איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
03 נובמבר 2020, 15:58
אשמח לשמוע איזה דבר מיוחד אתה מצפה מקשר אחורי?
איזה שגיאות עשה שאתה חושב שיש לשים עליהם דגש?
איזה סט יכולות אתה רגיל מהקשרים האחוריים שלנו שפשוט אין לו עדיין?

אחרי שתענה על הכל אשמח להסביר לך כמה זה נדיר לראות שחקן בן 17 שמשחק בבגרות כמו שלו, כמה שקט יש לו במשחק וכו'
איפה רשמתי שהוא עשה שגיאות? בגרות ושקט זה יפה ונחמד אבל לא מספיק(כמובן שזה נדיר אצל ישראלים בגיל הזה), לגבי איזה אלמנטים ארצה לראות מקשרים אצלנו(בדגש על מדמון)- כמו שקלטינס היה בבית"ר/פרץ במכבי- מישהו שיכול להחזיק את הקישור ולהיות אפקטיבי גם בהגנה וגם בהתקפה,אחד שיהיה המנוע(לדעתי מלי תוכנן להיות אחד כזה) לא באמת שאלת למה אני רגיל מהקשרים שלנו בשנים האחרונות להזכירך אוגו,הובאן,ראדי,באריירו... זו העמדה מהטובות ביותר שלנו בשנים האחרונות.
אם שחקן עולה למגרש אני רוצה לראות שהוא תורם למשחק ויש לו תכל'ס, לא מרגש אותי לראות בגרות ושקט במשחק איום כמו של אתמול כשנשחק כמו קבוצה וגם נשים גול או שתיים אולי כן. כשאנחנו נמצאים בפיגור צריך שחקן שבסוף המשחק נשפוט אותו כפי ששופטים את כולם לא לעשות איפה ואיפה ולהגיד הוא בן 17 לא נורא. אני מבטיח לך שאם לצורך העניין שחקן בן 27 היה משחק כמו מדמון אתמול היו לא מעט כאלה שהיו שואלים איך הוא רואה מקום בספסל.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Itay כתב:
03 נובמבר 2020, 16:05
איפה רשמתי שהוא עשה שגיאות? בגרות ושקט זה יפה ונחמד אבל לא מספיק(כמובן שזה נדיר אצל ישראלים בגיל הזה), לגבי איזה אלמנטים ארצה לראות מקשרים אצלנו(בדגש על מדמון)- כמו שקלטינס היה בבית"ר/פרץ במכבי- מישהו שיכול להחזיק את הקישור ולהיות אפקטיבי גם בהגנה וגם בהתקפה,אחד שיהיה המנוע(לדעתי מלי תוכנן להיות אחד כזה) לא באמת שאלת למה אני רגיל מהקשרים שלנו בשנים האחרונות להזכירך אוגו,הובאן,ראדי,באריירו... זו העמדה מהטובות ביותר שלנו בשנים האחרונות.
אם שחקן עולה למגרש אני רוצה לראות שהוא תורם למשחק ויש לו תכל'ס, לא מרגש אותי לראות בגרות ושקט במשחק איום כמו של אתמול כשנשחק כמו קבוצה וגם נשים גול או שתיים אולי כן. כשאנחנו נמצאים בפיגור צריך שחקן שבסוף המשחק נשפוט אותו כפי ששופטים את כולם לא לעשות איפה ואיפה ולהגיד הוא בן 17 לא נורא. אני מבטיח לך שאם לצורך העניין שחקן בן 27 היה משחק כמו מדמון אתמול היו לא מעט כאלה שהיו שואלים איך הוא רואה מקום בספסל.
אתה מבין שאוגו הובאן וראדי זה שלושה תפקידים שונים נכון?
בקשר לגיל ברור שבגיל 27 אני אשפוט אותו אחרת!
זה שהוא בוסר זה הנכס שלי!
אם בגיל 17 אני בוטח בו יותר מקלטינס (שאגב חוץ מגול נגד מכבי לא עשה יותר מדי), לא עושה חורים, פיזי מאוד ומשחרר את המשחק יפה זה אומר הרבה.
אתה מבין שגרף השיפור מגיל 17 ל27 הוא פי כמה מגיל 27 ל37?
הילד משחק טוב, הוא לא צריך לפתוח במקום בראיירו (שהם על אותה עמדה בניגוד למלי שהוא 50/50) אבל בהחלט צריך להילחם על פירורי דקות ועל רוטציה מסויימת

