מכבי חיפה - הפועל ב"ש, ליגת העל. יום ראשון, 21:00, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מכבי חיפה - הפועל ב"ש, ליגת העל. יום ראשון, 21:00, סמי עופר

שליחה על ידי ForeverRed »

הראיונות של אבוקסיס אחרי משחקים קצת מנותקים.
גם ניהול המשחק והתגובות לנעשה על הדשא טעונים שיפור.
דווקא שגיא כהן, המנותק בעצמו, סיכם מצוין. שמיכה קצרה, חוסר באיכות ובמספרים בחלק הקדמי, מגינים שלא תורמים מספיק למשחק ההגנה. את הבעיות בקישור הארגנטינאים אמורים לפתור.
בסך הכל יש עוד הרבה עבודה אבל זה אמור להיראות טוב יותר בהמשך. לא צריך להיכנס למרה שחורה אחרי ההפסד הזה, שלמען האמת היה די צפוי.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

yedidel כתב:
13 ספטמבר 2020, 23:00
אשכנזי לא פחות רך מיוספי. אבו פאני שחקן משתפר אבל אל תעשו ממנו איזה סטאר.
וסבבה, האמצע שלך לא משהו? אז תתאים את הקבוצה. תשחק 5-2-3, תעשה בונקר עם כדורים ארוכים לשני חלוצים, משהו. מי ישמע אנחנו אף פעם לא הפסדנו לקבוצות עם אמצע פחות טוב משלנו
למה להתאים את הקבוצה למשחק אחד? מחזור שני, מה ההגיון במאבק על נקודות בכל מחיר גם על חשבון הדרך.
להיפך, סחטיין עליו. שהכניס את מדמון על חשבון היחצ, שהוא מכין את הקרקע לרביעיית הגנה, שלישית קישור והתקפה

לא יודע, ניצחון בשיניים ובעקיצות על חיפה לא היה גורם לי לגאווה.
מעריך את הניסיוו לנסות להריץ מערך. היו דקות של לחץ וקו הגנה גבוה, פרישה טובה של הקשרים והמגנים.
עם קשר אחורי וסימאו זה בוודאות יראה טוב

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הפסד מאוד מאכזב. אחרי השער של שבירו היינו חייבים להחזיק קצת בכדור ולהרוג את המשחק עד דקות ההכרעה. בסוף ההפסד הזה הוא של קבוצה נאיבית. בטוח שנראה יותר טוב עם הארגנטינאים ואגודלו כשיכנסו לעניינים. יש לנו סגל לא רע ששוה 3-4 בליגה הזאת. יותר מזה יהיה קשה כי מעבר לאיכות שחסרה אין לנו שום עומק בסגל.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

RedBend כתב:
13 ספטמבר 2020, 23:02
+1 הצלחת להעביר את דעתי.
יותר מזה, מאמין שמול 12/14 קבוצות בליגה זה כנראה יראה טוב יותר.
התחושה היא שבמחזור 6-8 זה כנראה יהיה יותר כוחות.
מדהים אותי לפעמים כמה הפרשנים מעצבים את הדעה שלנו על המשחק. זה היה משחק של שיוויון יותר מאשר משחק של 4-1.
אני מדמיין את הקבוצה בהרכב הזה כשהבלמים שלנו חוזרים לעצמם, הארגנטינאים מניעים את כל הקבוצה מאחור ולא נותנים לקבוצה היריבה להתקרב בכזו קלות לבלמים, מעליהם ג'וס בכנפיים אקו וסלליך ביכולת של היום וחלוץ אחד שיתפוס מהארבעה שלנו ותהיה אחלה קבוצה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

מבין ללבם של מבקרי אבוקסיס
הוא לא יודע להתראיין כמו ברק, בדיוק להיפך. והקריירה בקבוצות יוזמות עדיין תחת סימן שאלה לחלוטין מוצדק.
יחד עם זאת
אני באופן אישי שיניתי פאזה לגביו, אם להיות טיפה פיירים זה לא שהוא עובד בתנאי מעבדה. הרי נפל פה מבול חצי שנה ועדיין נופל. אבל מבחינת רעיון והבנה של מה חסר לו בסגל מגיע לו שאפו (והייתי אנטי). הוחתמו שחקנים בסגנון שמבחינת חוסרים כרגע הם זה נראה כיוון נכון,וגם אם ייכשל הכיוון עדיין נכון.
בטח אם מסתכלים חודשים שלוש אחורה הוא מקבל ציון טוב מאוד על הקיץ. עשה (לא לבד כמובן) חוקן רציני, ניקזו המון המון חרא שהצטבר מתקופת ברק. נשארו גרגירים פה ושם (גולדברג בע''מ) אבל התחת נקי חברים!

בעיקר אבל זה מצריך סבלנות אליו כי חלק לא מבוטל מההכנה וניהול משחק בעצם זה ברדה ומליקסון, צריך לרצות שיצליח

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

לעוד מישהו עברה בראש המחשבה מה היה קורה אם לויטה אכן לא היה כשיר (כפי שהיה למיטב הבנתי חשש בימים האחרונים)?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
13 ספטמבר 2020, 23:04
הראיונות של אבוקסיס אחרי משחקים קצת מנותקים.
גם ניהול המשחק והתגובות לנעשה על הדשא טעונים שיפור.
דווקא שגיא כהן, המנותק בעצמו, סיכם מצוין. שמיכה קצרה, חוסר באיכות ובמספרים בחלק הקדמי, מגינים שלא תורמים מספיק למשחק ההגנה. את הבעיות בקישור הארגנטינאים אמורים לפתור.
בסך הכל יש עוד הרבה עבודה אבל זה אמור להיראות טוב יותר בהמשך. לא צריך להיכנס למרה שחורה אחרי ההפסד הזה, שלמען האמת היה די צפוי.
בראיון ב״ידיעות הנגב״ הוא אמר את האמת, העונה תקום ותיפול על הזרים במיוחד הארגנטינים באמצע.
חיפה עלו היום עם ההרכב שהביא אותם למקום השני בשנה שעברה (פלוס אבו פאני שחיזק להם את האמצע, ופלוס כמובן בכר שזה למשל פלוס התרגילים בנייחים), אנחנו עלינו אפילו עם הרכב חלש יותר משנה שעברה (בטח ההרכב שזכה בגביע עם סימאו בתוכו), ולכן התוצאה לא אמורה להפתיע.
שלושה זרים יכולים לשנות את הקבוצה מקצב לקצה, בטח קשר אחורי אמיתי ולא מה שיש לנו היום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

delta7 כתב:
13 ספטמבר 2020, 23:56
לעוד מישהו עברה בראש המחשבה מה היה קורה אם לויטה אכן לא היה כשיר (כפי שהיה למיטב הבנתי חשש בימים האחרונים)?
סרט אימה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גם אני חושב שהיה משחק שקול במחצית השנייה במיוחד.
היינו צריכים לסיים בתיקו לכל הפחות.
אבל שויטור ודדיה במשחק גרוע וטוייטו רק היום פותח (מי ישמע גולדברג היה נותן משחק טוב יותר) אז זה מה שקורה, וכל זה עם אמצע רך מאוד.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

clark kent כתב:
13 ספטמבר 2020, 22:33
הפוך.. רוצה לראות באיזה קלות הם בעטו היום לשער וכמה פעמים עשו את זה. אני חושב שמספר שיא שראיתי נגדנו (להוציא את רודה בחוץ)
ממש לא מספר שיא, מכבי תל אביב מול אלישע בעטו נגדנו איזה 30 בעיטות לשער גם עם פאקו וגם עם סוזה בניצחונות 3-2
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

לא יודע למה זה הרגיש אחרת

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

simply-red כתב:
13 ספטמבר 2020, 22:21
חיפה נראו טוב היום רק בזכותנו.
שיחקו נגד אוויר, אפילו חדרה איתגרה אותם יותר.
איך הפסדנו לקבוצה שהבלמים שלה הם חבשי וארד, מגינים סאן מנחם ומבוקה ובשער גוש... איזה אפסים אנחנו,
פשוט מביכים.
אני כבר אין לי כח לאבוקסיס, הוא לא מתאים לנו.
תנמיך ציפיות. זה מה יש כרגע

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

delta7 כתב:
13 ספטמבר 2020, 23:56
לי

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ויטור גרוע ויהושע חסר אנרגיות- בחיים לא ננצח.
מקווה שזה חד פעמי.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

השאלה הגדולה שעלתה מהמשחק היא האם הניסוי הזה של שבירו,טוויטו, חטואל,מדמון ויוספי זה משהו שיכול באמת להחזיק מים. את דדיה אני לא מחשיב כי הוא בינתיים עושה רושם שאכן עומד ברמה.
אי אפשר לבנות קבוצה עם 5 שחקני כדורגל (זרים) שוער,אולי דדיה וכל השאר שחקנים שברמה אמורים להתנדנד בין הרכב לספסל בכ״ס ויצאתי איתם גבר.אז הביאו את ססליך השנה - אחלה! צריך עוד איזה כמה כאלה.
הליגה שלנו מחולקת לחיפה,מכבי ובית״ר וכל השאר. אם אנחנו רוצים להיות בליגה האמיתית, חייבים חיזוק ישראלי. אם לא, אז למה הזרים? לא חבל על הכסף?

שלח תגובה