אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי RedRock »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 22:28
שמעתי את המסיבת עיתונאים

כפרה עליו❤
מה היה?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

RedRock כתב:
28 יולי 2022, 23:46
מה היה?
״החצי הראשון לא היה טוב אבל אני חייב להגיד מילה טובה לשחקנים, בסופו של דבר המטרה הושגה, לא קל לבוא לטרנר ריק כשאתה רגיל שהוא מלא שצף וקצף והקהל דוחף אותך, אתה צריך למצוא את המקור לאנרגיה שתתניע אותך בטח אחרי משחק בו הרגשנו שהתוצאה היא פספוס וגרמנו ליריבה להאמין בעצמה, זה לא דבר קל להרים את עצמך ולמרות חצי ראשון לא טוב השחקנים הרימו את עצמם ואני לא זוכר את גלזר מציל אותנו, בחצי השני כבר השתלטנו לגמרי על המשחק אבל אני מסכים שזה משחק שלא ניקח ממנו הרבה דברים טובים אבל כן ניקח המון דברים לא טובים שאותם ניקח וננתח״

״כל משחק הוא אחר, החל מהיום בלילה נערוך את המשחק וננתח את הדברים ונלמד את לוגאנו לעומק בצורה הכי אופטימלית״

״האמינו לי שיש מאחורי הקלעים עבודה מאוד טובה, נכון שאנחנו באיחור אני מסכים עם זה, אנחנו אחרי הסיבוב הראשון ועדיין לא סגרנו משהו, אבל כל הזמן רואים ומדברים והרבה פעמים זה כמעט ויוצא לפועל ואז משהו קורה. אני מאוד רוצה שנהיה מדוייקים שם, יש לנו קבוצה טובה וחזקה וצריך למצוא את השחקנים הנכונים כדי להשלים את הפאזל כדי שיהיה שלם״

״סלמאני מתקדם בצורה טובה, הוא מתחבר עם החברים שלו, אני חושב שהיום הוא נכנס בצורה טובה מאוד והכניס לנו אנרגיות,מחץ וכוח ואני בטוח שהוא יעזור לנו בהמשך״

״אני לא יודע לגבי מה היה עם יחזקאל, אני יודע שהוא לא אהב את החילוף ואוי ואבוי לו אם הוא היה אוהב אותו, אף שחקן לא אוהב להתחלף ובכדורגל יש אמוציות, מה שצריך לטפל נטפל בו בתוך המועדון. אני איש של אנשים זה נכון אבל גם לי יש גבולות שלא עוברים והשחקנים מבינים את זה״

לבסוף נשאל לגבי מיכה ותשובתו הייתה שהמועדון הוציא הודעה ברורה, לאחר שהכתבים טענו כי ההודעה לא הייתה ברורה הוא הפנה את השאלות לדוברת תוך כדי שאומר לה ״אכלת אותה״ :lol:

״

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Itay כתב:
29 יולי 2022, 01:02
״החצי הראשון לא היה טוב אבל אני חייב להגיד מילה טובה לשחקנים, בסופו של דבר המטרה הושגה, לא קל לבוא לטרנר ריק כשאתה רגיל שהוא מלא שצף וקצף והקהל דוחף אותך, אתה צריך למצוא את המקור לאנרגיה שתתניע אותך בטח אחרי משחק בו הרגשנו שהתוצאה היא פספוס וגרמנו ליריבה להאמין בעצמה, זה לא דבר קל להרים את עצמך ולמרות חצי ראשון לא טוב השחקנים הרימו את עצמם ואני לא זוכר את גלזר מציל אותנו, בחצי השני כבר השתלטנו לגמרי על המשחק אבל אני מסכים שזה משחק שלא ניקח ממנו הרבה דברים טובים אבל כן ניקח המון דברים לא טובים שאותם ניקח וננתח״

״כל משחק הוא אחר, החל מהיום בלילה נערוך את המשחק וננתח את הדברים ונלמד את לוגאנו לעומק בצורה הכי אופטימלית״

״האמינו לי שיש מאחורי הקלעים עבודה מאוד טובה, נכון שאנחנו באיחור אני מסכים עם זה, אנחנו אחרי הסיבוב הראשון ועדיין לא סגרנו משהו, אבל כל הזמן רואים ומדברים והרבה פעמים זה כמעט ויוצא לפועל ואז משהו קורה. אני מאוד רוצה שנהיה מדוייקים שם, יש לנו קבוצה טובה וחזקה וצריך למצוא את השחקנים הנכונים כדי להשלים את הפאזל כדי שיהיה שלם״

״סלמאני מתקדם בצורה טובה, הוא מתחבר עם החברים שלו, אני חושב שהיום הוא נכנס בצורה טובה מאוד והכניס לנו אנרגיות,מחץ וכוח ואני בטוח שהוא יעזור לנו בהמשך״

״אני לא יודע לגבי מה היה עם יחזקאל, אני יודע שהוא לא אהב את החילוף ואוי ואבוי לו אם הוא היה אוהב אותו, אף שחקן לא אוהב להתחלף ובכדורגל יש אמוציות, מה שצריך לטפל נטפל בו בתוך המועדון. אני איש של אנשים זה נכון אבל גם לי יש גבולות שלא עוברים והשחקנים מבינים את זה״

לבסוף נשאל לגבי מיכה ותשובתו הייתה שהמועדון הוציא הודעה ברורה, לאחר שהכתבים טענו כי ההודעה לא הייתה ברורה הוא הפנה את השאלות לדוברת תוך כדי שאומר לה ״אכלת אותה״ :lol:

״
תודה לברדה שסוף סוף אזר אומץ להגיד שהם באיחור! מה שאני אומר כבר זמן מה ומלא פה מתכחשים לזה, היום המאמן שלכם אמר את זה באופן רשמי. הקטע של הלהיות מדוייקים אני פחות מאמין כי הנה הוא אמר שהיו כמה אופציות לסגור ומו"מ נפל ברגע האחרון.
מו"מ נופל ברגע האחרון ברוב המקרים על כסף. אז אין קשר רק ללהיות מדוייקים כי יכלו לסגור כבר ממזמן שחקנים. בשורה התחתונה הוא מת כבר לרכש שלא מגיע, זו לא השערה שלי זה מידיעה. העיכובים האלה יעלו לנו בהפסדים כספיים הרבה יותר גדולים מההוצאה על הרכש.
תשקיע תרוויח, לא תשקיע תפסיד. או תשקיע בסקאוטינג קטלני ואז תוכל אולי לתפוס שחקנים בזול יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הייתי שמח אם היו מפסיקים להאכיל אותנו בלוקשים האלה. הרי ברור לכולם שכבר מזמן מאלתרים.
לדייק בשלב הזה = לא מצאנו/לא הצלחנו להשיג.
זה המצב.

רק שלא יספרו לנו בעוד כמה חודשים שברדה קיבל כל מה שרצה. אני זוכר אחד, ברק בכר שמו, שקיבל יופי של שחקנים בפגרת החגים, כשכבר היה קשה לחבר קבוצה. הוא לא שרד לחגים הבאים בלוח השנה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

RedRock כתב:
28 יולי 2022, 23:46
מה היה?
תכלס, כלום אחי
אני סתם חולה לו על התחת

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

רק שאלה, עד חודש ינואר האחרון שרוני לוי פוטר, זה לא הוא היה אחראי להכין את העונה הבאה (הזאת?)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yedidel כתב:
29 יולי 2022, 08:16
רק שאלה, עד חודש ינואר האחרון שרוני לוי פוטר, זה לא הוא היה אחראי להכין את העונה הבאה (הזאת?)
בשביל להכין עד ינואר את העונה הבאה, הוא היה צריך לקבל לפחות שנה מראש, תקציב שחקנים, מאמן עם סגנון משחק, מטרות ריאליות וצוות עובדים שפנוי לעניין.
בנוסף הוא היה אמור לדעת שההכנות אמורות להסתיים בינואר.
מה מכל אלה אתה מעריך שהיה לו לפני שנה?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

gooner כתב:
29 יולי 2022, 11:34
בשביל להכין עד ינואר את העונה הבאה, הוא היה צריך לקבל לפחות שנה מראש, תקציב שחקנים, מאמן עם סגנון משחק, מטרות ריאליות וצוות עובדים שפנוי לעניין.
בנוסף הוא היה אמור לדעת שההכנות אמורות להסתיים בינואר.
מה מכל אלה אתה מעריך שהיה לו לפני שנה?
זה די לזלזל בו, כי בעצם אתה אומר שהוא סתם ישב על משכורת בלי לעשות כלום בתור מנהל מקצועי

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yedidel כתב:
29 יולי 2022, 12:19
זה די לזלזל בו, כי בעצם אתה אומר שהוא סתם ישב על משכורת בלי לעשות כלום בתור מנהל מקצועי
אני מניח שהוא עשה עם עצמו משהו לטובת המערכת, אבל אתה באמת מאמין שתפקיד המנהל מקצועי שלו היה כמו למשל של זידאן בריאל?

