גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי אדום זקן »

הפועלעולה כתב:
03 מאי 2020, 00:01
תגובה של שופרים.
נותנים שקט. כשהם יתעוררו זה כבר יהיה מאוחר מדי.
ושוב זורקים את האחריות על אנשי קש. בהתחלה יונגר, ועכשיו שמים את כל המשקל על ברדה, מליקסון ואסי רחמים.
טביביזם 101, כבר אמרנו?

הכישלון של עונת 20/21 יהיה רשום גם על US. אכזבה גדולה.
ממש לא שופרים ואני בטח לא נמנה על חברי הארגון.
הודעה לא רק מנוסחת היטב גם שפויה ומביטה לאמת בעיניים.
בוא.. גם אתה וגם אני מדברים מתוך אמוציות אין לנו שום מושג מה קורה שם בחדר חדרים,אנחנו לא בקשר עם האנשים המובילים את התהליך לא מכירים את המספרים והנתונים ובטח שלא מעורים בעיניינים.
לכן כל מה שנותר לנו הוא להאמין במי שמייצג אותנו ואלה ארגון האוהדים שאני בטוח בלב שלם שאהבתם ודאגתם לקבוצה לא פחותה כהוא זה ממך או ממני.
אם יש לך השגות תבקש גם אתה להיות חלק מהארגון ואולי תדע דברים שהם יודעים,לנו נותר לסמוך עליהם ולהאמין למה שהם אומרים.
הכדורגל הישראלי מלא בסיפורים על קבוצות שהאוהדים שלהם חשבו שהם חכמים והתנהגו באלימות וטיפשות שהביאה עליהם הרס וחורבן גדול יותר.
לכן הקו הזה שמוביל הארגון הוא הנכון לעת עתה,צריך לשכוח מאלונה ולנסות לייצב את המערכת בפנים כאוהדים שאיכפת להם לכן מבחינתי יישר כוח ואני לפחות עומד מאחוריהם במה שיחליטו וזה אומר שאם הארגון יוציא הודעה בעוד חודש או חודשיים לרכוש מנוי אני יעשה זאת,אני כרגע החייל שלהם וסומך עליהם ב100% ומציע גם לך לעשות כך כי מלהתלונן לא ייצא הרבה.
הגדולה שלנו כקהל יהיה אם נצליח להרים את הקבוצה ולגרום לרוכש חדש ואיכותי להגיע,אם נשכיל לא להתייחס לאלונה אלה אך ורק להתייחס למועדון ננצח בקרב הזה ובתודעה ותזכור את זה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועלעולה כתב:
03 מאי 2020, 00:01
תגובה של שופרים.
נותנים שקט. כשהם יתעוררו זה כבר יהיה מאוחר מדי.
ושוב זורקים את האחריות על אנשי קש. בהתחלה יונגר, ועכשיו שמים את כל המשקל על ברדה, מליקסון ואסי רחמים.
טביביזם 101, כבר אמרנו?

הכישלון של עונת 20/21 יהיה רשום גם על US. אכזבה גדולה.
בהחלט מאכזב.
ציפיתי להרבה יותר.
נראה שיונגר ואלונה הצליחו לערבב אותם...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:
03 מאי 2020, 00:38
בהחלט מאכזב.
ציפיתי להרבה יותר.
נראה שיונגר ואלונה הצליחו לערבב אותם...
מה ציפית? שיוציאו הודעה "חבר'ה, מחר בשעה 12:00 הפגנה מול הבית של יונגר הבן זו**, שורפים צמיגים ותמונות של אלונה.
מי שלא בא אוהד מכבי.
ACAB"

תגובה נכונה, חכמה, מתונה של אנשים חכמים שמבינים לאן נושבת הרוח. האנשים בארגון חיים את הקבוצה טיפה יותר ממך, טיפה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גיא חניה כתב:
03 מאי 2020, 00:54
מה ציפית? שיוציאו הודעה "חבר'ה, מחר בשעה 12:00 הפגנה מול הבית של יונגר הבן זו**, שורפים צמיגים ותמונות של אלונה.
מי שלא בא אוהד מכבי.
ACAB"

תגובה נכונה, חכמה, מתונה של אנשים חכמים שמבינים לאן נושבת הרוח. האנשים בארגון חיים את הקבוצה טיפה יותר ממך, טיפה.
כי זה צריך להיות התפרסות או קיצוניות כמו שתיארת?

ואם אתם חושבים שמי שלא יעשה מנוי הוא פחות אוהד, אז אתם עיוורים ולא קוראים את המפה.
המועדון לא שם פס על האוהדים כבר תקופה ארוכה. יש לנו קלף מיקוח אחד ויחיד, משהו שיכול לשנות את המפה ולגרום לכך שתהיה לנו דריסת רגל בקבלת ההחלטות כדי להבטיח שלא יצפצפו עלינו לגמרי.
לוותר על הקלף הזה ולצאת בתחילת מאי בהודעות מרגשות של "זה החיים שלנו" ו-"תעשו מנויים, אנחנו נציל את הקבוצה!!" זה להיות עדר עיוור. כי הרי ביולי אותם אנשים יבכו כשישחררו את ז'וסוואה, יכנסו לסכסוך עם ויטור ואפילו לא יתעניינו אם אפשר להמשיך את ההתקשרות עם אקולטסה.
בישראל רגילים שהאוהדים הם לקוחות שצריכים לשלם ולסתום. אז זהו, שלא. בלי האוהדים אין לשום מועדון זכות קיום. אין פה כלום ושום דבר חוץ מגרעין אוהדים מצוין וזה מתבהר יותר ויותר בכל פעם שאין הצלחה מקצועית. אוי ואבוי אם "הנציגים" שלנו בקהל ימשיכו להיות בשוליים גם בתקופה כזאת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גיא חניה כתב:
03 מאי 2020, 00:35
אנחנו צריכים לעבור למוד "מלחמה", וכשאני אומר מוד מלחמה אני לא מתכוון שנארגן שני אוטובוסים לצהלה ונפגין עם שלטים ומגפון.
כולנו פגועים מהדרך שבה אלונה פעלה ומהדרך שבה היא החליטה לעזוב את המועדון. כולנו. מהאוהד שרואה משחקים רק בטלוויזיה ועד האוהד שלא יוותר על משחק גם אם החתונה שלו מתקיימת באותו יום וכל הגוף שלו מכוסה בקעקועים של הסמל.
העתיד של המועדון תלוי בנו, הפעם זו לא רק סיסמה יפה באיזה באנר בפייסבוק, זו המציאות שנקלענו אליה בעל כורחנו ואנחנו חייבים לעשות הכל כדי להציל את המועדון שלנו.
סולד אאוט(!!!!!) מנויים גם אם בן בנימין הוא הכוכב של הקבוצה. כיף גדול לא יהיה, אבל בשביל שיהיה טוב, נצטרך לקבל את זה.
קמפיין התרמות מאסיבי שלא היה קדמתו בכדורגל הישראלי, כולל הבאת ספונסרים חדשים. יש מספיק חבר'ה איכותיים ואמידים שיכולים לעזור.
דרישת שקיפות מלאה מול יונגר.
העלאת הילוך מול רוביק בעזרה למציאת רוכש למועדון.

האוהדים שרים זה החיים שלנו - זה השלב להוכיח.
+100

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

שמעון א כתב:
02 מאי 2020, 23:00
מישהו יודע מה השכר המשוער של כל שחקן משחקני הסגל, ואורך החוזה שנשאר לו?
הסכומים משוערים כי בתקשורת רושמים מספרים שונים.

אריאל הרוש - כ-230-250 אלף יורו, לעוד עונה.
אוהד לויטה - כ-135 אלף יורו, לעוד עונה.
ארנסטס שטקוס - כ-280 אלף יורו, לעוד עונה.

