ג׳ונתן אגודלו :: חתם לשנתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: ג׳ונתן אגודלו :: חתם לשנתיים

שליחה על ידי shovalb9 »

nitsande כתב:
24 מאי 2021, 19:02
לא הוא עוד לא הוכיח שאני צודק... אבל הוא בטוח הוכיח שלא ראינו אותו מספיק ושיש בו יותר ממה שכן ראינו.
עשה משחק טוב מאוד, חסר לו קצת בטחון שאינו הוא גם יכבוש אני בטוח.
אני מקווה שיפתח ברביעי ואני חותם שהוא כובש, לפחות פעם אחת.
מהפה שלך
גם אני יצאתי בתחושה הזו ממנו במשחק, יש לו אחלה אופי מעבר לזה שהוא גם שחקן כדורגל מתפקד עם הכדור.
משום מה בסגל הנוכחי זה נדיר לקבל את שניהם ביחד.

אגב אם איתמר שבירו ורותם חטואל הבקיעו 3 ו4 שערים בהתאמה, זה רק מראה כמה הסטטיסטיקה מטעה עם כמה שאני אוהב להשתמש בה, וגם אני יצאתי נגד אגודלו.
מצד שני, הוא קיבל מספיק הזדמנויות במהלך העונה, מה שלא אפשר להגיד על רוסה, ועדיין אם נרצה להתחזק נצטרך גם לשחרר זרים והם ביחד עם מלי שברור שהולך על הכוונת.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

shovalb9 כתב:
24 מאי 2021, 20:37
מהפה שלך
גם אני יצאתי בתחושה הזו ממנו במשחק, יש לו אחלה אופי מעבר לזה שהוא גם שחקן כדורגל מתפקד עם הכדור.
משום מה בסגל הנוכחי זה נדיר לקבל את שניהם ביחד.

אגב אם איתמר שבירו ורותם חטואל הבקיעו 3 ו4 שערים בהתאמה, זה רק מראה כמה הסטטיסטיקה מטעה עם כמה שאני אוהב להשתמש בה, וגם אני יצאתי נגד אגודלו.
מצד שני, הוא קיבל מספיק הזדמנויות במהלך העונה, מה שלא אפשר להגיד על רוסה, ועדיין אם נרצה להתחזק נצטרך גם לשחרר זרים והם ביחד עם מלי שברור שהולך על הכוונת.
מספיק כבר עם השקר הזה שהוא קיבל מספיק הזדמנויות.
הוא סבל גם מקשיי התאקלמות, גם מחוסר מזל של פציעות, מהעובדה שהישראלים שלנו פח וממאמנים אללה יוסטור שהעדיפו את שבירו לפניו.
קיבלו יותר דקות ממנו :
חטואל.
טוויטו.
שבירו.
וארן.
יוספי (כמעט פי שניים).
הוא קיבל 818 דקות ב26 משחקים - 24 דקות בממוצע למשחק.
פתח 6 פעמים, השלים משחק מלא פעם אחת (!!!), 18 פעמים נכנס כמחליף, 7 מתוכם ברבע השעה האחרונה. בשמונה משחקים לא שיחק כלל.
איך חלוץ, יותר מכל תפקיד אחר, יכול לפתח ככה יכולת וכושר הבקעה?
בכל דקה שלו על המגרש, הוא הראה יותר מכל החבורה הזו יחד.
לא אומר להשאיר אותו בלאנקו, אבל להשאיר עם השאלה, מה אפשר להפסיד מזה?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אגודלו בן 28, בדצמבר 29. איזו קבוצה שפויה תיקח אותו בהשאלה ולמה שהיא תעשה את זה במקום להביא איזה אפריקאי בארבע שקל שאולי גם יהיה שחקן מתישהו?
זה לא שהוא איזו מניה בטוחה. 0 שערים בליגה, רק מזכיר.

כל השמיניות באוויר שמציעים פה רק כדי לתת צ'אנס לשחקן שרוב הפעולות הטובות שלו נעשו 50 מטר מהשער? תעשו לי טובה. צריך לשאוף ליותר מזה, הרבה יותר מזה. זה מזכיר את הכמעט קונצזוס שהיה בפורום לפני חודש שצריך להשאיר את מלי. מעניין מי עדיין חושב ככה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
24 מאי 2021, 22:19
אגודלו בן 28, בדצמבר 29. איזו קבוצה שפויה תיקח אותו בהשאלה ולמה שהיא תעשה את זה במקום להביא איזה אפריקאי בארבע שקל שאולי גם יהיה שחקן מתישהו?

כל השמיניות באוויר שמציעים פה רק כדי לתת צ'אנס לשחקן שרוב הפעולות הטובות שלו נעשו 50 מטר מהשער? תעשו לי טובה. צריך לשאוף ליותר מזה, הרבה יותר מזה. זה מזכיר את הכמעט קונצזוס שהיה בפורום לפני חודש שצריך להשאיר את מלי. מעניין מי עדיין חושב ככה.
בול.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא הייתי שם אותו יחד עם מלי, מלי גרוע ממש. טיפול בכדור של ליגה לאומית.

אגודלו לא צריך להישאר, הוא נפל על מאמן נוראי כמו אבוקסיס ששרף אותו בשביל חסר יכולת כמו שבירו. הזוי כשלעצמו.
ועדיין, הוא ורוסה הם שחקני כדורגל עם יכולת שכלית מסוימת. כאלה שאפשר קצת להעביר מסירות ולסגנן משהו שדומה למשחק התקפה.
אין לנו הרבה כאלה, לכן מעלה את שניהם בהרכב.
מי יתן גול?
כרגע לצערי זה על יחזקאל, זוס ונייחים. ככה זה יהיה גם כשסלליך ואקולטסה יפתחו, והם לא תורמים כלום.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גם דוניו היה פלופ שרק מחמיץ כל הזמן ואז התחיל לקבל דקות וגם להבקיע. אגב, אגודלו ב5 שעות משחק פחות מוביל עליו בכל המדדים חוץ מהגולים.

אגודלו לא עושה פעולות רק "50 מטר מהשער", רק במשחק האחרון הוא עשה 3 פעולות טובות בתוך הרחבה שאחת מהן גם ניצחה את המשחק. הוא גם אחראי לעלייה שלנו לשלב הבתים להזכירכם גם מול לאצי וגם מול פלזן.

חבל שהוא באמת נפל על מאמנים שמעדיפים שחקנים עם ראש בקיר כמו חתואל או יוספי (וכן אני יודע שזה לא אותה עמדה אבל גם באגף הוא יותר מועיל מהם)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
25 מאי 2021, 07:19
גם דוניו היה פלופ שרק מחמיץ כל הזמן ואז התחיל לקבל דקות וגם להבקיע. אגב, אגודלו ב5 שעות משחק פחות מוביל עליו בכל המדדים חוץ מהגולים.

אגודלו לא עושה פעולות רק "50 מטר מהשער", רק במשחק האחרון הוא עשה 3 פעולות טובות בתוך הרחבה שאחת מהן גם ניצחה את המשחק. הוא גם אחראי לעלייה שלנו לשלב הבתים להזכירכם גם מול לאצי וגם מול פלזן.

חבל שהוא באמת נפל על מאמנים שמעדיפים שחקנים עם ראש בקיר כמו חתואל או יוספי (וכן אני יודע שזה לא אותה עמדה אבל גם באגף הוא יותר מועיל מהם)
אם שחקנים כמו שבירו מועדפים עליו זה מעיד הרבה על רמת המאמנים כאן בארץ

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

dor69 כתב:
25 מאי 2021, 08:26
אם שחקנים כמו שבירו מועדפים עליו זה מעיד הרבה על רמת המאמנים כאן בארץ
ככה זה שיש מאמנים שמנסים להמציא את עצמם כשהם מבינים שאליפות זה לא בלקסיקון שלהם.

אם אתה נותן לשחקן אלמוני כמו שבירו דקות במקום זר ופתאום האלמוני הצעיר זה נותן תפוקה אתה מצטייר כמפתח כשרונות.
אם אתה זורק את חטואל במקום רוסה (שלדעתי סובל מחוסר ביטחון ודקות כמו אגודלו) זה על אותו משקל.

על כל אחד או שתיים שהצליח להם זה נכשל להם בהרבה אחרים.
בגלל זה אחד כמו אבוקסיס לא מתאים לקבוצה גדולה כי בבני יהודה סטטיסטית זה יעבוד לו יותר (אין השגיות רק פיתוח).

אצל רוני לוי זה מקרה מוזר שמצד אחד עושה שטויות כאלה ומצד שני מעלים את מדמון לגמרי..

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:
24 מאי 2021, 22:19

שום חלוץ לא ירצה את הקהל פה, אלא אם יתן 30 גולים.
פקהארט לא התאים, לוסיו חלש, שהר דוחק, יחזקאל בינתיים עם גול וחצי וגם על ברדה בעונה וחצי האחרונות שמעתי לא מעט טענות.
מי שחושב שינחת פה בקיץ איזה סקורר של 20 שערים בעונה, הולך להתנגש בקיר מבחינת ציפיות.
יש לבחור הזה כדורגל שאין להרבה שחקנים בליגה. לא הלך לו עונה ראשונה מכל מיני סיבות. אין פה סבלנות של רבע שעה ואחרי זה בוכים על חוסר מקצוענות.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

izguy83 כתב:
25 מאי 2021, 11:32
שום חלוץ לא ירצה את הקהל פה, אלא אם יתן 30 גולים.
פקהארט לא התאים, לוסיו חלש, שהר דוחק, יחזקאל בינתיים עם גול וחצי וגם על ברדה בעונה וחצי האחרונות שמעתי לא מעט טענות.
מי שחושב שינחת פה בקיץ איזה סקורר של 20 שערים בעונה, הולך להתנגש בקיר מבחינת ציפיות.
יש לבחור הזה כדורגל שאין להרבה שחקנים בליגה. לא הלך לו עונה ראשונה מכל מיני סיבות. אין פה סבלנות של רבע שעה ואחרי זה בוכים על חוסר מקצוענות.
גם לי נראה שאגודלו מפוספס פה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הכל שאלה של כמה כסף רוצים להשקיע. במידה ולא הרבה אולי עדיף לתת לו הזדמנות נוספת בעונה הבאה מתוך מחשבה לחסוך את הפיצויים/השלמת השכר שיצטרכו לממן לו ולהשאיר אותו בתור זר שישי לעונה האחרונה שלו בחוזה ואולי יפתיע.
אני חושב שרוסה יותר מיותר ממנו, גם לאקולטסה מגיע וואחד שפיץ אבל הוא יישאר בסבירות גבוהה כי התרת החוזה שלו תהיה יקרה מדי וגם השקיעו ברכישה לא מעט כסף

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מציע לכולם לעבור קצת על השרשור של פקהארט בזמנו, במיוחד אלו שקוטלים את אגודלו. יש די דמיון בדעות של אותם אנשים

קצת סבלנות בקבוצה לא פחות גדולה משלנו, והחלוץ ה"עמוד חשמל", "כבד" וכו' פתאום בסגל צ'כיה ליורו

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אגודלו צריך לפתוח ב 2 המשחקים האחרונים.
גם יחזקאל יכול לפתוח לצידו, או באגף.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:
25 מאי 2021, 18:51
מציע לכולם לעבור קצת על השרשור של פקהארט בזמנו, במיוחד אלו שקוטלים את אגודלו. יש די דמיון בדעות של אותם אנשים

קצת סבלנות בקבוצה לא פחות גדולה משלנו, והחלוץ ה"עמוד חשמל", "כבד" וכו' פתאום בסגל צ'כיה ליורו
למען האמת אתה טועה.
פקהארט הוכיח את עצמו וכבש שערים.
אגודלו חוץ משני שערים באירופה כלום ושום דבר וגם לא מראה יכולת כזאת גבוהה ביחס לשחקן הישראלי.
למשל על אלטון אתה יודע שיש פוטנציאל.
על אגודלו אין משהו שאפשר להגיד לתת עוד צ'אנס.
ואני הייתי בין הבודדים שדווקא רצה שפקהארט ישאר כי כן הייתה לו תפוקה ביחס לדקות משחק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

דר אדום בנשמה כתב:
25 מאי 2021, 18:59
למען האמת אתה טועה.
פקהארט הוכיח את עצמו וכבש שערים.
אגודלו חוץ משני שערים באירופה כלום ושום דבר וגם לא מראה יכולת כזאת גבוהה ביחס לשחקן הישראלי.
למשל על אלטון אתה יודע שיש פוטנציאל.
על אגודלו אין משהו שאפשר להגיד לתת עוד צ'אנס.
ואני הייתי בין הבודדים שדווקא רצה שפקהארט ישאר כי כן הייתה לו תפוקה ביחס לדקות משחק.
אני לא מגן על אגודלו, אבל פקהארט שיחק בקבוצה הכי טובה בישראל... עם ראדי, מליקסון, טוני ועוד...

אגודלו משחק עם...

שלח תגובה