מריאנו בריירו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: מריאנו בריירו

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב:
21 אפריל 2022, 14:32
למה זה טוב?
כמה שפחות שחקנים שלנו במקום הרקוב הזה - יותר טוב לנו.
לא אמרתי שזה טוב או לא טוב, שאלתי עניינית האם יכול.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

חייב להיות בעמדת הבלם, רק במצבי קיצון צריך לעלות לקישור.
למזלנו הוא ישראלי, אבל חייבים לחפש קשר אחורי הרבה יותר מובהק לעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

באריירו הוא לב עצום וסטופר הגנתי מצוין.
אני גם חושב שהוא מניע כדור לא רע, כשהוא בלם זה אכן נראה יותר טוב.

מהעונה הזו למדנו שהיחידים שהצליחו לנפק כדורגל נורמלי בקישור הם באריירו, מרטינס וגורדנה.
הם צריכים להיות הבסיס גם של העונה הבאה ולצרף עוד שניים.
קבוצות נוטות לנסות להחליף את השחקנים הטובים בטובים יותר, אני לגמרי רואה איך משחררים את מרטינס בשביל חלומות על שחקן יותר טוב. נכון שהוא לא מוחמד ולא אבו פאני, אבל הוא שחקן טוב ואת אלה צריך להשאיר ולהביא לידם. הסיכוי להביא מישהו טוב יותר לא גבוה במיוחד, יש יותר סיכוי ליפול ואז להעביר עוד עונה של הרבה יוספי. לא תודה.

אני לא כזה מחזיק מאספרייה לדוגמא, אבל אותו דבר נכון גם לגביו וגם לגבי לופז (אם הדיון לגביו אמיתי, כי אם הוא רוצה לחזור לפורטוגל אז זה די עקר).

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:
21 אפריל 2022, 15:27

מהעונה הזו למדנו שהיחידים שהצליחו לנפק כדורגל נורמלי בקישור הם באריירו, מרטינס וגורדנה.
קבוצות נוטות לנסות להחליף את השחקנים הטובים בטובים יותר, אני לגמרי רואה איך משחררים את מרטינס בשביל חלומות על שחקן יותר טוב. נכון שהוא לא מוחמד ולא אבו פאני, אבל הוא שחקן טוב ואת אלה צריך להשאיר ולהביא לידם. הסיכוי להביא מישהו טוב יותר לא גבוה במיוחד, יש יותר סיכוי ליפול ואז להעביר עוד עונה של הרבה יוספי. לא תודה.

אני לא כזה מחזיק מאספרייה לדוגמא, אבל אותו דבר נכון גם לגביו וגם לגבי לופז (אם הדיון לגביו אמיתי, כי אם הוא רוצה לחזור לפורטוגל אז זה די עקר).
נוטה להסכים עם האנליזה שלך לגבי הזרים. נכון לרגע זה רצוי לדעתי לשחרר רק שניים - מרמנטיני ועם כל הכבוד על השער אתמול גם את אנסה (אלא אם ישנה את התמונה במשחקים שנותרו עד סוף העונה).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
21 אפריל 2022, 15:27

מסכים לגבי מרטינש ולופז, לא מסכים בכלל לגבי אספרייה. קבלת החלטות מזעזעת, גליצ׳ים הזויים ובעיקר חוסר משווע במספרים. חוכמה זה ממנו והלאה בפעולה האחרונה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
21 אפריל 2022, 15:18
לא אמרתי שזה טוב או לא טוב, שאלתי עניינית האם יכול.
בשביל לשחק בנבחרת צריך לשחק 5 שנים בארץ לפי מה שהבנתי. זו גם הסיבה שהגישו בקשה לשרת הפנים לאזרח את ויטור, כדי שיוכל לעזור לנבחרת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:
21 אפריל 2022, 14:50
וואלה אחי, עושה רושם שאתה שופט ע''פ פרמטרים של לבל אחר לחלוטין בו נמצא הכדורגל הישראלי. או שכמה בינגואים בזרים מהשנים האחרונות קצת בלבלו אותך...
מה הקשר בחייאת.
תסתכל על היריבה הירוקה שלך לצמרת, יש שם 3 קשרים שיודעים לשלב הגנה והתקפה, להחזיק קישור ולשלוט בקצב משחק.

אני יודע שאני נוגע פה בפרה קדושה.
ברור לי שהרוב פה לא יסכימו, אבל זאת האמת.
הוא יופי של שחקן סגל, כזה שצריך להיות בכיר ברוטציה. אבל הוא לא 6 באנקר (יש רק אחד כזה על הדשא, בניגוד לעמדות אחרות) של קבוצה שמכוונת לתארים.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ForeverRed כתב:
21 אפריל 2022, 15:44
מה הקשר בחייאת.
תסתכל על היריבה הירוקה שלך לצמרת, יש שם 3 קשרים שיודעים לשלב הגנה והתקפה, להחזיק קישור ולשלוט בקצב משחק.

הוא יופי של שחקן סגל, כזה שצריך להיות בכיר ברוטציה. אבל הוא לא 6 באנקר (יש רק אחד כזה על הדשא, בניגוד לעמדות אחרות) של קבוצה שמכוונת לתארים.
יש לי אמונה שבריירו יוכל להוסיף את האלמנט של היציאה קדימה לארגז הכלים שלו. דיברת על חיפה, אז נטע לביא לפני בכר היה יותר נגר מבריירו. לא רואה הבדל גדול בינו לבין גלזר של מכבי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
מה הקשר בחייאת.

אתה מדבר על שחקן שכבש 4 שערים בליג ועוד 2 בגביע הטוטו ועוד כמה בגביע, להגיד שהוא אפור?
הלוואי שכולם היו אפורים כמוהו!
בלי בריירו אין לנו קישור הגנתי.
לא סתם יש לנו הגנה השנייה בטיבה בליגה ואנחנו 7 נקודות ממקום ראשון ומרחק ניצחון מגביע.
הוא מוכיח שהוא מתאים לקבוצת צמרת ובגדול!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

E26

שליחה על ידי E26 »

משאיר לעונה הבאה בלי ספקות. עונה הבאה נראה אותו טוב עוד יותר ע.ע בריירו שאם הוא לא ישראלי הוא משוחרר ונוכחנו לדעת מה הרווחנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מסכים עם foreverred באריירו לא 6 לא גרזן ולא קשוח מספיק בשביל להיות 6 , הוא יכול להיות לא רע בתור ה 50/50
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אין יותר 6 מבריירו

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

חושב שאמצע של מרטינש, גורדנה וזוסוואה הוא אמצע מדהים ב-95% ממשחקי הליגה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
21 אפריל 2022, 18:17
חושב שאמצע של מרטינש, גורדנה וזוסוואה הוא אמצע מדהים ב-95% ממשחקי הליגה.
רך מארץ הרכים. חייב לפחות אחד נושך וגם זה ברוב המקרים לא מספיק

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ForeverRed כתב:
מה הקשר בחייאת.

שמע אחי אתה מתיש. בחיים לא ראיתי אותך כותב משהו חיובי.
כל הזמן מסתכל מה יש בחיפה ומכבי ומאדיר את זה כאילו שם יש איזה קבוצות משוגעות בארבע רמות מעלינו...

שלח תגובה