הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום שלישי, 21:00, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום שלישי, 21:00, הי"א

שליחה על ידי oren2792 »

Sir Alex Ferguson כתב:
06 יולי 2020, 16:19
תהיו אמיתים, משחקים מול מכבי עם הרכב הכי חזק, מיגל/זוסואה/אלטון נפצע/מקבל כרטיס אדום, איזה תגובות אבוקסיס היה מקבל על ששיתף אותם במשחק לפרוטוקול וגרם להם להעדר מהגמר?
לא אשכח בחיים את לופא ז"ל משתף את רמיק במשחק חסר חשיבות וגורם לו להיפצע לפני גמר הגביע מול הפועל רמת גן, אותו הדבר עם אלישע ששיתף את מליקסון במשחק ליגה חסר חשיבות וגם הוא נפצע (ובגלל זה לא פתח בגמר).
לא סתם הזכרתי את אלוף האלופים 2017 - המשחק שהוציא את ויטור מצמד המשחקים מול מאריבור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oren2792 כתב:
06 יולי 2020, 16:21
לא סתם הזכרתי את אלוף האלופים 2017 - המשחק שהוציא את ויטור מצמד המשחקים מול מאריבור
שכחתי מזה. ברגע שנפצע ידעתי שהסיכויים שלנו לעבור את מאריבור ירדו משמעותית.
איתו אנחנו עולים 90%.

אבל היי זכינו בתואר הנחשק אלוף האלופים!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אלוף האלופים עוד דוגמא מצוינת.
בכלל אני נתקל לאחרונה במלא פוסטים של אוהדים שאומרים שמבחינתם עם פלייאוף כזה, זכייה בגביע לא מרגשת ולא שווה כלום ולא מעניינת.
מעניין אם אני אשאל את אותם אוהדים מה היו התוצאות שלנו לפני הזכייה בגמר הגביע ב-97 הם ידעו (חוץ מאת הניצחון במחזור האחרון על חולון בחוץ 1-0 משער של בסיס לקראת הסוף, שלא הספיק לנו בשביל לסיים במקום השני בגלל הפרש שערים, אני לא זוכר כמעט כלום עד להפסד 2 - 1 בראשון לציון כשאבי פרץ ניסה להעביר שחקן של ראשון ואיבד לו את הכדור ואז גם סופית איבדנו את הסיכוי להתמודד על אליפות).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

רק שתיגמר העונה הזאת כבר.

הלוואי נפסיד רק 2-0.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
תהיו אמיתים, משחקים מול מכבי עם הרכב הכי חזק, מיגל/זוסואה/אלטון נפצע/מקבל כרטיס אדום, איזה תגובות אבוקסיס היה מקבל על ששיתף אותם במשחק לפרוטוקול וגרם להם להעדר מהגמר?
לא אשכח בחיים את לופא ז"ל משתף את רמיק במשחק חסר חשיבות וגורם לו להיפצע לפני גמר הגביע מול הפועל רמת גן, אותו הדבר עם אלישע ששיתף את מליקסון במשחק ליגה חסר חשיבות וגם הוא נפצע (ובגלל זה לא פתח בגמר).
חוץ מהשלושה למעלה שלא הייתי מכניס לסגל אפילו, פותח עם ההרכב הכי חזק, אפשר לחשוב שיש הבדל גדול בין טאהא לצדק לעמית ביטון בכושר הנוכחי שלהם.
דוגמא מעולה. הקבוצה רצה כמו מכונה משומנת, יז'רסקי היה חלק חשוב בפאזל. משחק לא חשוב, יז'רסקי נפצע, כל הפאזל נסדק והסוף הטראומטי ידוע.
אל תהיה צודק, תהיה חכם.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ברור שיש רצון גדול לעקוץ את מכבי ולהרוס להם
אבל זה מתגמד לעומת המטרה שלנו
בניגוד לבזיון בהרכבים לאורך כל הפליאוף, הפעם זה לגמרי מוצדק לא לסכן את החבר׳ה היחידים שיודעים לשחק אצלנו כדורגל- הפורטוגלים ואלטון. ליתר איחלתי בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

RedRock כתב:
06 יולי 2020, 18:50
ברור שיש רצון גדול לעקוץ את מכבי ולהרוס להם
אבל זה מתגמד לעומת המטרה שלנו
בניגוד לבזיון בהרכבים לאורך כל הפליאוף, הפעם זה לגמרי מוצדק לא לסכן את החבר׳ה היחידים שיודעים לשחק אצלנו כדורגל- הפורטוגלים ואלטון. ליתר איחלתי בהצלחה.
+1

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

תכלס? שיתני ליוספי לנוח.
אחרי זוסוואה, הוא השחקן הכי טוב שלנו בפלייאוף המחורבן הזה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

עולה עם כולם חוץ מיהושע, רק מתוך הפחד שיחטוף אדום.לא הגיוני שויטור לא ישחק כל כך הרבה זמן לפני הגמר. אלטון נראה חלוד, צריך להשתפשף.
צריכים לשחק , לנסות לנצח ולבוא במומנטום חיובי מול הקהל העצום שיבוא לגמר שבכלל לא יהיה כי יעצרו עד אז את הכל.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

Sir Alex Ferguson כתב:
06 יולי 2020, 16:34

מעניין אם אני אשאל את אותם אוהדים מה היו התוצאות שלנו לפני הזכייה בגמר הגביע ב-97 הם ידעו
לא דומה ההשוואה. ב 96_97 היית מועדון חסר יומרות, אף אחד לא ציפה ממך לכלום, אף אחד לא מדד לך את הפער מהאלופה הנכנסת.
אני מניח שניסית להגיד ששווה לנשוך שפתיים בליגה כדי להגשים מטרה גדולה יותר קרי גביע. ההבדל בין אז להיום נעוץ בשאלה של מה אתה מקריב כדי להניף גביע. אני לא חושב שאז הקרבת דבר.

להוציא את המשחק הקרוב שם מצידי שיעלה עם שחקנים 14-25 בסגל, כל התחלופה הגבוהה בחודש האחרון הייתה שעוריריתית.
התחבא מאחורי חישובי רוטציה מתקדמים, מתקדמים מדי.
מה שייזכר עבורי זה שאבוקסיס ויתר במודע על הליגה, על המעמד של המועדון, אני בטוח שהוא עדיין לא מבין לאן הוא הגיע.
על הסיכוי להיאבק על נקודות דווקא הפלייאוף, להצהיר שאנחנו כאן, משהו. במרדף על השם של המועדון בעשרה משחקים אחרונים הוא
פשוט הובס.
מבחינת יוקרה הלכת בגללו עוד כמה צעדים אחורה. עוד מסמר לארון.

אז כן למשחק הקרוב כשאבדו הסיכויים לצאת איכשהו עם טעם טוב מהליגה, אין טעם לסכן אף אחד.
אבל עבורי גם גביע שכבודו במקומו מונח לא יעביר את הטעם הרע של החודש האחרון.
מבחינתי ליגה זה המדד האמיתי למועדון גדול, ולא טורניר גביע שביום נתון גם קבוצת ליגה שניה זוכה בו. ברכות למה פתח תקווה על עונה גדולה

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

RedBend כתב:
06 יולי 2020, 22:33
לא דומה ההשוואה. ב 96_97 היית מועדון חסר יומרות, אף אחד לא ציפה ממך לכלום, אף אחד לא מדד לך את הפער מהאלופה הנכנסת.
אני מניח שניסית להגיד ששווה לנשוך שפתיים בליגה כדי להגשים מטרה גדולה יותר קרי גביע. ההבדל בין אז להיום נעוץ בשאלה של מה אתה מקריב כדי להניף גביע. אני לא חושב שאז הקרבת דבר.

להוציא את המשחק הקרוב שם מצידי שיעלה עם שחקנים 14-25 בסגל, כל התחלופה הגבוהה בחודש האחרון הייתה שעוריריתית.
התחבא מאחורי חישובי רוטציה מתקדמים, מתקדמים מדי.
מה שייזכר עבורי זה שאבוקסיס ויתר במודע על הליגה, על המעמד של המועדון, אני בטוח שהוא עדיין לא מבין לאן הוא הגיע.
על הסיכוי להיאבק על נקודות דווקא הפלייאוף, להצהיר שאנחנו כאן, משהו. במרדף על השם של המועדון בעשרה משחקים אחרונים הוא
פשוט הובס.
מבחינת יוקרה הלכת בגללו עוד כמה צעדים אחורה. עוד מסמר לארון.

אז כן למשחק הקרוב כשאבדו הסיכויים לצאת איכשהו עם טעם טוב מהליגה, אין טעם לסכן אף אחד.
אבל עבורי גם גביע שכבודו במקומו מונח לא יעביר את הטעם הרע של החודש האחרון.
מבחינתי ליגה זה המדד האמיתי למועדון גדול, ולא טורניר גביע שביום נתון גם קבוצת ליגה שניה זוכה בו. ברכות למה פתח תקווה על עונה גדולה
נראה שאנחנו האוהדים עדיין בהנגאובר מהאליפויות, כשלעומת זה אבוקסיס מבין טוב מאד מה שווה הקבוצה היום, ולכן שם את כל הז'יטונים על הגביע. אני חושב שהוא פועל נכון, בוא רק נקווה שלא נסיים כמו נתניה של עונה שעברה - בלי אירופה ובלי גביע.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני לא מבין אתכם.
ברור שהרצון הוא שכולם יהיו כשירים לגמר ונעלה בהרכב הכי חזק.
אבל, ההרכב הכי חזק כבר לא כל כך חזק כששחקנים לא משחקים סדיר כל כך הרבה זמן.
ההרכב הכי חזק כבר לא כל כך חזק כששחקנים באים עם ביטחון ברצפה בגלל פלייאוף כזה עלוב.

עם איך שאנחנו נראים בפלייאוף הזה אנחנו לא מנצחים את מכבי פ"ת בשום תסריט.
אם יש איזה סיכוי להחזיר לשחקנים (ולו במעט) את הביטחון שלהם בעצמם, את האמונה ביכולת שלהם ואת כושר המשחק,
אם יש סיכוי שבזכות עליה בהרכב החזק ביותר השחקנים יתרגלו (לפחות קצת) את הכימייה ביניהם, זה רק לעלות בהרכב החזק.

בעיניי, אם אנחנו עולים בהרכב משני היום אנחנו מפסידים (אפילו מובסים) בגמר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כדאי קצת להיכנס לפרופציות.
הראש של כולם נמצא כרגע בגביע והוא היה שם מתחילת הפלייאוף.
הכל טוב ויפה אבל כל אחד כאן אם היה מאמן הראש שלו היה שם.
גמר גביע לא דומה לכלום כולם ייתנו שם את התחת עד אפיסת כוחות כושר משחק או לא.
ב97 הפסדנו משחק לפני להפועל חיפה בבית שגוטמן ורוסו חתומים כבר בחיפה ועלינו מול מכבי ת"א,לא זכור לי שזרקו שם ז**.
מכבי חיפה הפסידה 6:0 למכבי ת"א של זהבי ושות והפסידה בגמר שלושה ימים אחרי.
כל הרכב שיעלה היום יהיה מובן,מספיק לעשות דרמות.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אדום זקן כתב:
07 יולי 2020, 09:14
כדאי קצת להיכנס לפרופציות.
הראש של כולם נמצא כרגע בגביע והוא היה שם מתחילת הפלייאוף.
הכל טוב ויפה אבל כל אחד כאן אם היה מאמן הראש שלו היה שם.
גמר גביע לא דומה לכלום כולם ייתנו שם את התחת עד אפיסת כוחות כושר משחק או לא.
ב97 הפסדנו משחק לפני להפועל חיפה בבית שגוטמן ורוסו חתומים כבר בחיפה ועלינו מול מכבי ת"א,לא זכור לי שזרקו שם ז**.
מכבי חיפה הפסידה 6:0 למכבי ת"א של זהבי ושות והפסידה בגמר שלושה ימים אחרי.
כל הרכב שיעלה היום יהיה מובן,מספיק לעשות דרמות.
יש דוגמא עוד יותר אקטואלית - קיבלנו בראש ממכבי חיפה 4:0 ואחרי ארבעה ימים עברנו אותם ברבע גמר, והכל בסמי עופר.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
לא אשכח בחיים את לופא ז"ל משתף את רמיק במשחק חסר חשיבות וגורם לו להיפצע לפני גמר הגביע מול הפועל רמת גן

ממש לא חסר חשיבות, היינו בעיצומו של מאבק עיקש מול נתניה על המקום הרביעי והכרטיס לאירופה (ובסוף העונה נותרנו קרחים משני הצדדים)
Sir Alex Ferguson כתב:
אלוף האלופים עוד דוגמא מצוינת.
בכלל אני נתקל לאחרונה במלא פוסטים של אוהדים שאומרים שמבחינתם עם פלייאוף כזה, זכייה בגביע לא מרגשת ולא שווה כלום ולא מעניינת.

זה שילוב של הפלייאוף+הקורונה (העדר הקהל)+העובדה שהיריבה מהליגה השניה. וכן, גם אני מרגיש ככה :ugeek:
Sir Alex Ferguson כתב:
מעניין אם אני אשאל את אותם אוהדים מה היו התוצאות שלנו לפני הזכייה בגמר הגביע ב-97 הם ידעו (חוץ מאת הניצחון במחזור האחרון על חולון בחוץ 1-0 משער של בסיס לקראת הסוף, שלא הספיק לנו בשביל לסיים במקום השני בגלל הפרש שערים, אני לא זוכר כמעט כלום עד להפסד 2 - 1 בראשון לציון כשאבי פרץ ניסה להעביר שחקן של ראשון ואיבד לו את הכדור ואז גם סופית איבדנו את הסיכוי להתמודד על אליפות).

אני זוכר הכל...אל תשווה אפילו בצחוק, לא דומה!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה