אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dardasmiley כתב:
05 מאי 2024, 13:11
בעיניים שלי, אליניב הרבה יותר מוטיבטור ממאמן.
יש הרבה מאוד דברים קבוצתיים שחסרים לנו שהם תוצאה ישירה שך אימון, עבודה הגנתית קבוצתית, תבניות התקפה, כניסה לשטחים, חיפויים וכו'...

בעוד שאנחנו רואים שהדברים שכן עובדים טוב זה האופי, הלחימה והאגרסיביות, החילופים שהרבה פעמים משנים משחק.

זה הכל תוצאה של עבודה מנטלית ופחות עבודת אימון סזיפית, אני חושב שבעניין הזה מליקסון השלים אותו והשלם שם היה גדול מסך חלקיו, מאז שמלי עזב רואים שיש התדרדרות בדברים בסיסיים שהם תולדה של אימון כמו תרגילי קרנות (כמה קרנות ראינו השנה שלא עברו שחקן ראשון?)

זה לא חלילה אומר שהוא לא מאמן טוב, או שצריך להחליף אותו, אני רק טוען שכדי לחזק אותו הצוות שלו צריך להשלים בדברים שהואפ פחות טוב בהם.

חייב לדעת מה הקשר בין שחקן שמרים רע ולא עובר את השחקן הראשון (גאנח בגביע, קאניוניס אתמול, מילה טובה לאימראן שההרמות שלו טובות משמעותית) לעבודת אימון?
יש לנו נוגחים מצוינים, אם ההרמה תהיה טובה יצא מזה דברים טובים, אם לא והכדור לא יעבור את השחקן הראשון אז לא.

dudu9998 כתב:
05 מאי 2024, 13:37
שלא נותנים שקט למערכת ככה זה נראה מאמן שהוא הלב הפועם של הקבוצה הזאת לא יודע מה קורה איתו ועוד מספר שחקנים בכירים זאת התוצאה הם צריכים להיות עסוקים בעתידם במקום שהראש יהיה במגרש

לא מקבל את זה.
לא בקשר למיגל, לא בקשר ללופס, לא בקשר לטיבי, לא בקשר לאליניב ולא בקשר לכל שחקן/איש מקצוע שהחוזה שלו מסתיים בקיץ.
הם מקצוענים, הם מקבלים שכר מהמועדון, לא צריך להיות שום קשר בין העונה הבאה ליכולת הנוכחית, בטח כשיש עוד זמן לסיום העונה.
סליחה, אבל אלה תירוצים בשביל ויטור/לופס/טיבי/ברדה (תבחר אתה שם).

Itay כתב:
05 מאי 2024, 13:42
יש לו המון סיבות מקלות אבל איך שלא נהפוך את זה העונה הזו של ברדה היא כישלון עם כל האהבה הבלתי נגמרת אליו.

זכותה של אלונה ושל אליניב לשאול אחד את השנייה מה הלאה, בסוף אין לי ספק שאליה יהיה המאמן בעונה הבאה, גם כי גיא פרימור בעצמו אמר זאת וגם כי אין כלום בשוק. זה מסוג החוזים שנחתמים תוך 3 דקות.
לא חושב שיש שום קשר בין ההמתנה לבין שריר החשק של אלונה שכל פעם דואגים להזכיר אותו כשמשהו לא דופק כמו שעון.

אגב סתם עברה במוחי המחשבה, מסאי דגו על הקווים וברדה מנהל מקצועי- יכול לעבוד?

גמר הגביע יקבע האם העונה היא כישלון או לא.
היו דברים פחות טובים העונה והיו דברים יותר טובים, היו דברים שנכשלנו בהם והיו דברים שהצלחנו בהם, אבל לסיים מקום שלישי ולזכות בגביע המדינה זה כישלון? זה לחלוטין להתמקד בדברים הפחות טובים ולא להסתכל על כל העונה כמכלול.

nitsande כתב:
05 מאי 2024, 13:48
אני חושב שאתם מחמירים קצת עם ברדה ועם ה"תנודתיות" ביכולת.
מה שהיה אתמול זה צירוף מקרים.
הגענו למספיק מצבים לכבוש לפחות פעמיים אם לא יותר והחמצנו החמצות שלא מאפיינות אותנו,
מצד שני שני שערים דרדלה שאנחנו חוטפים משני חצאי מצבים והנרטיב התקבע.

לעומת שבוע שעבר שחטפנו רק אחד מפחות או יותר אותה כמות (ואיכות) של מצבים אבל את המצבים שלנו כבשנו.
כל מה שקרה בין לבין די זהה, שבוע שעבר לא הברקנו והשבוע לא הסרחנו.

במאמר מוסגר אני אציין שרואים שברדה עושה נסיונות ומנסה להריץ הרכבים ושחקנים שהוא רוצה לבדוק לקראת עונה הבאה, ככה שתנודתיות מסויימת לחלוטין לגיטימית תחת הנסיבות.

מאוד מאפיין אותנו.
כל העונה שילמנו מחיר כבד על חוסר הקילריות בהתקפה. למעט חטואל באותה תקופה שהכל נכנס לנו, שחקני ההתקפה שלנו הראו הכל חוץ מקילריות והיו צריכים המון הזדמנויות כדי לכבוש.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

דעתי הצנועה שחוסר היציבות ביכולת נובע מחוסר יציבות בהרכב.
בואו רגע נשים את המשחק אתמול כיוצא מן הכלל,הוא באמת היה נורא ולא מייצג את ההרכב שעלה.
אבל אם מסתכלים לפני,רואים שלמעט ההגנה שלנו ששם הכל יציב פחות או יותר ברמת ההצבות וההרכב הבעיה שלנו מתחילה מהקישור ומעלה.
פעם ספר,פעם סטויאנוב,פעם עומאר,עכשיו קניונס,פעם גאנח.
בהתקפה זה פעם ארתור,פעם תורג׳מן ועם כל הסלידה שיש לי לפעמים מההתנהגות של חטואל אני לא מצליח להבין איך שחקן כמוהו לא טאבו בהרכב?
שחקנים אוהבים יציבות בהרכב,אם הם כל הזמן בחשש שלא יפתחו אז זה בא לידי ביטוי גם ביכולת.
מעבר לזה גם השיטה והסגנון משתנים חדשות לבקרים ולא תורמים ליציבות.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

Red Tiger כתב:
05 מאי 2024, 15:19
דעתי הצנועה שחוסר היציבות ביכולת נובע מחוסר יציבות בהרכב.
בואו רגע נשים את המשחק אתמול כיוצא מן הכלל,הוא באמת היה נורא ולא מייצג את ההרכב שעלה.
אבל אם מסתכלים לפני,רואים שלמעט ההגנה שלנו ששם הכל יציב פחות או יותר ברמת ההצבות וההרכב הבעיה שלנו מתחילה מהקישור ומעלה.
פעם ספר,פעם סטויאנוב,פעם עומאר,עכשיו קניונס,פעם גאנח.
בהתקפה זה פעם ארתור,פעם תורג׳מן ועם כל הסלידה שיש לי לפעמים מההתנהגות של חטואל אני לא מצליח להבין איך שחקן כמוהו לא טאבו בהרכב?
שחקנים אוהבים יציבות בהרכב,אם הם כל הזמן בחשש שלא יפתחו אז זה בא לידי ביטוי גם ביכולת.
מעבר לזה גם השיטה והסגנון משתנים חדשות לבקרים ולא תורמים ליציבות.
כי אין לנו עוגנים ברוב ההרכב. לכן אני רוצה לרוץ עם קיניונס ועומאר ויהי מה. אני אישית מרגיש שהם כן מסוגלים להיות באנקרים למרות שהם לא שוברי שיוויון ברמת הויטור נניח.

לגבי השיטה אני מסכים. ברדה צריך להחליט איך הוא משחק ועל השיטה להלביש שחקני רכש במיוחד זרים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Melikson24 כתב:
05 מאי 2024, 15:22
כי אין לנו עוגנים ברוב ההרכב. לכן אני רוצה לרוץ עם קיניונס ועומאר ויהי מה. אני אישית מרגיש שהם כן מסוגלים להיות באנקרים למרות שהם לא שוברי שיוויון ברמת הויטור נניח.

לגבי השיטה אני מסכים. ברדה צריך להחליט איך הוא משחק ועל השיטה להלביש שחקני רכש במיוחד זרים.
קניונס ועומאר נכנסו רק עכשיו להרכב,מקווה שהמשחק לא יוביל את ברדה לעשות שינויים חייבים לתת להרכב הזה לרוץ עם דגשים טקטיים בעיקר לקישור האחורי שהיה מופקר.
הירידה ביכולת של פוקו היא דרסטית,אני מכיר שהוא וברדה לא משדרים על אותו גל וקיים סיכוי לא קטן שיעזוב.
ואגב יש לנו מספיק עוגנים,צריך לתת להרכב הזה להמשיך לרוץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
05 מאי 2024, 16:34
קניונס ועומאר נכנסו רק עכשיו להרכב,מקווה שהמשחק לא יוביל את ברדה לעשות שינויים חייבים לתת להרכב הזה לרוץ עם דגשים טקטיים בעיקר לקישור האחורי שהיה מופקר.
הירידה ביכולת של פוקו היא דרסטית,אני מכיר שהוא וברדה לא משדרים על אותו גל וקיים סיכוי לא קטן שיעזוב.
ואגב יש לנו מספיק עוגנים,צריך לתת להרכב הזה להמשיך לרוץ.
?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 מאי 2024, 16:38
?
כן,שמעתי ככה ואני בדרך כלל נזהר אם אני לא בטוח.
אבל ״מקור מדיני בכיר״ מסר לי.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 מאי 2024, 14:46
חייב לדעת מה הקשר בין שחקן שמרים רע ולא עובר את השחקן הראשון (גאנח בגביע, קאניוניס אתמול, מילה טובה לאימראן שההרמות שלו טובות משמעותית) לעבודת אימון?
יש לנו נוגחים מצוינים, אם ההרמה תהיה טובה יצא מזה דברים טובים, אם לא והכדור לא יעבור את השחקן הראשון אז לא.

לא מקבל את זה.
לא בקשר למיגל, לא בקשר ללופס, לא בקשר לטיבי, לא בקשר לאליניב ולא בקשר לכל שחקן/איש מקצוע שהחוזה שלו מסתיים בקיץ.
הם מקצוענים, הם מקבלים שכר מהמועדון, לא צריך להיות שום קשר בין העונה הבאה ליכולת הנוכחית, בטח כשיש עוד זמן לסיום העונה.
סליחה, אבל אלה תירוצים בשביל ויטור/לופס/טיבי/ברדה (תבחר אתה שם).

גמר הגביע יקבע האם העונה היא כישלון או לא.
היו דברים פחות טובים העונה והיו דברים יותר טובים, היו דברים שנכשלנו בהם והיו דברים שהצלחנו בהם, אבל לסיים מקום שלישי ולזכות בגביע המדינה זה כישלון? זה לחלוטין להתמקד בדברים הפחות טובים ולא להסתכל על כל העונה כמכלול.

מאוד מאפיין אותנו.
כל העונה שילמנו מחיר כבד על חוסר הקילריות בהתקפה. למעט חטואל באותה תקופה שהכל נכנס לנו, שחקני ההתקפה שלנו הראו הכל חוץ מקילריות והיו צריכים המון הזדמנויות כדי לכבוש.
הם מקצוענים נכון אבל בסוף אתה מדבר על הפרנסה שלהם והם אנשי משפחות וצריכים להביא פרנסה הביתה אז הם,בדאגות אם עוד חודשיים הם פתאום יהיו ללא קבוצה

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Melikson24 כתב:
05 מאי 2024, 13:49
זאת אמירה קצת מנותקת להגיד שלא נותנים שקט.
תחילת עונה כמו שהייתה לנו, מעט מאוד מועדונים משאירים את המאמן ונותנים לו גב.
נכון מסכים בזה אתה צודק
אבל כרגע שחקנים בכירים ומאמן צריכים להיות עסוקים בעתיד שלהם במקום להתכונן בשקט למשחק אז זה טבעי שהם יעלו לשחק והראש שלהם לא יהיה במשחק

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אם כבר מה שנהוג זה לדחות מו"מ לסוף העונה כדי ששחקנים יתרכזו בכדורגל.
לא ברור הלחץ הזה עח כל מי שהוא לא ויטור וברדה. לאף אחד מהם לא הולך להיות ביקוש מטורף.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועלעולה כתב:
05 מאי 2024, 18:24
לא ברור הלחץ הזה עח כל מי שהוא לא ויטור וברדה. לאף אחד מהם לא הולך להיות ביקוש מטורף.
הפוך שאין ודאות השחקנים לא מסוגלים לתת מעצמם את מלוא היכולת, ראה ערך מכבי חיפה שמהרגע שהודיעו על ההחתמה של ברק בכר יחד עם מסאי דגו הם נראים כמו אלופה, מה הבעיה הייתה להאריך לו את החוזה? למה לחכות כל כך הרבה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אלוהים יודע מאיפה אתם מביאים את הקלישאות האלו.
הרי אם חיפה היו מפסידים היו מדברים על כך שהשחקנים באס"ק וזורקים ז בגלל שהחליפו להם מאמן.
תפסיקו לתת הנחות של גן חובה למקצוענים.

הכל חרטה ברטה ואין נוסחה להצלחה בכדורגל. ראינו את זה בקיץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
גם לגבי ברדה ומיגל, שאת שניהם אני אוהב מאוד, לדבר על עבודה פחות טובה בגלל אי חידוש החוזה כרגע זה תירוץ ולא רציני בעיני.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
ונניח שאתה צודק.
למה תמיד לחכות לרגע האחרון?
מה תגלה על עדן שמיר או על איתן טיבי בחודש הקרוב שלא גילית בשנים האחרונות?

העונה עוד רגע נגמרת ולא ברור מי המאמן, מה התקציב ומה תמונת הסגל. לא כך נערך מועדון שעשה עונה רעה של כדורגל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
05 מאי 2024, 20:04
ונניח שאתה צודק.
למה תמיד לחכות לרגע האחרון?
מה תגלה על עדן שמיר או על איתן טיבי בחודש הקרוב שלא גילית בשנים האחרונות?

העונה עוד רגע נגמרת ולא ברור מי המאמן, מה התקציב ומה תמונת הסגל. לא כך נערך מועדון שעשה עונה רעה של כדורגל.
למה לא? אם ביוני תיפתח לך אופציה שלא הייתה באפריל, מה תעשה אז?
כשלשחקנים יש את הכוח בידיים במו"מ הם יודעים לנצל את זה יפה מאוד, גם לקבוצות יש את הזכות להתנהג בצורה דומה כל עוד מדובר על שחקנים משלימים.

לגבי השורה האחרונה, מזכיר לך שמכבי ת"א בקיץ האחרון אחרי קראנקה הקטסטרופלי החתימו את המאמן שלהם רק בסוף יוני ומשם גם התחילו את מסע הרכש. באוגוסט-נובמבר הם היו בפורמה של לברקוזן.
מהצד השני היה אותנו שהמשכנו עם אותו מאמן, יצאנו למחנה עם סגל כמעט מלא, הכל נראה וורוד... ובאוגוסט-נובמבר היינו בפורמה של הפועל כפר שלם.
ככה שאין גרנטי לכלום בכדורגל. גם אני חושב שצריך להיערך כמו שצריך לקיץ ולא לשלוף מהמותן ואני גם בטוח שזה מה שיהיה. אבל אנחנו רק בתחילת מאי, תהיו רגועים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
05 מאי 2024, 20:32
למה לא? אם ביוני תיפתח לך אופציה שלא הייתה באפריל, מה תעשה אז?
כשלשחקנים יש את הכוח בידיים במו"מ הם יודעים לנצל את זה יפה מאוד, גם לקבוצות יש את הזכות להתנהג בצורה דומה כל עוד מדובר על שחקנים משלימים.

לגבי השורה האחרונה, מזכיר לך שמכבי ת"א בקיץ האחרון אחרי קראנקה הקטסטרופלי החתימו את המאמן שלהם רק בסוף יוני ומשם גם התחילו את מסע הרכש. באוגוסט-נובמבר הם היו בפורמה של לברקוזן.
מהצד השני היה אותנו שהמשכנו עם אותו מאמן, יצאנו למחנה עם סגל כמעט מלא, הכל נראה וורוד... ובאוגוסט-נובמבר היינו בפורמה של הפועל כפר שלם.
ככה שאין גרנטי לכלום בכדורגל. גם אני חושב שצריך להיערך כמו שצריך לקיץ ולא לשלוף מהמותן ואני גם בטוח שזה מה שיהיה. אבל אנחנו רק בתחילת מאי, תהיו רגועים.
אני מדבר איתך על דפוסי התנהגות.
לא ככה מתנהלים, נקודה. אף אופציה שאתה לא מכיר לא תיפתח ביוני. בכוונה דיברתי על ישראלים ולא על זרים.
ברדה, ויטור, טיבי, שמיר. שחקנים שאתה יודע מי הם ומה תקבל מהם, ואתה גם מכיר את האלטרנטיבות.

אין חוקים ואין גרנטי זה ברור לכולם.
זה לא תירוץ לעשות דברים עקום. תעבוד כמו שצריך ותגדיל את הסיכויים שלך.
אתה בטוח שזה מה שיהיה? הלוואי שהייתי אופטימי כמוך.

שלח תגובה