תומר יוספי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: תומר יוספי

שליחה על ידי talb55 »

מקבל את כל הביקורות באהבה ענקית אם כי אני עדין לא מסכים.
אני חושב שהתשובה הכי טובה לחוסר ההתפתחות של תומר היא התפקיד שלו. אף אחד מאיתנו לא יודע מה התפקיד שלו, ויותר מזה, אני חושב שהוא בעצמו לא יודע מרוב שהעבודה איתו לא נכונה.
תומר יוספי במשחקי הנבחרת מהשחקנים הכי טובים בשנתון שלו, וזה נטו בהתבסס על צפייה ומספרים במשחקים אותם שיחק. מבחינתי זה פרמטר שמעיד על טיב הכישרון שאנחנו יכולים לאבד בחוסר אמון וסבלנות.
אלוהים עדי אבל שראיתי את דור פרץ בנבחרת הצעירה ידעתי שיהיה השחקן הטוב בארץ. תומר לא טוב כמוהו אבל לא נופל מבחינתי משום שחקן בקבוצות האחרות (ולא בכדי המועדון מאמין בו כבר מגיל 18).

לגבי ההשוואה למכבי תל אביב ופתח תקווה אני חושב שכרגע זה מחטיא למטרה. למכבי קבוצת בת שהשחקנים שלה צוברים ניסיון מבלי לפגוע בבשר של הקבוצה הבכירה, ולמכבי פתח תקווה אין שום יומרות שיש לנו (גם כקבוצה וגם כאוהדים).
ברור לי שעם כל זה עדין העבודה שם הרבה יותר טובה, אבל הכול ישתנה ביום שנבין שהתפיסה לגבי צעירים דורשת סבלנות מהקהל שמשפיע ב-100 אחוז בתפיסה המקצועית בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

talb55 כתב:
27 אפריל 2021, 22:49
מקבל את כל הביקורות באהבה ענקית אם כי אני עדין לא מסכים.
אני חושב שהתשובה הכי טובה לחוסר ההתפתחות של תומר היא התפקיד שלו. אף אחד מאיתנו לא יודע מה התפקיד שלו, ויותר מזה, אני חושב שהוא בעצמו לא יודע מרוב שהעבודה איתו לא נכונה.
תומר יוספי במשחקי הנבחרת מהשחקנים הכי טובים בשנתון שלו, וזה נטו בהתבסס על צפייה ומספרים במשחקים אותם שיחק. מבחינתי זה פרמטר שמעיד על טיב הכישרון שאנחנו יכולים לאבד בחוסר אמון וסבלנות.
אלוהים עדי אבל שראיתי את דור פרץ בנבחרת הצעירה ידעתי שיהיה השחקן הטוב בארץ. תומר לא טוב כמוהו אבל לא נופל מבחינתי משום שחקן בקבוצות האחרות (ולא בכדי המועדון מאמין בו כבר מגיל 18).

לגבי ההשוואה למכבי תל אביב ופתח תקווה אני חושב שכרגע זה מחטיא למטרה. למכבי קבוצת בת שהשחקנים שלה צוברים ניסיון מבלי לפגוע בבשר של הקבוצה הבכירה, ולמכבי פתח תקווה אין שום יומרות שיש לנו (גם כקבוצה וגם כאוהדים).
ברור לי שעם כל זה עדין העבודה שם הרבה יותר טובה, אבל הכול ישתנה ביום שנבין שהתפיסה לגבי צעירים דורשת סבלנות מהקהל שמשפיע ב-100 אחוז בתפיסה המקצועית בקבוצה.
מסכים איתך לגבי התפיסה, והמחשבה על קבוצת בת שתכיל גם את השחקני רוחב הפחות מוכשרים שמחלקת הנוער מייצרת ויכולים בעתיד לתפוס מקום אצלנו בסגל הרחב כשאנחנו מכוונים הכי גבוה.

קונקרטית לגבי יוספי, הוא צריך להיות מושאל עונה הבאה לקבוצה מליגת העל (וירצו אותו) כי ההתקדמות שלו לא זזה מעונה שעברה וזה פוגע בו ובנו. גם דור פרץ הושאל להפועל חיפה אחרי 2 עונות בבוגרים במכבי תא כשנתקעה לו ההתקדמות וזה עזר לו.
גם לגבי חטואל אני בדעה דומה שגם אותו נצטרך להשאיל ולפתח כי אנחנו צריכים 2 שחקנים טובים על העמדות הללו וחטואל ויוספי לא שם, לא לפחות עדיין ואם יושאלו יוכלו להמשיך את זה.

אנחנו כן צריכים ללמוד מזה, ולהעלות שחקני נוער לבוגרים בגילאים 16-18 ולא 19-22 כי ככה תקרת הזכוכית של השחקן לצמוח תהיה משמעותית גבוהה יותר. כמובן זה לצד מערך מקצועי תומך עם אנליסטים וציר התפתחות לכל שחקן עד לבוגרת. ככה גם שחקנים פחות יעזבו אותנו לפת,רעננה וטובורק, שלא נדבר על תא/חיפה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

יוספי שחקן מצויין לדעתי עם הרבה כשרון , אבל מסכים עם מי שכתב מעליי שהוא נופל בין עמדות . הוא לא מספיק מהיר ולא מספיק אגרסיבי בהתקפה כדי להיות בכנף, והוא גם לא אחראי מספיק לשחק באמצע. אם כי הוא כן חוטף וכן יודע להשתחרר מלחץ.
בנבחרת הצעירה הוא משחק מתחת לחלוץ והוא באמת בין השחקנים הטובים שם. אני חושב שמבחינת יכולת הוא יכול להיות קשר אמצע מצויין למרות שהוא חייב להשתחרר מהשכונתיות שלו.
אני לא חושב שצריך להשאיל אותו.לפחות לא בהתחלה.את חטואל כן הייתי שולח להשאלה .

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ישדרג עצמו פלאים ברגע שייפתר מהאנוכיות הבלתי נסבלת שלו. זה לא קשור לעמדה כזו או אחרת

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

מאוד מצטער אבל מדובר בשחקן טיפש, אין משחק שבו לא ירוץ כמו תרנגול ללא ראש עם הכדור לבד בניסיון לעבור 6 שחקנים, אין משחק שבו לא יחזור על בדיוק אותן טעויות שהוא עושה כבר שנה, מאז עזיבת אבוקסיס עושה רושם שהחלה נסיגה בגרף השיפור שלו מה עוד שעד היום שום מאמן לא הציב אותו בעמדה קבועה, פעם קשר אמצע פעם בכנף... מאוד מקשה על ההתפתחות האישית. עונת השאלה תעשה לו רק טוב, אולי נרוויח שחקן לא רע לשנים הבאות.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

מה כאילו רק אני חושב שהוא שחקן חלש מאוד?
חושב כל כך לאט ופועל אפילו לאט יותר.
משאיל בלי לחשוב פעמיים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedHell כתב:
08 מאי 2021, 19:42
משאיל בלי לחשוב פעמיים.
לא רק אתה.
עדיף שלא אכתוב מה אני חושב עליו.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

RedHell כתב:
08 מאי 2021, 19:42
משאיל בלי לחשוב פעמיים.
+1

אני קורא לו שחקן אילתור..כל פעולה שלו מאולתרת..0 מחשבה ותמיד יעשה את הדבר ההפוך והמעצבן.
לא מקדם את הקבוצה במ"מ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הוא עדין לא שם, לא יציב מספיק וגם קבלת החלטות רעה, אבל היו לו גם משחקים טובים עם שערים חשובים.
גם מול מכבי כמעט הכריע את המשחק.
בשילוב כולל של הסגל הנוכחי שלנו + שוק הישראלים הקיים + פלוס הגיל שלו + העובדה שהוא שחקן בית, צריכה להשאיר אותו בסגל שלנו גם עונה הבאה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

באמת לא מצליח להבין למה יש כלפיו כזה אנטי כאן.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כי הוא שחקן בית ואצלנו אוהבים לקטול מה ששלנו.
אם יוספי היה באשדוד או כל קבוצה אחרת, as is, היו רואים בו פוטנציאל מצוין.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

CrazyRed7 כתב:
09 מאי 2021, 19:49
אם יוספי היה באשדוד, היינו אומרים עוד דריבליסט, נא להתרחק.
2 עונות שהקישור אמצע שלנו פח והוא לא מצליח להחזיק את עצמו בהרכב, מה גם בתקופות בהם פתח נראנו לא טוב והתוצאות בהתאם.

שחקן של כמעט. כמעט כנף, כמעט 50-50, כמעט מהיר, כמעט מוסר חכם, כמעט מאיים למסגרת, כמעט אגרסיבי. אנחנו צריכים מישהו שיביא יותר ערך מוסף, או לחלופין לתת את הדקות שלו למדמון. אנע מעדיף את האופציה האחרונה.
אני ראיתי כבר 4 עונות את יוספי. מודה, הספיק לי כדי לדעת שגם בעונה הבאה הוא לא יהיה מסמר בהרכב ולא יתן את הערך המוסף שהוא אמור וצריך לתת. את הדקות שלו אני רוצה לתת לישראלי שיכול להיות מסמר בהרכב, ולא לעולם שחקן משלים.

עצם ההשאלה למקום חדש, או שתרסק אותו ואז פטרנו, או שתעיף אותו למעלה. בערך הנוכחי שלו, אין לנו מה לעשות איתו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

CrazyRed7 כתב:
שומע? לא.

4 עונות הוא כאן ואין לי מושג מה התפקיד שלו בכלל...
אין קשר לתעודת הזהות שלו (וההפך - יש כאן נטיה לשמור עליו בגלל תעודת הזהות..בדיוק כמו ששומרים על דדיה שהוא השחקן הכי חלש ב11 שלנו)

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

CrazyRed7 כתב:
שום סיכוי בעולםםםםםםםםםםםםםםםם
אין בו כלום.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

shovalb9 כתב:
09 מאי 2021, 20:26
עצם ההשאלה למקום חדש, או שתרסק אותו ואז פטרנו, או שתעיף אותו למעלה. בערך הנוכחי שלו, אין לנו מה לעשות איתו.
זה

שלח תגובה