בן ביטון - כ-210 אלף יורו, לעוד 2 עונות.
אורן ביטון - כ-175 אלף יורו, לעוד 3 עונות.
שון גולדברג - כ-135 אלף יורו, לעוד 2 עונות.
מיגל ויטור - כ-400 אלף יורו, לעוד עונה.
שיר צדק - כ-250 אלף יורו, לעוד עונה.
לואי טאהא - כ-250 אלף יורו, לעוד 2 עונות.
דור אלו - כ-180 אלף יורו, לעוד 2 עונות.

קווין טאפוקו - כ-190-200 אלף יורו, לעוד 2 עונות.
דויד קלטינס - כ-200 אלף יורו, לעוד 4 עונות (בכל עונה השכר אמור להשתדרג ב-10%).
מרואן קבהא - כ-250-300 אלף יורו, לעוד 2 עונות.
נאור סבג - 90 אלף ד', לעוד 2 עונות.

רמזי ספורי - כ-160-190 אלף יורו, לעוד 4 עונות (בכל עונה השכר אמור להשתדרג ב-10%).
גל לוי - כ-90-110 אלף ד', לעוד 2 עונות.
ג'ימי מרין - לא ברור. בספורט1 דובר על 250 אלף ד', אבל נראה לי הזוי שילד בן 21 שהגיע מליגה בלי כסף כמו קוסטה ריקה יקבל כזה סכום. גם העובדה שרעננה, בני יהודה ואשדוד רדפו אחריו מאשרת שכנראה השכר היה נמוך מזה משמעותית. בכל אופן לעוד 2 עונות.
ז'וסוואה - כ-200-300 אלף יורו. מבית"ר דרש 250 אלף יורו וזה נפל אבל במעמד החתימה דובר על 300 אלף יורו. דובר על מענקים שמנים מאוד שמנפחים את החוזה לסביבות ה-350-400 אלף ד'. החוזה נגמר העונה אבל יש אופציה.
בן שהר - כ-410 אלף יורו, לעוד 3 עונות.
אנתוני וארן - כ-150 אלף יורו, לעוד עונה.
קייס גאנם - כ-120-140 אלף יורו, לעוד שנתיים עם אופציה לשנה/שנתיים נוספות.
ניב זריהן - כ-140-170 אלף יורו, לעוד עונה.

כל הדדיות, אלקרינוואים ויוספים מרוויחים סכומים לא משמעותיים אז לא רלוונטי לכלול אותם.

כשלוקחים בחשבון את הקיצוץ, בסך הכל רוב המספרים כאן סבירים. אורכי החוזה לא פרופורציונלי בחוזים השמנים ויהיה טוב אם איכשהו נצליח להיפטר מקבהא, שהר, טאהא ואולי זריהן שמסיים חוזה.
אפשר להעמיד בסיס ישראלי טוב ויחסית זול (הגנה- דדיה, אורן, ע.ביטון, צדק, גולדברג/ב.ביטון; קישור- סבג, קלטינס, יוספי, התקפה; ספורי, זריהן, וארן, גאנם, שבירו) ולהנחית זרים משמעותיים (ויקרים, מה לעשות) - ויטור, ז'וסוואה, אקולטסה, מגן זר לימין או שמאל, קשר אמצע זר, קשר אמצע נוסף/מרין).
ואולי עוד חיזוק ישראלי של שחקן-שניים אם באמת יש שחקנים איכותיים שיפלטו מקבוצות אחרות בגלל המצב הכלכלי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אגב, אני משוטט בוואלה וראיתי את השורה הבאה-
במכבי נתניה רוצים למנות מנכ"ל בהקדם כדי שתהיה לו אפשרות לחפיפה של חודש לפחות עם גולדשטיין, שבעצמו עשוי לעשות דרך דומה להפועל באר שבע במקום אסי רחמים שעוזב.
כשגם בערוץ הספורט דיווחו על כך.

אסי עצמו אגב אמר שהוא עוזב, רגע אחרי ההודעה של אלונה. אז נשמח לבהירות גם כאן.. חלק מהטריו או לא?