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

gooner כתב:
29 יולי 2022, 12:41
אני מניח שהוא עשה עם עצמו משהו לטובת המערכת, אבל אתה באמת מאמין שתפקיד המנהל מקצועי שלו היה כמו למשל של זידאן בריאל?
בארץ מנהל מקצועי זה מנהל אדמינסטרטיבי כמו שגל אלברמן הגדיר בפודיום.. הכל חוץ מקבוצה ראשונה.
מעקב אחרי שחקנים בליגות נמוכות/זרות, ליווי מושאלים וכדומה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

talb55 כתב:
29 יולי 2022, 12:56
בארץ מנהל מקצועי זה מנהל אדמינסטרטיבי כמו שגל אלברמן הגדיר בפודיום.. הכל חוץ מקבוצה ראשונה.
שיתחילו מזה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ran כתב:
29 יולי 2022, 01:26
תודה לברדה שסוף סוף אזר אומץ להגיד שהם באיחור! מה שאני אומר כבר זמן מה ומלא פה מתכחשים לזה, היום המאמן שלכם אמר את זה באופן רשמי. הקטע של הלהיות מדוייקים אני פחות מאמין כי הנה הוא אמר שהיו כמה אופציות לסגור ומו"מ נפל ברגע האחרון.
מו"מ נופל ברגע האחרון ברוב המקרים על כסף. אז אין קשר רק ללהיות מדוייקים כי יכלו לסגור כבר ממזמן שחקנים. בשורה התחתונה הוא מת כבר לרכש שלא מגיע, זו לא השערה שלי זה מידיעה. העיכובים האלה יעלו לנו בהפסדים כספיים הרבה יותר גדולים מההוצאה על הרכש.
תשקיע תרוויח, לא תשקיע תפסיד. או תשקיע בסקאוטינג קטלני ואז תוכל אולי לתפוס שחקנים בזול יותר.

מו"מ נופל ברגע האחרון ברוב המקרים על כסף . יכול להיות גם שיש סחטנות מהצד השני ודורשים מחירים מופרזים ? יש רצון ויש מציאות . לא בכל מחיר - אנחנו עדיין לא עם בעל בית אמירתי ללא הגבלת תקציב . אם יש דבר אחד שאני מבסוט ממנו הקיץ זה שכל הגדולות שמו ברקסים לכל תאבי הבצע הקטנות - אשדוד , פ"ת , ק"ש וגם הפועל ת"א שעל כל גבעול שצמח אצלם רוצים סכומים מופרזים . אין בליגה שלנו שחקן שעשה חצי עונה טובה ושווה 2 מיליון יורו . לא היה , אין היום , ולא יהיה . מי שנופל בפח הזה - מגיע לו . כל המנופחים של ג'קי והניסנובים שיישארו אצלם וימשיכו להזריק לעצמם סיליקון ובוטוקס שימשיכו לנפח אותם ובסוף יתפוצצו . שחקן ששווה השקעה זה שחקן שעשה לפחות שנתיים טובות והוביל את הקבוצה שלו למקום בצמרת או לאיזה תואר . מי שקונה אחרי חצי עונה - זורק כסף לפח !
ושיורידו כבר את מגבלת הזרים הזאת - נמאס מהבינוניים שיש כאן !!
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כששמו פלוס מינוס 1.5 מיליון יורו דמי העברה (והיד עוד נטויה) לא הייתי אומר שיש בעיה עם ההשקעה.
אולי הייתה בעיה עם החיפוש או סתם באד לאק של שחקנים שכבר סגרו והתחרטו או קבוצות שמסרבות לשחרר.

כשהצוות המקצועי כל כך צעיר אז מן הסתם שיהיו טעויות של חוסר ניסיון ולא הכל יילך חלק.
נקווה שילמדו מהטעויות ושלא יעשו טעות בלתי הפיכה כמו להתפשר על זר בינוני רק כדי שישחק מול השוויצרים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

talb55 כתב:
29 יולי 2022, 12:56
ממש לא. הוא מנהל מחלקה מאוד גדולה של סקאוטים ואנליסטים, משפיע על החלטות (ג'אבר למשל הרבה בזכותו קיבל הזדמנות בחיפה בשנה שעברה) והכי חשוב זה ההכנה לעונה הזו. הביא זרים בול בעמדות שהיה צריך בשלב ממש מוקדן. אם יהיו טובים יותר או פחות, זה לא רלוונטי כרגע.
להגיע ליכולת כזאת מול אולימפיאקוס, בטח ובטח במשחק החוץ זה שיחוק לא רגיל והרבה בזכות עבודה שלו.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

izguy83 כתב:
29 יולי 2022, 13:43
ממש לא. הוא מנהל מחלקה מאוד גדולה של סקאוטים ואנליסטים, משפיע על החלטות (ג'אבר למשל הרבה בזכותו קיבל הזדמנות בחיפה בשנה שעברה) והכי חשוב זה ההכנה לעונה הזו. הביא זרים בול בעמדות שהיה צריך בשלב ממש מוקדן. אם יהיו טובים יותר או פחות, זה לא רלוונטי כרגע.
להגיע ליכולת כזאת מול אולימפיאקוס, בטח ובטח במשחק החוץ זה שיחוק לא רגיל והרבה בזכות עבודה שלו.
לא התכוונתי להמעיט, נהפוכו. התכוונתי להמחיש את ההשפעה על הקבוצה בלייב. נראה שאלברמן עושה עבודה מעולה, להגיד שהוא הביא את הזרים זה כמו שתגיד שגיא פרימור הביא אצלנו.

שלח תגובה