איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 22:26
התכונות הבולטות של מדמון - בגרות, חכמה ומשחק בנגיעה.
הוא יצטרך להוסיף עוד כמה דברים כדי להפוך לשחקן מוצלח גם ברמת בוגרים.
כבר עמד עם בוגרים.
זו לא ליגת העל לנוער, חצי מהטורניר הזה שחקנים שבנויים כמו מפלצות וכל המשחקים בקצב גבוה מאוד גם ביחס לליגת העל שלנו. קבוצה ברמה נמוכה ללא ציפיות של קהל וללא שחקנים איכותיים תתקע אותו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:26
כבר עמד עם בוגרים.
זו לא ליגת העל לנוער, חצי מהטורניר הזה שחקנים שבנויים כמו מפלצות וכל המשחקים בקצב גבוה מאוד גם ביחס לליגת העל שלנו. קבוצה ברמה נמוכה ללא ציפיות של קהל וללא שחקנים איכותיים תתקע אותו
הוא לא הוכיח כלום ברמת בוגרים, לפחות במשחקים שראיתי. בשורה התחתונה מסכים, מה שמותיר 2 אפשרויות:
השאלה לקבוצה מתאימה או הישארות ומלחמה על הדקות.
אני בטוח שאם יגיע לו הוא יקבל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 23:32
הוא לא הוכיח כלום ברמת בוגרים, לפחות במשחקים שראיתי. בשורה התחתונה מסכים, מה שמותיר 2 אפשרויות:
השאלה לקבוצה מתאימה או הישארות ומלחמה על הדקות.
אני בטוח שאם יגיע לו הוא יקבל.
אני לא אומר למסמר אותו להרכב כמו אצל ג׳קי ואיזה אבל אליאס נוגס לו מהדקות ולא שווה את זה גם ללא המחיר (הביזיוני) שישולם עבורו.
אליאס זה קלטינס זה גורדנה זה יוספי, הכל אותה רמה וכזו שלא מביאה אותנו לשום מקום. אצל מדמון אתה מרוויח:
1. שחקן שכבר היום באיזור הרמה שלהם, בטח לא נופל בהמון
2. לא משלם עליו כסף
3. מראה לילדים שמשלבים פה צעירים ולא חייב לברוח בגיל 15 למכבי פתח תקווה

שחקנים כאלה הם העתיד והפנים של המועדון. כרגע העסקה על אליאס שדוחקת אותו הצידה (כי בוא, מי מביא שחקן ב800 אלף יורו לרוטציה הלא בכירה?) זה בדיוק הפרצוף של המועדון ושל ההתנהלות שלו.
אם אני אבא שרוצה קריירה לבן שלו ואני רואה דבר כזה אני לא נשאר בהפועל באר שבע עם הילד בחיים ולא משנה כמה אני אוהב את המועדון

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:42
אני לא אומר למסמר אותו להרכב כמו אצל ג׳קי ואיזה אבל אליאס נוגס לו מהדקות ולא שווה את זה גם ללא המחיר (הביזיוני) שישולם עבורו.
אליאס זה קלטינס זה גורדנה זה יוספי, הכל אותה רמה וכזו שלא מביאה אותנו לשום מקום. אצל מדמון אתה מרוויח:
1. שחקן שכבר היום באיזור הרמה שלהם, בטח לא נופל בהמון
2. לא משלם עליו כסף
3. מראה לילדים שמשלבים פה צעירים ולא חייב לברוח בגיל 15 למכבי פתח תקווה

שחקנים כאלה הם העתיד והפנים של המועדון. כרגע העסקה על אליאס שדוחקת אותו הצידה (כי בוא, מי מביא שחקן ב800 אלף יורו לרוטציה הלא בכירה?) זה בדיוק הפרצוף של המועדון ושל ההתנהלות שלו.
אם אני אבא שרוצה קריירה לבן שלו ואני רואה דבר כזה אני לא נשאר בהפועל באר שבע עם הילד בחיים ולא משנה כמה אני אוהב את המועדון
חלק מהדברים שאתה אומר נכונים.
על החלק השני אנחנו חלוקים וזה לא ישתנה.

אני לא חושב שאליאס זה קלטינס ויוספי.
אני לא חושב שמדמון כרגע ברמה הנדרשת.
אני לא חושב שמועדון בסדר גודל של הפועל באר שבע יכול להחזיק קישור ברמה שאתם מכוונים אליה.
זה מגוחך ואין סיכוי שחיפה או מכבי היו פועלות כך.