לגבי גולדשטיין, מסיפורים של אוהדי נתניה- בחור צעיר ויסודי מאוד, שעובד קשה ויודע כל פרט במועדון. הוא בעצם ניהל את נתניה בתקופת סגל.
מינוסים- הצליח להסתכסך עם האוהדים כשבחש מאחורי הקלעים ובין היתר לא רצה להחזיר את ערן לוי. מנוסה בהליכי פירוק ובעצמו הגיע לכדורגל כשעבד עם המפרקת ליזה חדש על נתניה וסגל מינה אותו למנכ"ל אחרי שזיהה את הפוטנציאל שלו.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מזמן לא כתבתי כאן. לתחושתי הקהל מפספס את ההזדמנות להפעיל לחץ על כל מי שמעורב בעניין (ראש העיר, הנאמן, אלונה) בעניין הבטחת תקציב וערבויות לתקציב לעונה הבאה. לפי איך שאני רואה את הדברים, עד שראש העיר יכנס לעניין בכל הכח/עד שנתעורר מהמסרים שסביבתה של אלונה היו רוצים שהארגון שלנו ידקלם, לא תהיה פה קבוצה תחרותית.
שימו לב לניואנסים, לכאורה הנאמן מדבר על תקציב בין 3-4 הכי גבוהים בליגה. מצד שני, אומרים שאם הקהל לא ירכוש את המנויים כולם, בעיה תקציבית שעלולה להחריף עד לכדי פירוק.
אין לי צל של ספק שלא יהיה סולד אאוט מנויים, מהסיבה הפשוטה-יש משבר כלכלי, אין קבוצה תחרותית, אין השקעת בעלים, אין גישה של תחרותיות. אפילו מכבי חיפה עם סגל נוצץ בהרבה, השקעת בעלים גבוהה משלנו ירדו ב30% העונה במספרי המנוי מהעונה הקודמת. גם מכבי תל אביב אחרי עונת אליפות לא תמכור את אותה כמות מנויים (להערכתי). אז מה אתם מבינים מכל הדבר הזה? נכון, ישחררו כל שחקן שיש לו ביקוש (שהרי אין דין גוזואה כדין קבהא) וכמובן שחקנים שיש להם ביקוש לא יסכימו לקצץ. יסלחו לי אנשי ארגון האוהדים אך תגובתם כפי שפורסמה בכלי התקשורת הנה ילדותית. עדיף לשחרר לקצץ את אלה שאין מהם תרומה מקצועית מרשימה ומיוחדת ולהשקיע את הכסף באסים שקיימים. רק לי זה ברור שכל רוכש/בעלים עתידי ירצה קבוצה וסגל תחרותי? זה לא יהיה פה בעוד חודש כאשר הנאמן בשביל לחסוך כספים על פניו יאלץ או לתת כרטיס חינם או לחילופין להסכים על סעיף שחרור זניח בשביל להשיג את הקיצוץ הדרוש מבחינתו. פועל יוצא של מהלך זה יהיה שבעצם כל השחקנים הטובים יהיו הראשונים ללכת, דדיה וגמון יהיו מגינים ימניים, שבירו במקום בן סהר.

אני קורא לכולם, לא להרדם, אנחנו מובלים בסיפור הזה נמצא את עצמנו מול עובדות בשטח שלא נוכל להתרומם מהסיפור הזה אפילו במהלך של שנים. עדיף לזעוק עכשיו, אתמול! ולא לתת לנאמן לנהל את השיח התקשורתי כראות עיניו, הוא מתראיין יותר ממנכל משרד הבריאות!

להתעורר ולדפוק על הדלתות הרלוונטיות (ראש העיר).
מי שבשקט ובהסכמה מובל לפגיעה כזו, שלא יתפלא שלא יהיה לו מועדון בעוד חודש (מועד סיום החוזים של הסגל הנוכחי לעונת 2019-2020).
ל-ה-ת-ע-ו-ר-ר!!!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

הפועלעולה כתב:
03 מאי 2020, 02:14
אגב, אני משוטט בוואלה וראיתי את השורה הבאה-
במכבי נתניה רוצים למנות מנכ"ל בהקדם כדי שתהיה לו אפשרות לחפיפה של חודש לפחות עם גולדשטיין, שבעצמו עשוי לעשות דרך דומה להפועל באר שבע במקום אסי רחמים שעוזב.
כשגם בערוץ הספורט דיווחו על כך.

אסי עצמו אגב אמר שהוא עוזב, רגע אחרי ההודעה של אלונה. אז נשמח לבהירות גם כאן.. חלק מהטריו או לא?

לגבי גולדשטיין, מסיפורים של אוהדי נתניה- בחור צעיר ויסודי מאוד, שעובד קשה ויודע כל פרט במועדון. הוא בעצם ניהל את נתניה בתקופת סגל.
מינוסים- הצליח להסתכסך עם האוהדים כשבחש מאחורי הקלעים ובין היתר לא רצה להחזיר את ערן לוי. מנוסה בהליכי פירוק ובעצמו הגיע לכדורגל כשעבד עם המפרקת ליזה חדש על נתניה וסגל מינה אותו למנכ"ל אחרי שזיהה את הפוטנציאל שלו.
אוי ואבוי.
עכשיו גם מנכ"ל שמומחה בפירוק?
מה השלב הבא?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיא חניה כתב:
03 מאי 2020, 00:54
מי שלא בא אוהד מכבי.
ACAB"

ציפיתי שימנו נציגות מטעמם שתעקוב אחריי מה שקורה במועדון ואם צריך ישימו ברקסים על החלטות הרות גורל.
במקום להגיד שהם תומכים בעיניים עצומות.
לא ציפיתי להפגנות ליד הבית של אלונה.
זה לא יעזור.
אם כבר אז להגיד את האמת על מה שהיא עשתה ועל העזיבה שלה ולצעוק את זה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

הנקודה החשובה שכרגע יש משבר אמון בין חלק גדול מהקהל (חלק שהולך וגדל) לאלונה והנאמן. המשבר הזה נובע בעיקר מהדרך שאלונה בחרה לעזוב ומהדרך שהנאמן בוחר להתנהל. הדרך היחידה!!!!! להתגבר על המשבר הזה ולרתום את הקהל לעגלה השוקעת שנקראת הפועל ב"ש בניסיון לחלצה הוא שיתוף נציגי הקהל במהלכים שמתבצעים.
הארגון מצידו חייב לבקש צעדים בוני אמון בדמות החתמת ויטור וג'וסואה עוד לפני מכירת המינויים.
סולד אאוט לא יהיה אבל זה חייב להיות קרוב לזה במידה והעוגנים נשארים! במידה ותהיה מכירת חיסול, אסור שיהיה מנוי אחד!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יופי של הודעה הכתיבה להם הגברת.
מגישים לה גם את הלחי השנייה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

eitam כתב:
03 מאי 2020, 08:31
הנקודה החשובה שכרגע יש משבר אמון בין חלק גדול מהקהל (חלק שהולך וגדל) לאלונה והנאמן. המשבר הזה נובע בעיקר מהדרך שאלונה בחרה לעזוב ומהדרך שהנאמן בוחר להתנהל. הדרך היחידה!!!!! להתגבר על המשבר הזה ולרתום את הקהל לעגלה השוקעת שנקראת הפועל ב"ש בניסיון לחלצה הוא שיתוף נציגי הקהל במהלכים שמתבצעים.
הארגון מצידו חייב לבקש צעדים בוני אמון בדמות החתמת ויטור וג'וסואה עוד לפני מכירת המינויים.
סולד אאוט לא יהיה אבל זה חייב להיות קרוב לזה במידה והעוגנים נשארים! במידה ותהיה מכירת חיסול, אסור שיהיה מנוי אחד!
אהבתי.
וואלה חייב להגיד, המשבר הזה קשה והדרך לצאת ממנו תהיה ארוכה (לטעמי היא יכולה להתקצר רק דרך בעלות חלקית של האוהדים אבל אם אני לבד זה לא רלוונטי).
אלונה המאיסה את עצמה עוד לפני ההודעה שלה ואחרי ההודעה היא פשוט השניאה את עצמה.
אבל...
יש סיכוי שאפשר מהשבר הזה לצאת מחוזקים, כמובן בעזרת ניהול נכון והדוק של המשבר (לא מצד אלונה או יונגר כמובן).
אפשר לחבר את הקהל מחדש לקבוצה, להיפטר מכמה מדושני עונג שלא תורמים יותר מדי ואולי לייצר פה קבוצה שיותר מחוברת לעיר.
אולי לא נהיה הכי תחרותיים בשנתיים שלוש הראשונות, אבל זה לא יהיה אסון, רק צריך להתאים את הציפיות בהתאם.

