אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 אפריל 2024, 10:17
גם לא היה השנה רצף של 10 או 11 ניצחונות שבמהלכם גם פירקנו קבוצות, רצפים שכל המימר והדומים שלהם כמובן עשו.
טיעון הזוי.
המימר והדומים, לא מאמנים קבוצות עם משאבים או סגל לנצח 10 או 11 ניצחונות, אבל שזה נוגע לברדה תסובבו הכל כדי להגיד שזה לא קשור אליו אלא בסגל.
דקה 80 17-1 להם בבעיטות לשער. 17-1.
יכלו לתת שמיניה אתמול אחרי שכמה ימים לפני גירדו ניצחון מול סכנין.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ReDo כתב:
21 אפריל 2024, 10:27
טיעון הזוי.
המימר והדומים, לא מאמנים קבוצות עם משאבים או סגל לנצח 10 או 11 ניצחונות, אבל שזה נוגע לברדה תסובבו הכל כדי להגיד שזה לא קשור אליו אלא בסגל.
דקה 80 17-1 להם בבעיטות לשער. 17-1.
יכלו לתת שמיניה אתמול אחרי שכמה ימים לפני גירדו ניצחון מול סכנין.
אבוקסיס לא היה כאן?
עשה רצף כזה בליגה?
והוא נחשב הטופ של הטופ מאותם מאמנים טקטיים.

השאלה שלי לא משתנה, כי אני תמיד מנסה לדבר כדורגל, איזה מאמן הייתם מביאים במקום ברדה שהיה עושה עבודה טובה יותר?
הכי קל להעביר ביקורת, אבל צריך גם להגיד אם לא הקיים אז את מי כן אפשר להביא שיעשה עבודה טובה יותר.
ואם אתם לא מצליחים להביא שם (העלו כאן את רן בן שמעון שעשה אחלה עבודה בקריית שמונה אבל מאז נכשל או לכל הפחות לא הצליח בכל מועדון גדול שאימן בו, ממכבי תל אביב, דרך הפועל תל אביב ועד לבית"ר י"ם, כשבכולם הקהל דיבר על "גניבת דעת" בראיונות אחרי משחק) אז אולי צריך להעריך את מה שכן יש ואולי גם להבין שאם אין מאמן אחר שהיה יכול לעשות עבודה טובה יותר הבעיה היא לא במאמן עצמו אלא במשוואה של סגל והתנהלות לעומת ציפיות...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

RedRock כתב:
21 אפריל 2024, 09:22
ולכדי שגלזר יגיע למצב הזה, ברדה הדיח מההרכב את השוער המוביל והיקר שהגיע ונתן ללגלזר ביטחון לאורך כל העונה
ובכלל לעשות מהפכה בקבוצה נטולת ברק שהשאיר לו רוני לוי
ולהציג לפרקים את הכדורגל הכי טוב בארץ

אבל כשרוצים ללכלך זה קליל לשכוח את העובדות
זה לא היה בעקבות פציעה של הרוש?

הביקורת נובעת בדיוק מהעובדה שברדה שווה הרבה יותר ממה שאנחנו מציגים ברוב שלבי העונה.
אולי הרכש לא היה מספיק טוב, אולי לא התחבר, אולי היו סיבות מקלות כמו המלחמה - בעונה הבאה נצטרך לראות שיפור בכל התחומים במערכת.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 אפריל 2024, 10:45
אבוקסיס לא היה כאן?
עשה רצף כזה בליגה?

השאלה שלי לא משתנה, כי אני תמיד מנסה לדבר כדורגל, איזה מאמן הייתם מביאים במקום ברדה שהיה עושה עבודה טובה יותר?
הכי קל להעביר ביקורת, אבל צריך גם להגיד אם לא הקיים אז את מי כן אפשר להביא שיעשה עבודה טובה יותר.
ואם אתם לא מצליחים להביא שם (העלו כאן את רן בן שמעון שעשה אחלה עבודה בקריית שמונה אבל מאז נכשל או לכל הפחות לא הצליח בכל מועדון גדול שאימן בו, ממכבי תל אביב, דרך הפועל תל אביב ועד לבית"ר י"ם, כשבכולם הקהל דיבר על "גניבת דעת" בראיונות אחרי משחק) אז אולי צריך להעריך את מה שכן יש ואולי גם להבין שאם אין מאמן אחר שהיה יכול לעשות עבודה טובה יותר הבעיה היא לא במאמן עצמו אלא במשוואה של סגל והתנהלות לעומת ציפיות...
למען האמת אני מסכים איתך בהרבה דברים במיוחד עם עניין ה״איזה מאמן הייתם מביאים״? ו״אולי צריך להעריך את מה שיש״.
אבל המשפטים הנ״ל תקפים גם לגבי הויכוח על אלונה בדיוק אחד לאחד ולכן הדיבורים שלך בזמנו על משטרת מחשבות וחשש להעביר ביקורת תקפים גם במקרה הזה.
מס׳ נק׳:
1. אין ויכוח לגבי הנחיצות והרצון של רובם המוחלט של האוהדים לראות כאן את ברדה בעונה הבאה.
2. אין גם ויכוח שהוא הכי מתאים.
3. הויכוח בסוף הינו סביב עובדות שקשורות בעיקר בחוסר היציבות,רמת הכדורגל,שיטה,סגנון ודברים אלמנטריים שמאמן שכבר נמצא כאן שנתיים וחצי בתפקיד אמורים להיות ברורים.
כל בר דעת שמבין בכדורגל וראה את ההרכב אתמול הבין לאן המשחק הולך.
בקבוצת כדורגל בריאה גם שיש שינויים בהרכב,השיטה נשארת בדר״כ אותה שיטה ולא הפוכה לגמרי שמבלבלת את השחקנים וגורמת לכאוס מוחלט כמו אתמול.
שינויים תכופים בהרכב גם לא מאולצים,שינויים בשיטה ובסגנון זה דבר לא בריא.
בתכלס,מה הסגנון משחק של הפועל בש? אשמח אם תגיד לי.
כרגע זה נראה כמו הכלאה של לוי/אבוקסיס ולעיתים רחוקות יצירתיות של בכר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
21 אפריל 2024, 12:06
למען האמת אני מסכים איתך בהרבה דברים במיוחד עם עניין ה״איזה מאמן הייתם מביאים״? ו״אולי צריך להעריך את מה שיש״.
אבל המשפטים הנ״ל תקפים גם לגבי הויכוח על אלונה בדיוק אחד לאחד ולכן הדיבורים שלך בזמנו על משטרת מחשבות וחשש להעביר ביקורת תקפים גם במקרה הזה.
מס׳ נק׳:
1. אין ויכוח לגבי הנחיצות והרצון של רובם המוחלט של האוהדים לראות כאן את ברדה בעונה הבאה.
2. אין גם ויכוח שהוא הכי מתאים.
3. הויכוח בסוף הינו סביב עובדות שקשורות בעיקר בחוסר היציבות,רמת הכדורגל,שיטה,סגנון ודברים אלמנטריים שמאמן שכבר נמצא כאן שנתיים וחצי בתפקיד אמורים להיות ברורים.
כל בר דעת שמבין בכדורגל וראה את ההרכב אתמול הבין לאן המשחק הולך.
בקבוצת כדורגל בריאה גם שיש שינויים בהרכב,השיטה נשארת בדר״כ אותה שיטה ולא הפוכה לגמרי שמבלבלת את השחקנים וגורמת לכאוס מוחלט כמו אתמול.
שינויים תכופים בהרכב גם לא מאולצים,שינויים בשיטה ובסגנון זה דבר לא בריא.
בתכלס,מה הסגנון משחק של הפועל בש? אשמח אם תגיד לי.
כרגע זה נראה כמו הכלאה של לוי/אבוקסיס ולעיתים רחוקות יצירתיות של בכר.
מה הסגנון?
אני חושב שהוא השתנה. בתחילת השנה היינו רעים ונאיבים ואז הוא השתנה לסגנון שלפעמים גם משיג ניצחונות טקטיים של 1-0 כשצריך.

בקשר לאלונה, כמו שכתבתי בעבר, היא נכס אדיר שלנו ובלעדיה סיכוי גדול שגם לא היינו חולמים לעשות את העוד צעד שאנחנו חולמים עליו היום.
עם זאת, עדין מאמין שהיא המפתח העיקרי ושאם יחזור לה הרעב הכל יראה אחרת.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Melikson24 כתב:
21 אפריל 2024, 11:01
זה לא היה בעקבות פציעה של הרוש?

הביקורת נובעת בדיוק מהעובדה שברדה שווה הרבה יותר ממה שאנחנו מציגים ברוב שלבי העונה.
אולי הרכש לא היה מספיק טוב, אולי לא התחבר, אולי היו סיבות מקלות כמו המלחמה - בעונה הבאה נצטרך לראות שיפור בכל התחומים במערכת.
היה. אבל כולם היו בטוחים שהרוש חוזר להרכב ברגע שיהיה כשיר.

ברדה שווה הרבה יותר, רובנו מסכימים.
נראינו אתמול נורא ואיום. לא רק אתמול. אני גם חושב שיש הרבה ביקורת מוצדקת על אף תירוצים אובייקטיביים (סגל חלש-חלק באחריותו וחלק לא, מלחמה, עזיבת שני שחקני מפתח בשיטת המשחק ברגע קריטי ללא אפשרות תיקון, פציעות/הרחקות בסגל קצר, זרים עם תקרת זכוכית נמוכה ללא שחקני A קלאס)

אני גם חושב שאין מישהו שיודע את זה יותר טוב ממנו. הוא by far מהטופ 3 אינטלגנטים בליגה, מבין כדורגל+מבין אנשים, ראה איך מתנהלים באירופה ויודע לעשות את זה הדברים הכי נכון שיש. זכינו שהוא חלק מהמערכת וכל מיני חוכמולוגים משווים אותו למאמנים גנרים בישראל.
להאשים אותו ברצח ארלוזורוב או ביכולת של אליאס אחרי הפציעה או לקרוא לו פחדן (!!) כי בחר להחליף את הראל שלום המהולל
אנשים לא מאופסים.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 אפריל 2024, 10:45
אבוקסיס לא היה כאן?
עשה רצף כזה בליגה?

אני לא ראיתי ולו הודעה אחת בפורום שחושבת על להחליף את ברדה.
ולא כי קוראים לו ברדה(לפחות אני יכול להעיד על עצמי) אלא כי רואים בו איש מקצוע מצוין והעתיד המקצועי של המועדון הזה.

מצד שני אפשר גם לבקר אותו. לא קרה כלום.
כמו שחקן כדורגל שמצפים ממנו להשתפר כך גם מאמן כדורגל.
אפשר גם לטעות בבחירת השחקנים, אפשר גם לעשות עונה פחות טובה, קרה גם לגדולים ביותר - אבל אם נעשה פולחן אישיות אנחנו נפגע גם בו וגם במועדון.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אני חושב כי שוב אני חלק מהביקורת שהביקורת באה מרצון לראות את ברדה משתפר ומאמונה שיעשה את זה כי הראה פעם אחר פעם כמה הוא ווינר וכמה באמת הרצון שלו טוב.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedRock כתב:
21 אפריל 2024, 12:27
היה. אבל כולם היו בטוחים שהרוש חוזר להרכב ברגע שיהיה כשיר.

ברדה שווה הרבה יותר, רובנו מסכימים.
נראינו אתמול נורא ואיום. לא רק אתמול. אני גם חושב שיש הרבה ביקורת מוצדקת על אף תירוצים אובייקטיביים (סגל חלש-חלק באחריותו וחלק לא, מלחמה, עזיבת שני שחקני מפתח בשיטת המשחק ברגע קריטי ללא אפשרות תיקון, פציעות/הרחקות בסגל קצר, זרים עם תקרת זכוכית נמוכה ללא שחקני A קלאס)

אני גם חושב שאין מישהו שיודע את זה יותר טוב ממנו. הוא by far מהטופ 3 אינטלגנטים בליגה, מבין כדורגל+מבין אנשים, ראה איך מתנהלים באירופה ויודע לעשות את זה הדברים הכי נכון שיש. זכינו שהוא חלק מהמערכת וכל מיני חוכמולוגים משווים אותו למאמנים גנרים בישראל.
להאשים אותו ברצח ארלוזורוב או ביכולת של אליאס אחרי הפציעה או לקרוא לו פחדן (!!) כי בחר להחליף את הראל שלום המהולל
אנשים לא מאופסים.
1+

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אז כנכאה שמשה צודק.....ממאמן טופ 3 אינטילגנטיים בליגה אני מצפה ליותר ומפה הביקורת של אנשים, יש ציפייה ממנו

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

yarinbenizri94 כתב:
20 אפריל 2024, 22:35
היו רכים, זה שעלינו בהרכב שני לא אומר שוויתרנו על המשחק והמחליפים היו דחלילים חיפה היו ראשונים לכל כדור וזה על השחקנים ועל ההכנה של המאמן.

אבל כמו שאמרתי ואמרו פה רבים וטובים זה לא מעניין יום רביעי חצי גמר על זה יקום ויפול העונה שלנו, אין דבר כזה לא להתאבד על כל כדור, אין גישה כזאת לא תתקבל, נתראה בבלומפילד!

ברכות אליניב עשית את זה שוב, עוד קצת ואנחנו בארץ המובטחת, איזה גרניטה ❤️
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
21 אפריל 2024, 14:45
אז כנכאה שמשה צודק.....ממאמן טופ 3 אינטילגנטיים בליגה אני מצפה ליותר ומפה הביקורת של אנשים, יש ציפייה ממנו
אל תדאג, הוא ימשיך לקחת אותך הכי רחוק שאפשר עם הכלים שיש לו.
ראינו היום את ההבדל בין מאמן אקטיבי כמו ברדה שחיפש ליזום ולשלוט כל המשחק וזיהה תחוסר חדות וביטחון בחלק הקידמי והכניס את אימראן וקאניונס וניצח את המשחק, למאמן פסיבי כמו בלבול.
וכמובן לראות אותו מעלה את מרציאנו בשיוויון בהתקפה האחרונה של המשחק כשכל הספסל שלנו מנסה למנוע את זה, ככה אני רוצה את המאמן שלי, אמיץ ולא רואה בעיניים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אני מת עליו למרות שלפעמים אני מבקר אותו.
אבל דבר אחד אני יודע,המאנייק הזה אף פעם לא נכנע.
קוראים לנו הפיסטונס? סבבה אני חי עם זה בשלום,קבוצה של לוחמים וזה ברדה,לוחם.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אין כיף יותר גדול מלראות אותו רץ במגרש מרוב אושר, מילה טובה לרופא לב שלו, אין שום דבר שגורם להחסרת פעימות כמו הקבוצה הזאת.

ובצד הטיפה יותר ביקורתי, אין לי ספק שברדה מאמן מאוד פתוח מבחינת חשיבה וגם בהחלט ניחן ביצירתיות, משהו קרה לו בנושא הזה בחודשיים-שלושה האחרונים, הפך ממאמן שהופך הרכב כל משחק (שזה גם לא הדבר הכי נכון) למאמן מאוד שבלוני ומקובע, אין פלא שגם התחלנו להתרסק כשקבוצות התחילו ללמוד אותנו ונותרנו חסרי אונים.

ההתעקשות על סטויאנוב וספר,החוסר דקות לעומאר וארתור למרות שיש להם כדורגל,המערך שכמעט ולא משתנה,הקושי בלהגיב למשחק...

אלו דברים שברדה הראה שהוא גם יודע אחרת ומתוך זאת באה האכזבה, אאחל לו ולנו שנניף יחד את הגביע ונסיים עונה בטעם מתוק אך מעבר לכך לא חושב שיהיה לברדה כמעט מה לקחת באופן אישי מהעונה הזאת, הרבה יותר נקודות לשיפור מאשר לשימור.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אני חושב שסטויאנוב היה טוב אתמול
גם גנאח
שניהם רצו כמו מטורפים כל המשחק

לדעתי ספר היה חלש

שלח תגובה