זכותך לחשוב אחרת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 23:48

אני לא חושב שמועדון בסדר גודל של הפועל באר שבע יכול להחזיק קישור ברמה שאתם מכוונים אליה.

זכותך לחשוב אחרת.
הולך איתך ושם את מדמון בצד, נדבר מקצועית נטו. אליאס ברמת הציפיות יבוא להיות שחקן הרכב או רוטציה?
אם רוטציה אז למה אתה קונה במחיר הזה? אתם מדברים כל היום על מרווח טעות וניצול תקציב, נבזבז לא מעט זמן משמעותי ומשאבים על משבצת של 12-15?
אם הרכב אז למה אתה מחזיק את מרטינש בכלל? תביא זר וזה לבדו נועל את העמדה ברמת ההרכב ואז גם חיזקת (בשאיפה) משמעותית וגם יש לך שחקני רוטציה שהיו פה כבר העונה עם מקסימום אחד זול נוסף

יש פה בעיה של מדיניות, יש פה בעיה של מיקוד, יש פה בעיה של להבדיל בין עיקר לטפל ויש פה אפס תכנון לעתיד. Face it

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:55
הולך איתך ושם את מדמון בצד, נדבר מקצועית נטו. אליאס ברמת הציפיות יבוא להיות שחקן הרכב או רוטציה?
אם רוטציה אז למה אתה קונה במחיר הזה? אתם מדברים כל היום על מרווח טעות וניצול תקציב, נבזבז לא מעט זמן משמעותי ומשאבים על משבצת של 12-15?
אם הרכב אז למה אתה מחזיק את מרטינש בכלל? תביא זר וזה לבדו נועל את העמדה ברמת ההרכב ואז גם חיזקת (בשאיפה) משמעותית וגם יש לך שחקני רוטציה שהיו פה כבר העונה עם מקסימום אחד זול נוסף

יש פה בעיה של מדיניות, יש פה בעיה של מיקוד, יש פה בעיה של להבדיל בין עיקר לטפל ויש פה אפס תכנון לעתיד. Face it
יש בעיות, לא אומר שלא.
בסופו של יום, לפחות לתפיסתי, אתה חייב להחזיק *במינימום* 3 קשרי אמצע ברמה גבוהה.
מדמון לא אחד מהם כרגע.
האם אליאס כן? ימים יגידו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
29 יוני 2022, 00:37
יש בעיות, לא אומר שלא.
בסופו של יום, לפחות לתפיסתי, אתה חייב להחזיק *במינימום* 3 קשרי אמצע ברמה גבוהה.
מדמון לא אחד מהם כרגע.
האם אליאס כן? ימים יגידו.
בדיוק על זה אני מדבר, אתה לא קונה שחקן ב800 אלף יורו ועוצר התקדמות של פרוספקט עם תקרה רצינית בשביל ימים יגידו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
29 יוני 2022, 00:42
בדיוק על זה אני מדבר, אתה לא קונה שחקן ב800 אלף יורו ועוצר התקדמות של פרוספקט עם תקרה רצינית בשביל ימים יגידו
אני לא אכנס שוב לויכוחים על התקרה של מדמון ועל היכולת הנוכחית שלו. לדעתי היה חייב להגיע שחקן שיהיה לפניו ברוטציה. גם אני לא רציתי את אליאס ובטח לא במחיר הזה אבל עדיין מעדיף אותו על המצב הקיים.

הדיון מוצה.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 23:48

זכותך לחשוב אחרת.
למיטב זכרוני חיפה פעלו בדיוק ככה במקרה נטע לוי

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

blueman כתב:
29 יוני 2022, 05:14
נטע לביא היה פצוע חצי עונה לזיכרוני ולכן הגיע עליו עלי מוחמד . הגיוני ואפילו עדיף במיוחד אם יהפוך לישראלי .
אבל צ'יבוטה הגיע לספסל במיליון יורו שזה הצעד שערורייתי שדי יכול להזכיר את אליאס .
אני חושב שמדמון צריך לקבל הבהרה מראשי המועדון . האם הוא נשאר ומקבל הזדמנות אמיתית להישתלב ולקבל דקות ( ויש כבוד לעונה בלאומית ולטורניר הנוכחי ביורו ולבגרות שלו אבל זה שונה לחלוטין בקבוצה שרצה לאליפות עם לחץ והכל ) או שהוא מושאל לקבוצה בליגת העל בלבד שתבטיח לו בחוזה דקות משמעותיות .

לגבי אליאס - חדש לכם שהסכומים פה בארץ שערורייתיים על כל גבעול ? אני בהחלט אבין מהלך כזה אם החליטו שעד ינואר הולכים על ישראלי בעמדה הזו ( וכן , זה אולי גם רמז עבה ליוספי/קלטינס/פטרוצ'י שתמו ימיהם כאן ושיחפשו קבוצה אם הם רוצים להריח דשא מתישהו חוץ מסיבוב ח' בגביע המדינה אי שם בפברואר 2023 ) . אל תשכחו גם שעוד לא נפטרנו מאקולטסה ופטרוצ'י ככה שאולי נגלה שגם הם חלק מהעיסקה ואז העניין בהחלט מובן ומקובל .
זה לא manager פה שפשוט משחררים שחקנים ל- free transfer והם נעלמים !
אם החליטו ללכת על אליאס הישראלי בשביל כנף וחלוץ זר ועוד יישאר לנו מקום של זר לפינישים בשלבי הפלייאוף בקונפרנס או בינואר - בהחלט welcome גדול לשי אליאס !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

blueman כתב:
29 יוני 2022, 05:14
בקרוב אבו פאני ימכר לחו"ל.
בוא נראה אם חיפה תקדם את ג'אבר או תביא לו מחליף בינוני על הראש.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב:
29 יוני 2022, 08:07
בקרוב אבו פאני ימכר לחו"ל.
בוא נראה אם חיפה תקדם את ג'אבר או תביא לו מחליף בינוני על הראש.
לא יודע מה יהיה, רק אומר שדברים כאלו קרו כשהשחקנים היו מספיק מוכשרים. לא טוען שמדמון כזה (קטונתי מלנתח שחקן כזה או אחר), רק אומר שאם הצוות המקצועי חושב שהוא בנוי מהחומר של שחקנים שווים משהו אז עדיף לתת לו את ה 1000 דקות אצלנו מאשר עוד עונה מבוזבזת בבני יהודה עם 2500 דקות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

blueman כתב:
29 יוני 2022, 08:17
לא יודע מה יהיה, רק אומר שדברים כאלו קרו כשהשחקנים היו מספיק מוכשרים. לא טוען שמדמון כזה (קטונתי מלנתח שחקן כזה או אחר), רק אומר שאם הצוות המקצועי חושב שהוא בנוי מהחומר של שחקנים שווים משהו אז עדיף לתת לו את ה 1000 דקות אצלנו מאשר עוד עונה מבוזבזת בבני יהודה עם 2500 דקות.
מעולם לא הייתי נגד לתת למדמון 1000 דקות משחק כמחליף. אני יוצא נגד הציפייה לקמבן לו מקום בכיר ברוטציה על אוטומט.

שיתחיל כמחליף. יגיע לו, ישחק.
ככה זה עובד במועדונים מקצוענים שהם לא חוג לכדורגל והשבחת שחקנים סטייל אשדוד, פ"ת וכו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
29 יוני 2022, 08:31
מעולם לא הייתי נגד לתת למדמון 1000 דקות משחק כמחליף. אני יוצא נגד הציפייה לקמבן לו מקום בכיר ברוטציה על אוטומט.

שיתחיל כמחליף. יגיע לו, ישחק.
ככה זה עובד במועדונים מקצוענים שהם לא חוג לכדורגל והשבחת שחקנים סטייל אשדוד, פ"ת וכו.
ברור, אף אחד לא משריין הרכב פה. אבל הבאת שחקן רוטציה נוסף שאין בו צורך וגוזל לו דקות, לא פיגורה שישחק בהרכב

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

השאלה היא האם יש לו הזדמנות אמיתית לקחת מקום וחלק בקבוצה.
לטעמי ההבאה של אליאס לא סותמת את הגולל בזה ולכן בסדר גמור.
אם יביאו עוד זר למשל, אז זה לא יהיה מובן. בסיטואציה הנוכחית יש למדמון צ'אנס להוכיח את עצמו, הוא יקבל דקות בוודאות.

אני מאוד בעד צעירים אך נגד פרוטוקציה וקידום בכוח.
צעירים שחושבים שיש להם את זה צריכים להיות במקום בו יש להם צ'אנס, יקחו או לא זה תלוי בהם.
כמו שלא צריך לפחד לתת לצעיר לשחק כי הוא בן 18, ככה גם לא צריך להכניס אותו בכוח.

שלח תגובה