איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הבנתי שהוא מאוד מרשים באימונים (של הבוגרת כן), ובגלל זה קשה להם להוריד אותו לנוער כי יש אימונים שהוא הכי טוב משחקני האמצע.
אין שום כוונה למכור אותו, הייתה התעניינות מצד מכבי חיפה (בכר מאוד מחזיק ממנו) אבל אמרו להם לא בלי בכלל לשמוע סכומים שאין על מה לדבר כי מאמינים שאם בגיל 18 הוא מציג רמה כזאת, אז בעתיד השמיים הם הגבול.
לא יודע איך הוא יקבל דקות עם רוני לוי כמאמן (אחד שגם לזרגרי לא נתן דקות בבית"ר רק בגלל הגיל), אבל מי שחושב שמדובר באיזה שבירו/יוספי/דדיה/שאר שחקני הנוער שגדלו כאן בשנים האחרונות הוא לא בכיוון בכלל.
מדברים עליו ככישרון הכי גדול שגדל כאן הרבה שנים (כולל התקופה של דן ביטון).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
15 אוגוסט 2021, 14:23
מה אתה מציע בעצם? לתת לו אשראי פתוח בהרכב ולא להביא לו תחרות? אתה קצת קצת מגזים.
הצעד של הירידה לנוער היה שגוי אבל כנראה שלא באמת היה לו ביקוש בקבוצות רלוונטיות אחרות.

בנוגע להצעה, הכל עניין של מחיר.
לא מאמין שישלמו כבר עכשיו סכום משמעותי.
מישהו אמר קרדיט בלתי נגמר בהרכב? ממש לא, השלישייה הפותחת שלנו נסגרה עם פטרוצ׳י. מה כן? מקום של מחליף בהחלט מגיע לו, בעיקר כשהאלטרנטיבה בתור מחליפים הן לא בדיוק קשרי העשור של ישראל בלשון המעטה. נניח ואנחנו צריכים לתת מנוחה או להחליף שחקן הרכב מסיבה כלשהי, למה לבזבז את הדקות סתם ולא לתת אותן למדמון? מילא היה לנו איזה אוגו או הובאן מחכים על הספסל אבל אין. בשחקנים כאלה העתיד של המועדון נמצא
בנוסף, אי השיתוף שלו ביזיוני גם מסיבות תדמיתית. איזה הורה ישלח את הילד שלו להפועל באר שבע כשהוא רואה כישרון כזה נרקב בנוער אחרי שכבר הוכיח שהוא לחלוטין ברמה של ליגת העל?
שלוש שנים שרפו לנו את העיניים עם ה״פוטנציאל״ של אוחנה וזריהן אך ורק כי קנו אותם בהרבה כסף, למה אי אפשר לתת קצת קרדיט דווקא איפה שצריך?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אם הוא כזה כוכב אז 5 מיליון....שילמדו מלוזון

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
15 אוגוסט 2021, 16:09
מישהו אמר קרדיט בלתי נגמר בהרכב? ממש לא, השלישייה הפותחת שלנו נסגרה עם פטרוצ׳י. מה כן? מקום של מחליף בהחלט מגיע לו, בעיקר כשהאלטרנטיבה בתור מחליפים הן לא בדיוק קשרי העשור של ישראל בלשון המעטה. נניח ואנחנו צריכים לתת מנוחה או להחליף שחקן הרכב מסיבה כלשהי, למה לבזבז את הדקות סתם ולא לתת אותן למדמון? מילא היה לנו איזה אוגו או הובאן מחכים על הספסל אבל אין. בשחקנים כאלה העתיד של המועדון נמצא
בנוסף, אי השיתוף שלו ביזיוני גם מסיבות תדמיתית. איזה הורה ישלח את הילד שלו להפועל באר שבע כשהוא רואה כישרון כזה נרקב בנוער אחרי שכבר הוכיח שהוא לחלוטין ברמה של ליגת העל?
שלוש שנים שרפו לנו את העיניים עם ה״פוטנציאל״ של אוחנה וזריהן אך ורק כי קנו אותם בהרבה כסף, למה אי אפשר לתת קצת קרדיט דווקא איפה שצריך?
כתבת, ולא רק אתה מסתבר, ש"הביאו לו את גורדנה על הראש". משמע, מבחינתך אפשר למקם אותו במקום 2-3 בהיררכיית הקשרים ולצאת לעונה.
לדעתי זו התאבדות. אני אוהד הפועל באר שבע, לא הפועל סורוקה. ילד מוכשר ככל שיהיה, בגיל כזה, לא יכול לקבל אחריות כל כך גדולה בקבוצה עם שאיפות על סמך כלום ושום דבר. לי הוא לא הוכיח עדיין כלום מלבד בגרות וקצת כישרון.

