איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי red and white »

CrazyRed7 כתב:
10 יוני 2023, 13:20
שחקני בית שמשתמשים במועדון רק כמקפצה אישית לא מעניינים אותי.

אני מעדיף אלף שי אליאסים על כלומניקים כמו יוספי ומדמון שבאים בגישת הכל מגיע לי ויהיו הראשונים ללכלך ולנטוש, בנוסף לכך שהם חלשים מקצועית.

ולא. לא גדל כאן שום דבר מעניין ולראיה - הכל ושום דבר שעשה בשנתיים האחרונות בבני יהודה ובית"ר ירושלים.
2 משחקים טובים בטורניר נוער לא אומרים הרבה לעומת עונה שלמה בכדורגל בוגרים שם הוא אמור לשחק בסופו של דבר.
מדמון כרגע שווה קבוצת תחתית בלחץ - מה לעשות, זאת האמת כשמורידים את המשקפיים הורודות והלא אובייקטיביות.
למה אתה קובע שיהיו הראשונים לנטוש?
אליאס גרזן על הדשא, בטח יותר מיוספי, אבל במצב בו אלונה עוזבת ולמועדון הזה שוב פעם היה מתמנה נאמן.
יש לך בכלל ספק שיוספי היה נשאר פה ונלחם בשביל המועדון הזה הרבה יותר מאליאס?
איך אתה משווה בכלל שחקן שגדל כל החיים בבאר שבע והתפלל ללבוש את החולצה עם הסמל של הפועל באר שבע, לשחקן שנרכש וכנראה בעוד שנתיים כבר לא יהיה פה.
נהיינו בית קברות לשחקנים צעירים ושחקני בית בעיקר בגלל אנשים כמוך שרק מחפשים לומר ״צדקתי״.

אם לגבי יוספי עוד יכולתי להבין את הטענות המקצועיות כלפיו, האנטי כלפי מדמון הוא חתיכת טמטום שלא ראיתי כמוהו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
10 יוני 2023, 13:20
שחקני בית שמשתמשים במועדון רק כמקפצה אישית לא מעניינים אותי.

אני מעדיף אלף שי אליאסים על כלומניקים כמו יוספי ומדמון שבאים בגישת הכל מגיע לי ויהיו הראשונים ללכלך ולנטוש, בנוסף לכך שהם חלשים מקצועית.

ולא. לא גדל כאן שום דבר מעניין ולראיה - הכל ושום דבר שעשה בשנתיים האחרונות בבני יהודה ובית"ר ירושלים.
2 משחקים טובים בטורניר נוער לא אומרים הרבה לעומת עונה שלמה בכדורגל בוגרים שם הוא אמור לשחק בסופו של דבר.
מדמון כרגע שווה קבוצת תחתית בלחץ - מה לעשות, זאת האמת כשמורידים את המשקפיים הורודות והלא אובייקטיביות.
מתי שמעת את מדמון מלכלך ונוטש?
מייצג אותנו בגאווה כקפטן בשני הטורנירים הכי גדולים שנבחרת נוער עשתה מאז קודם המדינה.
אחלה מדמון. צריך להיות עיוור כדי לא לראות שיש לו אופי אחר ובסיס שלא היה כאן לשחקן נוער כבר שנים.

יוספי היה שותף לגביע (כולל פנדל שכבש אחרי שאספרייה החמיץ), הבקיע שער שהיה שווה לנו כרטיס באירופה בזמנו, גם אם יעזוב אבחר לראות את הטוב שעשה כאן. כמו גם דדיה.

לפחות אתה כנה ומודה שיש לך אנטי ל״כלומנייק״ שגדל כאן מגיל 0 ולא הוציא מילה מהפה נגד המועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 יוני 2023, 15:34
מתי שמעת את מדמון מלכלך ונוטש?
מייצג אותנו בגאווה כקפטן בשני הטורנירים הכי גדולים שנבחרת נוער עשתה מאז קודם המדינה.
אחלה מדמון. צריך להיות עיוור כדי לא לראות שיש לו אופי אחר ובסיס שלא היה כאן לשחקן נוער כבר שנים.

יוספי היה שותף לגביע (כולל פנדל שכבש אחרי שאספרייה החמיץ), הבקיע שער שהיה שווה לנו כרטיס באירופה בזמנו, גם אם יעזוב אבחר לראות את הטוב שעשה כאן. כמו גם דדיה.

לפחות אתה כנה ומודה שיש לך אנטי ל״כלומנייק״ שגדל כאן מגיל 0 ולא הוציא מילה מהפה נגד המועדון.
חייב קודם כל ללמוד לא לאבד ככ הרבה כדורים במשחק, לפני שבכלל יהיה אפשר לחשוב עליו כאופציה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

red and white כתב:
10 יוני 2023, 15:28
אליאס גרזן על הדשא, בטח יותר מיוספי, אבל במצב בו אלונה עוזבת ולמועדון הזה שוב פעם היה מתמנה נאמן.
איך אתה משווה בכלל שחקן שגדל כל החיים בבאר שבע והתפלל ללבוש את החולצה עם הסמל של הפועל באר שבע, לשחקן שנרכש וכנראה בעוד שנתיים כבר לא יהיה פה.
נהיינו בית קברות לשחקנים צעירים ושחקני בית בעיקר בגלל אנשים כמוך שרק מחפשים לומר ״צדקתי״.

אם לגבי יוספי עוד יכולתי להבין את הטענות המקצועיות כלפיו, האנטי כלפי מדמון הוא חתיכת טמטום שלא ראיתי כמוהו.
שמע אתה סתום יותר ממשה. תוציאו את הראש מהתחת ותפסיקו לצעוק כל היום את הססמאות האלה "שחקני בית".
אני בעד מי שמוכשר. מי שתורם מקצועית. מי שנותן מעצמו על המגרש. אם שחקן לא מביא את כל החבילה הזו אז לא מעניין אותי שהוא שחקן בית.
אני לא רואה במועדון מחלקת פיתוח שחקנים. זה לא מכבי פתח תקווה פה.

בטח שיש לי ספק. יוספי על המגרש חושב רק על עצמו אז מחוץ למגרש הוא ישים את טובת המועדון לפני טובתו האישית?הצחקת אותי.

משפחת מדמון עושה פה בוזגלו ואני צריך להעלים העין?מי הוא בכלל?לא קרע זוג נעליים, בינוני לחלוטין, נכשל בהשאלות ואז נותן לאבא ללכלך על המועדון שנתן לו את הבמה ולא מעט הזדמנויות בגיל כל כך צעיר?
היו עוד כמה כאלה שלא הבינו שהבחור הזה חי בסרט ומיד אחרי התגובה שלו לחילוף בחצי הגמר הבינו את כל הסיפור.
הוא צריך לנחות ומהר כי הדברים החיוביים בתחילת דרכו בבוגרת היו עבודה קשה, צניעות ופשטות על המגרש. הכל נעלם ולא בכדי הוא הלך אחורה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מחלקת הנוער סופר חשובה אך ורק כי אחת מצליחה מצמצמת לך משמעותית פערים כלכליים, ענייני ״זהות״ ו״מלחמה״ הם לא יותר מסיסמאות שחוקות ומאוסות ולא משחקים תפקיד יותר בכדורגל המודרני.

זאת נקודת המוצא, מפה תמשיכו את הדיון

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 יוני 2023, 11:59
לא הבנת עדין את הקטע?
כשהוא טוב מדובר בטורניר נוער לא מעניין, כשהוא יורד מבואס וזורק משהו למאמן אז הוא חוצפן ובכלל עשה טורניר רע.
יש אג'נדה וצריך לשנות את המציאות כדי שתתאים לאג'נדה.
גם לאוהדים בפורומים האחרים שאתה כותב בהם יש אג'נדה? כי הם לא קשורים להפועל באר שבע וחושבים על מדמון בדיוק מה שחושבים כאן. גם שם אתה נלחם על דעתך בחירוף נפש. מה האינטרס שלך? אולי אתה פשוט טועה?

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

red and white כתב:
10 יוני 2023, 15:28

קח כמה שכן :

דניאל צדיק , רן בנימין , ליעד רמות , אלמוג כהן , יוסי בניון ...

בסופו של דבר - גם אם הם חלמו ללבוש את החולצה של הקבוצה הבוגרת של הפועל ב"ש הם בחרו לצאת למועדון אחר .
והגיע הזמן שתפנימו - תעודת לידה בסורוקה לא מבטיחה דקות בהרכב !
זה בדיוק מה שמפחיד אם זה כן היה ככה . אנחנו לא במקום הזה כבר . הפועל באר שבע זה מועדון גדול עם סטנדרטים ודרישות גבוהות . היחיד שאני בטוח שכולם מבינים שטעו איתו זה דן ביטון .
חוץ ממנו - לא הצלחנו להצמיח שחקנים להרכב .
לא דדיה , לא יוספי , לא טוויטו , לא גמון , לא סבג , לא שבירו , כרגע לא מדמון ונקווה שהרשימה תיגמר פה .
בעבר היו אילוז , ברדה , אלימלך , בונפלד , אליהו , חפר , אביגדור , חליבה , סגרון וכאלה שכן הצדיקו השתלבות בסגל ובהרכב .
היום יש פחות .
האם זה חומר הגלם הקיים או העבודה שעושים איתו ? זו כבר שאלה אחרת . בסוף שחקן מגיע לגיל שבו צריך להחליט אם הוא כרגע מתאים או לא . רובם לא מתאימים או לא מגיעים מוכנים . וזה נכון לכל קבוצה בעולם . בלה מאסיה מתאמנים מאות ילדים ורק 2-3 מגיעים לקבוצה הבוגרת ומשתלבים וגם , לא כל שנה . הרוב לא .

וקח גם דוגמה הפוכה ממכבי פ"ת - על כל מנור סולומון יש 300 ארד בר . אף אחד מה-300 ארד ברים לא היית מביא , נכון ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
10 יוני 2023, 15:48
שמע אתה סתום יותר ממשה. תוציאו את הראש מהתחת ותפסיקו לצעוק כל היום את הססמאות האלה "שחקני בית".
אני בעד מי שמוכשר. מי שתורם מקצועית. מי שנותן מעצמו על המגרש. אם שחקן לא מביא את כל החבילה הזו אז לא מעניין אותי שהוא שחקן בית.

בטח שיש לי ספק. יוספי על המגרש חושב רק על עצמו אז מחוץ למגרש הוא ישים את טובת המועדון לפני טובתו האישית?הצחקת אותי.

משפחת מדמון עושה פה בוזגלו ואני צריך להעלים העין?מי הוא בכלל?לא קרע זוג נעליים, בינוני לחלוטין, נכשל בהשאלות ואז נותן לאבא ללכלך על המועדון שנתן לו את הבמה ולא מעט הזדמנויות בגיל כל כך צעיר?
היו עוד כמה כאלה שלא הבינו שהבחור הזה חי בסרט ומיד אחרי התגובה שלו לחילוף בחצי הגמר הבינו את כל הסיפור.
הוא צריך לנחות ומהר כי הדברים החיוביים בתחילת דרכו בבוגרת היו עבודה קשה, צניעות ופשטות על המגרש. הכל נעלם ולא בכדי הוא הלך אחורה.
אם יש לך ויכוח אישי עם מישהו תפתור את זה איתו, אני כיבדתי אותך תכבד גם אותי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ns75 כתב:
10 יוני 2023, 15:41
חייב קודם כל ללמוד לא לאבד ככ הרבה כדורים במשחק, לפני שבכלל יהיה אפשר לחשוב עליו כאופציה
לא חושב שהוא רלוונטי לשנה הנוכחית, כן חושב שיש שם חומר מעניין מאוד לעתיד.

dor69 כתב:
10 יוני 2023, 16:03
מחלקת הנוער סופר חשובה אך ורק כי אחת מצליחה מצמצמת לך משמעותית פערים כלכליים, ענייני ״זהות״ ו״מלחמה״ הם לא יותר מסיסמאות שחוקות ומאוסות ולא משחקים תפקיד יותר בכדורגל המודרני.

זאת נקודת המוצא, מפה תמשיכו את הדיון

מתי בפעם האחרונה היה לנו שחקן בית בן 20 שהיה קפטן וחלק מרכזי בשני קמפיינים כל כך מרשימים של נבחרת הנוער?
איזה קשרים כבר יש בשוק היום?
לא מבין תאנטי אליו ולא מבין מה בחור צעיר בגילו שמרוכז כולו עכשיו בקמפיין בארגנטינה לביטויים של אבא שלו בישראל כשגם שם הכתבים בעיקר מושכים אותו בלשון.
אני מרגיש למדמון רק גאווה על ההישג שלו עם הנבחרת שלנו.
ForeverRed כתב:
10 יוני 2023, 16:43
גם לאוהדים בפורומים האחרים שאתה כותב בהם יש אג'נדה? כי הם לא קשורים להפועל באר שבע וחושבים על מדמון בדיוק מה שחושבים כאן. גם שם אתה נלחם על דעתך בחירוף נפש. מה האינטרס שלך? אולי אתה פשוט טועה?
במקומות שאני קורא ביקרו אותו על שני המשחקים הראשונים ונתנו לו מחמאות על שלושת המשחקים לאחר מכן.
כשחקן בוגרים גם אני חושב שיש לו עוד דרך ארוכה כדי לתפוס מקום אצלנו, אבל אני כן חושב שיש בסיס ואופי מאוד מעניינים להמשך, ושבשוק הישראלי של היום הוא כן שחקן שנצטרך לפתח נכון כדי להרוויח בעתיד.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 יוני 2023, 17:56

מתי בפעם האחרונה היה לנו שחקן בית בן 20 שהיה קפטן וחלק מרכזי בשני קמפיינים כל כך מרשימים של נבחרת הנוער?
לא מבין תאנטי אליו ולא מבין מה בחור צעיר בגילו שמרוכז כולו עכשיו בקמפיין בארגנטינה לביטויים של אבא שלו בישראל כשגם שם הכתבים בעיקר מושכים אותו בלשון.

במקומות שאני קורא ביקרו אותו על שני המשחקים הראשונים ונתנו לו מחמאות על שלושת המשחקים לאחר מכן.
כשחקן בוגרים גם אני חושב שיש לו עוד דרך ארוכה כדי לתפוס מקום אצלנו, אבל אני כן חושב שיש בסיס ואופי מאוד מעניינים להמשך, ושבשוק הישראלי של היום הוא כן שחקן שנצטרך לפתח נכון כדי להרוויח בעתיד.
על איזה עתיד אתה בדיוק מדבר בחיאת דינק ?
הבן אדם צריך לשחק ולקבל דקות משמעותיות !!!
להישאר אצלנו זה לקבור את הקריירה שלו כי כאן הוא לא יזכה לזה .
יש בסיס ויש אופי . בסדר . גם לדדיה ויוספי . 4 שנים הם פה ו... ?
כרגע זה לא מתאים ואתה עושה לו עוול אם ההמלצה שלך אליו או לאחרים היא להישאר אצלנו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 יוני 2023, 17:56

האנטי נוצר בגלל אנשים כמוך, שמנסים לדחוף אותו בכוח ומנהלים עליו עשרות דפים של דיוני יח"צ על כלום ושום דבר.
במקומות שאתה קורא אף אחד לא מחזיק ממנו. ולהם אין אינטרס לשום צד.
פשוט תניחו לנושא הזה וקחו דברים בפרופורציות.
נחזור להתעסק בו בעוד שנה או שנתיים, אם תהיה סיבה.

סמל אישי של משתמש
red and white

4 לב אדום כתב:
10 יוני 2023, 16:49
קח כמה שכן :

דניאל צדיק , רן בנימין , ליעד רמות , אלמוג כהן , יוסי בניון ...

בסופו של דבר - גם אם הם חלמו ללבוש את החולצה של הקבוצה הבוגרת של הפועל ב"ש הם בחרו לצאת למועדון אחר .
והגיע הזמן שתפנימו - תעודת לידה בסורוקה לא מבטיחה דקות בהרכב !
זה בדיוק מה שמפחיד אם זה כן היה ככה . אנחנו לא במקום הזה כבר . הפועל באר שבע זה מועדון גדול עם סטנדרטים ודרישות גבוהות . היחיד שאני בטוח שכולם מבינים שטעו איתו זה דן ביטון .
חוץ ממנו - לא הצלחנו להצמיח שחקנים להרכב .
לא דדיה , לא יוספי , לא טוויטו , לא גמון , לא סבג , לא שבירו , כרגע לא מדמון ונקווה שהרשימה תיגמר פה .
בעבר היו אילוז , ברדה , אלימלך , בונפלד , אליהו , חפר , אביגדור , חליבה , סגרון וכאלה שכן הצדיקו השתלבות בסגל ובהרכב .
היום יש פחות .
האם זה חומר הגלם הקיים או העבודה שעושים איתו ? זו כבר שאלה אחרת . בסוף שחקן מגיע לגיל שבו צריך להחליט אם הוא כרגע מתאים או לא . רובם לא מתאימים או לא מגיעים מוכנים . וזה נכון לכל קבוצה בעולם . בלה מאסיה מתאמנים מאות ילדים ורק 2-3 מגיעים לקבוצה הבוגרת ומשתלבים וגם , לא כל שנה . הרוב לא .

וקח גם דוגמה הפוכה ממכבי פ"ת - על כל מנור סולומון יש 300 ארד בר . אף אחד מה-300 ארד ברים לא היית מביא , נכון ?
1. כמה מהשמות שהבאת פה פשוט לא רלוונטיים בעליל.
2. אסור להבטיח דקות בהרכב לאף אחד וזה ממש לא מה שאני רוצה.
3. תשאל את עצמך האם הפועל באר שבע היא סביבה שבכלל מאפשרת למשהו לצאת ממחלקת הנוער שלה? לא חבל שמשקיעים כל כך הרבה כסף ובסוף לא מקבלים כלום מכל ההשקעה הזו?
אנחנו מפספסים הרבה יותר מדי פעמים.

סמל אישי של משתמש
red and white

CrazyRed7 כתב:
10 יוני 2023, 15:48

1. אתה חתיכת סמרטוט שמוריד כל ויכוח מקצועי לפן האישי.
2. למרות זאת אני אענה לך בצורה עניינית,
נתחיל מזה שאני מסכים עם דור שזה ששחקן הוא שחקן בית לא יגרום לו להילחם יותר על הדשא, אבל אין לי ספק בכלל שככל שאתה יותר מחובר למועדון ולעיר ככה אתה הרבה יותר אכפתי כלפי המועדון ותיהיה שם בשביל המועדון בזמנים הקשים.

אף אחד לא רוצה שהמועדון יהיה בית תמחוי שתורם דקות משחק לשחקני בית, אבל אני מאמין שאנחנו יכולים להשיג הרבה מאוד משחקני הבית שלנו ובמקום לנצל את זה שהם כבר שלנו, אנחנו לא נותנים להם צ׳אנס אמיתי ואז רואים אותם מככבים מולנו במדים של מכבי. זה פספוסססס

אני מאמין שאיליי מדמון צריך להיות היורש של באריירו, אני חושב שבעוד שנה-שנתיים אנחנו יכולים להנות ממנו מאוד. אבל אם אתה ודומיך תמשיכו עם האנטי המטומטם כלפי שחקן בן 20 שפעם אחת לא דיבר כנגד המועדון ובינתיים רק מראה ברמה הארצית כמה פוטנציאל יש בו, אנחנו נפספס אותו כמו שפספסנו לא מעט שחקנים בעבר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אומר לי "בגלל אנשים כמוך" ו"חתיכת טמטום" ואז מתבכיין על פסים אישיים.

זה דיון על צ'אנסים של שחקני נוער שלנו בבוגרת או של מדמון ספציפי?כי זה דברים שונים לגמרי.

מדמון קיבל צ'אנס בבוגרת כפי שאף שחקן נוער שלנו לא קיבל מעולם. הוא ממש לא במקום של לטעון על חוסר בהזדמנויות.
הוא פשוט לא לקח אותן, לכן לאט לאט איבד את המקום שלו.

ושוב קל לברוח מזה אבל הוא הושאל ללאומית ולאחר מכן לקבוצה בליגת העל ולא עשה, לטעמי, אפילו צעד אחד קדימה.
אתה לא יכול להיכשל בבני יהודה ובית"ר ירושלים ולקבל מקום בהפועל באר שבע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
10 יוני 2023, 18:36
האנטי נוצר בגלל אנשים כמוך, שמנסים לדחוף אותו בכוח ומנהלים עליו עשרות דפים של דיוני יח"צ על כלום ושום דבר.
במקומות שאתה קורא אף אחד לא מחזיק ממנו. ולהם אין אינטרס לשום צד.
פשוט תניחו לנושא הזה וקחו דברים בפרופורציות.
נחזור להתעסק בו בעוד שנה או שנתיים, אם תהיה סיבה.
אני לא מנסה ולא צריך לדחוף אותו.
הוא עושה את זה לבד עם שני קמפיינים היסטוריים כקפטן ובעל הבית של נבחרת הנוער הכי גדולה שהייתה כאן.
אני בסך הכל נותן קונטרה למי שמנסה להקטין ולחפש שחקן רק כי הוא שחקן בית.
אני חושב שהוא צריך לצאת להשאלה בעונה הקרובה כדי לשדרג את עצמו לרמה שבקיץ הבא הוא חוזר מהדלת הראשית, אבל באותה מידה גם מבין אותו אם הוא ירצה לנצל את הקמפיין במונדיאלטו כדי להגשים חלום ולעבור לאירופה (בתקווה שאם זה יקרה יכנס לנו סכום יפה בהווה ובעתיד).

שלח תגובה