אקסים 20/21

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אקסים 20/21

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 ספטמבר 2021, 08:43
כתבת אלי?
אני לא גיבשתי דעה על רוסה ואני חושב שזה מוקדם מידי לשפוט אותו, ואני גם לא מבקר את ההחלטה לשחרר אותו, סך הכל מעדכן לגביו כי מדובר באקס שמשחק בליגה וכן מעניין לראות איזה עונה יתן בהפועל.
אז בוא נחכה לסוף העונה או לפחות שתעבור תקופה משמעותית מספיק כדי שניתן יהיה לשפוט ברצינות.

אני זוכר הקפצות דומות שלך על בן שהר ודן ביטון בעונה שעברה וכולם יודעים איך זה הסתיים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אקסים 20/21

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
12 ספטמבר 2021, 09:11
אז בוא נחכה לסוף העונה או לפחות שתעבור תקופה משמעותית מספיק כדי שניתן יהיה לשפוט ברצינות.

אני זוכר הקפצות דומות שלך על בן שהר ודן ביטון בעונה שעברה וכולם יודעים איך זה הסתיים.
לא הבנתי, אתה רוצה שנעדכן שכשבן שהר מסיים משחק על הספסל או בשנה שעברה שאחרי חילופי המאמנים דן ביטון לא נספר?
בדרך כלל מקפיצים כשקורה משהו יוצא דופן, זוסואה כובש/מורחק, דן ביטון/בן שהר כובשים או מושאלים למקום אחר/או מסיימים את העונה בגלל פציעה וכיוצא בזה.
מילא אם הייתי מוסיף איזה הערה אישית (איזה פספוס שלא השארנו את רוסה!, משהו בסגנון) אז הייתי מבין.

נ.ב 1
חושב שרוקאביצה גם עם סימני השאלה סביבו עדיף בכל יום על בן שהר.

נ.ב 2
חושב שדור מיכה גם עם סימני השאלה סביבו עדיף בכל יום על דן ביטון (למרות שלא הייתי מתנגד לראות את שניהם משתפים פעולה ביחד).

נ.ב 3
על הנייר, אספרייה שחקן הרבה יותר מעניין מרוסה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה