משחק אימון נגד רמה"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: משחק אימון נגד רמה"ש

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מאי 2020, 23:21
עם בן ביטון/דדיה בימין במקום החלטורות שהיו, ועם טאהה במקום עמית ביטון באמצע כחלק משלישית הבלמים, ואני מקווה גם שטקוס בשער, אנחנו נראה הרבה יותר טוב הגנתית.
עד שכולם (דדיה,טאהא, שטקוס) יהיו כשירים ויכנסו לכושר משחק עוד יעברו לא מעט מים (וגולים) בירדן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מאי 2020, 23:07
מההודעה שלך הבנתי שאתה ביקרת את המועדון על המעקב הארוך אחריו וזה שמחזיקים ממנו.
קודם כל כשהתחילו לעקוב אחריו אני מניח שלא רק שהקבוצה שלנו הייתה שונה אלא גם הוא היה שונה, מניח שסימאו בן ה-24 או 25 היה נייד ומהיר יותר מסימאו בן ה-29 או 30.
ושוב, אם השאלה היא לא איכות אלא עמדה וסגנון משחק, צריך לשאול האם זה מעיד על איכות הסקאוטינג (מזכיר לכולם שאוגו והובאן במערך של שני קשרי אמצע תחת אלישע היו שחקנים אחרים מחלק משלישיה עם ראדי כשאוגו מוסט להיות הקשר האחורי תחת ברק), וכאן גם השאלה מה החלק של קבהא, הצלע השלישית בקישור, שלטעמי אין לו שום איכות שיכולה להשלים את סימאו וזוסואה.
שימו איזה גלזר או לביא ליד זוסואה וסימאו, ויש מצב שגם זוסואה יהיה טוב יותר וגם סימאו.
ויכול להיות שסימאו גם לא מספיק טוב, גם יכול להיות, למרות ששוב, ראיתי כבר שחקנים שלא קשורים למקצוע וזה לא מרגיש המקרה.
אם נתעלם לרגע מכל המסביב, זה לא שחקן שמצדיק מעקב של איזה 6 פאקינג שנים. זה אומר הרבה לטעמי.
זאת הייתה הנקודה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:
21 מאי 2020, 20:21
אני אשמח אם מארין יחזור על חשבון של זריהן/ספורי
איח לנו מקום לזר 6 אנחנו חייבים שכל זה יהיה בול ךגיעה, תאמין לי אם הוא היה ישראלי הייתי אומר להחזיר אותו אבל מבחינת זרים אנחנו חייבים איכות..
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה