אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי סימיוני »

4 לב אדום כתב:
12 מרץ 2024, 12:42
אז רק שתדע שסטטיסטית , מינימום 72%-75% הצלחה בשנים האחרונות , מבטיחים אליפות .
לא בטוח שזה תופס העונה. מכבי תל אביב על 79% כרגע. אנחנו בפער של כמעט 20% וזה המון.
כשאני קורא שאין כאן כלום ושברדה פתאום חסר מושג, אני יוצא מהפסימיות שלי ומתחיל לחפש את חצי הכוס המלאה.
נראה לי שכאשר פוקו וויטור ישחקו, הדברים ייראו קצת אחרת. חתואל לא שכח להבקיע ויתן את שלו. ספר ייצא מהתקופה הרעה ויחזור להפגיז.באריירו יחזור לשחק ליד ויטור ויפסיק לעשות שטויות. גורדנה גם יחזור לעצמו. אימראן יבריא ויממש את הפוטנציאל הענק שלו. כשזה יקרה- כולנו נחזור לעוף על ברדה והקבוצה. לא במקרה ניצחנו את מכבי חיפה וחיברנו 10 ניצחונות עם כמות שערים שהיינו חותמים עליה תמיד!
ככה זה בכדורגל, לא? סבלנות אחים!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סימיוני כתב:
12 מרץ 2024, 13:28
לא בטוח שזה תופס העונה. מכבי תל אביב על 79% כרגע. אנחנו בפער של כמעט 20% וזה המון.
כשאני קורא שאין כאן כלום ושברדה פתאום חסר מושג, אני יוצא מהפסימיות שלי ומתחיל לחפש את חצי הכוס המלאה.
נראה לי שכאשר פוקו וויטור ישחקו, הדברים ייראו קצת אחרת. חתואל לא שכח להבקיע ויתן את שלו. ספר ייצא מהתקופה הרעה ויחזור להפגיז.באריירו יחזור לשחק ליד ויטור ויפסיק לעשות שטויות. גורדנה גם יחזור לעצמו. אימראן יבריא ויממש את הפוטנציאל הענק שלו. כשזה יקרה- כולנו נחזור לעוף על ברדה והקבוצה. לא במקרה ניצחנו את מכבי חיפה וחיברנו 10 ניצחונות עם כמות שערים שהיינו חותמים עליה תמיד!
בפלייאוף האחוז של מכבי ירד.
חיפה שנה שעברה סיימו עם 75% אחוזי הצלחה, אנחנו סיימנו במקום השני עם 68%.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
12 מרץ 2024, 13:28
הכל יחסי בסוף.
יש כאן מספיק בהחלט כדי לסיים במקום השלישי, ולא בפער כזה גדול מהאחרות כפי שנהוג לחשוב.
ביחס לקבוצה ששואפת לאליפות, אין פה כלום.
אנחנו לא במשחק הזה בכלל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יש לו פלונטר גדול כשיחזור מהפגרה על עמדת ה10 וזה התחיל ממשחק טוב של מקסימו. המשחק הטוב הזה יכול להוביל לחזרה של פוקו למרכז, ולצד גורדנה זה באנקר.

אני לא יודע מה איתכם בא לי שחקן בכל אגף שמקבל את הכדור בקו לרגל ויודע ליצור בכוחות עצמו, בשמאל זה גנאח ובימין זה קיניונס ובדש.

נשארתי עם 2 עמדות בהתקפה, חלוץ ו10. בחלוץ יש לי את שושן ותורג'מן, וב10 את ספר,עומאר וחטואל. אז אני רוצה לפתוח עם שושן ועומאר מצד אחד, אבל גם ספר וחטואל הביאו לי הכי הרבה מזומנים עד כה. יש גם את יואן שמקבל המון קרדיט מברדה אבל נשים אותו בצד.

מה אתם עושים במצב כזה? מזל שיש הגבלה של 5 זרים בהרכב, ככה שאחד מהם לפחות יושב בספסל, אבל שניים מהם יושבים על הספסל זה כבד. אולי לתת לחטואל להיכנס מחליף בחוד במקום להכניס את אלון, או כן להכניס אותו בשמאל במקום גנאח.

בעיה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אחרי סיבוב ראשון רע מאוד, הגיעו 15 משחקים טובים מאוד כשמסתכלים לאורך זמן:

תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

נו ולפי אותם מפגשים בעונה האחרונה בין הקבוצות טופ 6 אתה מקום 3. לא 2, ולא 1. סימן לבאות לפלייאוף המתקרב.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מרץ 2024, 11:39
אחרי סיבוב ראשון רע מאוד, הגיעו 15 משחקים טובים מאוד כשמסתכלים לאורך זמן:

תמונה
לא ברורה לי הגאווה בנתון הזה, קצת מזכיר את אוהדי חיפה שטוענים שהם המועדון הכי גדול בארץ כי מ84 הם לקחו יותר אליפויות ובפועל הם בפיגור של 10 אליפויות ו20 גביעים.
מודדים עונה מתחילתה ולא שנייה אחת אחרי, שם אנחנו נכשלנו וכל ניסיון לסובב את הנתון הזה בשביל האגו פוגע במועדון וביכולת שלו להבין את מצבו ולגזור הלאה אסטרטגיה.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

ע"פ טוכמן למועדון יש אופציה להארכת החוזה והאופציה תמומש בקרוב

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 12:58
לא ברורה לי הגאווה בנתון הזה, קצת מזכיר את אוהדי חיפה שטוענים שהם המועדון הכי גדול בארץ כי מ84 הם לקחו יותר אליפויות ובפועל הם בפיגור של 10 אליפויות ו20 גביעים.
מודדים עונה מתחילתה ולא שנייה אחת אחרי, שם אנחנו נכשלנו וכל ניסיון לסובב את הנתון הזה בשביל האגו פוגע במועדון וביכולת שלו להבין את מצבו ולגזור הלאה אסטרטגיה.
יש מועדונים שהיו מתרסקים אחרי הסיבוב הראשון בטח עם הלחץ והציפיות.
דווקא הסיבוב השני לעומת הראשון מלמד המון על ברדה והאופי שלו והאיכויות שלו גם ברגעי משבר וגם כשהדברים לא הולכים כמו שצריך.
כמובן שהסיבוב הראשון הוא כישלון גדול אבל המבחן זה לדעת לצאת ממשברים ולא לתת להם לרסק אותך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מרץ 2024, 13:30
יש מועדונים שהיו מתרסקים אחרי הסיבוב הראשון בטח עם הלחץ והציפיות.
דווקא הסיבוב השני לעומת הראשון מלמד המון על ברדה והאופי שלו והאיכויות שלו גם ברגעי משבר וגם כשהדברים לא הולכים כמו שצריך.
כמובן שהסיבוב הראשון הוא כישלון גדול אבל המבחן זה לדעת לצאת ממשברים ולא לתת להם לרסק אותך.
אחי אני לא צריך שתסביר לי, אני יודע למה אתה מציג את הנתון. אני פשוט חושב שאנחנו מנפנפים פה בכלום ושום דבר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אחרי סיבוב גרוע הסטטיסטיקה התיישרה זה הכל
עדיין אחרי כל הרעש והסיבוב המדהים אנחנו מקום שלישי( תלויים בחיפה ) ו10 הפרש ממקום ראשון......וואו

סיבוב של יורדת וסיבוב של אלופה קיצוני מדי וברדה חייב למצוא את הדרך ליציבות במהלך עומה שלמה

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 13:46
אחי אני לא צריך שתסביר לי, אני יודע למה אתה מציג את הנתון. אני פשוט חושב שאנחנו מנפנפים פה בכלום ושום דבר.
למה כלום ושום דבר?
אם זה היה הפוך לא היתה לזה משמעות?
היית מתחיל בבליץ ונופל בגדול בסיבוב השני, לא היינו מדברים על זה?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
17 מרץ 2024, 13:56
למה כלום ושום דבר?
אם זה היה הפוך לא היתה לזה משמעות?
היית מתחיל בבליץ ונופל בגדול בסיבוב השני, לא היינו מדברים על זה?
הייתי מתמקד במה שגרם לסיבוב השני הזה בדיוק כמו שעכשיו אני מסתכל על הסיבוב הראשון.
לא מרוע חלילה אלא מרצון להשתפר. בעיניי התמקדות בסיבוב השני היא זריית חול כי הדבר היחידי שעשינו שם זה לתקן סטיית תקן ולחזור לנקודת ההתחלה, אין פה שום הישג

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 14:12
הייתי מתמקד במה שגרם לסיבוב השני הזה בדיוק כמו שעכשיו אני מסתכל על הסיבוב הראשון.
לא מרוע חלילה אלא מרצון להשתפר. בעיניי התמקדות בסיבוב השני היא זריית חול כי הדבר היחידי שעשינו שם זה לתקן סטיית תקן ולחזור לנקודת ההתחלה, אין פה שום הישג
למען האמת בעונה שעברה עד הפלייאוף היינו, אתם שוכחים שלמרות שני הפסדים מול אשדוד וחיפה ושתי תוצאות תיקו מול הפועל חיפה ונס ציונה שאר המשחקים ניצחנו וסיימנו עם 29 נקודות את הסיבוב הראשון ואת הסיבוב השני עם 29 נקודות הבעיה שלנו הייתה בפלייאוף ובמשחקים מול מכבי חיפה, העונה הסיבוב הראשון שלנו היה סיבוב הכי חלש מאז עונת 2012-13
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אם מתעקשים "לחתוך" את העונה לחלקים אז הבעיה שלנו היתה החזרה מהמלחמה עם 3 הפסדים רצופים שעשו את כל הפער

שלח תגובה