אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Red Tiger כתב:
07 מאי 2024, 21:54
אכן ביקרת.
אבל עזוב גבר שתחרר, לא תמצא טוב יותר ולפעמים גם צריך לקבל את העובדה הזאת.
אנחנו לא מדברים כאן על בעלים שנמצא כאן שנתיים שלוש עשה סיבוב והלך כמו מרבית הבעלים בכדורגל.
אנחנו מדברים על הבעלים עם הוותק השני הכי ארוך בכדורגל הישראלי,רק על זה מגיע שאפו ענק.
אתה ואני היינו מתייאשים אחרי שנתיים ואנחנו אוהדים,תלמדו להעריך גם את העניין הזה זה לא מובן מאליו.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
07 מאי 2024, 21:54
אכן ביקרת.
אבל עזוב גבר שתחרר, לא תמצא טוב יותר ולפעמים גם צריך לקבל את העובדה הזאת.
אנחנו לא מדברים כאן על בעלים שנמצא כאן שנתיים שלוש עשה סיבוב והלך כמו מרבית הבעלים בכדורגל.
אנחנו מדברים על הבעלים עם הוותק השני הכי ארוך בכדורגל הישראלי,רק על זה מגיע שאפו ענק.
אתה ואני היינו מתייאשים אחרי שנתיים ואנחנו אוהדים,תלמדו להעריך גם את העניין הזה זה לא מובן מאליו.
האם מפריע לי שהתקציב יורד, איכות השחקנים יורדת והקבוצה קשה לצפייה? ברור. אבל שים לב שמעולם לא נכנסתי לאלונה לכיס. מעולם לא דרשתי את ראשה. אמרתי תמיד וגם היום, שבמסגרת המשאבים הקיימים אפשר לעשות הרבה יותר.

יכול להיות שלפני כמה שנים נפלה לי ההבנה שקיימת עד עצם היום הזה - שאלונה היא פשוט מנהלת לא טובה. לאורך שנים התשוקה, הרעב והכסף שלה חיפו על זה. ללא הערך המוסף הזה, שבעיניי לא ממש קיים היום, המועדון מאבד כיוון. את הדברים האלה בדיוק כתבתי ביום בו היא ״חזרה״ מעוד ספין. לצערי לא הרבה השתנה מאז למעט הבלחה פה ושם.

לא נמצא טוב ממנה? יכול להיות.
זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להגיד את האמת כפי שהיא משתקפת מהעיניים שלנו כי הפחידו אותנו לחשוב שאסור לנו. זו דיקטטורה. תבין, אין לי חצי דבר נגד אלונה. אני מעריך אותה עד השמיים על מה שעשתה פה. ועדיין, יש הווה ועתיד. אני לא רואה את הדברים הולכים למקום חיובי בדרך הזאת. על כך אני כותב בצורה נקייה, עניינית וסופר לגיטימית ומכבדת. מי שלא יודע לעשות את ההפרדה ובוחר לעקם את האף זה שלו. שילך עם אף עקום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
07 מאי 2024, 23:33
האם מפריע לי שהתקציב יורד, איכות השחקנים יורדת והקבוצה קשה לצפייה? ברור. אבל שים לב שמעולם לא נכנסתי לאלונה לכיס. מעולם לא דרשתי את ראשה. אמרתי תמיד וגם היום, שבמסגרת המשאבים הקיימים אפשר לעשות הרבה יותר.

יכול להיות שלפני כמה שנים נפלה לי ההבנה שקיימת עד עצם היום הזה - שאלונה היא פשוט מנהלת לא טובה. לאורך שנים התשוקה, הרעב והכסף שלה חיפו על זה. ללא הערך המוסף הזה, שבעיניי לא ממש קיים היום, המועדון מאבד כיוון. את הדברים האלה בדיוק כתבתי ביום בו היא ״חזרה״ מעוד ספין. לצערי לא הרבה השתנה מאז למעט הבלחה פה ושם.

זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להגיד את האמת כפי שהיא משתקפת מהעיניים שלנו כי הפחידו אותנו לחשוב שאסור לנו. זו דיקטטורה. תבין, אין לי חצי דבר נגד אלונה. אני מעריך אותה עד השמיים על מה שעשתה פה. ועדיין, יש הווה ועתיד. אני לא רואה את הדברים הולכים למקום חיובי בדרך הזאת. על כך אני כותב בצורה נקייה, עניינית וסופר לגיטימית ומכבדת. מי שלא יודע לעשות את ההפרדה ובוחר לעקם את האף זה שלו. שילך עם אף עקום.
1+
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

+90000000

אנשים לא מבינים שאנחנו מעבירים ביקורת על אלונה זה לא כדי לרצות להחליף אותה.
מעבירים ביקורת ומותר , ישר שיש אנשים שמעבירים ביקורת הצד השני שתומך עונה בלי קשר "יאללה תביא מחליף" , "מגיע לך אלי זינו" , "נראה מי יבוא במקומה" .
לפעמים צריך לענות לעניין ולא לזרוק קלישאות לא רלוונטיות לאוויר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

עזבו

כולכם ממורמרים כי לא קיבלתם ג׳וב במועדון והכל ממניע אישי

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:

לבקר את ההתנהלות אפשר, להגיד שהיא קמצנית ושלא מביאה רכש זה שקר ועל זה אנחנו מגוננים עליה.
במה שכתבת אתה בהחלט צודק.

סמל אישי של משתמש
RedDedic
Title: CrazyRed

שליחה על ידי RedDedic »

ForeverRed כתב:

כתבת יפה מאוד

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

red guy כתב:
08 מאי 2024, 18:20
לבקר את ההתנהלות אפשר, להגיד שהיא קמצנית ושלא מביאה רכש זה שקר ועל זה אנחנו מגוננים עליה.
במה שכתבת אתה בהחלט צודק.
לא רק להגיד שהיא קמצנית ...
גם לומר שהיא לא "רעבה" , מכוונת לבינוניות , התעייפה ...

על כל ה-"מחמאות" האלה
על כל שחקן חדש שנוחת כאן
על כל נסיעה שלה ושל אלי לכל מגרש
על כל עונה עם תקציב מכובד ( מה שיוצא מהכיס שווה ערך למכביות )
על כל תואר
על כל טקס לפני משחק
על כל הערכים שמנחילים גם מחוץ למגרש
על הייחודיות שיש רק לנו ( פאן-זון למשל )

על כל אלה , על כל אלה ,
שמור אלי , אלי הטוב ,
על הדבש ועל העוקץ ,
על המר והמתוק .

על זה אנחנו מגוננים .
והיא והמועדון טועים המון . אבל לא מוותרים .
מי שסוגר סגל לפני מחנה אימונים ואחרי משחק אחד מחליף חצי קבוצה הוא רעב אחושילינג !!!
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

4 לב אדום כתב:
08 מאי 2024, 19:42
לא רק להגיד שהיא קמצנית ...
גם לומר שהיא לא "רעבה" , מכוונת לבינוניות , התעייפה ...

על כל ה-"מחמאות" האלה
על כל שחקן חדש שנוחת כאן
על כל נסיעה שלה ושל אלי לכל מגרש
על כל עונה עם תקציב מכובד ( מה שיוצא מהכיס שווה ערך למכביות )
על כל תואר
על כל טקס לפני משחק
על כל הערכים שמנחילים גם מחוץ למגרש
על הייחודיות שיש רק לנו ( פאן-זון למשל )

על כל אלה , על כל אלה ,
שמור אלי , אלי הטוב ,
על הדבש ועל העוקץ ,
על המר והמתוק .

על זה אנחנו מגוננים .
והיא והמועדון טועים המון . אבל לא מוותרים .
מי שסוגר סגל לפני מחנה אימונים ואחרי משחק אחד מחליף חצי קבוצה הוא רעב אחושילינג !!!

אתה יכול להשוות את אלונה של האליפויות לאלונה הנוכחית? עדיין עדיפה על כל דבר אחר אבל חלאס היאלא מה שהייתה וזאת עובדה

וכן התעייפה זה לא מילה גסה

קמצנית זו מילה לא מתאימה , יש מסגרת תקציב מסויימת שמחייבת התנהלות מתאימה ופה אנחנו נופלים, הביקורת היא על הדרך זה הכל וזה מותר

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מחר נגמרת האופציה של ב"ש על ברדה .
האם נקבל במהלך היום מתנת יום העצמאות מאלונה ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

"אליניב ברדה צפוי לחתום על חוזה חדש במועדון לאחר ל״ג בעומר."

וסרמיליה

בספורט 5 לעומת זאת טוענים שברדה שוקל לעבור לחו"ל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

בספורט 5 כהרגלם לא יודעים כלום, אתמול פורסם כי האופציה על ברדה קיימת עד ה15.5, היום במסע״ת דוברת המועדון הודיעה כי זה כמובן לא נכון.

ברדה הוסיף: ״ העתיד שלי לא חשוב, מה שחשוב זה העתיד של הפועל ב״ש, הייתה לי שיחה טובה עם הבעלים וכשיהיה מה לחדש ומה להודיע נודיע״.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

איך הם מתים על הסיסמאות יא אללה נחנקנו כבר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אליניב המאמן הישראלי הכי בכיר כיום בליגה אחרי ברק בכר.

לכאורה זה שרק עכשיו התחילו לדבר על המשך ההתקשרות מעיד על חוסר שביעות רצונה של אלונה מאליניב, לא ברור לי על מה זה מסתמך.
חושב שבמקרה הזה מטרות המועדון והכלים להצליח קודמים ל׳הבטחת עתידו׳ האישי.

ולאחר שאמרנו זאת, ננתח באופן קר את הסיטואציה.
הגענו לתום מועד האופציה של המועדון-כמדומני שיחות עם אליניב החלו על פי פרסומים רק בימים האחרונים. לכל בר דעת לא מדובר בהבעת אמון במאמן אחרת היו סוגרים מזמן והיה ברור לכולם שממשיך.
בהנתן זאת, לכאורה-לאליניב יש רק מה להפסיד בסיטואציה הנוכחית. שנתיים סגן אלופה, גביע, שלב בתים בקונפרנס, השנה מקום שלישי ואולי גביע. במצב שבו הבעלים אולי לא מעוניין להשקיע בשביל עונה הישגית ואולי אף תקצץ בתקציב והפערים הגדלים מול חיפה ותל-אביב, לאליניב יש בהחלט רק מה להפסיד. אז נחבר את הסיטואציה שבה ׳אין לו גב׳ או תחושת תמיכה בלתי מסויגת מהבעלים (אחרת היו מאריכים לו את החוזה, מזמן) אז שוב, בניתוח קר, לצערי נצטרך להסתפק במאמנים דרג ג׳ ודעיכה איטית חזרה למקומות 5-6 בטח אם ביתר תתחזק ואם הפועל תל אביב תעבור לידיו של ספרא.

לדעתי ואני משוחד בה, לאחר ברק בכר (שמסיבות ברורות לא יחזור לאמן כאן) אליניב ברדה הוא המאמן הישראלי הטוב מכולם, ולאבד אותו תהיה טעות חמורה של הבעלים שלנו, הוא מנהיג נערץ ואיש מקצוע מהשורה הראשונה וליבו וכוונותיו רק בזכות ולמען הפועל באר שבע.

מי שרוצה שלב ליבו של המועדון הזה שגם הוכיח שהוא ראוי בעמדת המאמן ישאר צריך לתת לו חוזה ארוך טווח, סמכויות ותקציב למאבק על תארים.
בקיץ נמכרו גלזר, אחר כך ספורי ויחזקאל, שוחררו זרים והשאירו את אליניב עם סגל נחות יותר וציפיות זהות למאבק על האליפות. הרי מה יש לאליניב להרוויח בסיטואציה הזו? מקום שלישי וגמר גביע=אליפות בהנתן התקציבים והסגל. כל דבר שחלילה לא יילך, יהפך לקטסטרופה והמוניטין שלו יפגע קשות.

אין לי עניין להיכנס לענייני תקציב, זה לא מענייני כאוהד, אבל כן מענייני כאוהד לרצות שלמועדון תהיה זהות, עתיד ואנשים שמחויבים בראש ובראשונה למועדון אם ניתן, ולא מאמנים שמצהירים שהחלום שלהם לאמן במקום אחר.

עם כל זאת, לא ניתן לבקש אליפות/מאבק על אליפות בתקציבים רחוקים מאוד מהמועדונים שכרגע לפנינו. ציפיות ריאליות ימעיטו אכזבות וימנעו לחצים מיותרים. אם מכבי תא/חיפה לא תקח אליפות=כשלון. אם אנחנו לא לוקחים אליפות זה כשלון? אני בכנות חושב שאין את התנאים לציפיות כאלה. האם זה יכול לקרות? בהחלט כן, אבל בעיקר שהמכביות יעשו עונה משמעותית פחות טובה ואנחנו נדבק בוולה.

אז מפה לשם, אין מאמן טוב מאליניב, אני לא מבטל לשניה את השקט שניתן על ידי משפחת ברקת לאליניב בתקופות הקשות שעברנו בתחילת השנה עם סגל חדש לגמרי אבל מצד שני יודע שאין משהו טוב ממנו בחוץ, בטח ברמת המאמן ובטח ברמת המחויבות למועדון ולבעליו.

תעשה טוב אלונה אם תתן לו את כל הכלים להצליח, חוזה ארוך טווח, סמכויות ותקציב קצת יותר גדול מהשנה, זה יכול להדבק לנו בכל עונה. כל העיכובים לגבי השארות משאירות טעם מר בפה של הקהל ואני מניח שבפיו של אליניב ולהעיב על העונות הבאות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

sumsum כתב:
16 מאי 2024, 23:31
אליניב המאמן הישראלי הכי בכיר כיום בליגה אחרי ברק בכר.

לכאורה זה שרק עכשיו התחילו לדבר על המשך ההתקשרות מעיד על חוסר שביעות רצונה של אלונה מאליניב, לא ברור לי על מה זה מסתמך.
חושב שבמקרה הזה מטרות המועדון והכלים להצליח קודמים ל׳הבטחת עתידו׳ האישי.

ולאחר שאמרנו זאת, ננתח באופן קר את הסיטואציה.
הגענו לתום מועד האופציה של המועדון-כמדומני שיחות עם אליניב החלו על פי פרסומים רק בימים האחרונים. לכל בר דעת לא מדובר בהבעת אמון במאמן אחרת היו סוגרים מזמן והיה ברור לכולם שממשיך.
בהנתן זאת, לכאורה-לאליניב יש רק מה להפסיד בסיטואציה הנוכחית. שנתיים סגן אלופה, גביע, שלב בתים בקונפרנס, השנה מקום שלישי ואולי גביע. במצב שבו הבעלים אולי לא מעוניין להשקיע בשביל עונה הישגית ואולי אף תקצץ בתקציב והפערים הגדלים מול חיפה ותל-אביב, לאליניב יש בהחלט רק מה להפסיד. אז נחבר את הסיטואציה שבה ׳אין לו גב׳ או תחושת תמיכה בלתי מסויגת מהבעלים (אחרת היו מאריכים לו את החוזה, מזמן) אז שוב, בניתוח קר, לצערי נצטרך להסתפק במאמנים דרג ג׳ ודעיכה איטית חזרה למקומות 5-6 בטח אם ביתר תתחזק ואם הפועל תל אביב תעבור לידיו של ספרא.

לדעתי ואני משוחד בה, לאחר ברק בכר (שמסיבות ברורות לא יחזור לאמן כאן) אליניב ברדה הוא המאמן הישראלי הטוב מכולם, ולאבד אותו תהיה טעות חמורה של הבעלים שלנו, הוא מנהיג נערץ ואיש מקצוע מהשורה הראשונה וליבו וכוונותיו רק בזכות ולמען הפועל באר שבע.

מי שרוצה שלב ליבו של המועדון הזה שגם הוכיח שהוא ראוי בעמדת המאמן ישאר צריך לתת לו חוזה ארוך טווח, סמכויות ותקציב למאבק על תארים.
בקיץ נמכרו גלזר, אחר כך ספורי ויחזקאל, שוחררו זרים והשאירו את אליניב עם סגל נחות יותר וציפיות זהות למאבק על האליפות. הרי מה יש לאליניב להרוויח בסיטואציה הזו? מקום שלישי וגמר גביע=אליפות בהנתן התקציבים והסגל. כל דבר שחלילה לא יילך, יהפך לקטסטרופה והמוניטין שלו יפגע קשות.

אין לי עניין להיכנס לענייני תקציב, זה לא מענייני כאוהד, אבל כן מענייני כאוהד לרצות שלמועדון תהיה זהות, עתיד ואנשים שמחויבים בראש ובראשונה למועדון אם ניתן, ולא מאמנים שמצהירים שהחלום שלהם לאמן במקום אחר.

עם כל זאת, לא ניתן לבקש אליפות/מאבק על אליפות בתקציבים רחוקים מאוד מהמועדונים שכרגע לפנינו. ציפיות ריאליות ימעיטו אכזבות וימנעו לחצים מיותרים. אם מכבי תא/חיפה לא תקח אליפות=כשלון. אם אנחנו לא לוקחים אליפות זה כשלון? אני בכנות חושב שאין את התנאים לציפיות כאלה. האם זה יכול לקרות? בהחלט כן, אבל בעיקר שהמכביות יעשו עונה משמעותית פחות טובה ואנחנו נדבק בוולה.

אז מפה לשם, אין מאמן טוב מאליניב, אני לא מבטל לשניה את השקט שניתן על ידי משפחת ברקת לאליניב בתקופות הקשות שעברנו בתחילת השנה עם סגל חדש לגמרי אבל מצד שני יודע שאין משהו טוב ממנו בחוץ, בטח ברמת המאמן ובטח ברמת המחויבות למועדון ולבעליו.

תעשה טוב אלונה אם תתן לו את כל הכלים להצליח, חוזה ארוך טווח, סמכויות ותקציב קצת יותר גדול מהשנה, זה יכול להדבק לנו בכל עונה. כל העיכובים לגבי השארות משאירות טעם מר בפה של הקהל ואני מניח שבפיו של אליניב ולהעיב על העונות הבאות.

כל מילה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה