איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דווקא כאן אני לא מסכים.
כולנו זוכרים את המחמאות של קורטואה ודה בראונה לאליניב ועל התרומה שלו להם כשהיו יחד בבלגיה.
אתם רוצים להגיד לי שדמויות כמו מליקסון וברדה, ששיחקו באירופה, שחוו מועדונים מאוד מקצוענים, שהיו שחקנים חכמים מאוד על המגרש, שגם שמרו על הגוף שלהם מבחינה פיזית עד גיל מאוחר, לא יכולים לתרום לילד בן 18 בטח אם המועדון יחליט לקחת את מדמון כפרויקט?
אימונים אישיים, שיחות אישיות, ניתוח איתו כל משחק שלו, שיחות מנטליות, הוא יקבל את זה באיזה הפועל ראשון לציון נניח במידה והיה מושאל אליה בעונה הקרובה?
אני חושב שדקות קבועות בקבוצה בוגרת הם קריטיות להתפתחות של שחקן, אבל לא הייתי מזלזל בעובדה שאם יקחו את מדמון כפרויקט אישי הוא יוכל ללמוד כאן דברים על אורח חיים ספורטיבי, על הצורה שבה הוא צריך לראות את המגרש, על ניתוח המשחק שלו ותיקון הטעויות משתי דמויות שאין בקבוצות הליגה הלאומית, וגם אין ברוב קבוצות ליגת העל סטייל חדרה שהיה מושאל אליהם, ככה שבהחלט יש גם צד שני למשוואה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 יוני 2021, 09:16
דווקא כאן אני לא מסכים.
כולנו זוכרים את המחמאות של קורטואה ודה בראונה לאליניב ועל התרומה שלו להם כשהיו יחד בבלגיה.
אתם רוצים להגיד לי שדמויות כמו מליקסון וברדה, ששיחקו באירופה, שחוו מועדונים מאוד מקצוענים, שהיו שחקנים חכמים מאוד על המגרש, שגם שמרו על הגוף שלהם מבחינה פיזית עד גיל מאוחר, לא יכולים לתרום לילד בן 18 בטח אם המועדון יחליט לקחת את מדמון כפרויקט?
אימונים אישיים, שיחות אישיות, ניתוח איתו כל משחק שלו, שיחות מנטליות, הוא יקבל את זה באיזה הפועל ראשון לציון נניח במידה והיה מושאל אליה בעונה הקרובה?
אני חושב שדקות קבועות בקבוצה בוגרת הם קריטיות להתפתחות של שחקן, אבל לא הייתי מזלזל בעובדה שאם יקחו את מדמון כפרויקט אישי הוא יוכל ללמוד כאן דברים על אורח חיים ספורטיבי, על הצורה שבה הוא צריך לראות את המגרש, על ניתוח המשחק שלו ותיקון הטעויות משתי דמויות שאין בקבוצות הליגה הלאומית, וגם אין ברוב קבוצות ליגת העל סטייל חדרה שהיה מושאל אליהם, ככה שבהחלט יש גם צד שני למשוואה.
100%.
מי שלא קיבל צעירים לעבודה לא מבין מה משמעות החניכה לשחקנים צעירים. כשרון זה תנאי הכרחי אבל לא מספיק להצלחה במקצוע שנקרא כדורגל...
וכדורגל זה לא מדע טילים... ברדה ומלי בשלים להנחות ולחנוך.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

חניכה זה אחלה, אבל זה לא שווה שום דבר בלי דקות משחק.
נניח והוא לא שווה הרכב בקבוצה שלנו(לא היה לי ספק בעונה הקודמת שהוא יכל להיות בהרכב במקום מלי/קלטינס/קבהא והכל היה בסדר, עונה הבאה אנחנו עוד לא יודעים איך הקישור ייראה), הוא גם לעולם לא יהיה שווה אם הוא ימשיך לשחק בנוער או בספסל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 יוני 2021, 09:16
דווקא כאן אני לא מסכים.
הכל נכון, רק שמליקסון צריך להתעסק עם הדור הצעיר יותר. להטמיע שם יסודות כדורגל ואישיות של ספורטאים מקצוענים.
אם מדמון מוגדר ככשרון הכי טוב במחלקת הנוער וכבר עלה וקיבל לא מעט דקות בבוגרים, אין שום יתרון בלהחזיר אותו אחורה. להיפך, זה רק יפגע בו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

ישחק בנוער לפחות עד הפגרה, יתאמן בבוגרים ובטוח ישולב מדי פעם.

מי שטוב בסוף משחק.
המציאות שכרגע (הקבוצה אמורה להשתדרג) לקישור יתווספו שלושה עד חמישה שחקנים שישחקו לפניו (כולל שחקן זר) והוא לא מספיק טוב בינתיים כדי להדיח אותם.

סבלנות עם הילד. להכניס אותו להרכב בכח יכול לגמור אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
15 יוני 2021, 11:36
הכל נכון, רק שמליקסון צריך להתעסק עם הדור הצעיר יותר. להטמיע שם יסודות כדורגל ואישיות של ספורטאים מקצוענים.
אם מדמון מוגדר ככשרון הכי טוב במחלקת הנוער וכבר עלה וקיבל לא מעט דקות בבוגרים, אין שום יתרון בלהחזיר אותו אחורה. להיפך, זה רק יפגע בו.
שלא תבין לא נכון, אני בדעה שלך, אני חושב שהוא צריך להיות מושאל לקבוצה כמו בני יהודה/הפועל חדרה על מנת לקבל דקות קבועות בבוגרים, שזאת צריכה להיות המטרה הראשית.
מצד שני, לא אוהב את הזלזול באליניב ומאור שיכולים לתת לו מעטפת ותמיכה מקצוענית ומנטלית שלמעט חיפה ומכבי לא יהיה לו בשום מקום בארץ (אם מנסים להסתכל על חצי הכוס המלאה במידה והוא נשאר כאן).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

One- גנואה רוצה לפתוח במו"מ על איליי מדמון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מפגרים אצלנו שלא משתפים אותו, כולם ראו את זה הרבה לפני הידיעה על גנואה. עד שיוצא פה שחקן ברמה כזאת בגיל כזה מביאים לו את גורדנה על הראש ודוחפים אותו לנוער
לא נגיע לכלום ככה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
15 אוגוסט 2021, 13:48
מפגרים אצלנו שלא משתפים אותו, כולם ראו את זה הרבה לפני הידיעה על גנואה. עד שיוצא פה שחקן ברמה כזאת בגיל כזה מביאים לו את גורדנה על הראש ודוחפים אותו לנוער
לא נגיע לכלום ככה
מה אתה מציע בעצם? לתת לו אשראי פתוח בהרכב ולא להביא לו תחרות? אתה קצת קצת מגזים.
הצעד של הירידה לנוער היה שגוי אבל כנראה שלא באמת היה לו ביקוש בקבוצות רלוונטיות אחרות.

בנוגע להצעה, הכל עניין של מחיר.
לא מאמין שישלמו כבר עכשיו סכום משמעותי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה זה או אשראי פתוח או לשחק בנוער בגילו?הכל שחור או לבן?
רק מזכיר שיש כאן אנשים שעוד רוצים להמשיך ולהביא שחקנים לעמדה שלו.

אין מה לבכות אחר כך שלא צומח כאן כלום. מקווה בשבילו שיעזוב בהקדם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:
15 אוגוסט 2021, 14:27
מה זה או אשראי פתוח או לשחק בנוער בגילו?הכל שחור או לבן?
רק מזכיר שיש כאן אנשים שעוד רוצים להמשיך ולהביא שחקנים לעמדה שלו.

אין מה לבכות אחר כך שלא צומח כאן כלום. מקווה בשבילו שיעזוב בהקדם.
זה לא מה שאמרתי.
כתבתי בפירוש שטעות להחזיר אותו לנוער, אם כי בכלל לא בטוח שזה אכן המצב כי הוא מתאמן במקביל עם הבוגרים וגם נרשם בסגל למשחקים.

צריך להבין שפה זה לא מכבי פ"ת.
מדמון הוא לא שחקן שיכול לתרום מיידית לקבוצה, לפחות ממה שראיתי. הוא צריך להרוויח את המקום שלו מבחינה מקצועית ולא לקבל אותו על מגש רק כי הוא נחשב לשחקן בית מוכשר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא פ״ת אבל גם לא באר שבע שמשחקים אצלה אוגו והובאן באמצע.
מועדון בריא מעדיף את מדמון על פני גורדנה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
15 אוגוסט 2021, 14:49
לא פ״ת אבל גם לא באר שבע שמשחקים אצלה אוגו והובאן באמצע.
מועדון בריא מעדיף את מדמון על פני גורדנה.
על סמך מה מדמון עדיף?, מלבד כך שהוא לא עושה במכנסיים כמו כל השחקני בית האחרונים שלנו מה מייחד אותו? בהחלט אפשר לבנות עליו קדימה וכבר עכשיו צריך לדאוג שישחק כמה שיותר (בהשאלה ולא בנוער). עדיף לנו ולו שיעבור מסלול כמו דור פרץ,אבו פאני,דן גלזר,יונתן כהן... ובעתיד אם וכאשר יממש את הפוטנציאל שלו יחזור לכאן מהדלת הקדמית.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אני אוהב את מדמון, אבל לא צריך להפוך אותו לפוגבה. ממה שראיתי ממנו (ועונה שעברה ראינו אותו לא מעט) הוא ממש לא מתאים להיות ה8 הפותח וגם לא ה8 המחליף.

מסכים שזאת טעות קשה להשאיר אותו בנוער ועדיף היה לתת לו להשתפשף בקבוצה בלאומית (איזה הפועל פתח תקווה כזאת), אבל אני ממש לא חושב שהוא עדיף על גורדנה בשום אספקט.

השאלה היא האם אתה רוצה שתהיה קבוצה השגית שתתמודד על עלייה לבתים (כי זה כרגע מה שעומד על הפרק) או שלא?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

נס ציונה

שלח תגובה