גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי שיש »

בלי לראות ובלי לקרוא זה ברור שינגנו על המנויים והאש תעבור לקהל.....קפה ועוגה......רק התדמית שלה חשובה .

שתסלח לי אבל היא כלבה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני חושב שהגיע הזמן לצאת החוצה. אנחנו אדישים בטירוף.
לא אומר לעשות הפגנות מול הבית של אלונה או הנאמן, אבל כן להבהיר שאנחנו לא מקבלים את המצב באדישות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אין לנו שום סיכוי לנצח אותה במגרש שלה.
הראיון הזה לא הגיע סתם,הוא הגיע כי אמרו לה שהאש מתחילה להגיע לכיוון שלה ועכשיו היא צריכה שוב לנקות את התדמית.
לא קראתי אבל אני מניח שאין שם שאלות באמת קשות,הכל בטח מלטף ומפנק.
לקרוא לאוהדים לקנות מנויים בזמן שאנחנו קוראים על קריסה מוחלטת זאת חוצפה שרק היא יכולה להרשות לעצמה להגיד מבלי לחטוף.
ותאכלס גם לבוא לשחקנים עכשיו שכלום לא ברור ולהגיד חהם מקצצים לכם 50% ומי שלא בא לו שיעוף מכאן זה חתיכת הצהרה של פירוק.
גם אני לו הייתי שחקן היום בהפועל בש לא הייתי מסכים לזה עד שלא נדע מה ההחלטות שקיבלו ראשי ההתאחדות והמנהלת לגבי חידוש הליגה ועונה הבאה כן או לא קהל.
זה בסהכ רצון להכות על הברזל שהוא חם ומי שלא מבין את זה ומאשים את השחקנים אין לו מושג.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אגב, בהנחה שאבוקסיס יעזוב לנבחרת (ליפקין ושות' התחילו לעבוד בגזרה הזאת) - מבחינה משפטית יהיה אפשר "להכריח" את בכר לחזור לאמן גם אם לא ירצה בכך?
הרי הוא עדיין מקבל שכר מהמועדון, ואם המועדון קורא לו לדגל הוא צריך להתייצב או להתפטר, לא?

מבחינת המועדון הם יכולים לתפוס שתי ציפורים במכה אחת ולהנחית פה איזה מאמן מרגש שיחזור "הביתה" כמו ניסו או אופיר חיים עם שכר מינימום.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

העיתוי הזה כל כך רע מבחינתנו. אדישות טוטאלית מהקהל כי כולם עסוקים בקורונה, תקשורת מכילה ומלטפת לאור המכה הכלכלית הקשה שנחתה על המועדונים, בעלים שרק רוצה לעוף מפה ולא אכפת לה להשאיר אבק מאחוריה ומועדון שכל כך נטול סמלים שלא נראה שמישהו בכלל יתנדב להשאר אחרון ולהוריד אחריו את השלטר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חייב להגיד משהו
קראתי את הראיון של יונגר בספורט 5... נראה לי שאתם לוקחים את המשפט של אלונה("קפה ועוגה....") למקום קיצוני מידיי.

יכול להיות שאני תמים, פשוט אני מרגיש שאתם קצת נסחפים בתגובה שלכם לציטוט הזה של אלונה.

אני מקווה שיהיה בסדר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועלעולה כתב:
30 אפריל 2020, 18:14
אגב, בהנחה שאבוקסיס יעזוב לנבחרת (ליפקין ושות' התחילו לעבוד בגזרה הזאת) - מבחינה משפטית יהיה אפשר "להכריח" את בכר לחזור לאמן גם אם לא ירצה בכך?
הרי הוא עדיין מקבל שכר מהמועדון, ואם המועדון קורא לו לדגל הוא צריך להתייצב או להתפטר, לא?

מבחינת המועדון הם יכולים לתפוס שתי ציפורים במכה אחת ולהנחית פה איזה מאמן מרגש שיחזור "הביתה" כמו ניסו או אופיר חיים עם שכר מינימום.
עם כל הכבוד לברק בכר הוא לא מתאים.
להזכיר לך מה היה פה שתי עונות עם תקציבים מנופחים שהוא המאמן?
אז מה יהיה עם תקציב של רעננה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:
01 מאי 2020, 05:22
עם כל הכבוד לברק בכר הוא לא מתאים.
להזכיר לך מה היה פה שתי עונות עם תקציבים מנופחים שהוא המאמן?
אז מה יהיה עם תקציב של רעננה?
ומה הוא עשה עם תקציב של רעננה בק"ש?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:
30 אפריל 2020, 20:43
חייב להגיד משהו
קראתי את הראיון של יונגר בספורט 5... נראה לי שאתם לוקחים את המשפט של אלונה("קפה ועוגה....") למקום קיצוני מידיי.

יכול להיות שאני תמים, פשוט אני מרגיש שאתם קצת נסחפים בתגובה שלכם לציטוט הזה של אלונה.

אני מקווה שיהיה בסדר.
בוא נגיד שאם היית כיפה אדומה, הזאב היה אוכל אותך אחרי 3 דקות בלי אפשרות לצאת כשסבתא חוזרת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

יונגר הוא רק ממלא פקודות, אלונה החליטה להשאיר אדמה חרוכה.
ואנחנו חייבים להלחם בצוררת

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא חושב שיש כאן עניין של אדישות מצד הקהל,לא חושב שזה מעניין מישהו בימים האלה ובגלל זה העניין נראה מתוכנן להפליא.
יש כאן כמה דברים שחייבים לסדר בדיסאינפורציה הזאת.
הראשון זה שחייב להפסיק להשתמש במושג "מפעל חיים",מפעל חיים לא זורקים לעזאזל בגלל מחלוקת עם שחקנים ואיך אמר שירצקי ששאלו אותו אם הוא יעזוב כמו אלונה "אני לא יכול להרשות לעצמי לעזוב במכה אחת,אצלי זה מפעל חיים".
השני הוא שאני באופן אישי נמצא בבלבול גדול,מצד אחד כל יום כתבה מדאיגה אחרת,מצד שני מדבר אותו נאמן על תקציב בין 3-4 הגדולות אז מה נכון? ואם כן אז מה הלחץ לרוץ לקיצוץ ענק טרם יודעים מה יהיה?
אני חושב שמלחמה מול אלונה לא תעזור כאן,הלחץ כמו שאמרו מעליי צריך להיות על רוביק שימצא רוכש ועד אז על כל החלטה שיקבל הנאמן צריך להוציא לו תמיץ.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בין אדישות למלחמה יש עוד כמה אפשרויות.

נתחיל בזה שישתפו אותנו, לא מבין למה אין פגישות עם נציגי אוהדים וגם אם יש אז למה תוכן הפגישות לא יוצא החוצה דרך הארגונים/נציגים למיניהם.
התהליך הזה חייב להיות שקוף ובשיתוף עם הקהל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
01 מאי 2020, 10:35

נתחיל בזה שישתפו אותנו, לא מבין למה אין פגישות עם נציגי אוהדים וגם אם יש אז למה תוכן הפגישות לא יוצא החוצה דרך הארגונים/נציגים למיניהם.
ישתפו במה? בזה שהקבוצה הולכת לפירוק בחסות הקורונה?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אדום זקן כתב:
01 מאי 2020, 09:35
לא חושב שיש כאן עניין של אדישות מצד הקהל,לא חושב שזה מעניין מישהו בימים האלה ובגלל זה העניין נראה מתוכנן להפליא.
יש כאן כמה דברים שחייבים לסדר בדיסאינפורציה הזאת.
הראשון זה שחייב להפסיק להשתמש במושג "מפעל חיים",מפעל חיים לא זורקים לעזאזל בגלל מחלוקת עם שחקנים ואיך אמר שירצקי ששאלו אותו אם הוא יעזוב כמו אלונה "אני לא יכול להרשות לעצמי לעזוב במכה אחת,אצלי זה מפעל חיים".
השני הוא שאני באופן אישי נמצא בבלבול גדול,מצד אחד כל יום כתבה מדאיגה אחרת,מצד שני מדבר אותו נאמן על תקציב בין 3-4 הגדולות אז מה נכון? ואם כן אז מה הלחץ לרוץ לקיצוץ ענק טרם יודעים מה יהיה?
אני חושב שמלחמה מול אלונה לא תעזור כאן,הלחץ כמו שאמרו מעליי צריך להיות על רוביק שימצא רוכש ועד אז על כל החלטה שיקבל הנאמן צריך להוציא לו תמיץ.
מסכים איתך לגמרי, ואני גם חושב שמתקרבת השעה להסיר את הכפפות.
לגבי התקציב ה3-4 בליגה? חובות אחי, חובות. זה יותר מחצי תקציב.
אז כן, יהיה תקציב גבוה אבל שכר שחקנים (שעדיין במועדון) יהיה מהנמוכים בליגה. ככה זה נראה לפחות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
01 מאי 2020, 10:35

אתה משותף יופי.
תקרא כל יום באתרים ותבין מה קורה,תאמין עם כמה שזה נשמע אבסורד הם הכי אמינים.
יכול הנאמן וגם אלונה לזיין תשכל עד מחר לאוהדים וכולם יצאו "עאלק רגועים" האמת נמצאת בול אבל בפרסום הידיעות וכל מה שפורסם עד כה על הסיפור הזה קרה.
וזה אומר שיש כאן צד שמנצל היטב את התקשורת זורק את החכה ובודק את השטח ואז נותן את המכה.
זו שיטה ידועה שלא מעט נקטו בה ובינתיים עובדת להם יופי.
ארגון האוהדים ולא רק הארגון אלה כל האוהדים צריכים לצאת כמקשה אחת ועל כל מהלך שלו לעשות לו את המוות כדי שהוא בעצמו יבין שכדאי לו במקום להשפיל אנשים ולנסות לעשות עאלק סדר הוא יתמקד במציאת רוכש ויוריד מעצמו את העול הזה ואנחנו צריכים "להסביר לו" שזה עול בשבילו,כי כרבע גם הוא מתבשם ונהנה מהפרסום בתקשורת
ורק אנחנו סובלים.

שלח תגובה