שמן עבור הקבוצה? ואל תהיו תמימים, אם המחיר לא היה גבוה בצורה לא פרופורציונלית, אז היא הייתה הראשונה לספר לליפקין ואופירה כמה היא נדיבה ואיך היא רואה רק את טובת המועדון.
זה טביביזם 101, זה להחזיק את המועדון כבן ערובה. אי אפשר להחזיק המקל בשני קצותיו. ואם היא מתנהגת ככה, אז ראוי שיתנהגו אליה כמו שאוהדי בית"ר התנהגו לטביב, כי היא בדומה אליו פשוט מרסקת את המועדון.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הפועלעולה כתב:
19 אפריל 2020, 12:28
לפעמים אני לא יודע אם אנשים כאן ציניים או שהם אשכרה רציניים.
מה זאת אומרת מה נעשה עם המידע הזה? ככה יותר קל למשוך רוכשים, כשהם יודעים בדיוק כמה הם ישלמו, וכשהם יודעים בדיוק לאן הם נכנסים.
זה לא רק לרכוש את הקבוצה ונגמר, יש חוזים שמנים מאוד וארוכי טווח שמכבידים על קופת המועדון. חוזים שאלונה יזמה וחתמה עליהם.
מו"מ של נשב ונדבר זה אומר מו"מ ארוך ומתיש, בהנחה שמישהו בכלל ירצה.

אלונה עוזבת בגלל המצב הכלכלי אחרי משבר הקורונה. אז איך אפשר לדרוש מחיר שמן עבור הקבוצה? ואל תהיו תמימים, אם המחיר לא היה גבוה בצורה לא פרופורציונלית, אז היא הייתה הראשונה לספר לליפקין ואופירה כמה היא נדיבה ואיך היא רואה רק את טובת המועדון.
זה טביביזם 101, זה להחזיק את המועדון כבן ערובה. אי אפשר להחזיק המקל בשני קצותיו. ואם היא מתנהגת ככה, אז ראוי שיתנהגו אליה כמו שאוהדי בית"ר התנהגו לטביב, כי היא בדומה אליו פשוט מרסקת את המועדון.
אתה חושב שמישהו אמיד רוצה לקנות את המועדון אבל לא עושה עם זה כלום כי לא פורסם תג מחיר? הוא לא יכול לברר עם אלונה ישירות מה המחיר? זה כמו יד 2 כאילו, עוברים על מודעות מכירה של מועדונים ומתקשרים רק לאלה שפירסמו תג מחיר?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אסי, דגים כתב:
19 אפריל 2020, 13:10
אתה חושב שמישהו אמיד רוצה לקנות את המועדון אבל לא עושה עם זה כלום כי לא פורסם תג מחיר? הוא לא יכול לברר עם אלונה ישירות מה המחיר? זה כמו יד 2 כאילו, עוברים על מודעות מכירה של מועדונים ומתקשרים רק לאלה שפירסמו תג מחיר?
אף אחד לא רוצה לקנות את הקבוצה מעכשיו. צריך להביא רוכשים מבחוץ, במיוחד בתקופה כזאת של משבר קורונה, כשאנשים יעדיפו לשים את הכסף שיש להם מתחת לבלטות על העסקים הקורסים שלהם ולא על קבוצת כדורגל.
כשתג המחיר הוא בגדר חידה, זה מרחיק משקיעים פוטנציאלים.
על אחת כמה וכמה כשאלונה עצמה חתמה על חוזים שמנים שהולכים להישאר איתנו עוד הרבה שנים.

אם אתה לא מבין את זה עכשיו אז אולי תבין באוגוסט כשתראה מה "יונגר" (=אלונה ושות') מתכננים לנו.
כמו שכבר אמרתי, חוסר כנות וזלזול בוטה באוהדים ועובדים שלה זה משהו שאפיין את אלונה בשנתיים האחרונות. הייתי נאיבי כדי לחשוב שמשהו ישתנה דווקא כשהיא בדרך החוצה. נקווה שעוד אנשים יבינו את התמונה הגדולה ולא יחכו לפתיחת העונה, צריך להוריד את הכפפות.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

הפועל עולה, מי שלא תהיה, אני מציע שתשתה קצת מים ותירגע. אני מאוד מעריך את הלהט שלך ובטוח שזה בא מאהבה גדולה לקבוצה. פירסום תג מחיר לא ימשוך אף אחד. מי שנפשו חשקה בלקנות את הקבוצה והוא גם רציני, ימצא את הדרך לאלונה או בא כוחה .
אנחנו צריכים להתמקד בלגרום לדנילוביץ להביא רוכש רציני ולגרום ליונגר לא לפרק את הסגל לרסיסים.
הפגישה הזאת שהזכירו אותה קודם, נראית לי צעד נכון להראות את הכוח והמעורבות של הקהל.

שלח תגובה