אם בעוד שנתיים נמצא את עצמנו עם אנשים כמו מליקסון, ברדה ודומיהם בעמדות מפתח בקבוצה,
עם סגל שבנוי מישראלים צעירים וזולים מחוזקים בזרים איכותיים כשמחלקת הנוער תמשיך להתפתח לכיוון חיובי וואלה יצאנו נשכרים מכל המהלך.
בעיניי זה לא בשמיים, אבל האנשים החזקים בקהל צריכים לשבת חזק ליונגר על העורק (אם צריך גם לאלונה).
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קשה לי עם ההודעה. לפי התגובות להודעה הבנתי שגם חלק מהאוהדים שבהתחלה היו חלק משיתוף הפעולה כבר יצאו ממנה.
מבין שיש כאלה שחושבים שצריך לתת למועדון חודש של שקט בשביל למצות את נושא הקיצוץ, אבל אני לא בוטח ביונגר, ופוחד שבסוף החודש הדבר היחידי שנשיג זה איבוד של שחקני המפתח וקרע אפילו גדול יותר עם השחקנים.
לדעתי הדבר הכי חשוב כרגע הוא לשמור על הבסיס האיכותי שלנו, כדי שמבחינה מקצועית יהיה לנו בסיס מסוים וזה יורד הרבה לחץ מצד אחד וגם יעזור מצד שני למתג את המועדון לקראת העונה הבאה (מנויים, ספונסרים, אווירה סביב המועדון).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אדום זקן כתב:
03 מאי 2020, 00:36
ממש לא שופרים ואני בטח לא נמנה על חברי הארגון.
הודעה לא רק מנוסחת היטב גם שפויה ומביטה לאמת בעיניים.
בוא.. גם אתה וגם אני מדברים מתוך אמוציות אין לנו שום מושג מה קורה שם בחדר חדרים,אנחנו לא בקשר עם האנשים המובילים את התהליך לא מכירים את המספרים והנתונים ובטח שלא מעורים בעיניינים.
לכן כל מה שנותר לנו הוא להאמין במי שמייצג אותנו ואלה ארגון האוהדים שאני בטוח בלב שלם שאהבתם ודאגתם לקבוצה לא פחותה כהוא זה ממך או ממני.
אם יש לך השגות תבקש גם אתה להיות חלק מהארגון ואולי תדע דברים שהם יודעים,לנו נותר לסמוך עליהם ולהאמין למה שהם אומרים.
הכדורגל הישראלי מלא בסיפורים על קבוצות שהאוהדים שלהם חשבו שהם חכמים והתנהגו באלימות וטיפשות שהביאה עליהם הרס וחורבן גדול יותר.
לכן הקו הזה שמוביל הארגון הוא הנכון לעת עתה,צריך לשכוח מאלונה ולנסות לייצב את המערכת בפנים כאוהדים שאיכפת להם לכן מבחינתי יישר כוח ואני לפחות עומד מאחוריהם במה שיחליטו וזה אומר שאם הארגון יוציא הודעה בעוד חודש או חודשיים לרכוש מנוי אני יעשה זאת,אני כרגע החייל שלהם וסומך עליהם ב100% ומציע גם לך לעשות כך כי מלהתלונן לא ייצא הרבה.
הגדולה שלנו כקהל יהיה אם נצליח להרים את הקבוצה ולגרום לרוכש חדש ואיכותי להגיע,אם נשכיל לא להתייחס לאלונה אלה אך ורק להתייחס למועדון ננצח בקרב הזה ובתודעה ותזכור את זה.
חכם וצודק!

שלח תגובה