משחק אימון נגד נס ציונה - 19:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: משחק אימון נגד נס ציונה - 19:00

שליחה על ידי yossi »

גל לוי נראה מתאים כי האלטרנטיבות פשוט לא משהו או לא קיימות.
הוא בוודאי בשל וטוב מחטואל שלא הראה משהו בדקות עד עכשיו. ושבירו שכרגע משחק יותר חלוץ מאשר אגף. וגם שהוא באגף, הוא כנראה יותר שחקן של תנועה מאשר אחד שיקח כדור ויצור.
היום די בלט שמהאגפים פשוט לא יצרנו מספיק, וז'וס היחיד שבונה ומצטרף. קבהא לא תורם לא פה ולא שם, באמת שהוא אולי אחלה בחור אבל שחקן מאוד מאוד בינוני שאני מעדיף להריץ את יוספי לפניו. הוא לפחות מסוגל להצטרף ולאיים על השער מרחוק.

אם לא מתכננים להביא 2 זרים לאמצע, הזר השישי חייב להיות על הקו. אם זה במגן, אם זה בקשר התקפי.
מגן שמאלי זה כבר אבוד, בשמאל יש את אלטון, הברירה הטבעית נראית כמו להביא מגן ימני ישראלי ראוי (כהן ההוא של רעננה?) שיתן תחרות לדדיה, וזר נוסף לימין.
את חטואל אפשר להשאיל ולהשאיר את גל לוי כגיבוי.

זר ל6, זר לקו ימין, ומגן ישראלי לימין זה הכרחי. אישית לא הייתי מתבייש גם להשאיל אם התקציב לא מאפשר.
לבלוע את הרוק ולהבין שאנחנו די נואשים לאיכות.
ספורי שחקן בלי מוח אבל לפחות יש לו יכולת אישית. בתנאי שהשלושה שציינתי למעלה מגיעים הייתי משחרר, אבל אם לא, לא הייתי כזה ממהר. עם כמה שהוא מעצבן, הוא כן מסוגל ליצור מצב, לעבור שחקן, לעשות משהו מעניין. גם אם זה לא קורה בתדירות גבוהה.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

לספורי ולגל לוי יהיו בטווח הארוך אותה כמות של מהלכים חיוביים פר משחק. ההבדל הוא שהראשון יעצבן כל המשחק בגלל חוסר חשק/מח/מחוייבות והשני בגלל חוסר בכישרון.
אני מעדיף את השני.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש יותר מדי שחקני רוחב באגפים.
חטואל, אסקיאס, ספורי, גלוי, שבירו.... כשגם סלליך לא איזה באנקר.
צריך לשחרר לפחות 3 מהרביעייה (עם עדיפות לשלישייה הראשונה) ולהביא שחקן זר/ישראלי שיוכל להתחרות עם סלליך על העמדה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גל לוי הוא קשר אגף טבעי. זה נותן לו יתרון על פני אלתורים כמו שבירו שלא מרגיש שייך לעמדה, אבל בשום אופן לא הופך אותו לשחקן סגל לגיטימי בהפועל באר שבע.
אתם יורדים מהפסים. זריהן עאלק.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

הפועלעולה כתב:
17 אוגוסט 2020, 23:05
צריך לשחרר לפחות 3 מהרביעייה (עם עדיפות לשלישייה הראשונה) ולהביא שחקן זר/ישראלי שיוכל להתחרות עם סלליך על העמדה.
בול!
הקדמת אותי, באתי לרשום את זה.
אני יוצא מהמשחק פחות אופטימי ממה שנכנסתי אליו.
אם חשבתי שכדאי להביא מגן שמאלי זר היום הבנתי שאנחנו חייבים גם חיזוק משמעותי של ווינגר נוסף לסגל לצד ימין.
אין לנו מספיק איכות מקדימה. (מה עם הפורטוגלי שעלה פה לפני שבוע?)
לא יודע מה יצאו ואיך.. מגן ישראלי וקדר זר או ההפך אבל אין
ספק שצריך לחזק את שתי העמדות הללו.

היום ספורי הוכיח בפעם האלף שלא בא לו להיות פה ושהוא מתאים לשחק רק באמצע כקשר תוקף.
מאוד התאכזבתי מקבהא, הוא לא מצליח להרים את עצמו.
קלטינס היה בסדר.
ההבדל בהנעת הכדור מאחורה בין שיר לבין טאהא זה שמיים וארץ.
גם אני מסכים שלגל לוי מגיע צאנס.
חטואל ושאר הילדודס לא לרמה כרגע.
לויטה חייב להרגע עם הביטחון המופרז שלו במשחק הרגל.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אני חוזר על עצמי , אבל אולי מישהו יקרא ויפנים שבעונה כזאת, עם סגל כזה, חשוב מאוד שוער מחליף ברמה. נדמה לי שג'ראפי על המדף.
פציעה של אוהד - ואנחנו בבעיה שתגמד את כל הבעיות האחרות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הפועלעולה כתב:
17 אוגוסט 2020, 23:05
לא יהיה פה גלקטיקוס אחרי עונת קורונה ללא אלונה ללא אצטדיון.
יש את סלליך שהגיע כהרכב, ואלקוטסה באנקר. זה מה יש.
חטואל ואסקיאס מחליפים שלהם. זה מה יש ולא יתלוננו.
יש את אגודלו, ווארן ושבירו מחליף כחלוץ וגיבוי לאגף. זה מה שהביאו.
את גל לוי בוחנים והיה מעולה כחלוץ וגרוע באגף. שוב, כמחליף.
ספורי כרגע לא ממשיך, ועדיין לא חתם על הקיצוץ, כנל גאנם. גם הם, יהיו מחליפים.
לדעתי אם ה2 האחרונים או אחד מהם לא ממשיך אז גל לוי ישאר ולא צריך חיזוק נוסף בהתקפה. לא באגפים ולא בחוד. זה מה יש, זה לא סגל לאליפות אבל זה הכי טוב שאפשר.
אגב, להחזיק את ספורי או את גאנם לרוטציה זה עומק, ולא רוחב בקנה מידה ישראלי.

להביא את עמית כהן זה לא חיזוק, הוא פחות או יותר ברמה של דדיה.
צריך לשים את כל הכסף שנשאר בקשר אחורי זר לאמצע.
זר שישי מממש בינואר.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא הבנתי, שני זרים (קשר אחורי, קשר התקפי) וישראלי אחד (שוער מחליף או מגן ימני מחליף- כהן או גולדנברג) זה גלאקטיקוס או לקפוץ מעל הפופיק?
בוא בכל זאת נזכור שהיה קיצוץ רוחבי של כ-30% ושנפטרו מהחוזים הנוראים של שהר ובן ביטון.
גם בקנה מידה ישראלי ספורי שחקן בינוני במקרה הטוב, בטח באגף. הוא לא רלוונטי לספסל כי אין לו את האופי להיות שחקן ספסל אפקטיבי.
לא צריך להתפזר ולא לחשוב יתר על המידה. עשו קיץ די טוב עד עכשיו, עכשיו שישלימו את המלאכה עם החיזוקים הדרושים. כולם מבינים שלא הולכים לרוץ לאליפות אבל לא צריך להפקיר את הקבוצה עם מחליפים כמו גמון, רחמים וחטואל. זה מגוחך.
לא להביא 6 זרים יהיה בגדר מחדל ולא יהיה לזה שום תירוץ.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כל פעם קורא פה משהו בסגנון של "לא לאליפות אבל", בלי ז'סוואה אין שום סיכוי שהסגל הזה בכלל עושה פליאוף עליון.
חלק מדברים כאילו מקום 3-4 נמצא בכיס.

שיחררו את מי שצריך לשחרר, הזרים יהיו תעלומה ויתר הישראלים שבאו הם סלליך בינוני אחד והשאר מהלאומית.
להגיד שזה קיץ טוב זה מוקדם מאוד.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
18 אוגוסט 2020, 11:21
כל פעם קורא פה משהו בסגנון של "לא לאליפות אבל", בלי ז'סוואה אין שום סיכוי שהסגל הזה בכלל עושה פליאוף עליון.

שיחררו את מי שצריך לשחרר, הזרים יהיו תעלומה ויתר הישראלים שבאו הם סלליך בינוני אחד והשאר מהלאומית.
לא באמת יודעים מה המטרה העיקרית . אני מעריך שזה פשוט לשרוד את המשבר עד שיבוא רוכש ואולי עם עוד קשר אחורי נורמלי נגיע לפלייאוף עליון

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

yossi כתב:
18 אוגוסט 2020, 11:21

אני לא חושב שבמצב השוק ואיכות השחקן הישראלי, אפשר להגדיר את הקיץ כטוב או לא על בסיס המדד הזה.

תפגע בזרים, תשחרר שומן עודף, תקדם 1 - 2 ילדים מהאקדמיה (באמצעות זה שאתה לא מציף את העמדה שלהם, לדוגמא שבירו ומדמון או דדיה) וכן זהו קיץ טוב מאוד.

הרי אליפות לא תקח כאן, אז למה להתפזר שוב?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

מכבי תחת מגבלות פייר פליי כבר כמה שנים, אין להם זרים עדיין ושיחררו 2 ישראלים בכירים מסיבות לא מקצועיות +צוות אימון חדש שהגיע רק באמצע אוגוסט, מכבי חיפה לא מוציאה בינתיים כסף על רכש ופגיעה בכמה עמדות ולא מפוצצת חומר איכותי (ויסלחו לי כל הנטע לביא למינהם), בייתר עובדת עקום כרגיל.
למה לא לנסות לדגדג את הצמרת הגבוה?
ולפני שמתנפלים עליי באין תקציב זה הכל שאלה של לאן מנווטים את הכסף. רצו קיצוץ של 50%, רוב השחקנים הסכימו, את השכר של שהר, הסלבנייק ובן ביטון וכו' שישבו על משבצת גדולה בתקציב חסכת. אפשר במקום לחפש כל מיני מציאות מליגה הלאומית להביא 2-3 זרים איכותיים ולא יקרים (כפי שבינתיים עושים ומחפשים) ולהביא 2 ישראלים נוספים כדוגמת סולליך שהם לא כוכבי על אבל נותנים עומק לעמדות שצריך (במקום גולדברג וכאלה).
השנה תקום ותיפול על הזרים זה לא יעזור אבל לוותר מראש על שאיפות וכל משחק גרוע להגיד מחכים לרוכש עוד שנתיים בטוח לא יקדם אותנו.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

red guy כתב:
18 אוגוסט 2020, 12:14
מכבי תחת מגבלות פייר פליי כבר כמה שנים, אין להם זרים עדיין ושיחררו 2 ישראלים בכירים מסיבות לא מקצועיות +צוות אימון חדש שהגיע רק באמצע אוגוסט, מכבי חיפה לא מוציאה בינתיים כסף על רכש ופגיעה בכמה עמדות ולא מפוצצת חומר איכותי (ויסלחו לי כל הנטע לביא למינהם), בייתר עובדת עקום כרגיל.
ולפני שמתנפלים עליי באין תקציב זה הכל שאלה של לאן מנווטים את הכסף. רצו קיצוץ של 50%, רוב השחקנים הסכימו, את השכר של שהר, הסלבנייק ובן ביטון וכו' שישבו על משבצת גדולה בתקציב חסכת. אפשר במקום לחפש כל מיני מציאות מליגה הלאומית להביא 2-3 זרים איכותיים ולא יקרים (כפי שבינתיים עושים ומחפשים) ולהביא 2 ישראלים נוספים כדוגמת סולליך שהם לא כוכבי על אבל נותנים עומק לעמדות שצריך (במקום גולדברג וכאלה).
השנה תקום ותיפול על הזרים זה לא יעזור אבל לוותר מראש על שאיפות וכל משחק גרוע להגיד מחכים לרוכש עוד שנתיים בטוח לא יקדם אותנו.
איזה שחקנים ישראלים לדוגמה?

מכבי חיפה מביאה את מנז'ק מה שהיה חסר לה כדי להילחם במכבי, ומכבי היא האלופה המכהנת 2 עונות ברציפות אז עשו לה כבוד שתישאר שם.
ביתר עם רוני לוי נראית עייפה ומתרוקנת לעומת זאת, ואנחנו צריכים לכוון לשם כשהגג התחתון צריך להיות פלייאוף עליון וזה לא בושה.

אם הרווחנו במהלך העונה 3-5 שחקני הרכב נוספים לעונה הבאה, ועוד 5 שחקני רוחב עשית את שלך. את עונה 15-16 לקחת אחרי שב13-14
התחלת לבנות, עשינו עונה טובה והיינו מקום 5 עד שהתחרבנו וכמעט ירדנו ליגה מול נתניה. בנינו שוב חזק יותר עונה לאחר מכן, עלינו ואז שוב בנינו חזק יותר. במהלך האליפות השלישית המגדל התחיל להתנדנד ובסוף נפל. אז עכשיו צריך לבנות שוב, בסיס איתן.

יש מקום לזר אחורי, ולשוער מחליף אולי. כל מה שמעבר לזה, דורש שחרורים, וכבר עכשיו אני חושב ש1 מתוך גל לוי ספורי גאנם לא ימשיך.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

red guy כתב:
אתה בהחלט צודק.
אני בוודאי שלא מבין גדול כמו חלק מהמשתמשים כאן ואני אומר את זה בלי טיפת ציניות.
יכול להיות שאני גם לא הכי אובייקטיבי אבל אם ישכילו לפגוע ב3 זרים שיש לנו להביא אני בהחלט רואה אותנו רצים למעלה.
צריך לקחת בערבון מוגבל את כל משחקי ההכנה עד תחילת הליגה.
הליגה זאת אופרה אחרת,גישה אחרת,הרכבים שונים,לחץ אחר ובגדול אם לוקחים את הסגל שלנו הנוכחי ומוסיפים עליו עוד 2 זרים טובים אפשר לעשות עונה טובה שגם תיבנה את הח'ברה הצעירים לשנים הבאות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
אני חושב שצריך הרבה יותר ממה שאתה מתאר כדי לדגדג את התואר.
קודם כל שהמאמן שלך יראה שיש לו משו מעבר ל3 בלמים משעמם.
אין לנו עומק בכלל וההבדל כרגע בין ההרכב הראשון למחליפים הוא שמים וארץ וככה לא באמת מדגדגים תואר

שלח תגובה