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
03 נובמבר 2020, 16:30
אתה מבין שאוגו הובאן וראדי זה שלושה תפקידים שונים נכון?
בקשר לגיל ברור שבגיל 27 אני אשפוט אותו אחרת!
זה שהוא בוסר זה הנכס שלי!
אם בגיל 17 אני בוטח בו יותר מקלטינס (שאגב חוץ מגול נגד מכבי לא עשה יותר מדי), לא עושה חורים, פיזי מאוד ומשחרר את המשחק יפה זה אומר הרבה.
אתה מבין שגרף השיפור מגיל 17 ל27 הוא פי כמה מגיל 27 ל37?
הילד משחק טוב, הוא לא צריך לפתוח במקום בראיירו (שהם על אותה עמדה בניגוד למלי שהוא 50/50) אבל בהחלט צריך להילחם על פירורי דקות ועל רוטציה מסויימת
הזכרתי את 3 הקשרים שלנו מהעבר כדי להסביר איזה ציפיות יש לי משחקני הקישור בקבוצה. לדעתי מדמון הוא בכלל 50 50 ולא אחורי. עצם זה ששחקן הוא יותר צעיר או יותר מבוגר זה ממש לא משנה לי, מבחינתי השחקן משחק לא הגיל שלו ואני מן הראוי אשפוט את שניהם באותה צורה זה שיש להם גרף התפתחות שונה זה משהו אחר. אקח את ריאל מדריד לדוגמה(עזוב את ההבדלי רמות) אם לצורך העניין הזאר ייתן תקופה לא טובה יבקרו אותו מפה עד להודעה חדשה ובדיוק אותו דבר יקרה עם רודריגו וויניסיוס,את הקהל(לפחות חלק נכבד ממנו) לא מעניין הגיל של השחקן הוא רוצה לראות יכולת ותוצאות. בחזרה למדמון אני חושב שהוא יכול להיות בהחלט שחקן מוביל בליגה בעתיד אך לדעתי לפה הוא עדיין לא מספיק בשל, הדבר הכי נכון לטעמי לעשות הוא לשלוח אותו למסלול דומה כמו שפרץ ממכבי עשה,שיילך להשאלה בקבוצות כמו הפועל חיפה,פ"ת,אשדוד(כאלו שיודעות להשביח) ויחזור לפה לקדמת הבמה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

עשה הרבה יותר ממלי שנראה כמו נגר שלא שייך למקצוע
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:
03 נובמבר 2020, 17:09
עשה הרבה יותר ממלי שנראה כמו נגר שלא שייך למקצוע
אני חושב שאתה מגזים במידה, הכל ביחס לציפיות.

ממלי אתה מצפה שיהיה ברמה של בריירו, ממדמון אתה לא מצפה והוא יכול רק להפתיע. לדעתי מדובר באותו סיפור של סימאו שיקח לו כמה חודשים להיכנס לכושר.

