קיץ 2020 - קדימה לעבודה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: קיץ 2020 - קדימה לעבודה

שליחה על ידי שמעון א »

אם שמשון באמת רצה להישאר, אני לא מבין איך ויתרו עליו.

האיש מקצוע הכי אהוב ומוערך על ידי השחקנים שהיה לנו מאז ומעולם.

מחתים אותו ומוותר על קשר אחורי זר אם צריך.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ברוש היה תחת שמשון ב3-4 שנים האחרונות, נחשב לסוס עבודה ואהוב על השחקנים.
נשמע לי כמו התקדמות טבעית. לא צריך להתעכב על כל פסיק.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
16 יולי 2020, 09:49
אני בטוח שיש לזה סיבה, רק שהסיבה גם יכולה להיות ״זול יותר״. החלטות שגויות רבות נלקחו פה בשנתיים האחרונות ובכל אחד ואחד מהמקרים היה מי שטען שאם עושים את זה כנראה שיש ״סיבה״.
אני מעדיף לוותר על רכש ולדאוג לכוורת מקצועית רצינית שבאמת תקדם שחקנים
והסיבה גם יכולה להיות שהוא עשה אחלה עבודה בשנים שלו כאן ורוצים לתת לו הזדמנות(דרור שמשון עוזב למטעמי בגלל שמיצה, לא יזיק רענון בצוות המקצועי). מישהו כאן היה באימונים וראה את העבודה שלו?

לצעוק על כל דבר ״זול יותר״ זה מעייף. זה לא דיון ענייני. מי ישמע כמה מרוויח דרור שמשון או מאמן כושר אחר שהיה מגיע במקום, ממש חסכון מטורף.
ומי שמחפש בהכרח לחסוך כנראה היה בוחר לחסוך קודם כל ברכישת שחקן יקר. יש מגוון שיקולים וכן יש גם עוגת תקציב שלפעמים צריך להשקיע קצת יותר בX וקצת פחות בY.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
16 יולי 2020, 10:06
והסיבה גם יכולה להיות שהוא עשה אחלה עבודה בשנים שלו כאן ורוצים לתת לו הזדמנות(דרור שמשון עוזב למטעמי בגלל שמיצה, לא יזיק רענון בצוות המקצועי). מישהו כאן היה באימונים וראה את העבודה שלו?

לצעוק על כל דבר ״זול יותר״ זה מעייף. זה לא דיון ענייני. מי ישמע כמה מרוויח דרור שמשון או מאמן כושר אחר שהיה מגיע במקום, ממש חסכון מטורף.
ומי שמחפש בהכרח לחסוך כנראה היה בוחר לחסוך קודם כל ברכישת שחקן יקר. יש מגוון שיקולים וכן יש גם עוגת תקציב שלפעמים צריך להשקיע קצת יותר בX וקצת פחות בY.
אני לא כתבתי את זה כדי לזלזל בברוש (שאגב שמעתי עליו דברים טובים דווקא), כתבתי את זה כי יש פה אנשים שצריכים להתחיל להסתכל על דברים בצורה ביקורתית ולא להגיד אמן על הכל (לאו דווקא אתה, בכללי).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בוודאות, הרעיון הוא לחסוך עלויות. משחררים מאמן כושר יקר יותר עם מעמד גבוה יותר ומביאים במקום מישהו זול.
אם היו מביאים מישהו באותה הרמה של שמשון אז היה אפשר להגיד שהוא מיצה וכדומה, אבל זה לא הסיפור.

גם במחלקת הנוער, המאמנים הספרדים דרשו סכום מסוים כדי להישאר, אבל במועדון לא רוצים כי מחפשים להחליף אותם במאמנים ישראלים זולים ככל האפשר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
16 יולי 2020, 10:16
בוודאות, הרעיון הוא לחסוך עלויות. משחררים מאמן כושר יקר יותר עם מעמד גבוה יותר ומביאים במקום מישהו זול בהרבה,
אם היו מביאים מישהו באותה הרמה של שמשון אז היה אפשר להגיד שהוא מיצה וכדומה, אבל זה לא הסיפור.
מה זה רמה של שמשון? לפני שהוא הגיע אלינו הוא היה הבדיחה של הליגה.
אני יודע שברוש עשה עבודה מדהימה עם דוידזאדה ומליקסון בקיץ 2015, זה שם אותו באותה רמה של שמשון?
אם ברוש יעשה עבודה טובה או לא נוכל לקבוע כשיתחילו לשחק. כל הדיבורים עד אז הם קשקוש.

סתם נכנסים פה לפניקה מכל עזיבה. את הריענון בצוות מקצועי היה צריך לעשות כבר בעונה שעברה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לא פאניקה, אלא מגמה.
להחליף זול ביקר, אנשי מקצוע שנחשבים מאוד באנשי מקצוע אחרים רק כי הם זולים, ולהשתמש בסיסמאות של מיצוי או רענון, עלי הדברים האלה לא יעבדו.
גם טוויטו אגב, אם בא במקום גולדברג זה בסדר גמור, אבל אם בא במקום אורן ביטון זה אותו קונספט, מגן שתורם התקפית אבל מוגבל הגנתית רק בפחות כסף ופחות איכות.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

מגמה או לא, ככה אני מצפה מהמועדון להתנהל ברגע שנסגר הפוזמק של הברקתים.

להחליף יקר בתוצרת מקומית (שגם זולה יותר) זה מבורך. מי שרוצה שגעת וטרפת מוזמן להצטרף לקרנבל של חוגג.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

רוצה לחסוך? לא צריך רמזי ספורי בהפועל באר שבע, אפשר אסקיאס.
לא צריך גולדברג, אפשר טוויטו (כרגע זה נראה שהגיע במקום אורן ביטון, אם זה עונה של גולדברג וטוויטו אנחנו נהיה בצרות קשות).
יש הרבה שומן שאפשר לחסוך בו. אבל להחליף מאמן כושר אהוב ומוערך ומאמנים ספרדים מאוד מוערכים בזול יותר, פחות הגיוני מבחינתי, בטח כשהשכר של אחד כמו גולדברג או ספורי כזה יכול להשאיר אצלך את אנשי המקצוע הטובים ועוד להשאיר עודף לחזק את המעטפת הקיימת.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

בעיקרון הספרדים הם של אתלטיקו ובכל מקרה אסי אמר באחד הראיונות שהם מנסים להשאיר לפחות שניים מהם.
לגבי שאר ההודעה, בוא נחכה כמה שבועות ונראה לאן הדברים הולכים. העונה הזאת תקום ותיפול על הזרים ושם אין מקום לחסוך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

במקום להעביר ביקורת לגיטימית שאולי תעיר מישהו במערכת אתם ממשיכים לספר לעצמכם סיפורים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
16 יולי 2020, 11:13
בעיקרון הספרדים הם של אתלטיקו ובכל מקרה אסי אמר באחד הראיונות שהם מנסים להשאיר לפחות שניים מהם.
לגבי שאר ההודעה, בוא נחכה כמה שבועות ונראה לאן הדברים הולכים. העונה הזאת תקום ותיפול על הזרים ושם אין מקום לחסוך.
את כל המאמנים הספרדים אפשר להשאיר אם תקח על עצמך את השכר שלהם. תתפלא אבל הסכומים שהם דורשים אחרי שהם כבר התרגלו לישראל ולמקום הוא לא בשמיים. חלק מהם גם מנהלים משא ומתן עם מועדונים אחרים בישראל ואולי יעברו לאמן במחלקות הנוער שלהם (מדברים על מכבי פתח תקווה ואשדוד).

הזרים שיגיעו הם חשובים מאוד, ועדין אשמח שתסביר לי את הקשר בין הזרים להישארות של שחקנים כמו גולדברג וספורי? מחפשים לקצץ, שיתחילו בשני האנטי כדורגל האלה, בכיף מקבל את טוויטו ואסקיאס/מדמון במקום ואת הכסף שנחסך משקיע בצוות המקצועי.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

מה זה תשחרר את ספורי? אולי נהיה כמו הניסנובים ונוציא לו מכתב פיטורים. למה לעצור איתו, אפשר גם להוציא מכתב פיטורים לשטקוס וקבהא וב. שהר ולחסוך מלא כסף.

אתה לא יודע כמה כסף יש בקופה, ואיך העוגה מתחלקת. עובדה שהולכים על מגן שמאלי זול מאוד (טוויטו) ומדברים על גולדברג מקוצץ מאוד.

אבל תמשיכו לחשוב שאפשר להוציא ולהוציא ולהוציא.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

oren2792 כתב:
16 יולי 2020, 11:29
מה זה תשחרר את ספורי? אולי נהיה כמו הניסנובים ונוציא לו מכתב פיטורים. למה לעצור איתו, אפשר גם להוציא מכתב פיטורים לשטקוס וקבהא וב. שהר ולחסוך מלא כסף.

אתה לא יודע כמה כסף יש בקופה, ואיך העוגה מתחלקת. עובדה שהולכים על מגן שמאלי זול מאוד (טוויטו) ומדברים על גולדברג מקוצץ מאוד.

אבל תמשיכו לחשוב שאפשר להוציא ולהוציא ולהוציא.
כזה מופרך למצוא קבוצה שתיקח אותו בחינם / עם השתתפות שלנו בשכר?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
16 יולי 2020, 11:22
את כל המאמנים הספרדים אפשר להשאיר אם תקח על עצמך את השכר שלהם. תתפלא אבל הסכומים שהם דורשים אחרי שהם כבר התרגלו לישראל ולמקום הוא לא בשמיים. חלק מהם גם מנהלים משא ומתן עם מועדונים אחרים בישראל ואולי יעברו לאמן במחלקות הנוער שלהם (מדברים על מכבי פתח תקווה ואשדוד).

הזרים שיגיעו הם חשובים מאוד, ועדין אשמח שתסביר לי את הקשר בין הזרים להישארות של שחקנים כמו גולדברג וספורי? מחפשים לקצץ, שיתחילו בשני האנטי כדורגל האלה, בכיף מקבל את טוויטו ואסקיאס/מדמון במקום ואת הכסף שנחסך משקיע בצוות המקצועי.
אני לא חולק עלייך, אבל אמרתי שאם אני רואה שמשאירים את ספורי, גולדברג או את כל חבורת השבעים מרצוננו - אז אהיה שותף לביקורות.
בגלל שנעשו כמה החלטות שהחשבתי לטובות אז אני עדיין יחסית אופטימי לעונה הבאה.

שלח תגובה