אני כן הייתי שמח לראות אותו משתלב יותר במשחקים מסוימים, בעיקר בעונה שעברה, או במקרים שעולים ליתרון מבטיח במסגרות של אירופה ואפשר לתת לו קצת להשתפשף. זה כבר נטו על המאמן.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2021, 16:06
אין שום כוונה למכור אותו, הייתה התעניינות מצד מכבי חיפה (בכר מאוד מחזיק ממנו) אבל אמרו להם לא בלי בכלל לשמוע סכומים שאין על מה לדבר כי מאמינים שאם בגיל 18 הוא מציג רמה כזאת, אז בעתיד השמיים הם הגבול.
אם זה נכון, אז מישהו צריך לנסוע עד חיפה, לתת לבכר כאפה לפנים ולהגיד לו שבאר שבע זה לא אשדוד או נתניה.
שחקנים שלנו יוצאים רק לחו"ל! (הכוונה לאלו עם הפוטנציאל, לא שבירו וכאלה)
לא בארץ, לאף קבוצה, בעבור שום מחיר.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
הבנתי שהוא מאוד מרשים באימונים (של הבוגרת כן), ובגלל זה קשה להם להוריד אותו לנוער כי יש אימונים שהוא הכי טוב משחקני האמצע.
לא יודע איך הוא יקבל דקות עם רוני לוי כמאמן (אחד שגם לזרגרי לא נתן דקות בבית"ר רק בגלל הגיל), אבל מי שחושב שמדובר באיזה שבירו/יוספי/דדיה/שאר שחקני הנוער שגדלו כאן בשנים האחרונות הוא לא בכיוון בכלל.
אז מה הכיוון איתו? לא נוער, לא השאלה? מה הלאה?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

izguy83 כתב:
15 אוגוסט 2021, 17:09
אז מה הכיוון איתו? לא נוער, לא השאלה? מה הלאה?
עבודות רס"ר

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מתאמן עם הבוגרים, משחק בינתיים בנוער כדי לשמור על כושר.
לעיתים נקרא לדגל בבוגרים (היה בספסל בכמעט כל המשחקים באירופה) ואני בטוח שיהיה בו שימוש בליגה אם נעלה לבתים ולא נביא רכש לקישור.
היו לו הצעות השאלה מהלאומית אבל בגלל שהוא מרשים באימונים ואוטוטו גיוס כנראה שזה לא ייצא לפועל. השנה יש מאמן רציני בנוער וחדר הלבשה איכותי בבוגרים, לא בטוח שלהישאר במתכונת הזאת לא יקדם אותו יותר מהשאלה אצל איזה חיים שאבו בלאומית ולהיות בחדר הלבשה עם גיא דיין ואבי איבגי.

בנימה כללית רק אומר, תורידו לחץ. הילד חגג 18 רק לפני חצי שנה וחתום לעוד 4 שנים.
הוא כרגע בפוזיציה הרבה יותר מתקדמת מהמקבילים בשנתון שלו שגם משחקים בקבוצות גדולות. יהיו לנו מספיק שנים ליהנות ממנו.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Sir Alex Ferguson כתב:
לא מסתדר לי דבר פשוט, אם הוא הכי טוב באימונים, למה הוא לא נכנס אפילו כמחליף ל-10 דקות באף משחק? נשמע לי תלוש, סורי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
15 אוגוסט 2021, 16:57
כתבת, ולא רק אתה מסתבר, ש"הביאו לו את גורדנה על הראש". משמע, מבחינתך אפשר למקם אותו במקום 2-3 בהיררכיית הקשרים ולצאת לעונה.
לדעתי זו התאבדות. אני אוהד הפועל באר שבע, לא הפועל סורוקה. ילד מוכשר ככל שיהיה, בגיל כזה, לא יכול לקבל אחריות כל כך גדולה בקבוצה עם שאיפות על סמך כלום ושום דבר. לי הוא לא הוכיח עדיין כלום מלבד בגרות וקצת כישרון.

אני כן הייתי שמח לראות אותו משתלב יותר במשחקים מסוימים, בעיקר בעונה שעברה, או במקרים שעולים ליתרון מבטיח במסגרות של אירופה ואפשר לתת לו קצת להשתפשף. זה כבר נטו על המאמן.
רוצה לשמוע את דעתי? בינו ובין גורדנה לא הוא הפחות איכותי לשתי העמדות האחוריות בקישור, גם היום ולמרות שיש לו עוד דרך לעבור. זאת דרך שאני כאוהד מוכן שיעבירו אותו ולא יבזבזו את הדקות על שחקן בן 31 שאין לנו אופק קדימה איתו לכלום. לא תזיק קצת חשיבה בריאה למועדון
גם חלאס עם הסורוקה הזה, אתה זורק עליי את משפט הקסם של כולם כאילו לא אמרתי אלף פעם שאת שבירו ודדיה אני מסיע בחינם למי שיעשה לנו טובה ויגאל אותנו מהם

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
15 אוגוסט 2021, 16:57

אני חושב שהתמסרת לתפקיד האופוזיציה מוקדם מידי בעניינו.
לדעתי זה לא עניין של אוהד סורוקה, ביילינסון או עין כרם.
לתת לשחקן בית מוכשר לשחק, גם אם הוא קצת פחות טוב, מתוך הנחה שהשפשוף ישפר אותו מוסיף לך כמה דברים.
1. ככה, אתה יכול לעזור לו למצות מקסימום מהפוטנציאל שלו ולהרוויח שחקן יותר מוכשר.
2. ככה, אתה מקבל שחקן מחוייב שאכפת לו מהמועדון והצלחתו ולא רק מההצלחה האישית שלו כשחקן ומהכסף בסוף החודש.
3. ככה אתה ממתג את מחלקת הנוער ככזו ששחקנים בה גדלים להיות שחקנים וגם מקבלים צאנסים בבוגרים. בעזרת זה תוכל למשוך עוד שחקנים צעירים ומוכשרים למחלקות נוער שברבות הימים יעלו וישדרגו את הבוגרים.
4. התוצאה הסופית של כל האירוע הזה, במידה וביצעת אותו בהצלחה,
זה חיסכון גדול בכסף ומועדון שמסוגל להתקיים בזכות עצמו בלי להביא טון משאבים מהבית.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

להגיד אמירות כמו ״הוא לא מכירה״ זה נחמד אם חלק ממו״מ.
לכל אחד יש מחיר, אם יש נכונות של האיטלקים לשלם אז הייתי שם תג מחיר גבוה עם אחוזים סביב ה40-50% ממכירה עתידית בגלל הגיל הצעיר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
15 אוגוסט 2021, 18:20
לתת לשחקן בית מוכשר לשחק, גם אם הוא קצת פחות טוב, מתוך הנחה שהשפשוף ישפר אותו מוסיף לך כמה דברים.
1. ככה, אתה יכול לעזור לו למצות מקסימום מהפוטנציאל שלו ולהרוויח שחקן יותר מוכשר.
2. ככה, אתה מקבל שחקן מחוייב שאכפת לו מהמועדון והצלחתו ולא רק מההצלחה האישית שלו כשחקן ומהכסף בסוף החודש.
3. ככה אתה ממתג את מחלקת הנוער ככזו ששחקנים בה גדלים להיות שחקנים וגם מקבלים צאנסים בבוגרים. בעזרת זה תוכל למשוך עוד שחקנים צעירים ומוכשרים למחלקות נוער שברבות הימים יעלו וישדרגו את הבוגרים.
זה חיסכון גדול בכסף ומועדון שמסוגל להתקיים בזכות עצמו בלי להביא טון משאבים מהבית.
+1
אנשים פה רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, כדי שיצמח ממנו השחקן שאנחנו רוצים אנחנו צריכים לקחת אותו פרוייקט רציני ולתת לו דקות אצלנו.
אגב, שום השאלה אצל מועדונים שמתקמצנים על תמי 4 לא תעזור, הוא מהשחקנים האלה שלא צריכים את ״שלב קבוצת הבת״ ואפשר לפתח אותו כאן

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ניב כתב:
15 אוגוסט 2021, 18:24
להגיד אמירות כמו ״הוא לא מכירה״ זה נחמד אם חלק ממו״מ.
לכל אחד יש מחיר, אם יש נכונות של האיטלקים לשלם אז הייתי שם תג מחיר גבוה עם אחוזים סביב ה40-50% ממכירה עתידית בגלל הגיל הצעיר.
כמה גבוה? 2? 5? 8?
כל עוד לא מגרזנים אותם בסכום שעוד לא ראינו פה עם עוד 50 אחוז עתידי אין על מה לדבר לדעתי.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
15 אוגוסט 2021, 18:20
מצד שני יש לך דוגמה טובה בדמותה של מכבי ת"א, לא חסרים "כישרונות" (ברמת הליגת פח שלנו) שהם מייצרים במחלקת הנוער אך מעטים מהם מקבלים הזדמנוית מגיל כל כך צעיר, השאלה זו לא מילה גסה, לפעמים לשחק במועדון בלי ציפיות גבוהות ולחץ מהקהל בונה את השחקן טוב יותר . בחזרה למכבי אני לא חושב שמישהו מהשחקנים המובילים שלהם בשנים האחרונות לא היה מושאל לאורך השנים, למשל:כהן,גלזר,פרץ,אלמוג,קארצב,א.פרץ,צ'יבוטה...

שלח תגובה