אירופה 20/21

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

Re: אירופה 20/21

שליחה על ידי שי דנין »

אם עד עכשיו אבוקסיס חשב שיסתדר בלי רכש עכשיו הוא נראה לי רוצה לקנות את כל הליגה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

יצא לי לראות את סלביה לא מעט לפני שנה ושנתיים, הם היו מדהימים, קבוצה סופר אינטנסיבית ופיזית. לא משהו שאנחנו יכולים להתמודד איתו. יש להם גם אצטדיון מאוד ביתי שמזכיר קצת את טרנר, אז אם יהיה קהל זה עוד פקטור רציני.
מה קרה איתם בשנה האחרונה מבחינת סגל אני לא יודע, אולי ירדו קצת. אבל אם זאת אותה קבוצה של אז אני לא אופתע אם יעלו מהבית

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

באסה עם הקורונה ניס נראה לי אחלה יעד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

רק עוד 3 שבועות המשחק הבא.
לדעתי צריכים לארגן מחנה אימונים של כמה ימים בחו"ל, בתיאום עם מכבי בשביל משחקי אימון לפני המשחק הראשון

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

למה מתייחסים לסיבאספור, מקום רביעי בליגה הטורקית שנה שעברה, כהגרלה נוחה למכבי? באמת שואל

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

יש לי חשש שעם משחקים כל כך אטרקטיביים ישימו עין על ז'וס ואנחנו עלולים לאבד אותו כך שחובה עכשיו להאריך חוזה ולשפר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ReDo כתב:
02 אוקטובר 2020, 14:20
למה מתייחסים לסיבאספור, מקום רביעי בליגה הטורקית שנה שעברה, כהגרלה נוחה למכבי? באמת שואל
מתייחסים לזה שקיבלו את ההגרלה הכי נוחה בדרג 2 אז יש להם סיכוי לעלות (בגלל המלחמה קרבאח גם מארחת בקפריסין), הטורקים לא רעים אבל קבוצה מצרפת היא הגרלה קשה יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

לא חושב שהם מארחים בקפריסן בגלל המלחמה כי הם משחקים בבאקו,אולי בגלל הקורונה

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

נקווה שכל היריבות מבינות שאנחנו הקבוצה החלשה,
והן צריכות לשמור את ההרכבים החזקים שלהן לליגה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אוקטובר 2020, 14:06
את מי ננצח? את לברקוזן שעשתה שנה שעברה רבע גמר ועפה רק לאינטר?
את סלביה שהייתה מצוינת בליגת האלופות שנה שעברה כולל 0-0 בחוץ עם ברצלונה?
את ניס שפירקו שנה שעברה בשלב הבתים את זולטה ואת ויטסה ועלו שלב מהבתים עם לאציו?
רציתי לרשום לך שאתה מגזים. כבר ניסחתי הודעה והתחלתי לבדוק.
רציתי להגיד לך שלברקוזן עשתה עונה לא טובה ואיכזב בליגה וסיימה רק 5 ועפה לאינטר אחרי שניצחה 5-2 את פורטו והייתה מועמדת חזק לפחות לחצי גמר.
רציתי להגיד לך שבליגה הצרפתית שבה ניס סיימו 5 עם 41 נקודות, הפער בנקודות עד המקום ה15 הוא 7 נקודות, והליגה הופסקה באמצע.
רציתי לומר לך שסלביה פראג... פה התפלפתי. הם האח הגדול של הילד בשם ויקטוריה פלזן שהרבצנו לו. סלביה לקחו אליפות בפער שנה שעברה, פלזן 2, וספרטה פראג שטחנה אותנו בימי בכר פעמיים סיימה רק 3.

זה נהיה מכוער יותר כשנכנסתי לטרנפסרמארקט, ללברקוזן יש קבוצה עם מלא כשרונות בקנה מידה עולמי שנראה כנראה בקבוצות טופ עוד 3-5 שנים כמו לאון ביילי, דיאבי, פאוליניו (משופר), פאלסיוס, טאח, טאפסובה, ווירץ. לא נעים להגיד את שאר השחקנים כי הם גם מאוד מוכרים. כולם בשווי 20 מיל+ והמבוגרים באזור ה10
לניס, יש שחקנים מוכרים וטובים, גם קבוצה צעירה עם כשרונות. אצלה זה קצת יורד מה30 של לברקוזן אבל הם עדיין קבוצה טובה מאיתנו בפער.

סלביה פראג יש להם גם קבוצה מאוד חזקה, עם סטנכיו הרומני ככוכב שלהם ויש להם כנפיים חזקים מאוד. בשווי מיליון עד 4 בערך הסגל.
אנחנו 500-1.2.

אפשר להוציא נקודות מכולם, ניס ולברקוזן יבואו עם הרכבים שניים, סלביה יבואו חזק כמונו. אם נכוון על המפעל הזה וצריך כי זה כלכלי מאוד ורק יעזור לדירוג שלנו אפשר לסיים במקום ה3 בכבוד, ואפשר גם לגנוב 2 כי הקבוצות החזקות יבואו עם רוטציות מורחבות נגדנו ובצדק. אולי גם נהיה מדורגים בפלייאוף שנה הבאה אם זה אפשרי. לכו תדעו, ואף אחד לא האמין לפני העונה האירופית הגדולה שלנו והקבוצה שלנו עכשיו נראתה מצוין גם כן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

תנוחו, את מי ציפיתם לקבל? כפר סבא וסכנין? הגענו לבתים באירופית, אלו הקבוצות, זאת הרמה.
השחקנים שלנו אמורים להרוויח המון ממשחקים כאלו, זאת השורה התחתונה והכי חשובה פה.
בכל אופן תמיד אעדיף באירופה להיות האנדרדוג מאשר הפייבוריט. ישראליות כמעט ולא יודעות איך לשחק כפייבוריטיות מול קבוצות אירופאיות. על פניו היינו אמורים לעלות מהבית ב-17/18 אבל בסוף התרסקנו כי כל קבוצה התכוננה אלינו מצוין והסתגרה בהתאם. מאמין שנעשה קמפיין יפה ביחס לציפיות.

בפינת הפיקנטריה אפשר לציין שלברקוזן עם סגל די מפלצתי ופטר בוס מאמן אותם. כמו שאפשר לצפות, הם קבוצה התקפית מאוד. את ניס מאמן פטריק ויירה האגדי. השוער השני של סלביה פראג זה פרמיסל קובאר שהיה בהפועל חיפה לפני כמה שנים.

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

התגובות של מכבי להגרלות מזכירות לי את התגובות של זידאן על הפנדלים שהוא מקבל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא מבין על מה המאומה,את שלנו כבר עשינו כל השאר בונוס.
אם כבר אז עדיף לקבל קבוצות מוכרות כאלה ולהנות מהחוויה מה כבר יכול לקרות, אם נובס יגידו שזה היה צפוי אם נוציא נקודה יריירו עלינו ואם ננצח בכלל נהיה על גג העולם.
רוצה להזכיר לכם שדווקא מהבית של אינטר וסאוטהמפטון עלינו שלב ופעם השנייה עם קבוצות דרג ב נראינו זוועה.
ואל תגידו לי שאז הייתה קבוצה אחרת כי כולם כאן שהיינו בסאן סירו ניחשו רק כמה שערים נוציא מהרשת.
תהנו מהחוויה ומה שיהיה יהיה אין לנו מה להפסיד.

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

אדום זקן כתב:
02 אוקטובר 2020, 15:06
לא מבין על מה המאומה,את שלנו כבר עשינו כל השאר בונוס.
אם כבר אז עדיף לקבל קבוצות מוכרות כאלה ולהנות מהחוויה מה כבר יכול לקרות, אם נובס יגידו שזה היה צפוי אם נוציא נקודה יריירו עלינו ואם ננצח בכלל נהיה על גג העולם.
רוצה להזכיר לכם שדווקא מהבית של אינטר וסאוטהמפטון עלינו שלב ופעם השנייה עם קבוצות דרג ב נראינו זוועה.
ואל תגידו לי שאז הייתה קבוצה אחרת כי כולם כאן שהיינו בסאן סירו ניחשו רק כמה שערים נוציא מהרשת.
תהנו מהחוויה ומה שיהיה יהיה אין לנו מה להפסיד.
תראה מה עושים לחיפה הם "מתים" לחפש להפיל את האש על משהו אחר. אני בטוח שיוסי לא ישחק פתוח נגד לברקוזן כמו בכר בטוטנהאם אבל לקבל תבוסה לא נעים מאף אחד ואף אחד לא יגיד שזה היה צפוי...
ואינטר זלזלה (סיימה אחרונה) ולנו לא היה מושג שהיא מזלזלת באירופה אז חשבנו שאנחנו בדרך לתבוסה אבל זה לא אומר כלום לברקוזן וניס

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

למה בטוחים פה שלברקוזן וניס יזלזלו?

שלח תגובה