אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 דצמבר 2023, 01:07
אני מדבר על התמונה הגדולה. אנחנו בתחילת העונה ויש מספיק זמן לסיים במקום השלישי בליגה החלשה שיש כאן. מי שחושב שאם אליניב יקום מחר ויתפטר אז הדברים ישתנו טועה. כל עוד הניהול לא ישתנה, והוא לא ישתנה כשבכל פעם מנסים להסתיר את הביקורת והדברים שצריך לשפר, אז נמשיך לדרוך במקום ואפילו ללכת אחורה.
הבעיה היא לא רק בסגל השחקנים, לא יכול להיות שבדקה 80 אחרי ספיגת גול ופיגור כולם מנסים להציל את המולדת במקום לשחק פשוט, האשמה של מי שה אם לא של המאמן?
מתחילת העונה אנחנו נראים רע, וגם עם הסגל הנוכחי אנחנו יכולים לתת הרבה יותר ולברדה אין פתרונות אז איך ברדה יוציא אותנו מהבוץ?
זה לא שאנחנו משחקים טוב ומפסידים בגלל התקפה מתפרצת חוץ מ4 משחקים שהיו אמורים להיות הכי קלים וגם אותם לא ניצחנו בכל השאר נראנו כמו קבוצת אמצע טבלה/תחתית...
העונה הזאת מזכירה לי את עונת 2012/13 רק שאלישע היה למוד נסיון בקרבות תחתית וברדה חסר נסיון ואם נמשיך ביכולת הזאת אנחנו נאבק בתחתית זה לא הולך להמריא מכאן ואני מקווה מאוד לאכול כובעים במשחקים הקרובים אבל יש לנו רצף משחקים קשים שלא ברור מה נוציא בהם אם בכלל ביכולת הנוכחית
לא סתם נראנו רע במשחקי אימון מול כפר שלם ודימונה
או שברדה יתעורר על עצמו או שנצטרך לעשות שינוי שרק מאמן מחליף יכול לעשות וגם יש מאמן לא רע שאימן אותנו, מרקו בלבול...
או ללכת על מאמן זר אבל כרגע נכון להיום אני לא רואה איך אנחנו משיגים ריצה של ניצחונות כדיי להתמודד בצמרת...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

״אני לא בא לייפות את המציאות חזרנו מהמלחמה בצורה קטסטרופה, אנחנו לא מציגים את הכדורגל שאני מאמין בו אם זה החזקת כדור,לייצר יותר מצבים,לא להיות כאלו רכים.... גם אם היינו מוציאים נקודה נגד חיפה או נגד נתניה לא הייתי מרוצה, הפועל ב״ש זה מועדון עם סטנדרטים גבוהים בטח בתקופת אלונה ואנחנו לא מתכוונים לרדת מהם, כרגע אנחנו לא מציגים את ה-DNA של הפועל ב״ש ואני מאוד לא מרוצה מזה״

״דווקא בתקופה הזו אני רואה עם איזה שחקנים אפשר לצאת למלחמה, מי ראוי לחוזה חדש ומי לא ראוי להיות בהפועל ב״ש, אני רוצה לראות שחקנים שלא מפחדים מהכדור ובאים בביטחון״

מקווה לראות את הדברים החד משמעיים האלו מתורגמים למעשים, לא להעלות שוב הרכב הזוי בשבת ולא להגיב באפאתיות למשחק. בהצלחה אליה, סומכים עליך.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא צריך לצאת למלחמה, צריך לשחק כדורגל וההרכבים האחרונים של ברדה לא היו מאפשרים את זה גם אם השחקנים היו מגיעים ברעל של גולנצ'יק בעזה.
בשלושת המשחקים האחרונים הצגנו רמה של ליגה ב' ועדיין הפסדנו רק בדקות האחרונות.
בעיקר צריך להפסיק עם האובר התכוננות וכבוד ליריבה ולהתחיל לחשוב על איך לשים את הכדור ברשת ולא רק על איך ללחוץ אחרי שמאבדים את הכדור ואיך לא להיות רכים בקישור. כל הדברים האלו חשובים אבל לא העיקר, בטח בליגה בה רוב הקבוצות לא מעוניינות בכלל להחזיק בכדור.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אחלה נאום אבל הוא אחראי כרגע לזה שלא מציגים את הכדורגל שהוא מאמין בו , אגב מה הכדורגל הזה?

פחות דיבורים ויותר עבודה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
14 דצמבר 2023, 16:24
בהצלחה אליה, סומכים עליך.
♥️🙏🏻♥️

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הפועלעולה כתב:
14 דצמבר 2023, 16:47
לא צריך לצאת למלחמה, צריך לשחק כדורגל וההרכבים האחרונים של ברדה לא היו מאפשרים את זה גם אם השחקנים היו מגיעים ברעל של גולנצ'יק בעזה.
בשלושת המשחקים האחרונים הצגנו רמה של ליגה ב' ועדיין הפסדנו רק בדקות האחרונות.
בעיקר צריך להפסיק עם האובר התכוננות וכבוד ליריבה ולהתחיל לחשוב על איך לשים את הכדור ברשת ולא רק על איך ללחוץ אחרי שמאבדים את הכדור ואיך לא להיות רכים בקישור. כל הדברים האלו חשובים אבל לא העיקר, בטח בליגה בה רוב הקבוצות לא מעוניינות בכלל להחזיק בכדור.
בדיוק.
מדברים על הביטחון, הגישה, הכושר וכו'.
גם אם כל מטאטא היה יורה והיינו בתקופה של ירח דבש מבחינת ביטחון, ההרכב שעלה בנתניה לא מסוגל לשחק כדורגל.
הוא אולי ינצח מאיזה נייח, ערבוביה ברחבה, או איזה שיט אחר, אבל מכדורגל טוב זה לא יהיה.

אז לפני שמדברים על מנטליות וביטחון, צריך לעלות בהרכב שמסוגל לעשות את מה שמצפים. אחרת זה מצטייר מאוד לא טוב החוצה. אל האנשים שמסתכלים על הדברים ומנקים סיסמאות שאין בהם כלום.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ואולי לזה התכוון המשורר שאמר שהוא ראה איזה שחקנים לא מסוגלים להיות בהפועל ב"ש.

הוא עושה הרכב גם אפור ככל שיהיה עם מטרה כל שהי וגם שם שחקנים פישלו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

כבר ברור שבדש לא מסוגל

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מזל טוב ליום ההולדת, נסיך לב אדום!
אוהב אותך בלב❤❤❤

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

הראל כתב:
15 דצמבר 2023, 12:50
ואולי לזה התכוון המשורר שאמר שהוא ראה איזה שחקנים לא מסוגלים להיות בהפועל ב"ש.

הוא עושה הרכב גם אפור ככל שיהיה עם מטרה כל שהי וגם שם שחקנים פישלו.
מדווח שבאריירו והראל שלום לא בסגל למשחק.
יש קשר?😶
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא יפתיע אם כן , הייתי מוסיף עוד שחקנים בשקט.
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני איתו עד הסוף.
כשלנו העונה. מוטב להבין ולשחרר את הציפיות כי הן לא יתממשו. אני לא מוותר על ברדה בשום אופן.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:
20 דצמבר 2023, 22:36
אני איתו עד הסוף.
כשלנו העונה. מוטב להבין ולשחרר את הציפיות כי הן לא יתממשו. אני לא מוותר על ברדה בשום אופן.
+1

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הוא חייב עזרה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ראיון מאוד אמוציונלי. הוא כל כך אוהב את המועדון וכל כך לוקח ללב.
פעם אחת שהקהל שלנו יגלה בגרות ויתמוך במאמן, בסגל, גם בעונה כושלת.

הוא יתקן. קצת העונה והרבה בעונה הבאה.

שלח תגובה