מדמון היה סביר סהכ, נכנס עם אנרגיה ובא הרבה לקבל את הכדור וריווח גם יפה, וגם ניסה כמה כדורים מעניינים. ביחס לגיל שלו, זה יכולת מאוד משכנעת והוא צריך לקבל הרבה יותר קרדיט בליגה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Itay כתב:
03 נובמבר 2020, 16:50
הזכרתי את 3 הקשרים שלנו מהעבר כדי להסביר איזה ציפיות יש לי משחקני הקישור בקבוצה. לדעתי מדמון הוא בכלל 50 50 ולא אחורי. עצם זה ששחקן הוא יותר צעיר או יותר מבוגר זה ממש לא משנה לי, מבחינתי השחקן משחק לא הגיל שלו ואני מן הראוי אשפוט את שניהם באותה צורה זה שיש להם גרף התפתחות שונה זה משהו אחר. אקח את ריאל מדריד לדוגמה(עזוב את ההבדלי רמות) אם לצורך העניין הזאר ייתן תקופה לא טובה יבקרו אותו מפה עד להודעה חדשה ובדיוק אותו דבר יקרה עם רודריגו וויניסיוס,את הקהל(לפחות חלק נכבד ממנו) לא מעניין הגיל של השחקן הוא רוצה לראות יכולת ותוצאות. בחזרה למדמון אני חושב שהוא יכול להיות בהחלט שחקן מוביל בליגה בעתיד אך לדעתי לפה הוא עדיין לא מספיק בשל, הדבר הכי נכון לטעמי לעשות הוא לשלוח אותו למסלול דומה כמו שפרץ ממכבי עשה,שיילך להשאלה בקבוצות כמו הפועל חיפה,פ"ת,אשדוד(כאלו שיודעות להשביח) ויחזור לפה לקדמת הבמה.
אתה מצפה שהשחקן ספסל שלך יהיה ברמה של הובאן/אוגו/ברייארו ופה מתחילה הבעיה.
דור פרץ נתן עונת פריצה בהרכב של מכבי ת"א, בשנה השנייה חלה דעיכה ובאמצע העונה הושאל.
לנו אין פריבילגיה כזאת ואין לנו הבטחה שקבוצות" יעיזו" לתת לבן 17 את המפתחות.
אנחנו חייבים להאריך לו חוזה ולטפח אותו, יש לו אחלה יכולות ולא נביא שחקן ספסל טוב יותר.
אני בכל מקרה רואה אותו כאחורי יותר ומבסוט ממנו ממש.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
03 נובמבר 2020, 21:43
אתה מצפה שהשחקן ספסל שלך יהיה ברמה של הובאן/אוגו/ברייארו ופה מתחילה הבעיה.
דור פרץ נתן עונת פריצה בהרכב של מכבי ת"א, בשנה השנייה חלה דעיכה ובאמצע העונה הושאל.
לנו אין פריבילגיה כזאת ואין לנו הבטחה שקבוצות" יעיזו" לתת לבן 17 את המפתחות.
אנחנו חייבים להאריך לו חוזה ולטפח אותו, יש לו אחלה יכולות ולא נביא שחקן ספסל טוב יותר.
אני בכל מקרה רואה אותו כאחורי יותר ומבסוט ממנו ממש.
לא הבנת אותי, בתחילת השיח בינינו כתבת משהו כמו "למה התרגלת מהקשרים שלנו?" אז הבאתי אותם כדי להסביר למה כולנו התרגלנו, אם מדמון יהיה חצי מהרמה של ראדי אני אפתח שמפניה,כמובן שלא מצפה שיהיה ברמתם. דור פרץ היה כדוגמה אבל באופן כללי מה שמכבי עושה עם צעירים זה חכם מאוד (יונתן כהן,פרץ,גלזר...) הוצאה להשאלות זה בדיוק מה שצריך לעשות עם כישרון צעיר כמו מדמון. מסכים שמדמון שחקן שצריך כבר עכשיו לנעול פה עם חוזה ל5 שנים ולנסות לטפח אותו וגם להשאיל ,עם זאת הדרך מאוד מאוד ארוכה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Itay כתב:
03 נובמבר 2020, 22:10
לא הבנת אותי, בתחילת השיח בינינו כתבת משהו כמו "למה התרגלת מהקשרים שלנו?" אז הבאתי אותם כדי להסביר למה כולנו התרגלנו, אם מדמון יהיה חצי מהרמה של ראדי אני אפתח שמפניה,כמובן שלא מצפה שיהיה ברמתם. דור פרץ היה כדוגמה אבל באופן כללי מה שמכבי עושה עם צעירים זה חכם מאוד (יונתן כהן,פרץ,גלזר...) הוצאה להשאלות זה בדיוק מה שצריך לעשות עם כישרון צעיר כמו מדמון. מסכים שמדמון שחקן שצריך כבר עכשיו לנעול פה עם חוזה ל5 שנים ולנסות לטפח אותו וגם להשאיל ,עם זאת הדרך מאוד מאוד ארוכה.
מה הקשר ראדי??
למה אתה לא משווה אותו לייצוב?

מדמון שחקן טוב מאוד לליגה, עדיין בוסר.
בהחלט הייתי רוצה שיטפחו אותו ויאריכו לו חוזה.
עד עכשיו לא הבנתי מה אתה רואה שחסר בו?
גולים? הצטרפות לקו הקדמי? כי אתה משווה אותו לראדי.
אגיד לך מה ראיתי, שחקו שמסתכל ליריב בלבן של העיניים.גם עונה שעברה מול מכבי החזיק את האמצע, נתן ביטחון, חילוצי כדור ומשחק משוחרר.
נכון הוא לא ברייארו אבל בשביל זה הבנו זר כזה שהוא ברמה מאוד גבוה.
מדמון אחלה של שחקן, שווה רוטציה.
תשאיל אותו ומי ישחק במקומו? יש לך סגל כמו של מכבי?
מי בספסל שלנו טוב ממדמון?
ולפני שאתה אומר לי יוספי ווארן תביא לי בבקשה מישהו בעמדה שמדמון משחק (לפחות עפ"י אבוקסיס גם אם אתה חושב שהוא אמור להיות בתפקיד אחר).
אתה מביא לי את ההרכב המפלצתי שהיה לנו ב16/17, התכוונתי בשנים האחרונות למה התרגלת? קלטניס/קבאהה ושות'

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
03 נובמבר 2020, 22:22
מה הקשר ראדי??
למה אתה לא משווה אותו לייצוב?

מדמון שחקן טוב מאוד לליגה, עדיין בוסר.
בהחלט הייתי רוצה שיטפחו אותו ויאריכו לו חוזה.
עד עכשיו לא הבנתי מה אתה רואה שחסר בו?
גולים? הצטרפות לקו הקדמי? כי אתה משווה אותו לראדי.
אגיד לך מה ראיתי, שחקו שמסתכל ליריב בלבן של העיניים.גם עונה שעברה מול מכבי החזיק את האמצע, נתן ביטחון, חילוצי כדור ומשחק משוחרר.
נכון הוא לא ברייארו אבל בשביל זה הבנו זר כזה שהוא ברמה מאוד גבוה.
מדמון אחלה של שחקן, שווה רוטציה.
תשאיל אותו ומי ישחק במקומו? יש לך סגל כמו של מכבי?
מי בספסל שלנו טוב ממדמון?
ולפני שאתה אומר לי יוספי ווארן תביא לי בבקשה מישהו בעמדה שמדמון משחק (לפחות עפ"י אבוקסיס גם אם אתה חושב שהוא אמור להיות בתפקיד אחר).
אתה מביא לי את ההרכב המפלצתי שהיה לנו ב16/17, התכוונתי בשנים האחרונות למה התרגלת? קלטניס/קבאהה ושות'
איבדת אותי לגמרי,אני לא משווה את מדמון לאף אחד אני סך הכל נותן לך דוגמאות לשחקנים שהיו פה ואיזה אלמנטים היו להם שתרמו לקבוצה והביאו נקודות ,זה אחד
שתיים,אתה שואל אותי לא בפעם הראשונה מה חסר לו אני שואל אותך מלבד זה שהוא לא מפחד מהיריבה (עצוב שזה מדד אצל שחקני כדורגל בארץ הזאת) מה יש לו שכל כך הרשים אותך? . לגבי הרוטציה לדעתי היה נכון להשאיר את סבג ולהשאיל את מדמון לפ"ת או לכל קבוצה אחרת. לגבי המשחק מול מכבי,זה היה משחק שספורי,גאנם,אסקיאס,א.ביטון ומדמון היו בו טובים אפילו מצויינים (ועם אנטיוכוס בשער),זה כבר אומר כמה המשחק הזה היה סנסציה ולא מדד לכלום ושום דבר מבחינה מקצועית(חצי הרכב לא אצלנו כבר והיד עוד נטויה). (מה שכן היה תענוג להרוס למכבי על זה אין ויכוח) בגיל הזה בארץ עושים המון הנחות ויכולת השיפוט מאוד מוגבלת,שוב אני כן חושב שהוא חומר גולמי נהדר(לא סתם רצו אותו במדריד) אבל כרגע הוא אפילו לא הראה את כל מה שיש לו לתת אז קשה לשפוט לרעה ולטובה. אני מאוד מאמין בו בגלל האופי בעיקר,הוא כבר הקפטן אצל הנבחרת ובקבוצת ילדים וגם בבוגרת מגלה המון אופי ובגרות אלו דברים שהכי חשובים אצל שחקן,טכניקה ויכולות על המגרש כבר יבואו עם הזמן, אופי לא בטוח.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Itay כתב:
03 נובמבר 2020, 22:44
איבדת אותי לגמרי,אני לא משווה את מדמון לאף אחד אני סך הכל נותן לך דוגמאות לשחקנים שהיו פה ואיזה אלמנטים היו להם שתרמו לקבוצה והביאו נקודות ,זה אחד
שתיים,אתה שואל אותי לא בפעם הראשונה מה חסר לו אני שואל אותך מלבד זה שהוא לא מפחד מהיריבה (עצוב שזה מדד אצל שחקני כדורגל בארץ הזאת) מה יש לו שכל כך הרשים אותך? . לגבי הרוטציה לדעתי היה נכון להשאיר את סבג ולהשאיל את מדמון לפ"ת או לכל קבוצה אחרת. לגבי המשחק מול מכבי,זה היה משחק שספורי,גאנם,אסקיאס,א.ביטון ומדמון היו בו טובים אפילו מצויינים (ועם אנטיוכוס בשער),זה כבר אומר כמה המשחק הזה היה סנסציה ולא מדד לכלום ושום דבר מבחינה מקצועית(חצי הרכב לא אצלנו כבר והיד עוד נטויה). (מה שכן היה תענוג להרוס למכבי על זה אין ויכוח) בגיל הזה בארץ עושים המון הנחות ויכולת השיפוט מאוד מוגבלת,שוב אני כן חושב שהוא חומר גולמי נהדר(לא סתם רצו אותו במדריד) אבל כרגע הוא אפילו לא הראה את כל מה שיש לו לתת אז קשה לשפוט לרעה ולטובה. אני מאוד מאמין בו בגלל האופי בעיקר,הוא כבר הקפטן אצל הנבחרת ובקבוצת ילדים וגם בבוגרת מגלה המון אופי ובגרות אלו דברים שהכי חשובים אצל שחקן,טכניקה ויכולות על המגרש כבר יבואו עם הזמן, אופי לא בטוח.
שחקו שלא מתחבא , שבא ומבקש כדור, מנסה לשחק קדימה ולעומק
עדיין לא בן 18
כרגע זה מספיק לי והרבה יותר משחקנים אחרים בסגל עם קילומטראז יותר גדול בליגת העל.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

פשששש..... כמה כתבתם!
מתפתח פה שחקן טוב וצריך סבלנות ואורך רוח ולא לבלבל את המוח עם השוואות לשחקנים בשלים בשיא הקריירה. כתשו פה את דן ביטון והיום רוצים אותו חזרה. סבלנות לפעמים, אבל רק לפעמים, עשויה להשתלם! .אחלה שחקן!!!!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

simply-red כתב:
03 נובמבר 2020, 23:26
שחקו שלא מתחבא , שבא ומבקש כדור, מנסה לשחק קדימה ולעומק
עדיין לא בן 18
כרגע זה מספיק לי והרבה יותר משחקנים אחרים בסגל עם קילומטראז יותר גדול בליגת העל.
שחקן שלא מתחבא ובא לקבל כדור אני מאוד מצטער זה לא בונוס זה הדבר הכי בסיסי בכדורגל(כשמו כן הוא כדור-רגל),אוי ואבוי אם זה מדד לשחקנים.
שנינו מסכימים שמדובר בשחקן עם פוטנציאל להיות מוביל אך עדיין בוסר, הרצון של כולנו הוא שיתפתח להיות שחקן נהדר ויצליח במדים שלנו, הוא נמצא בידיים הנכונות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לאור השמועות שמלי אולי ישוחרר, לא פוסל בכלל שאולי עדיף להביא איזה צ'יקו אופואדו כזה שיכול לשחק באגף ובשפיץ, מאשר קשר אמצע זר.
יש מצב שעדיף מדמון באמצע ליד זוסואה ובראיירו וקשר זר בכנף במקום סולליך, מאשר סולליך בכנף וקשר אמצע זר באמצע ליד זוסואה ובראיירו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

במציאות הקיימת, אנחנו חייבים לפתח שחקנים כאלה.
זה שפגענו בחמישה זרים, לא אומר שזה יקרה בכל שנה.
ומכיוון שאנחנו לא הולכים לרכוש ישראלים בסכומים גבוהים וההיצע מלכתחילה קטן מאוד, אנחנו חייבים לפתח את שחקני הבית האלו.
מדמון, יוספי, דדיה חייבים לקבל דקות והרבה.
מקווה שיש עוד כמה בנוער שיוכלו להשתלב.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

izguy83 כתב:
04 נובמבר 2020, 10:56
במציאות הקיימת, אנחנו חייבים לפתח שחקנים כאלה.
זה שפגענו בחמישה זרים, לא אומר שזה יקרה בכל שנה.
ומכיוון שאנחנו לא הולכים לרכוש ישראלים בסכומים גבוהים וההיצע מלכתחילה קטן מאוד, אנחנו חייבים לפתח את שחקני הבית האלו.
מדמון, יוספי, דדיה חייבים לקבל דקות והרבה.
מקווה שיש עוד כמה בנוער שיוכלו להשתלב.

בול.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה