הפועל ב"ש - מכבי נתניה, ליגת העל. יום ראשון, 20:00, טדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: הפועל ב"ש - מכבי נתניה, ליגת העל. יום ראשון, 20:00, טדי

שליחה על ידי shovalb9 »

איפשהו ב2016 הבנתי שone זה *** ובאמת אי אפשר לקבל תוכן כדורגל שם.

ב2018 הבנתי את זה גם על ספורט 5 שמנחשים, פשוט שערוריה של אתר. ממליץ בפייסבוק לחפש דף "פליימיקר" שממש מסקר את הבדיחה הזו.

וואלה ספורט נשארו הכי אמינים ואובייקטיבים, ומגובים מהמועדון ומסקרים אותנו יחסית הרבה (ביחס לynet שגם אמינים אבל מוגלבסקי רשע)
אפשר להבין בסוף כמה החדר הלבשה הבריא ביחס להדלפות שאינם יותר. גם העזיבה של יונגר לטעמי עשתה לזה טוב.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shovalb9 כתב:
01 ספטמבר 2020, 20:22
איפשהו ב2016 הבנתי שone זה *** ובאמת אי אפשר לקבל תוכן כדורגל שם.

ב2018 הבנתי את זה גם על ספורט 5 שמנחשים, פשוט שערוריה של אתר. ממליץ בפייסבוק לחפש דף "פליימיקר" שממש מסקר את הבדיחה הזו.

וואלה ספורט נשארו הכי אמינים ואובייקטיבים, ומגובים מהמועדון ומסקרים אותנו יחסית הרבה (ביחס לynet שגם אמינים אבל מוגלבסקי רשע)
אפשר להבין בסוף כמה החדר הלבשה הבריא ביחס להדלפות שאינם יותר. גם העזיבה של יונגר לטעמי עשתה לזה טוב.
לא מסכים עם הגישה שלך לגמרי.
מה אתה אומר בעצם? החבורה הזאת מתנכלת לי אני יחליף חבורה,השניה תתנכל לי אני יחליף שוב פעם.
ככה לא עובדים,ככה לא מנצחים,ככה לא מתמודדים.
צריך להתמודד איתם במגרש שלהם בלי לעשות להם חשבון.
אני אתן לך עשרות מקרים עכשיו של שחקני מכבי והפועל ואפילו חיפה שנעשו והתגמדו ע"י התקשורת כי היה להם מי שישמור עליהם והאוהדים שלהם עשו לחץ על אותם כתבים.
אנחנו הפכנו להיות נקניקיות,אמרתי את זה מזמן,במקום להתעמת איתם וכן אם צריך גם להציף אותם באינסטגרם או וואט אבר אנחנו בוחרים לא להקשיב להם וממשיכים לאכול את החרא הזה פעם אחר פעם.
כמו עם אוגו שעשו עליו סיכול ממוקד,כמו עם מאור בוזגלו שהפך לקדוש מעונה ועוד ועוד.
וכן אם צריך גם להתנהג כמו אוהדי ביתר אז זה מה שצריך לעשות.
לעלות בתכניות רדיו,לצאת על כל אלה בפייסבוק,באינסטגרם ובטויטר אחרת זה לא ייפסק.
יושבים היום פאנל של אהבלים ומוציאים בן אדם להורג על מרפק והכל התחיל עם שגיא כהן המטומטם.
איפה הם היו שטל בן חיים כמעט שלח לפנסיה את בן ביטון??
איפה הם היו שברק בדש הבן של זונה שם גול ביד וכל העולם ראה חוץ מהשופט?
ששכניק הקוקסינל הזה יצא עלינו כל שבוע על משהו ואחר ופתאום במקרה מיכה ואצילי נדם קולו.
נהיינו חננות,אלונה הפכה אותנו לחננות לכן תעשו לי טובה ותפסיקו להתבכיין או שתעשו מעשה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2020, 21:06
לא מסכים עם הגישה שלך לגמרי.
מה אתה אומר בעצם? החבורה הזאת מתנכלת לי אני יחליף חבורה,השניה תתנכל לי אני יחליף שוב פעם.
ככה לא עובדים,ככה לא מנצחים,ככה לא מתמודדים.
צריך להתמודד איתם במגרש שלהם בלי לעשות להם חשבון.
אני אתן לך עשרות מקרים עכשיו של שחקני מכבי והפועל ואפילו חיפה שנעשו והתגמדו ע"י התקשורת כי היה להם מי שישמור עליהם והאוהדים שלהם עשו לחץ על אותם כתבים.
אנחנו הפכנו להיות נקניקיות,אמרתי את זה מזמן,במקום להתעמת איתם וכן אם צריך גם להציף אותם באינסטגרם או וואט אבר אנחנו בוחרים לא להקשיב להם וממשיכים לאכול את החרא הזה פעם אחר פעם.
כמו עם אוגו שעשו עליו סיכול ממוקד,כמו עם מאור בוזגלו שהפך לקדוש מעונה ועוד ועוד.
וכן אם צריך גם להתנהג כמו אוהדי ביתר אז זה מה שצריך לעשות.
לעלות בתכניות רדיו,לצאת על כל אלה בפייסבוק,באינסטגרם ובטויטר אחרת זה לא ייפסק.
יושבים היום פאנל של אהבלים ומוציאים בן אדם להורג על מרפק והכל התחיל עם שגיא כהן המטומטם.
איפה הם היו שטל בן חיים כמעט שלח לפנסיה את בן ביטון??
איפה הם היו שברק בדש הבן של זונה שם גול ביד וכל העולם ראה חוץ מהשופט?
ששכניק הקוקסינל הזה יצא עלינו כל שבוע על משהו ואחר ופתאום במקרה מיכה ואצילי נדם קולו.
נהיינו חננות,אלונה הפכה אותנו לחננות לכן תעשו לי טובה ותפסיקו להתבכיין או שתעשו מעשה.
אני מבין מאיפה שאתה כותב וזה גם אותי הרבה פעמים מסתכל לראות כמה אנשים מגעילים ומושחתים והתשקורת התל אביבית מחפשת אותנו, אבל אני לא מסכים עם הגישה שלך :) וזה בסדר.

להתעמת = לממן את הרעל ובעצם לדרוש עוד ממנו. ברור לכולם שמטרת העקיצות, ההתגרות והלכלוך הוא כדי לייצר תגובה. כדי לייצר רעש. ובש זה קהל שקל לעצבן ולייצר מולו רעש, גם בגלל החדר הלבשה הזבל שהיה לנו. אני חושב שאסור לנו לרדת לרמה הירודה הזו ולא להיכנס פשוט כתבות, כך אתה לא מממן כתבים כמו פשכצקי שברגע שאיבדו בו עניין - הוחלף. וזה כל הספורט שבדבר.

זה כמו שצרלטון הוא מונופול דוחה על הזכויות שידור ואם כולם בבת אחת היו עוברים לצפות בשידורים - היה מתקפל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shovalb9 כתב:
02 ספטמבר 2020, 14:13
אני מבין מאיפה שאתה כותב וזה גם אותי הרבה פעמים מסתכל לראות כמה אנשים מגעילים ומושחתים והתשקורת התל אביבית מחפשת אותנו, אבל אני לא מסכים עם הגישה שלך :) וזה בסדר.

להתעמת = לממן את הרעל ובעצם לדרוש עוד ממנו. ברור לכולם שמטרת העקיצות, ההתגרות והלכלוך הוא כדי לייצר תגובה. כדי לייצר רעש. ובש זה קהל שקל לעצבן ולייצר מולו רעש, גם בגלל החדר הלבשה הזבל שהיה לנו. אני חושב שאסור לנו לרדת לרמה הירודה הזו ולא להיכנס פשוט כתבות, כך אתה לא מממן כתבים כמו פשכצקי שברגע שאיבדו בו עניין - הוחלף. וזה כל הספורט שבדבר.

זה כמו שצרלטון הוא מונופול דוחה על הזכויות שידור ואם כולם בבת אחת היו עוברים לצפות בשידורים - היה מתקפל.
זה סתם להיות פילוסוף.
הפועל בש כמועדון סובל כבר שנים מהעובדה שהוא מתנהל בצורה שהוא מתנהל.
ההתקפות וההתעלמויות מאירועים שקרו לנו רק הולכים ומתעצמים וכל עוד נתעלם,נשב בשקט וכו זה יילך ויגבר.
בתוך עמי אני חי,שאתה מקרין חולשה אז מתייחסים אליך ככזה וגם דואגים לשים לך בעיטה בראש כדי לוודא הריגה.
קח סתם עכשיו דוגמא שבאה לי כמו וולה לרגל של יהושוע.
ארגון האוהדים של מכבי עושים התרמות לחג,שים לב איך זה מיוחצן איך זה מתוחזק כאילו הם הצדיקים היחידים בסדום.
למה על ארגון האוהדים שלנו לא עשו כתבה שהוא צבע ושיפץ את הפנימייה הזאת באשל הנשיא ודואג ביום יום לאנשים?
ואין קשר לצניעות יש כאן עניין של מכונת יחצ ועיתונאים שמייצגים נאמנה את ארגוני האוהדים כי הם אלה שדואגים להכתיב לאותם עיתונאים מה ואיך.
זה הכל מדיניות שהשתרשה כאן שנים בתקופת אלונה.
להבליג,לוותר להקרין ממלכתיות הכל בולשיט כאן בארץ זה רק בכוח.
וכל עוד נמשיך לשתוק ולהתנהג כמו ילדים טובים ימשיכו להיכנס בנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
02 ספטמבר 2020, 19:53
זה סתם להיות פילוסוף.
ההתקפות וההתעלמויות מאירועים שקרו לנו רק הולכים ומתעצמים וכל עוד נתעלם,נשב בשקט וכו זה יילך ויגבר.
בתוך עמי אני חי,שאתה מקרין חולשה אז מתייחסים אליך ככזה וגם דואגים לשים לך בעיטה בראש כדי לוודא הריגה.
ארגון האוהדים של מכבי עושים התרמות לחג,שים לב איך זה מיוחצן איך זה מתוחזק כאילו הם הצדיקים היחידים בסדום.
למה על ארגון האוהדים שלנו לא עשו כתבה שהוא צבע ושיפץ את הפנימייה הזאת באשל הנשיא ודואג ביום יום לאנשים?
ואין קשר לצניעות יש כאן עניין של מכונת יחצ ועיתונאים שמייצגים נאמנה את ארגוני האוהדים כי הם אלה שדואגים להכתיב לאותם עיתונאים מה ואיך.
+1

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום זקן כתב:
02 ספטמבר 2020, 19:53
זה סתם להיות פילוסוף.
אתה נותן 2 תשובות שונות לחלוטין שלא קשורות זה בזו.
אתה מצד אחד מדבר על זה שצריך להתעמת, ולבוא ולהיכנס ולהגיב במי שנגדנו כנגד מדיניות ההבלגה ואתה משתמש באחלה כוחניות ואז אתה מדבר על זה שמערך היחצ שלנו צריך לסקר יותר אותנו ולייצר יחצ חיובי שהיה חסר. עם זה אני מסכים.

עם להיות עוואר ולהיכנס ולהגיב לכתבי חצר זה לממן אותם, אתה נותן להם עניין וברגע שלפשכצקי הפסיק להיות מי שהדליף לו - הוחלף כי פשוט המציא והתגלה הבלוף. זה כל הסיפור.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shovalb9 כתב:
02 ספטמבר 2020, 20:57
אתה נותן 2 תשובות שונות לחלוטין שלא קשורות זה בזו.
אתה מצד אחד מדבר על זה שצריך להתעמת, ולבוא ולהיכנס ולהגיב במי שנגדנו כנגד מדיניות ההבלגה ואתה משתמש באחלה כוחניות ואז אתה מדבר על זה שמערך היחצ שלנו צריך לסקר יותר אותנו ולייצר יחצ חיובי שהיה חסר. עם זה אני מסכים.

עם להיות עוואר ולהיכנס ולהגיב לכתבי חצר זה לממן אותם, אתה נותן להם עניין וברגע שלפשכצקי הפסיק להיות מי שהדליף לו - הוחלף כי פשוט המציא והתגלה הבלוף. זה כל הסיפור.
זה בהחלט דבר שקשור בדבר ואסביר לך גם איך.
הפועל בש כמועדון סובל משני דברים,הראשון שהוא מבליג/סותם/מתנהל עאלק בממלכתיות והשני שאין לו ייצוג ראוי במדיה.
לגבי הראשון אמרתי שהדרך היחידה להילחם באנשים כמו הטמבלים האלה שיושבים באולפן ומבלבלים במוח זה להציף אותם בכל מערכות הקשר שלהם ולהדגיש להם שהם חבורת כלומניקים.
השני הוא שחבורת העיתונאים שמסקרים אותנו שברובם הם באר שבעיים יתחילו לגדל זוג ביצים ויתחילו לשמש שופר של האוהדים באלגנטיות.
בדיוק כמו שעושה רז אמיר והשני שמסקר את ביתר ודורון בן דור את חיפה ותומר לוי את מכבי.
במקום שתשמע את כלפי מגחך כמו אדיוט שאופירה מדברת אליו כמו איזה יחד מטומטם שיתחיל גם לתת את הצד של האוהדים בדיוק אגב כמו שטוכמן שאני מאוד נהנה לשמוע אותו מדבר.
מה שנקרא לתת גם את הצד השני.
במקרה יהושוע לא שמעתי אחד שמסקר את הקבוצה שאמר "חבר'ה אכן עבירה קשה ומטופשת של יהושוע אבל ראינו קשות וגרועות יותר".
בדיוק כמו שכל הכלבלבים של מכבי התגייסו למסע לסיכול אוגו עד שקיבל אדום במשחק העונה.
הגישה הזאת של לסתום כל פעם שיוצאים עלינו היא גישה ילד בכיתה שמקבל כל יום כאפה ולא מגיב ושהוא לא מגיב הוא יקבל כאפה חזקה יותר פעם הבאה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
02 ספטמבר 2020, 20:57
לא הוחלף ולא נעליים.
היה בחופש וחזר לסקר ולהכפיש כמו גדול.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

לא הבנתי מה אתם רוצים לעשות. מה זה אומר בכלל להילחם באתר ספורט?
אני מחקתי לפני שנה את האפליקציה של וואן, נראה לי שזה הכלי העיקרי שיש למי שלא מרוצה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

מישהוא היה צריך לעשות קליפ עם אג'נדה כמובן ושבו מראים רק את הכניסות ביהושוע. עד אותו אירוע לצדיק הכהן היו כבר 4 עבירות...
מוסיף לקליפ את הניתוח של עמיחי שפיגלר.
לא היה מנקה את יהושוע לגמריי אבל היה מעמיד דברים בפרופורצייה.

שלח תגובה