איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי MikiRed »

gooner כתב:
14 יוני 2021, 14:29
לדעתי, בהזדמנויות שהוא קיבל בעונה שעברה, אפשר היה לראות כשרון וגם ביטחון לקבל את הכדור, אבל גם איזושהי חולשה מבחינה נוכחות/אגרסיביות הגנתית.
אולי זה הגיל, אולי אפשר לשפר את זה, אבל אני מבין את החשש לשלב אותו במשחקים חשובים, וכל משחק אצל רוני לוי היה חשוב.
לפי היכולת של הצוות המקצועי שלנו לשפר שחקנים רק באימונים בשנים האחרונות, יש לי תחושה שהשאלה תהיה יותר אפקטיבית, אלא אם מליקסון באמת מסוגל להקפיץ את רמת אימון הצעירים.

למה השאלה או השארה של שחקן מוכשר בנוער עם אימון בבוגרים הנה החלטה לא מקצועית??

עיניים גדולות.
הקשר הכי טוב בארץ, דור פרץ עבר "טירונות" של 4 או 5 שנים.
איליי מוכשר מאד, בוגר לגילו, אבל אין לו את הנתונים הגופניים להתמודד עם שחקנים בוגרים.
אני בטוח שמליקסון, ברדה ולוי הכינו לו "מפת דרכים" ומתכוונים לבשל אותו לאט ובטוח ולא לשרוף אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני מקווה מאוד שיש מדיניות ברורה של המועדון שכאשר מאמן מגיע לכאן היא מוסברת לו, כי זה מורגש שכמו בכל מקום שעבר רוני לוי פשוט עושה X על שחקנים מתחת לגיל מסוים בלי בכלל לתת להם הזדמנות (אחד הצעדים הראשונים שלו היה להוריד את מדמון לקבוצת הנוער).
חבר שלי שהיה בכמה וכמה משחקים של הנוער השנה בסוף העונה אומר שלמדמון אין מה לחפש שם, שהוא בכמה וכמה דרגות מעל יתר השחקנים במגרש (לא רק אצלנו).
אם רוני לוי לא רוצה לתת למדמון הזדמנות בבוגרים, אפשר למצוא קבוצה בליגת העל שתיתן לו דקות, אפשר אפילו להגיע איתם להסכמה שאם הוא משחק מספר דקות מסוים הם יקבלו אותו בחינם בלי דמי השאלה ובלי לשלם עבור השכר. אם לא בליגת העל, אני בטוח שיש מספיק קבוצות בלאומית, כולל בני יהודה של אבוקסיס שאימן אותו שישמחו לקבל אותו עם החוזה הנמוך שהוא מרוויח.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
14 יוני 2021, 17:51
אני מקווה מאוד שיש מדיניות ברורה של המועדון שכאשר מאמן מגיע לכאן היא מוסברת לו, כי זה מורגש שכמו בכל מקום שעבר רוני לוי פשוט עושה X על שחקנים מתחת לגיל מסוים בלי בכלל לתת להם הזדמנות (אחד הצעדים הראשונים שלו היה להוריד את מדמון לקבוצת הנוער).
חבר שלי שהיה בכמה וכמה משחקים של הנוער השנה בסוף העונה אומר שלמדמון אין מה לחפש שם, שהוא בכמה וכמה דרגות מעל יתר השחקנים במגרש (לא רק אצלנו).
אם רוני לוי לא רוצה לתת למדמון הזדמנות בבוגרים, אפשר למצוא קבוצה בליגת העל שתיתן לו דקות, אפשר אפילו להגיע איתם להסכמה שאם הוא משחק מספר דקות מסוים הם יקבלו אותו בחינם בלי דמי השאלה ובלי לשלם עבור השכר. אם לא בליגת העל, אני בטוח שיש מספיק קבוצות בלאומית, כולל בני יהודה של אבוקסיס שאימן אותו שישמחו לקבל אותו עם החוזה הנמוך שהוא מרוויח.
כפי שכתבתי, דור פרץ עבר מספר קבוצות 4 או 5 שנים, וגם כשחזר נלחם על מקומו עד שהוכיח את עצמו.
לדעתי בשלב הזה יש רצון לגדל את איליי קרוב לעיניים (מליקסון) ובהחלט אפשרי שההמשך ישולב בבוגרים או שיושאל לקבוצה בליגה הלאומית.
התפקיד של לוי לדאוג להווה, התפקיד של ברדה (ומליקסון) לדאוג גם לעתיד.
אני חושב שלגדל שחקנים בין הנוער לבוגרים הוא אתגר גדול מאד והרבה שחקנים "נשרפים" כשעולים מוקדם מדי לבוגרים או לא מוצאים את עצמם בגיל נוער מתבגר או אחריי בקבוצה הבוגרת
צריך לסמוך על מליקסון/ ברדה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:
14 יוני 2021, 18:00
כפי שכתבתי, דור פרץ עבר מספר קבוצות 4 או 5 שנים, וגם כשחזר נלחם על מקומו עד שהוכיח את עצמו.
לדעתי בשלב הזה יש רצון לגדל את איליי קרוב לעיניים (מליקסון) ובהחלט אפשרי שההמשך ישולב בבוגרים או שיושאל לקבוצה בליגה הלאומית.
התפקיד של לוי לדאוג להווה, התפקיד של ברדה (ומליקסון) לדאוג גם לעתיד.
אני חושב שלגדל שחקנים בין הנוער לבוגרים הוא אתגר גדול מאד והרבה שחקנים "נשרפים" כשעולים מוקדם מדי לבוגרים או לא מוצאים את עצמם בגיל נוער מתבגר או אחריי בקבוצה הבוגרת
צריך לסמוך על מליקסון/ ברדה.
מעריך מאוד את אליה ומאור, השאלה האם בשביל להיות קרוב אליהם שווה לשרוף לו שנה שיכול היה להתמודד עם שחקנים בוגרים, ופיזיות, ואתגרים, ולתת לו לשחק בליגה שהוא גדול עליה ושלא מאתגרת אותו ולא מחדשת לו דבר.
אם היה גם חלק מהקבוצה הבוגרת, הייתי מבין, אבל זה נוגד את כל האני מאמין של רוני לוי שגם אם היה לו את בניון בן 18 הוא לא היה נותן לו דקות בגלל הפילוסופיה שלו ששחקנים מתחת לגיל מסוים לא בשלים מספיק (פרטים אצל אחד ליאור רפאלוב).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מודה שלא מכיר את לוי...
לגבי שחקן כמו בניון, כל עיוור היה "מגלה" אותו ומשתף אותו... לא דוגמא. אנחנו מדברים על מוכשרים אבל לא על סופרסטרים.

ולגבי איליי, נדמה לי שעדיין מנסים לאתר לו את העמדה הנכונה.
ובאמת אני לא מבין מה הוא? קשר אחורי? קדמי? 50/50?
ואת זה אפשר לעשות, לכוון ולהגדיר בחצי העונה הקרובה בטיפוח אישי. לדעתי עד החלון הקרוב או שיישתלב בבוגרים או שיושאל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

"להיות קרוב למליקסון"
ממש להיות קרוב לפפ, ביילסה וקלופ.

שיהיו טיעונים עניינים.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מדמון ואסקיאס צריכים להיות מושאלים לקבוצה שתיתן להם לפתוח. אני מאמין שבליגת העל יהיה להם קשה להשתלב בתור שחקני הרכב קבועים אבל בליגה לאומית הם יכולים.
מבין את מי שאומר שצריך לשתף אותו במקום גנאיים, הרבה זמן לא ראיתי שחקן עם שקט כזה בגיל 17, ביטחון וחכמת משחק , אנחנו לא יכולים לתת לו את הבמה הזאת באופן עקבי עדיין.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

ולשאלה שלי, מה התפקיד שלו???

אם אחורי, לא מספיק חזק פיסית (בינתיים), אם קדמי, לא זוכר בישול שלו וגם לא הרבה מסירות מקדמות.

וכמובן אם 50/50 הוא צריך להיות טוב בשני האספקטים.
כולם צריכים להסכים שמקצועית עדיין לא בשל.

אם היה בן 25, היינו משחררים אותו. כיוון שהוא בן 18, צריך לטפח אותו ולגדל אותו, אין קיצוריי דרך.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

https://fb.watch/67gFva_nvB/
לא היה לו עדיין 18
אבל הוא הראה כישרון ושותף עוד 12 פעמים באותה עונה
אחר כך כבר תפס מקום של קבע בהרכב.

לא, מדמון לא ג׳רארד. אפילו לא קרוב.
אבל הוא הראה כשהוא שיחק שיש שם משהו. בעיקר הראה שאלה שסביבו לא טובים יותר, לפחות לא חלק מאלה ששיחקו בעמדה שלו.
אני לא חסיד של לתת דקות לבאר שבעים רק כי הם נולדו בסורוקה, אבל אם לילד יש משהו והוא לא פחות טוב- מה זה רלוונטי בן כמה הוא??? תנו לו לשחק במקום לשרוף לו שנים מהחיים בנוער. אין בזה שום תועלת.
הפחד הוא בעיקר כי רוני לוי מוחק צעירים סדרתי.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedRock כתב:
14 יוני 2021, 18:54
https://fb.watch/67gFva_nvB/
לא היה לו עדיין 18
אבל הוא הראה כישרון ושותף עוד 12 פעמים באותה עונה
אחר כך כבר תפס מקום של קבע
איזה יופי!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:
14 יוני 2021, 18:22
"להיות קרוב למליקסון"
ממש להיות קרוב לפפ, ביילסה וקלופ.

שיהיו טיעונים עניינים.
חחח, שוחט פרות קדושות אתה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

צריך גם כן להבין שיש עוד גורמים בהשאלה של שחקן נוער, למשל מתקנים, התנהלות מועדון, ומועדון צמרת/תחתית.

ויסמן בפודקסט ליוסיפוביץ שנה שעברה דיבר על הקריירה שלו, על כך שהושאל בגיל 18 להפועל עכו, סבל מכל רגע ולא התקדם סנטימטר בכדורגל שלו, וחזר לעצמו רק כשחזר כחריג גיל לנוער של מכבי חיפה, משם הושאל ללאומית למכבי נתניה.

אני מקווה וסומך מאוד על מליקסון וברדה שהם למדו ממקרה דן ביטון, ושהדרך הנכונה למדמון להתפתח היא להמשיך בנוער ולהתגנב לבוגרת, כי יש לו תקרת זכוכית להיות קשר מוביל בליגה, לכל הפחות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

delta7 כתב:
14 יוני 2021, 20:15
חחח, שוחט פרות קדושות אתה.
מת על מלי, כשחקן הוא אהבת חיי החד פעמית. לא יהיה כזה.
אבל בואו,
הוא בתחילת הדרך. לא צריך להמציא דברים די מגוחכים. שהות לידו בנקודת זמן זו לא תהפוך אף שחקן לטוב יותר מאשר דקות בוגרים.
מה גם שהוא בכלל לא מאמן. זה תפקיד שונה בתכלית.

לצערי גם ברדה, אולי מתייגים לו מנהל מקצועי כטייטל, אבל כשרואים שכל הכוורת היא של המאמן, איך נאמר בעדינות..
מנהל מקצועי הוא לא.
מה כן?
לא ממש יודע.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:
14 יוני 2021, 21:22
אבל בואו,
הוא בתחילת הדרך. לא צריך להמציא דברים די מגוחכים. שהות לידו בנקודת זמן זו לא תהפוך אף שחקן לטוב יותר מאשר דקות בוגרים.

לצערי גם ברדה, אולי מתייגים לו מנהל מקצועי כטייטל, אבל כשרואים שכל הכוורת היא של המאמן, איך נאמר בעדינות..
מנהל מקצועי הוא לא.
מה כן?
לא ממש יודע.
תודה, I rest my case.
לא יכולתי לכתוב זאת טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב:
14 יוני 2021, 21:22
אבל בואו,

מנהל מקצועי הוא לא.
מה כן?
לא ממש יודע.
בדיוק. שיתעסק בלשים יסודות בקבוצות הצעירות. מה הוא כבר יכול לעשות עם שחקן מוכשר בן 18 שצריך מסגרת בוגרים כי כל דבר אחר יעכב לו את ההתפתחות?

שלח תגובה