הפועל ב"ש - הפועל חיפה, ליגת העל. יום שבת, 20:45, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל ב"ש - הפועל חיפה, ליגת העל. יום שבת, 20:45, הי"א

שליחה על ידי delta7 »

סימיוני כתב:
05 יולי 2020, 16:33
מי שפוסל את יוספי חי בעולם משלו .
זה השחקן שהתקדם הכי הרבה מכל השחקנים העונה, תופס ביטחון מיום ליום ומצד שני זה לא גורם לו להפסיק להילחם, כמו שראיתי אצל אלטון לאחרונה. יוספי מתחשל והפך להיות שחקן הרכב במציאות הנוכחית. היעדר הקהל נרגן( כמו שכמה כאן בפורום מייצגים נאמנה) נתן לו את הביטחון לבצע פעולות ולהסתכן בלעשות טעויות. יופי ילד!
+1

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב:
05 יולי 2020, 16:42
גם אם הוא לא יהיה שחקן אלפא חשוב מאוד לשלב אותו ואת דדיה בסגל ולתת להם דקות, יש להם את מוסר העבודה שצריך וזו הדרך שאנחנו רוצים לסמן לבוגרי המחלקה, מה גם שבניגוד למה שניתן היה לחשוב בהופעות הראשונות הם מוכיחים מפעם לפעם שהם שחקני ליגת העל לכל דבר ועניין. אם הברירה לרוטציה במקום דדיה לצורך העניין היא איזה חגי גולדנברג גנרי אני בהחלט נותן לילד את המקום הזה בלב שלם שהוא האיש שלי שם וכנ״ל לגבי יוספי ואני מקווה שגם מדמון ולירן כהן (ואחרים) קורצו מאותו החומר.
את הכסף להשקיע בזרים ובלנעול את ז׳וס ל50 שנה
+1 גם לך.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

המחמאות לבן ביטון רק ממחישות באיזה כושר עלוב הוא נמצא.
גם ברבע שעה הטובה שלו, לא הצליח לדייק פס מסכן אחד כמו שצריך בחלק החשוב באמת.
דדיה כבר היום עולה עליו בפן ההתקפי.
בהגנה שני השערים הפסולים בראשונים הגיעו לא מעט בגללו.

יוספי אכן לא מתאים לאגף, אבל הוא האופציה הטובה ביותר לשם ובפער.

אין לי סנטימנט מיוחד לשחקני בית, לא עושה הבדל בין שחקן שנרכש לבין שחקן שעולה מהנוער, דדיה, יוספי וגם שבירו בעונה הבאה הם בסיס לא רע בכלל לשחקני רוטציה להתבסס עליהם.
הם נראים טוב בהרבה מהישראלים ה"בכירים" שלהו שרובם נראים כמו פנסיונרים.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

dor69 כתב:
05 יולי 2020, 16:42
גם אם הוא לא יהיה שחקן אלפא חשוב מאוד לשלב אותו ואת דדיה בסגל ולתת להם דקות, יש להם את מוסר העבודה שצריך וזו הדרך שאנחנו רוצים לסמן לבוגרי המחלקה, מה גם שבניגוד למה שניתן היה לחשוב בהופעות הראשונות הם מוכיחים מפעם לפעם שהם שחקני ליגת העל לכל דבר ועניין. אם הברירה לרוטציה במקום דדיה לצורך העניין היא איזה חגי גולדנברג גנרי אני בהחלט נותן לילד את המקום הזה בלב שלם שהוא האיש שלי שם וכנ״ל לגבי יוספי ואני מקווה שגם מדמון ולירן כהן (ואחרים) קורצו מאותו החומר.
את הכסף להשקיע בזרים ובלנעול את ז׳וס ל50 שנה
השאלה היא מה בדיוק האופק שלו כשחקן? באיזה עמדה?
מבחינה פיסית הוא לא בדיוק מקרר - זה אומר שיש לו עוד הרבה עבודה שם - לא יודע כמה הוא יכול להתאים לאמצע, מבחינת אגף הוא לא השחקן הכי מהיר ולא ראיתי אצלו איזה דריבל מטורף.
כרגע הוא מאוד על הטיקט של שחקן בית עם נשמה שנותן הכל על המגרש. זה אולי מספיק לפליאוף עליון בליגת העל מודל 2020 אחרי קורונוה שכולם בים ולאף אחד באמת אכפת אבל מתקשה לראות איך זה משתלב במשחקים באירופה לדוגמא.

ההתבלטות שלו היא לדעתי בעיקר תעודת עניות לשאר השחקנים בסגל הזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

rkuka כתב:
05 יולי 2020, 20:35
השאלה היא מה בדיוק האופק שלו כשחקן? באיזה עמדה?
מבחינה פיסית הוא לא בדיוק מקרר - זה אומר שיש לו עוד הרבה עבודה שם - לא יודע כמה הוא יכול להתאים לאמצע, מבחינת אגף הוא לא השחקן הכי מהיר ולא ראיתי אצלו איזה דריבל מטורף.
כרגע הוא מאוד על הטיקט של שחקן בית עם נשמה שנותן הכל על המגרש. זה אולי מספיק לפליאוף עליון בליגת העל מודל 2020 אחרי קורונוה שכולם בים ולאף אחד באמת אכפת אבל מתקשה לראות איך זה משתלב במשחקים באירופה לדוגמא.

ההתבלטות שלו היא לדעתי בעיקר תעודת עניות לשאר השחקנים בסגל הזה.
אף אחד לא עשה ממנו שחקן לאליפות אבל כדאי שתפנימו שתומר יוספי הוא שחקן רוטציה לגיטימי בהפועל באר שבע מודל 20/21.
רבות דובר פה בשנתיים האחרונות על זה שמתחזקים רוחבית ולא מביאים מה שבאמת צריך. אני לא רואה שום סיבה שתומר יוספי ואור דדיה (ושחקני בית נוספים שיוכיחו כמו השניים האלו שגם הם מתקדמים ומתאימים) ינדדו לקבוצה אחרת כשאנחנו מחתימים שחקנים לרוטציה שלחלוטין לא יקדמו אותנו במקומם.
למה אני צריך את וארן חלוץ שלישי כשאני יכול לתת הזדמנות לאיתמר שבירו ברבע מחיר ולקבל לכל הפחות אותה תרומה?
למה אני צריך לחפש איזה ויקי כחלון או חגי גולדנברג שיהיה מחליף של בן ביטון כשיש לי את דדיה ברבע מחיר?
זו המשמעות של קבוצה רזה, לחסוך איפה שאפשר לחסוך בלי להיפגע יותר מדי (אם לא להיפך בכלל) ולשים את הכסף איפה שבאמת באמת צריך. הייתי רוצה לראות ששמים את הכסף על קשר אחורי קרנף או מגן שמאלי זר במקום עוד החתמה מעייפת של ״כוכב בפוטנציה״.
לשאלת העמדה של יוספי- מאמין שזה יתבהר לחלוטין בעונה הבאה, אישית אני חושב שצריך לבנות אותו כ50-50 והוא לחלוטין יכול להדביק את הפער

כדי לסכם את החפירה הזאת הקיץ צריך להיות לדעתי ניקוי אורוות, החתמה מדוייקת של שני זרים (וגג עוד ישראלי טוב אם תהיה הזדמנות לשים יד איפה ששווה) ונתינת מקומות שוליים יחסית ברוטציה לחומר מקומי (כי מי שלא ייתן לצעירים שלו הזדמנות שלא יבכה שהמחלקה לא מייצאת)

סמל אישי של משתמש
אדום מרלו

שליחה על ידי אדום מרלו »

shovalb9 כתב:
05 יולי 2020, 16:30
כמה נקודות שאני יצאתי איתם בכללי כהבנה נכון לעכשיו:
1. מדמון בהופעה טובה, רק בן 17. יחד עם יוספי ודדיה זה כיף לראות, ואין ספק שמודדים אותם אחרת בהתאם לגיל, ולחוזה. יוספי היה פחות טוב במחצית השנייה אבל נותן קשיחות והצטרפות מהאגף.
2. שהר בדעיכה של גיל והכושר לא אותו דבר, כנל בן ביטון שהראה ניצוצות בהתקפה אבל שלשל בהגנה בגלל כושר ועמידה רעה מאוד. אני חושב שלהיפתר משניהם יועיל למרקם הקבוצתי החדש שבונים.
3. לספורי, לגאנם ולוארן יש כדורגל, כולם סובלים מחוסר ביטחון, וספורי סובל מעצלנות ושאננות, על אף שהוא בנוי פיזית טוב.
4. למי שחושב שהיה לנו אמצע פרוץ- זו הייתה התוצאה מכך שהאגפים היו מאוד פרוצים, בכל הפעמים באו מהאגפים לאמצע די בקלות.
סימאו ומדמון כל אחד נתנו משחק מעולה.
הבעיה שלנו במשחק הייתה אך ורק ומהאגפים.

סימנתי בוי ואיקס מי הפקיר בהגנה.
בתחילת המשחק היינו עם:
בן ביטון ❌ יוספי ✅ באגף ימין
גולדברג ❌ אקלולטסה ❌ בצד שמאל
ואז הוא הכניס את ספורי ❌ ודדיה ✅ ובכלל עבר לשחק עם 2 חלוצים כשגאנם מחפה שמאלה ❌
בגלל שהייתה הפקרות ענקית כל פעם באגף אחר, אבוקסיס שלח את רוב שחקני המרכז גם להתמודד עם אותו אגף לעזור ולמנוע מיתרון מספרי. שזה מעולה בפני עצמו, אבל כן גרם לאמצע להיראות פריך במיוחד. חשוב לציין גם שרק שיר צדק נתן משחק טוב מהבלמים, עמית ביטון היה חושך, יותר מגולדברג, שהאחרון בכלל לא קשור למקצוע למרות שיש לו נתונים פיזים נחמדים למגן.

אבוקסיס צריך לשמור על שיטת הגנה של 451 או 541 ואנחנו נהיה בסדר, הוא יודע את זה אבל אין לו באמת כלים ולדעתי את המשחק הזה ניהל בצורה טובה.
ניתוח מדויק, בול !

שלח תגובה