תומר יוספי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: תומר יוספי

שליחה על ידי bs war »

גיא חניה כתב:
13 נובמבר 2020, 09:12
היה לו משחק נהדר אתמול.

אני אתלה על אילנות גבוהים, אבל תומר מתחיל (מדגיש על מתחיל) להזכיר לי את גולסה בתחילת הקריירה.
מקווה בשבילו שהוא יעלה איזה 7-10 ק״ג מסה והוא יוכל להיות קשר 50-50 איכותי.
גולסה בגיל 18 קיבל חוזה בלאציו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

משה, לא צריך להוציא דברים מהקשרם כדי להצדיק טענה.
אף אחד לא טען שסלליך הוא כוכב כדורגל. תתפלא, אנחנו אפילו מסכימים שביכולת הנוכחית הוא לא צריך לראות דשא, לפחות לא בהרכב הפותח, ושיוספי צריך לעלות לפניו.
הדיון התנהל סביב שני צירים, היכולת הנוכחית של שני השחקנים וההתאמה שלהם ל"שיטה", בהנחה ויש כזאת.
לטענתי, *כרגע* שניהם שחקנים בינוניים באותה מידה. כל אחד מהם יכול לתפוס יום ובאותה נשימה לתסכל אותך ביום נתון, אף אחד מהם לא ישנה את הקבוצה מקצה לקצה. אני כן חושב שיחד עם סלליך ההרכב הראשון הופך ליותר מאוזן וזאת בתנאי שהקבוצה באה לשחק כדורגל שיטתי ומתוכנן. עם מה שאנחנו רואים לאחרונה אין בכלל מה לדבר.
ליוספי יש את המעלות שלו ואפשר וצריך להשתמש בו, בטח בתקופה כזאת. מפה ועד להפוך אותה לכוכב בפוטנציה עם רף גבוה.. אני חושב שזה עוד מוקדם. לא ראיתי ממנו את הדברים שמדברים עליהם, עדיין. אולי בהמשך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
14 נובמבר 2020, 13:18
משה, לא צריך להוציא דברים מהקשרם כדי להצדיק טענה.
אף אחד לא טען שסלליך הוא כוכב כדורגל. תתפלא, אנחנו אפילו מסכימים שביכולת הנוכחית הוא לא צריך לראות דשא, לפחות לא בהרכב הפותח, ושיוספי צריך לעלות לפניו.
הדיון התנהל סביב שני צירים, היכולת הנוכחית של שני השחקנים וההתאמה שלהם ל"שיטה", בהנחה ויש כזאת.
לטענתי, *כרגע* שניהם שחקנים בינוניים באותה מידה. כל אחד מהם יכול לתפוס יום ובאותה נשימה לתסכל אותך ביום נתון, אף אחד מהם לא ישנה את הקבוצה מקצה לקצה. אני כן חושב שיחד עם סלליך ההרכב הראשון הופך ליותר מאוזן וזאת בתנאי שהקבוצה באה לשחק כדורגל שיטתי ומתוכנן. עם מה שאנחנו רואים לאחרונה אין בכלל מה לדבר.
ליוספי יש את המעלות שלו ואפשר וצריך להשתמש בו, בטח בתקופה כזאת. מפה ועד להפוך אותה לכוכב בפוטנציה עם רף גבוה.. אני חושב שזה עוד מוקדם. לא ראיתי ממנו את הדברים שמדברים עליהם, עדיין. אולי בהמשך.
יוספי יצטרך להראות יציבות לארך זמן כדי להתפתח לשחקן איכותי, אבל אתה לא מסכים איתי שאבוקסיס מתנהל, בכל הקשור ליוספי וסולליך לאחרונה, עם "החלטות מהבית"? סולליך באנקר למרות שהוא מהחלשים אצלנו כבר כמה וכמה משחקים, יוספי שדווקא מציג יכולת טובה מסולליך הוא תמיד המוחלף הראשון ומול כפר סבא לא נכנס אפילו כמחליף בזמן שסולליך השלים 90 דקות כששבירו פותח בהרכב.

דרך אגב, אני חושב שבמשחקים האחרונים סולליך עבר משחקן לא מורגש לשחקן שפוגע בנו ומרגיש לפעמים כאילו הוא משחק עם היריבה. מול כפר סבא היו לו שני איבודים שהוא פשוט מסר לשחקני כפר סבא כדורים באמצע ומזה התפתחו שתי מתפרצות מהמסוכנות של כפר סבא במשחק. כלומר אנחנו בנקודה שמספיק שיוספי ישחק ולא יתרום ליריבה והוא כבר יהיה טוב יותר מסולליך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עשה כמה פעולות יפות במדי הצעירה -

https://www.facebook.com/tomer.yosefi/v ... 1935063965
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 נובמבר 2020, 11:15
יוספי יצטרך להראות יציבות לארך זמן כדי להתפתח לשחקן איכותי, אבל אתה לא מסכים איתי שאבוקסיס מתנהל, בכל הקשור ליוספי וסולליך לאחרונה, עם "החלטות מהבית"?
על זה הסכמנו מהרגע הראשון.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

למישהו נגמר הסמרטוטים בבית?
דחוף לספסל
מקווה שזוס יחזור לאמצע זה יהיה על חשבונו ולא על מלי

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

הוא שחקן טוב עם סיומת מחרידה, בגלל ההחמצות שלו לא ניצחנו

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ככה זה נראה כשאין טביעת אצבע של מאמן על המגרש ואין תבניות התקפיות מסודרות שעובדים עליהן באימונים, מתנחם בזה שלפחות הוא מייצר משהו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

:עצבני: שחקן שהשתפר, אבל לפעמים מתנהג כמו מסי ולא אוהב למסור, בטח בזמן, לשחקן בעמדה טובה יותר.
מנסה לבעוט מכל מצב, גם מעמדות בלתי אפשריות.
עדיין ניתן לאלף אותו. יש בו גם המון צדדים חיוביים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

למרות ההחמצות, הייתי רוצה שיהיה פחות רך הגנתית כקשר התקפי או קצת יותר זריז כדי שיהיה באגף.

בכל מקרה צריך להמשיך לתת לו דקות משמעותיות, בטח בליגה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

הוא ממשיך להסתובב באיזור של הכמעטים.
אני חושב שהוא מסוגל לעשות את ההתקדמות הלא מאוד גדולה שנדרשת, כדי שהכמעטים יהפכו למספרים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

gooner כתב:
02 דצמבר 2020, 10:57
הוא ממשיך להסתובב באיזור של הכמעטים.
אני חושב שהוא מסוגל לעשות את ההתקדמות הלא מאוד גדולה שנדרשת, כדי שהכמעטים יהפכו למספרים.
אני חושב כמוך גם שהוא התקדם מאוד אצלנו. אני תוהה אם זה שהתקדם מאוד אומר שהוא קרוב לתקרה שלו או שיש לו עוד הרבה לאן לצמוח.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

נראה שהוא סובל מאובר בטחון , אגואיזם וטמטום. מצפה מפיגורות כמו ברדה ומליקסון ללמד אותו

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

מה הסיפור איתו? סדרת חינוך?

באמת התנהג בצורה כזו שמגיעה לו סדרת חינוך כזו ארוכה?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

פעם עוד האמנתי בו. מהשחקנים הכי טיפשים שראיתי.
מובן יותר למה אבוקסיס שיחק איתו על הקו, האינסוף איבודי כדור שלו במרכז בחוסר אחריות שהוא זלזול בקבוצה זה משהו בלתי נסבל.
נשגב מבינתי איך הוא מקבל דקות.

שלח תגובה