הפועל ב"ש - הפועל ת"א, ליגת העל. שבת, 21:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: הפועל ב"ש - הפועל ת"א, ליגת העל. שבת, 21:00, טרנר

שליחה על ידי סימיוני »

לא ראיתי מאורן ובן ( כששיחק) , שום דבר שקשור לחוסר מחוייבות. זאת היכולת שלהם לטוב ולרע, כולל בישול של אורן מול הפועל חיפה. שניהם רצים על הקו, חוזרים באטרף לעשות הגנה ואין לי בעיה עם המאמץ שהם משקיעים. הבעיה היא שמשחקים לידם באגף לא בוזגלו, לא מליקסון ולא ואקמה.
משחקים לידם ספורי היהיר שאף פעם לא מחזיר כדור על הקו, זריהן העצלן ששופך לאגר גם כמחליף, סבג שנעלם פתאום וקלטינס שלדעתי פשוט איבד את כל הביטחון שעוד היה לו.
מקווה מאוד שייפטרו מספורי. זה השחקן שאני הכי לא מבין מי הביא אותו ולמה.
צריך לקבל אומץ ולאפשר לאסקיאס לשחק והרבה. ראיתי אותו הנוער והוא שווה השקעה והזדמנות!!!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: הפועל ב"ש - הפועל ת"א, ליגת העל. שבת, 21:00, טרנר

שליחה על ידי nitsande »

חייב לציין... באופן כללי אנחנו נראים יותר טוב ממה שציפיתי שנראה לפני החזרה מהקורונה.
אתמול נראינו פחות טוב אבל בהתחשב בנסיבות גם אתמול נראינו יותר טוב ממה שציפיתי.
גם הרכב שני, גם הפועל ת"א בהרכב ראשון והם במומנטום פגז, הלהיט של הליגה מאז החזרה... ועדיין היינו צריכים לנצח.

אבל... יש שחקנים בקבוצה שלא רוצים להיות פה ועוד כמה שלא צריכים להיות פה.

זריהן הראשון שצריך ללכת, פשוט משחק כדי שיזרקו אותו, עושה כאילו.
ספורי שחקן כל כך אנוכי ומוגבל שגם לו אין מקום בקבוצה.
לגבי קלטינס עוד לא החלטתי אם זאת היכולת שלו (חלש להחריד אתמול) או שהוא גם מאלה שרוצים לעזוב ועושים בכוונה. כנ"ל לגבי סבג.
אורן ביטון גם מתנדנד בעיניי אבל גם ממנו אני מקבל רושם כאילו לא בא לו להיות כאן.
שון גולדברג פשוט לא מספיק מוכשר.

מנגד, יש שחקנים שנראים כאילו כדאי וצריך לבנות עליהם לעתיד.
יוספי עושה רושם של שחקן שמתפתח יפה מאוד ולאט לאט נראה שחקן הרכב לגיטימי.
גאנם אמנם עדיין לא חד ולא מספיק החלטי עם הכדור - חסר לו תאכלס, אבל מהיר מאוד, עושה הרבה תנועה ובכלל, לא מפסיק לעבוד על המגרש.
דדיה עוד רחוק מלהיות מגן פותח אבל יש לו נתונים לא רעים, בכלל, עושה רושם שעם מספיק דקות יכול להיות לא פחות טוב מבן ביטון (ההוא) לדעתי חסר לו בעיקר בטחון.
סימאו מפתיע אותי, מתחיל להראות איכויות מעניינות מאוד, לא בטוח שהוא מתאים לנו מבחינת העמדה וסט היכולות אבל בסה"כ מתחיל להרשים.

על היתר אין הרבה מה להרחיב את הדיבור... כמובן ז'וסווה ואקולטסה צריכים להוביל.
כן הייתי מתחיל להיבנות מאלה שציינתי וממהר לשחרר את אלה שמעליהם, הייתי גם מנסה את אסקיאס.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה