אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי RedRock »

שמעון א כתב:
29 יולי 2022, 06:32
תכלס, כלום אחי
אני סתם חולה לו על התחת
:)
אתה לא היחיד ;)

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

talb55 כתב:
29 יולי 2022, 13:57
לא התכוונתי להמעיט, נהפוכו. התכוונתי להמחיש את ההשפעה על הקבוצה בלייב. נראה שאלברמן עושה עבודה מעולה, להגיד שהוא הביא את הזרים זה כמו שתגיד שגיא פרימור הביא אצלנו.
אבל זה לא נכון.
אלברמן ופרימור זה לא אותו תפקיד.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

izguy83 כתב:
29 יולי 2022, 14:02
אבל זה לא נכון.
אלברמן ופרימור זה לא אותו תפקיד.
בישראל הגדרת התפקיד שונה מקבוצה לקבוצה. אלברמן בעצמו אמר שהוא הגיע לצומת שהחליט להתקמצע יותר בצד הניהולי מאשר בצד המקצועי (ולכן גם יצא לקורס היוקרתי שעשה).
במועדון לא מקצועי כמו שלנו, פרימור עושה את כל הנתח הלוגיסטי שעושה גל אלברמן.
בעונה קודמת אליניב עשה את זה (שוב במועדון יותר קטן בכוח אדם ומקצועי מחיפה), היום כשאין את אליניב אני מאמין שפרימור עושה נתח לא קטן מזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:
29 יולי 2022, 14:07
בישראל הגדרת התפקיד שונה מקבוצה לקבוצה. אלברמן בעצמו אמר שהוא הגיע לצומת שהחליט להתקמצע יותר בצד הניהולי מאשר בצד המקצועי (ולכן גם יצא לקורס היוקרתי שעשה).
במועדון לא מקצועי כמו שלנו, פרימור עושה את כל הנתח הלוגיסטי שעושה גל אלברמן.
בעונה קודמת אליניב עשה את זה (שוב במועדון יותר קטן בכוח אדם ומקצועי מחיפה), היום כשאין את אליניב אני מאמין שפרימור עושה נתח לא קטן מזה.
פרימור עושה סינונים של שחקנים עבור הצוות המקצועי? כי להבנתי אלברמן כן מתעסק בזה, בין היתר.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
29 יולי 2022, 14:17
פרימור עושה סינונים של שחקנים עבור הצוות המקצועי? כי להבנתי אלברמן כן מתעסק בזה, בין היתר.
כתבתי בהקצנה את פרימור, אבל אני לא הופתע אם הוא לוקח חלק בבחירת הזרים (לאו דווקא בקטע רע - יש לו הרבה ניסיון).
אלברמן אני בטוח לוקח חלק בסינון אבל לפי הגדרת התפקיד שלו שסיפר בפודיום הוא שונה ממה שמוכר בישראל להבנתי.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

talb55 כתב:
29 יולי 2022, 14:20
כתבתי בהקצנה את פרימור, אבל אני לא הופתע אם הוא לוקח חלק בבחירת הזרים (לאו דווקא בקטע רע - יש לו הרבה ניסיון).
אלברמן אני בטוח לוקח חלק בסינון אבל לפי הגדרת התפקיד שלו שסיפר בפודיום הוא שונה ממה שמוכר בישראל להבנתי.
שמעתי את הפרק הזה, לא הבנתי איך זה מה שהבנת. הוא מאוד מאוד מעורב מקצועי, כולל עיצוב הסגל ובחירת שחקנים. אמר את זה בפרק.
פרימור נטו מנהל את המועדון, שום מעורבות מקצועית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
29 יולי 2022, 01:54
הייתי שמח אם היו מפסיקים להאכיל אותנו בלוקשים האלה. הרי ברור לכולם שכבר מזמן מאלתרים.
לדייק בשלב הזה = לא מצאנו/לא הצלחנו להשיג.
זה המצב.

רק שלא יספרו לנו בעוד כמה חודשים שברדה קיבל כל מה שרצה. אני זוכר אחד, ברק בכר שמו, שקיבל יופי של שחקנים בפגרת החגים, כשכבר היה קשה לחבר קבוצה. הוא לא שרד לחגים הבאים בלוח השנה.
קאדי היה המטרה הכי גדולה של אליניב. היה אמור להיות רכש באפקט הזוסואה. אבל אלונה לא הסכימה לשלם 1.5 מיליון יורו על שחקן בשנה חוזה.
לאחר מכן היה את החלוץ הפולני שהיה המטרה השנייה של אליניב, שם כבר הכל סוכם ואז ההנהלה התחלפה והם סירבו למכור אותו גם כשהוא והסוכן שלהם יצאו לתקשורת.
האופציה השנייה לעמדת החלוץ היה מלך השערים בשבדיה ואז בת הזוג של החלוץ פוצצה הכל בדקה ה-90.
אז אליניב עקב אחרי שלושה שחקנים, סימן אותם, ובסוף קיבל 0 מ 3.
כמובן שאליניב לא יגיד במסיבת עיתונאים בזמן שבכר ביקש את פיירו וקיבל ויצחקי ביקש את איביץ וזהבי וקיבל אני לא קיבלתי ובגלל זה אנחנו עוד מעט באוגוסט רק עם זר אחד, אבל ברור לכולנו שזאת המציאות ושעכשיו הולכים לאופציות אחרות ברשימה (אבל עדין רוצים להביא איכות ולכן זה מתעכב).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 יולי 2022, 12:08
קאדי היה המטרה הכי גדולה של אליניב. היה אמור להיות רכש באפקט הזוסואה. אבל אלונה לא הסכימה לשלם 1.5 מיליון יורו על שחקן בשנה חוזה.
לאחר מכן היה את החלוץ הפולני שהיה המטרה השנייה של אליניב, שם כבר הכל סוכם ואז ההנהלה התחלפה והם סירבו למכור אותו גם כשהוא והסוכן שלהם יצאו לתקשורת.
האופציה השנייה לעמדת החלוץ היה מלך השערים בשבדיה ואז בת הזוג של החלוץ פוצצה הכל בדקה ה-90.
כמובן שאליניב לא יגיד במסיבת עיתונאים בזמן שבכר ביקש את פיירו וקיבל ויצחקי ביקש את איביץ וזהבי וקיבל אני לא קיבלתי ובגלל זה אנחנו עוד מעט באוגוסט רק עם זר אחד, אבל ברור לכולנו שזאת המציאות ושעכשיו הולכים לאופציות אחרות ברשימה (אבל עדין רוצים להביא איכות ולכן זה מתעכב).
ואז התפשרו על חלוץ במיליון יורו? ולא מאלה שהוא רצה ?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

לא יודע מה רמת הדיוק של הדברים.
בכל מקרה לעולם לא אבין למה אפשר לשלם 1.5 על אושר דוידה גנרי ועל זר שאמור להיות 3 רמות מעליו, לא.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 יולי 2022, 12:08
מזל שברשימות לא היו גם כריסטיאנו רונאלדו ומרסלו אחרת היה 0 מ-5 .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

4 לב אדום כתב:
30 יולי 2022, 13:12
מזל שברשימות לא היו גם כריסטיאנו רונאלדו ומרסלו אחרת היה 0 מ-5 .
הגזמת, כולה שני חלוצים שלא יצא להביא אבל מבחינה כספית הייתה היתכנות

הבעיה היא קאדי ( כמשל ) לא נשמע לי רציני
ברדה יכול להביא רשימה של שחקנים שהוא רוצה אבל לפני כן צריך להגדיר לו כמה כסף אפשר להוציא ולא להיפך

הכל מתחיל בתכנון מוקדם

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
30 יולי 2022, 13:03
לא יודע מה רמת הדיוק של הדברים.
בכל מקרה לעולם לא אבין למה אפשר לשלם 1.5 על אושר דוידה גנרי ועל זר שאמור להיות 3 רמות מעליו, לא.
עניין הישראלים היקרים זה פטיש לא מוסבר אבל יכול להיות שהקיץ התפכחנו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שיש כתב:
30 יולי 2022, 13:22
עניין הישראלים היקרים זה פטיש לא מוסבר אבל יכול להיות שהקיץ התפכחנו
שי אליאס אומר אחרת.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
30 יולי 2022, 13:27
שי אליאס אומר אחרת.
התפכחנו לכיוון ה750, ירדנו ממיליון פלוס
זה תהליך חחח

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שיש כתב:
30 יולי 2022, 13:33
התפכחנו לכיוון ה750, ירדנו ממיליון פלוס
זה תהליך חחח
לא חושב.
במיליון פלוס כנראה שכנאען/דוידה כבר היו פה.

שלח תגובה