רותם חטואל חתם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: רותם חטואל חתם

שליחה על ידי ForeverRed »

חטואל בטוח שהקבוצה נבנתה כדי לשרת אותו.
אני לא יכול לסבול את ההתנהגות המחפירה הזאת.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Itay כתב:
31 ינואר 2024, 23:39
אולי קילר מול השער ואולי גולר ועוד שלל מחמאות, שורה תחתונה לי אישית קשה עם חלוץ כל כך רך פיזית ואיטי, וכשמוסיפים לזה אגואיסטיות ופוזה זה כבר מוגזם.

אפשר לקבל את ואפשר שלא אבל זו די עובדה שהגדולה שלו היא בעיקר לדחוק את הכדור לרשת. בסוף הוא לא שחקן כזה שאפשר להישען עליו בטח במשחקים נגד הגדולות.
הוא כן הגיע למצבים טובים, במחצית הראשונה לא פרגן מספיק.
גם הוא ואימראן קצת דרכו אחד על השני, ובכנף שמאל עד גנאח לופז לבד פחות עבד.

במחצית השנייה כשהוא כן פירגן אז בא מזה התקפות טובות ואז גם השער של לופז. אולי זה כי היה כבר עייף מלנסות בעצמו.
בכל אופן צריך להמשיך לשחק איתו לרגל ולדרוש ממנו שיפרגן ושיחלק מסירות.
אולי עם שחקן סטייל אספריה מהיר חזק שיודע לתקוף את הכדור לצידו בחוד יהיה לו קל יותר.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
31 ינואר 2024, 23:40
מהרגע הראשון הוא מאוד מתקשה כחלוץ בודד, גם בעונה שעברה.
לא בטוח שזאת העמדה בשבילו. כחלוץ שני כשמעליו יש את החלוץ שעושה את העבודה השחורה (חמד, תורג'מן, סלמאני) הוא פנטסטי.
בכל מקרה זה לא שיש ברירות כרגע. תורג'מן לא באמת כשיר. עוד רגע החלון נגמר, נקווה שיביאו חלוץ בכושר כדי שייכנס לעניינים כמה שיותר מהר
בעיקר מתקשה לשחק מעל 30 - 35 דקות.
צריך להחתים חלוץ להרכב, ולא תורג׳מן שיעביר את הזמן עד שחטואל נכנס, ואז להשתמש בחטואל כקלף מהספסל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

הפועלעולה כתב:
31 ינואר 2024, 23:40
מהרגע הראשון הוא מאוד מתקשה כחלוץ בודד, גם בעונה שעברה.
לא בטוח שזאת העמדה בשבילו. כחלוץ שני כשמעליו יש את החלוץ שעושה את העבודה השחורה (חמד, תורג'מן, סלמאני) הוא פנטסטי.
בכל מקרה זה לא שיש ברירות כרגע. תורג'מן לא באמת כשיר. עוד רגע החלון נגמר, נקווה שיביאו חלוץ בכושר כדי שייכנס לעניינים כמה שיותר מהר
בול, רותם סובל מלהיות 9 הוא צריך להיות רק חלוץ שני עם חלוץ שעובד לידו שאין לנו מספיק טוב בהרכב אבל מה נעשה שהקבוצה לא מפסיקה לנצח אז מה נשנה? בעיה.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הוא תוך כדי משחק חושב על איזו תמונה באינסטגרם הוא יעלה אחרי שהוא חוגג גול בגלל זה הוא כזה אגואיסט ופוזאיסת.

בסך הכל יש לו חוש לשירים, יש לי את המיקום הזה שהכדור נופל ליידו אבל הוא לא חלוץ והוא לא אשם שהוא משחק כחלוץ.
הוא צריך לשחק ליד חלוץ במערך שני חלוצים או בקו שהוא מצטרף לרחבה מקו שני.

אה ויש להוסיף שהוא חתיכת טיפש , שחקני חיפה אחרי השריקה רצו לשופט והוא מנסה לריב איתם במקום ללכת לקהל שלנו ולחגוג.
מזל שהיו מספיק שחקנים עם ראש על הכתפיים שהגיעו להעיף אותו משם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
31 ינואר 2024, 23:44
בול.
אתמול זה היה על גבול הסבוטאז'
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא מתאים לו חלוץ 9 , הוא הולך לאיבוד ואז מתחיל בכוח ובאגואיסטיות

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
31 ינואר 2024, 23:44
מדוייק.
אני בטוח שאפשר לגרום לו לשנות את זה וזה על הצוות המקצועי! אחד הכלים: אחרי פעולה כזאת להעיף החוצה באותו רגע. לא לפחד מהסערה שתיווצר, לטווח ארוך זה ישתלם. כלי נוסף: שווה להשקיע בו מנטליסט צמוד.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

לא מצליח להבין אותו
בחיים לא היה לו רצף כזה של משחקים שהוא פותח בהרכב
נראה לי מתוך 12 משחקים אחרונים פתח בהרכב ב 10
גם בנוער לא היה לו רצף כזה

אולי הוא רוצה לעזוב
אין לי מושג מה נסגר איתו

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שמעון א כתב:
01 פברואר 2024, 09:39
לא מצליח להבין אותו
בחיים לא היה לו רצף כזה של משחקים שהוא פותח בהרכב
נראה לי מתוך 12 משחקים אחרונים פתח בהרכב ב 10
גם בנוער לא היה לו רצף כזה

אולי הוא רוצה לעזוב
אין לי מושג מה נסגר איתו
לא חושב שהוא חושב על עזיבה עכשיו. הוא כן חושב על המספרים שלו ולא מעבר לזה וכאן הבעיה.
היה יכול להיות מלך הבישולים, בחיי.
זה כישרון מיוחד, גם להבקיע בצרורות וגם לעצבן את כולם!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

סימיוני כתב:
01 פברואר 2024, 09:32
מדוייק.
אני בטוח שאפשר לגרום לו לשנות את זה וזה על הצוות המקצועי! אחד הכלים: אחרי פעולה כזאת להעיף החוצה באותו רגע. לא לפחד מהסערה שתיווצר, לטווח ארוך זה ישתלם. כלי נוסף: שווה להשקיע בו מנטליסט צמוד.

להערכתי הוא יכול לשכוח מלפתוח בהרכב עד הודעה חדשה :נוגח:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

כל עוד מליקסון היה במועדון הוא עבד עם רותם צמוד וראינו גם שיפור.
מרגע שמאור עזב רותם נשאר ללא חונך ורואים את זה במשחק שלו.
המועדון חייב להצמיד לו חניכה אישית שתעבוד איתו על השתלבות במשחק הקבוצתי שאליניב מנחיל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
01 פברואר 2024, 10:49
כל עוד מליקסון היה במועדון הוא עבד עם רותם צמוד וראינו גם שיפור.
מרגע שמאור עזב רותם נשאר ללא חונך ורואים את זה במשחק שלו.
המועדון חייב להצמיד לו חניכה אישית שתעבוד איתו על השתלבות במשחק הקבוצתי שאליניב מנחיל.
הוא צריך תחרות.
והוא צריך להבין שכל פעם שהוא ישים עצמו מעל הקבוצה בצורה חריגה כמו שלעיתים הוא שם - הוא עף ליציע.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

חברים אתם נסחפים מאוד לדעתי והאצבע קלה על המקלדת.
עובדות רותם שחקן של מספרים וכבר 2 עונות ששומר על מספרים משוגעים ואחד השחקנים בסגל שלנו שאין להם תחליף...
יש למישהו ספק שאם היה לידו חלוץ שמרתק את הבלמים ומפנה לו שטחים הוא היה נראה הרבה יותר טוב?
שהעמדה הזאת לא מתאימה לו ופוגעת בו? שהוא למרות כל זה עדיין אחד השחקנים הכי מסוכנים שלנו עם ספר והרבה מהפוקוס שהוא מקבל משחרר את החברים שלו?

מה ששלו שלו ולא צריך לשכוח את זה, הבעיה של רותם וזה עליו לגמרי זה שאם הרצון שלך לשער לפעמים גורם לך להיות יותר אגואיסט ולהיות הרגל המסיימת של כל מהלך אז כשאתה לא מבקיע אין לנו עוד במה להיאחז ולהחמיא לך אתה הופך את הסתכלות שלנו האוהדים והפרשנים ל- הבקיע/לא הבקיע וזה חבל כי אם קצת תמסור לחברים והם יחמיצו האחריות תיפול גם עליהם גם אתה תצא גדול שפירגנת וגם יהיו הרבה יותר סלחנים אליך.

אפשר לצאת לאירופה/להיות קפטן גם עם 10 שערים ו10 בישולים אל תדאג לא חייב 20 שערים... זה הזמן שלך לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת, יש מלא צעירים ואתה כבר אחד הכוכבים זה הזמן שלך להתנהג כמו כוכב מוביל, מנהיג! תתחיל בזה שבישול זה כמו שער אין הבדל! תפרגן ותהפוך להיות לא עוד שחקן שעושה כמה שערים אלא לשחקן שידברו עליו גם אחרי שיפרוש !!!!
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

yarinbenizri94 כתב:
01 פברואר 2024, 12:02
חברים אתם נסחפים מאוד לדעתי והאצבע קלה על המקלדת.
עובדות רותם שחקן של מספרים וכבר 2 עונות ששומר על מספרים משוגעים ואחד השחקנים בסגל שלנו שאין להם תחליף...
יש למישהו ספק שאם היה לידו חלוץ שמרתק את הבלמים ומפנה לו שטחים הוא היה נראה הרבה יותר טוב?
שהעמדה הזאת לא מתאימה לו ופוגעת בו? שהוא למרות כל זה עדיין אחד השחקנים הכי מסוכנים שלנו עם ספר והרבה מהפוקוס שהוא מקבל משחרר את החברים שלו?

מה ששלו שלו ולא צריך לשכוח את זה, הבעיה של רותם וזה עליו לגמרי זה שאם הרצון שלך לשער לפעמים גורם לך להיות יותר אגואיסט ולהיות הרגל המסיימת של כל מהלך אז כשאתה לא מבקיע אין לנו עוד במה להיאחז ולהחמיא לך אתה הופך את הסתכלות שלנו האוהדים והפרשנים ל- הבקיע/לא הבקיע וזה חבל כי אם קצת תמסור לחברים והם יחמיצו האחריות תיפול גם עליהם גם אתה תצא גדול שפירגנת וגם יהיו הרבה יותר סלחנים אליך.

אפשר לצאת לאירופה/להיות קפטן גם עם 10 שערים ו10 בישולים אל תדאג לא חייב 20 שערים... זה הזמן שלך לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת, יש מלא צעירים ואתה כבר אחד הכוכבים זה הזמן שלך להתנהג כמו כוכב מוביל, מנהיג! תתחיל בזה שבישול זה כמו שער אין הבדל! תפרגן ותהפוך להיות לא עוד שחקן שעושה כמה שערים אלא לשחקן שידברו עליו גם אחרי שיפרוש !!!!

הצוות המקצועי שלנו קצר, גם הוא ובעיקר גאנח צריכים מנטורים/ מאמנים אישיים שיעבדו אתם. יש לנו יהלומים, צריך רק ללטש אותם.
קבלת ההחלטות (אגואיזם בלעז) זה חלק מהעבודה המנטאלית מולם (כן גם עם גאנח).

שלח תגובה