איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 יוני 2022, 13:07
השאלה אם היו קוראים לו איילי סטוינקוביץ' והוא היה מגיע אלינו מהנוער של אולמפיאקוס אחרי עונת השאלה בפאניוניוס כשהוא הקפטן של נבחרת יוון באליפות אירופה עם הציונים למעלה, האם היית מחזיק באותה דעה שלא כדאי לתת לו הזדמנות אמיתית בשנה הקרובה...
במקרה כזה הייתי אפילו יותר נחרץ.

אני רק רוצה להזכיר לך שהוא משחק מול שחקני נערים באליפות הזאת. גם גל אראל נחשב לכישרון על בגיל הזה. זה לא מעיד על היכולת שלו להתמודד כרגע ברמת בוגרים.

מעבר לכך, לא מחזיק ממנו. זה המצב כרגע.
הלוואי שזה ישתנה בהמשך (תלוי בו).

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
26 יוני 2022, 13:16

אני רק רוצה להזכיר לך שהוא משחק מול שחקני נערים באליפות הזאת. גם גל אראל נחשב לכישרון על בגיל הזה. זה לא מעיד על היכולת שלו להתמודד כרגע ברמת בוגרים.

1+
טורניר מדהים ככל שיהיה עדיין לא משקף מה הוא יכול להוסיף לנו כבר בשנה הקרובה, ממה שראינו אותו מלבד מסירות לרוחב המגרש הוא לא תרם מעבר, הוא צריך לעשות את הקפיצת מדרגה אין ספק אך לא מבני יהודה להפועל ב״ש (גם חבל בגיל כזה להושיב אותו בספסל, הרי את באריירו הוא לא יוציא מההרכב). השאלה בקבוצת בטן בליגה לדעתי זה הצעד הכי נכון עבורו ועבורנו, גם שחקנים כמו פרץ,גלזר,אבו פאני… עברו מסלול דומה.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 26 יוני 2022, 13:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

לא הרשים אותי עד כה בטורניר אבל מגיע לו הזדמנות להוכיח את עצמו,ליד באריירו ומרטינס במוקדמות יהיה יותר קל לתת דעה עלו

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

ForeverRed כתב:
26 יוני 2022, 13:16

לפחות מבחינתי זה לא רק בזכות הנתונים.
רק מצפייה בשחקן, אין ספק שמגיעה לו הזדמנות על חשבון יוספי וקלטינס.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Itay כתב:
26 יוני 2022, 13:23
1+
טורניר מדהים ככל שיהיה עדיין לא משקף מה הוא יכול להוסיף לנו כבר בשנה הקרובה, ממה שראינו אותו מלבד מסירות לרוחב המגרש הוא לא תרם מעבר, הוא צריך לעשות את הקפיצת מדרגה אין ספק אך לא מבני יהודה להפועל ב״ש (גם חבל בגיל כזה להושיב אותו בספסל, הרי את באריירו הוא לא יוציא מההרכב). השאלה בקבוצת בטן בליגה לדעתי זה הצעד הכי נכון עבורו ועבורנו, גם שחקנים כמו פרץ,גלזר,אבו פאני… עברו מסלול דומה.
לא מבני יהודה להפועל באר שבע כי בהפועל באר שבע מחכים לו טוני קרוס, לוקה מודריץ' וקסמירו.

בחייאת ראבק חצי עונה שיחקו כאן גורדנה שהיה הצל של עצמו, יוספי שהולך רק אחורה, קלטינס באנקר בסוף העונה.
ועוד שומעים את כל מיני ישראלים בינוניים לתפקיד שלו.
כך בדיוק מתנהלת קבוצה לא בריאה. אתם רוצים תוצרת מהנוער אבל לא מוכנים לתת להם שום הזדמנות ושום אפשרות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:
26 יוני 2022, 13:39
לא מבני יהודה להפועל באר שבע כי בהפועל באר שבע מחכים לו טוני קרוס, לוקה מודריץ' וקסמירו.

בחייאת ראבק חצי עונה שיחקו כאן גורדנה שהיה הצל של עצמו, יוספי שהולך רק אחורה, קלטינס באנקר בסוף העונה.
כך בדיוק מתנהלת קבוצה לא בריאה. אתם רוצים תוצרת מהנוער אבל לא מוכנים לתת להם שום הזדמנות ושום אפשרות.
+1

ככה זה בארץ, יתנו לו צ'אנס רק כשיגיע לגיל 26.
יוספי לא שווה כלום, במסגרת מקצוענית נטו הוא לא מקבל דקה על חשבון טרוסט או מדמון.
אבל הם יישלחו להשאלות ואנחנו נמשיך לסבול מיוספי.

ולא, לא צריך לתת צ'אנס לצעירים רק כי הם צעירים. צריך לתת צ'אנס למי שמראה שיש לו כדורגל ברגליים ולא משנה הגיל.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
26 יוני 2022, 13:39

לא מחכים פה קרוס וקאסמירו אבל זה לא אומר שצריך להמשיך להביא בינוניים, וכרגע מדמון בינוני עקב חוסר בשלות. אני גם בעד לתת לצעירים ולקדם אותם אך לא בכל מחיר, יכול להיות שיש לך ביד פוטנציאל להנהיג את הקישור לשנים הקרובות, לא יקרה כלום אם תיתן לו עונה אחת להשתפשף בקבוצה בוגרת בליגה בכירה, אני מאמין שבעל פוטנציאל צריך לקבל דקות לא לשבת על הספסל ולחכות לפירורי דקות, להגיד שאני סומך על מדמון במקרה של חלילה פציעה אצל באריירו? לא יודע.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 26 יוני 2022, 14:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יוספי שחקן שונה ממדמון ואני לא ראה סיבה למה להכניס אותו לדיון.
אם מדמון יקבל דקות זה לא יהיה על חשבון יוספי, ולהפך.

הסיכוי היחיד של יוספי *כרגע* להשתלב בקבוצה זה בקישור של 3 וברדה כבר הראה ביותר מהזדמנות אחת שהוא חסיד של מערך כזה.
בכל מקרה אני מסכים שהוא חייב לצאת בהשאלה ושמדמון צריך להישאר ביחד עם הגעה של זר/ישראלי נוסף לקישור האחורי. אני לא בונה על גורדנה לעונה הקרובה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

למה גלוך יכול להיות בסגל של מכבי תא ומדמון לא בסגל שלנו?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
26 יוני 2022, 14:18
למה גלוך יכול להיות בסגל של מכבי תא ומדמון לא בסגל שלנו?
לא אותה רמה של כישרון.
ובכל זאת, יכול להיות בסגל כשחקן גיבוי. ואז נשאלת השאלה אם זה צעד נכון עבור השחקן או שעדיף לו לקבל דקות קבועות ולהתפתח במקום אחר.

אני הייתי משאיל את יוספי ומשאיר את מדמון.
להשאיר את שניהם יחד + קלטינס זה אוסף מוגזם של בינוניאדה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מתייחס ברצינות לסטטיסטיקה מקצועית ובלתי תלויה, בהחלט מרשים.
הוא גם הקפטן של הנבחרת וגם זה נקודת זכות גדולה. (לא ממכבי שיש לה כשישה שבעה שחקנים...).
רואים שהוא מוערך הן על ידי המאמן והן גם על השחקנים.
ללטש...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אם משאילים אז גם מחליטים באיזה תפקיד ישחק?
נניח שהוא קרוב יותר ל8 מאשר ל6 חשוב שהקבוצה הבאה תשתמש בו ככה כי אחרת לא עשינו כלום

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

שיש כתב:
26 יוני 2022, 15:37
אם משאילים אז גם מחליטים באיזה תפקיד ישחק?
נניח שהוא קרוב יותר ל8 מאשר ל6 חשוב שהקבוצה הבאה תשתמש בו ככה כי אחרת לא עשינו כלום
אם הייתה מחלקת סקאוטינג רצינית, אני חושב שחלק מהתפקיד שלה (בהנחיית הגורם המקצועי הבכיר) היה לחפש קבוצה מתאימה למושאל, כולל התניית מה שכתבת למעלה.
בהחלט זה הזמן לגבש לו זהות (לפחות מיקום ראשי, עם יכולת לתפקד ולגבות גם עמדה משנית).
דרך אגב, התרשמתי שהתפתח גופנית.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 יוני 2022, 13:07
השאלה אם היו קוראים לו איילי סטוינקוביץ' והוא היה מגיע אלינו מהנוער של אולמפיאקוס אחרי עונת השאלה בפאניוניוס כשהוא הקפטן של נבחרת יוון באליפות אירופה עם הציונים למעלה, האם היית מחזיק באותה דעה שלא כדאי לתת לו הזדמנות אמיתית בשנה הקרובה...
הקשר שליד איליי (מספר 6 דווקא) משחק הרבה יותר את מה שציפיתי מאיליי לעשות.
אני לא יודע על מה מבוססת הסטטיסטיקה אבל אני יכול להגיד שאיליי כרגע לדעתי עוד לא שם, ואולי אימונים ומשחקים בקבוצה התקפית יעשו לו טוב לפיתוח.
אגב גלוך זה באמת שחקן ברמה יוצאת דופן, רואים את זה מהנגיעה הראשונה שלו.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אתם ממש קשים עם שחקני הבית.
אם היה משחק בקריית שמונה איזי היה שם עליו תג מחיר של 6 מיליארד והייתם מסבירים לנו כמה חייב להילחם עליו בשם האמירה שאנחנו מתחרים על השחקנים הישראליים המובילים והעתידיים.

שלח תגובה