בית"ר ירושלים - הפועל ב"ש, ליגת העל. שבת, 20:45, טדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: בית"ר ירושלים - הפועל ב"ש, ליגת העל. שבת, 20:45, טדי

שליחה על ידי delta7 »

סניור כתב:
30 מאי 2020, 22:05
לא חושב ששהר כזה אשם בהחמצה. יכול היה להבקיע, אבל קיבל מסירה מאוד מאוחר כשכבר הכל מצופף.
קח מטר וחצי ימינה, אחי, וכל השער פתוח.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

באסה שלויטה לא עצר את הבעיטה היחידה של בית"ר.
היום ניצן הביא 3 נקודות לבית"ר עם 3 הצלות יפות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

יש אחלה של קבוצה אתם צריכים לצאת מעודדים מאוד.
אם הצוות הניהולי ימשיך בעבודה הטובה עד כה תהיה כאן קבוצה מצויינת.
אלטון צריך להיות מטרה מס' 1 עכשיו,אין מנוס הוא חייב להישאר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
30 מאי 2020, 22:12
יש אחלה של קבוצה אתם צריכים לצאת מעודדים מאוד.
אם הצוות הניהולי ימשיך בעבודה הטובה עד כה תהיה כאן קבוצה מצויינת.
אלטון צריך להיות מטרה מס' 1 עכשיו,אין מנוס הוא חייב להישאר.
אם הפער לא היה 5 הייתי מעודד, אבל זה משחק שהיינו צריכים לקחת היום, חבל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 מאי 2020, 22:15
אם הפער לא היה 5 הייתי מעודד, אבל זה משחק שהיינו צריכים לקחת היום, חבל.
לא נורא.
אני מסתכל על דברים קצת מעבר,סהכ עם כל מה שהקבוצה עברה עד כה הייתה חוויה מהנה לראות אותם זה נכון שהתוצאה מבאסת אבל זה הכדורגל.
בראייה לעתיד אם יצליחו להשאיר את השלד הקיים,חיזוקים נקודתיים ואלטון אחד יכולה להיות אחלה עונה בעונה הבאה.
חייב להגיד שמשהו בתמונה של אבוקסיס,מליקסון וברדה בספסל משרה בי הרבה ביטחון הם נותנים כל כך הרבה לח'ברה שלנו בהיבט המנטלי שזה משהו ששווה לא מעט.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

תוצאה מבעסת והיכולת מעודדת. ז'וסוואה היום במשחק החלש שלו אצלנו ועדיין נותן 100 אחוז. אקולטסה מסתמן כבינגו. יש עם מה לעבוד

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

היה משחק יחסית בסדר, ההגנה מלבד הגול שקיבלה עמדה די טוב, לא היה מספיק נוכחות התקפית לדעתי.. צריכה להיות יותר הצטרפות.
הפריע לי מאוד שלאחר האדום של קונטה וארן לא נכנס ישר. אני חושב שהחילופים של אבוקסיס שידרו לקבוצה שהתוצאה בסדר וחבל, וארן זה שחקן שיודע מה לעשות עם הכדור ברחבה והיה מקום לשלב אותו ל17 דקות שנותרו.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

משחק טוב מאוד שלנו.
אהבתי הרבה דברים, בעיקר את אמצע המגרש ומטה.
הגול שקיבלנו היה באמת ממצב אחד ויחיד של בית"ר בכל המשחק, הם לא היו מסוכנים בכלל.
אהבתי מאוד את האגרסיביות, את המחויבות של השחקנים וההיצמדות לשחקנים של בית"ר. עם קצת צדק היינו נותנים להם 3.

על מה נפלנו? אפשר לראות בשידור החוזר של הגול את ההבדל בין טאהא לויטור, שניה לפני ויטור זורק את הגוף ונצמד לשחקן בית"ר שמנסה לבעוט לשער שלנו, אחרי שנייה טאהא היה צריך לעשות בדיוק כמו ויטור אבל כמובן איחר לשחקן שלו ושמר את האוויר.
חייב לפתור את הנושא הזה עם טאהא, אני חושב שעם כל הכבוד לפיזיות שלו בלי שכל אין לו מה לעשות על הדשא, הכנסתם כבר את שיר לעניינים אז תנו לו לשחק, לא שלושה בלמים ולא בטיח. כמו שפתחנו רק עם שיר במקום לואי.

עמדות קריטיות לחיזוק: קישור אחורי, קיצוני ימני וכמובן חלוץ אמיתי.
אני חושב שעם קשר אחורי גרזן מאחורה שיודע לשחרר לחץ ולנווט את המשחק אנחנו נרוויח מאוד גם את סימאו עוד יותר.
סימאו הרשים אותי מאוד היום (חשוב לציין שלא בפעם הראשונה), אני אוהב את השקט שלו, את המסירות המדויקות, השתחררות קלאסית ובעיקר חוכמה וזה משהו חשוב מאוד בעמדה הזאת, הרבה עוד חלוקים לגביו, אני חושב שזה בעיקר בגלל האיטיות וההצטרפות למעלה שחסרה, ולכן זה חוזר למה שאמרתי קודם שבמצב שמביאים לפה קשר אחורי זר ברמה סימאו יבלוט עוד יותר כי תהיה לו עזרה בסגירה וגם יהיה שקט יותר לעלות גבוה. משאיר אותו קל, הבנאדם יודע לשחק כדורגל ומייצב לנו את האמצע.

לגבי עמדות קיצוני ימני וחלוץ, זה כל כך השפיע היום, אם היו שם 2 שחקנים נורמליים אלטון היה יכול לסיים עם 3 בישולים. קודם כל חלוץ טוב מושך איתו 2 שחקנים בכל פריצה של אלטון ובכך מפנה שחקנים אחרים לקבל פס בחופשיות. קיצוני ימני ברמה יכול לתת לנו גיוון כי אין לנו משחק בימין בכלל וגם יכול לרווח מאוד ואולי לתת אופציה לאלטון לכניסות לאמצע למרות שמאוד אוהב אותו באגף ואין בעיה שיתקע שם אם הוא משחק ככה. להתאבד על השחקן הזה! מוכן לעשות מגבית.

קבהא, לואי, יוספי (למרות הגול), גאנם וגולדברג, אם כל אלה לא יהיו בהרכב שלנו אנחנו נהיה קבוצה חזקה מאוד. גולדברג לא לרמה למרות שהיום היה בסדר יחסית למה שהרגיל אותנו. גאנם לא היה במשחק, השאר היו סבירים אבל תמיד חסר להם משהו. והטעות הקבועה של לואי כל משחק גול, זה חייב להיפסק, מצטער.

לגבי בן שהר, בלי המהירות הוא כבר כמעט ולא פקטור. הדבר היחיד שנשאר לו זה התנועה הטובה שלו לקבלת כדורים וגם אותם הוא מחמיץ (ואני מאוהביו).

לסיכום, אם במועדון ישימו דגש על העמדות שהזכרתי תהיה פה קבוצה שיכולה להפתיע אתכם מאוד. לא יודע אם זה יצליח בגלל העניין הכספי אבל אפשר אולי לגרד משהו עם סקאוטינג טוב (יותר רגוע עכשיו שברדה אחראי על הנושא, אלונה נתנה בתקופה האחרונה בלוק להרבה עסקאות מעניינות וחבל).

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לפני כמה ימים קראתי ראיון איפשהו עם אובידיו הובאן.
הוא אמר שאחד השינויים המקצועיים שבכר עשה כשהגיע לב"ש, זה להפוך את אוגו לקשר אחורי, ולא 50:50 כמו אצל אלישע.

אולי כדאי לעשות אותו דבר עם סימאו?

סמל אישי של משתמש
elia
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי elia »

קונטה שחקן מטונף

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הביזבוזי זמן של בית"ר החל מהדקה ה-83 היו מביכים. אם היה להם קהל באצטדיון הקהל היה הורג אותם על זה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דבר קטן בתול המשחק שמאוד אהבתי לראות סוף כל סוף- במאבקים על כדור רוב השחקנים התחילו לשים את הגוף נכון ולקחת הרבה כדורים בקלילות יחסית. לא יודע אם זה חד פעמי אבל נראה שעבדו על זה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

https://sports.walla.co.il/item/3363740

רוני לוי: "אם שחקן לא ייתן 100 אחוז אחליף אותו גם אחרי 10 דקות"

מה ניתן להגיד מעבר ל"חחחחחחחחחחחחחח"

הזוי בעיניי הכדורגל הישראלי, רואים שחקן באמת סלחו לי על המילה כלומניק כמו חנן ממן, שנה וחצי זורק אלף ז**, חצי שנה סבוטאז' אקטיבי, ואז הולכים וקונים אותו.

שיאכלו את הדייסה שבישלו לעצמם

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קשה לי לאכול את תומר יוספי.
מצד אחד הבחור פייטר. היה אתמול מקרה שהשאיר במגרש כדור אבוד על קו החוץ, מה שתפס את בית"ר עם המכנסיים למטה והיה יכול להוביל (אם אלטון היה משחק מהר ובעיקר מוסר מהר) להתקפה מתפרצת של שלוש על אחד. במקרים אחרים הוא לחץ מצוין והוביל לאיבודי כדור של בית"ר. וההפתעה הכי נעימה היא ההצטרפות שלו מאחור. כשהוא כבש במשחק האימון זה היה סוג של בדיחה להראות עד כמה משחקי האימון ברמה נמוכה. אבל לא מעט פעמים הוא מצטרף מאחור בתנועה מאוד נכונה, גם בשער, גם במצב שביזבז עם הנגיחה לידיים של ניצן אחרי המבצע של אלטון וההחמצה של שהר, סוג של מתגנב מאחור, היו לו עוד לפחות שתי בעיטות מרחוק שלא היו טובות אבל שוב הראו על תנועה נכונה, כלומר יש דברים טובים.
מצד שני, הוא לא מורגש מספיק, נעלם לא מעט, הרבה פעמים בטכניקה כשהוא עם הכדור זה מרגיש שיש לו קצת ליקויים וכשהוא עם הכדור אני לא מרגיש שקט נפשי, כלומר גם לא מעט לשפר.
לזכותו צריך להגיד שבכל פעם שמספידים אותו הוא בא ומפתיע, יהיה מעניין לדעת עד כמה הוא יכול להתקדם ולהיות דומיננטי, כי לאורך זמן ככל הנראה החבילה הנוכחית שלו לא תספיק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אתה סתם אוכל עליו סרט, שחקן בינוני ומטה שיש לו רוח לחימה ולא יותר.
תמונה

שלח תגובה