איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 יוני 2022, 22:10
תבדוק איפה השמות שכתבתי מהנבחרת הצרפתית משחקים היום (בקבוצות בוגרות כמובן) ותחזור אלי.
אף שחקן של איסלנד נניח (מודל 2022) לא משחק ברמות האלה.
לא לדבר על הליגה הלאומית אצלנו, שהיא משמעותית פחות איכותית ופחות מאתגרת עבור אחד כמו מימון מאשר נבחרת טופ כמו צרפת בגילאים האלה.
אני יכול לנחש שרובם לא משחקים ברמת בוגרים, בטח לא באופן קבוע. מבחינה פיזית הם עדיין לא מפותחים מספיק מבחינת עוצמות, גם אם חיצונית זה נראה ככה.

וגם אם כל מה שכתבת היה נכון, נבחרת צרפת היא היוצאת דופן. הנבחרות האחרות זה סיפור אחר לגמרי.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
29 יוני 2022, 22:54
אני יכול לנחש שרובם לא משחקים ברמת בוגרים, בטח לא באופן קבוע. מבחינה פיזית הם עדיין לא מפותחים מספיק מבחינת עוצמות, גם אם חיצונית זה נראה ככה.

וגם אם כל מה שכתבת היה נכון, נבחרת צרפת היא היוצאת דופן. הנבחרות האחרות זה סיפור אחר לגמרי.
מה קרה לך, כל יום פוגשים את נבחרת צרפת.

בשורה התחתונה אין תחליף לדקות בוגרים, שחקנים מ u19 שסומנו ככוכבים ולא יצא מהם כלום יש כמו ***.
זה דור מוכשר, אין ספק. בשבילם צריך לקוות שמגמת ההצערה שהתחילה בכל מיני קבוצות בליגה תימשך, מי שמראה יכולת צריך לקבל צ'אנס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
29 יוני 2022, 22:54

הכוכבים של הנבחרת הצרפתית משחקים בקבוצות בוגרים.
נבחרת צרפת היא לא יוצאת דופן, גם הנבחרת האנגלית שפגשנו בשלב הבתים ונפגוש בגמר מאוד איכותית (ראמזי מההרכב של אסטון וילה הוא דוגמא לאחד מאותם שחקנים).

התמודדות באליפות אירופה מול נבחרות עם שחקנים שכבר עכשיו משחקים ברמות הכי גבוהות וחלק מהזמן במשחקי נוק אואט של להיות או לחדול עם כל הלחץ הם בוודאות אתגר גדול יותר מלשחק מול אחי נצרת או רמת השרון בליגה הלאומית וברמות האלה יש גם שחקנים (ראמזי הוא דוגמא לכך) שבולטים בפריימר לייג כלומר כאלה שגם בליגת העל אין היום…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני לא חושב שצריך למסמר את מדמון להרכב ל-20 משחקים רצוף לא משנה איזה יכולת הוא יציג.
אני כן חושב שהוא צריך לקבל הזדמנות אמיתית לאור העובדה שאנחנו מדברים על ליגה ישראלית מאוד בינונית ועל סגל שעם כל הכבוד אין בו איזה אוגו, הובאן, ראדי או מליקסון בהרכב הפותח שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
29 יוני 2022, 23:11
הכוכבים של הנבחרת הצרפתית משחקים בקבוצות בוגרים.
נבחרת צרפת היא לא יוצאת דופן, גם הנבחרת האנגלית שפגשנו בשלב הבתים ונפגוש בגמר מאוד איכותית (ראמזי מההרכב של אסטון וילה הוא דוגמא לאחד מאותם שחקנים).

התמודדות באליפות אירופה מול נבחרות עם שחקנים שכבר עכשיו משחקים ברמות הכי גבוהות וחלק מהזמן במשחקי נוק אואט של להיות או לחדול עם כל הלחץ הם בוודאות אתגר גדול יותר מלשחק מול אחי נצרת או רמת השרון בליגה הלאומית וברמות האלה יש גם שחקנים (ראמזי הוא דוגמא לכך) שבולטים בפריימר לייג כלומר כאלה שגם בליגת העל אין היום…
אי אפשר לקחת דוגמה אחת או שתיים, אפילו 4, ולהשליך ממנה על העולם. תבדוק בבקשה כמה שחקנים באליפות הזאת משחקים ברמת בוגרים באופן קבוע, שבוע אחרי שבוע ותחזור אלינו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

הילד ענק!!!!!

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

לא יודע מה ראיתם אבל אותי באופן אישי מאוד מעצבן השאננות הזו שלו ומשחק הקצב שלו שמאוד איטי
אל תשכחו ששיחק נגד נגרים מליגה שלישית בליגה האנגלית שגלוך ועבד בני 18 ורואים את הביצועים שלהם

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

david21 כתב:
02 יולי 2022, 09:03
לא יודע מה ראיתם אבל אותי באופן אישי מאוד מעצבן השאננות הזו שלו ומשחק הקצב שלו שמאוד איטי
אל תשכחו ששיחק נגד נגרים מליגה שלישית בליגה האנגלית שגלוך ועבד בני 18 ורואים את הביצועים שלהם
תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

נתן משחק מצויין בגמר, הכל עבר דרכו, (כמעט) בלתי לחיץ, אחרי אתמול אני מעריך אותו הרבה יותר. כשרון גדול.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הוא מאוד איטי ולא נייד , חייב לשפר את זה ואת הטכניקה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מניע כדור נהדר מאחור , לא נלחץ לא מפחד , משחק בהמון בטחון .
מה שמציק אצלו קצת שהוא אוהב יותר מדי את הכדורי עומק האלה בגובה כשאפשר גם פס פשוט אבל גם את זה הוא ילמד .
תמונה

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

שיש כתב:
02 יולי 2022, 09:41
הוא מאוד איטי ולא נייד , חייב לשפר את זה ואת הטכניקה
זה מה שאני אומר אבל הדעה שלי פחות שווה בפני אחרים
הוא ממש איטי ואוהב יותר מידי את הכדור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

מדמון עשה טורניר טוב מאוד.
הוא די חידד את מה שחשבתי עליו עוד קודם.

בוגר, חכם, יודע להתמקם נכון, משחק בנגיעה ומניע יפה ומהר אחורה ולרוחב.
מצד שני אין לו סייז, הוא לא מאוד פיזי, לא מהיר ולא טכני במיוחד. התרומה שלו בהובלת כדור או בפס קדימה לוקה בחסר.

חושב שהוא צריך להתמקד בעמדה 6.
לשאוף להפוך לסוג של גל אלברמן מתקופת האליפויות במכבי.

אם אני בנעליים של אלונה, בהינתן הצעה מספקת - מוכר בלי לחשוב פעמיים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

david21 כתב:
02 יולי 2022, 09:58
זה מה שאני אומר אבל הדעה שלי פחות שווה בפני אחרים
הוא ממש איטי ואוהב יותר מידי את הכדור
לא ראיתי שהוא אוהב את הכדור, דווקא משחרר אותו אבל לרוחב
לא מצליח לעבור שחקן בדריבל
יש הרבה עבודה

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מפגרים אתם, בחיי!
הנער הזה שיחק אמש כמו גבר אמיתי והראה כישרון גדול ואופי מצויין! לא פוחד מהכדור, בא לקחת כדורים מההגנה, לא פוחד ללכת קדימה ולהתחיל מהלכים של התקפה. הוא שיחק נגד הכוכבים הבאים של אנגליה וצרפת בלי למצמץ. היה עם עומס מטורף והרגישו זאת עליו רק בהארכה, אחרי טורניר אינטנסיבי.
לא מבין את כל המסוייגים למיניהם. אם אתם רוצים מסי, לכו לפריז. בשביל הכדורגל הישראלי מדובר בכישרון עצום שצריך לטפח אצלנו בחכמה.
הילד ענק!!!!

שלח תגובה