מכבי ת"א - הפועל ב"ש, ליגת העל. ראשון, 21:00, בלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מכבי ת"א - הפועל ב"ש, ליגת העל. ראשון, 21:00, בלומפילד

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב:
26 אוקטובר 2020, 15:41
לויטה,זוס,באריירו,אקולטסה,ויטור,אגודלו ואם תתעקש גם קהבא.
רציני מאוד אני.
ההבדל היחיד הוא בעומק הסגל שם יש פערים גדולים.
תמיד הייתה פה נטייה להאדיר את השחקנים שלנו.
זה דבר טבעי אבל חוטא למציאות.
מילא הזרים, שם עוד אפשר להתווכח, אבל לויטה? קבהא? ברצינות? רק מזכיר לך שעל העמדה הזאת משחק גולסה שהוא הכי טוב בארץ בפער.

את אגודלו וויטור צריך לשים בצד עד שנבין מה שווים הזרים החדשים של מכבי (גם של חיפה). אם שופטים על סמך רזומה אז יש להם על מה לבנות.
בריירו משחק על עמדה של שני שחקני VIP מהשנתיים האחרונות (גלזר, פרץ). לקבוע כבר אחרי 4 משחקים שהוא עדיף עליהם זה קצת קצת נמהר.

היחידים שבאמת נכנסים לכל הרכב כרגע הם ז'וס ואולי אלטון. במקרה של השני זה תלוי במספרים שלו. עם כל הכישרון הוא כבש בשני משחקים בלבד מאז חודש ינואר, בזמן שישראלי סביר פלוס כמו יונתן כהן פירק את הליגה עם דאבל דאבל.

הפערים בין הישראלים שלנו לאלה של מכבי, חיפה ואפילו ביתר הם גדולים מאוד. בזרים המצב מצוין ויש סימנים חיוביים אבל שוב, צריך לתת זמן כדי להבין כמה רחוק הם יכולים לקחת אותנו וגם מה שווים הזרים החדשים של הקבוצות האחרות. אתם סתם קופצים מעל הפופיק.

כל הדיון הזה תאורטי כמובן, שכן לסגל קצר כמו שלנו אין מה לחפש בשני במקומות הראשונים. לדעתי זה פספוס והתרעתי על זה כבר מזמן. עם כמה חיזוקים נקודתיים וקצת מזל בהחלט היה ניתן להפתיע העונה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

הליגה היא מרתון, בסגל שלנו כרגע מבחינת עומק ואיכות של העומק אנחנו לא שם.
בסגל הנוכחי מקוםמ3 זו המטרה ה ריאלית., אם נצליח לגנוב סגנות אז בכלל.
קיצר מבחינת הליגה כרטיס לאירופה חובה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
26 אוקטובר 2020, 16:44
מילא הזרים, שם עוד אפשר להתווכח, אבל לויטה? קבהא? ברצינות? רק מזכיר לך שעל העמדה הזאת משחק גולסה שהוא הכי טוב בארץ בפער.

את אגודלו וויטור צריך לשים בצד עד שנבין מה שווים הזרים החדשים של מכבי (גם של חיפה). אם שופטים על סמך רזומה אז יש להם על מה לבנות.
בריירו משחק על עמדה של שני שחקני VIP מהשנתיים האחרונות (גלזר, פרץ). לקבוע כבר אחרי 4 משחקים שהוא עדיף עליהם זה קצת קצת נמהר.

היחידים שבאמת נכנסים לכל הרכב כרגע הם ז'וס ואולי אלטון. במקרה של השני זה תלוי במספרים שלו. עם כל הכישרון הוא כבש בשני משחקים בלבד מאז חודש ינואר, בזמן שישראלי סביר פלוס כמו יונתן כהן פירק את הליגה עם דאבל דאבל.

הפערים בין הישראלים שלנו לאלה של מכבי, חיפה ואפילו ביתר הם גדולים מאוד. בזרים המצב מצוין ויש סימנים חיוביים אבל שוב, צריך לתת זמן כדי להבין כמה רחוק הם יכולים לקחת אותנו וגם מה שווים הזרים החדשים של הקבוצות האחרות. אתם סתם קופצים מעל הפופיק.

כל הדיון הזה תאורטי כמובן, שכן לסגל קצר כמו שלנו אין מה לחפש בשני במקומות הראשונים. לדעתי זה פספוס והתרעתי על זה כבר מזמן. עם כמה חיזוקים נקודתיים וקצת מזל בהחלט היה ניתן להפתיע העונה.
אני לא מחפש להאדיר אף אחד,בסוף הכל זה מכלול של קבוצה והתחברות בזמן נתון.
שאלת מי יכול להיכנס להרכב שלהם אז עניתי.
כל מאמן שתשים אותו במכבי יתקשה לבחור בין גלזר,פרץ ובראיירו מה לעשות לאיש יש רזומה לא מבוטל.
לקחת את גולסה כדוגמא,לידו יכול היה לשחק קאבה בכיף גדול כמו גם במכבי חיפה ששם נטע לביא ואשכנזי לא טובים ממנו במקסימום אותה יכולת.
לויטה כן לויטה לא פחות טוב מטטנבאום והשני של חיפה ואני עדיין לא מבין איך הוא לא בסגל הנבחרת.
אני מעדיף להאדיר את השחקנים שלי ויש על מה לפחות חלקם מאשר כל הזמן להסתכל על הדשא של השכן ולהתלונן שהוא ירוק יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אדום זקן כתב:
26 אוקטובר 2020, 17:03
אני לא מחפש להאדיר אף אחד,בסוף הכל זה מכלול של קבוצה והתחברות בזמן נתון.
שאלת מי יכול להיכנס להרכב שלהם אז עניתי.
כל מאמן שתשים אותו במכבי יתקשה לבחור בין גלזר,פרץ ובראיירו מה לעשות לאיש יש רזומה לא מבוטל.
לקחת את גולסה כדוגמא,לידו יכול היה לשחק קאבה בכיף גדול כמו גם במכבי חיפה ששם נטע לביא ואשכנזי לא טובים ממנו במקסימום אותה יכולת.
לויטה כן לויטה לא פחות טוב מטטנבאום והשני של חיפה ואני עדיין לא מבין איך הוא לא בסגל הנבחרת.
אני מעדיף להאדיר את השחקנים שלי ויש על מה לפחות חלקם מאשר כל הזמן להסתכל על הדשא של השכן ולהתלונן שהוא ירוק יותר.
איפה ראית תלונות ודשא? יש קבוצות טובות יותר מהפועל באר שבע. תרצה או לא זאת עובדה.
מה שיש פה כרגע זה מעל המצופה בהסתכלות של מספר חודשים אחורה. זה מה שיש ועם זה רצים קדימה.
כל הדיבורים האלה על אליפות ותארים זה מנותק בעיניי. חבל על הציפיות שלכם ועל המשקולות שאתם שמים על השחקנים. בדיוק ככה גמרתם את הקבוצה בעונה שעברה.
תנו לקבוצה לעבור תהליך בריא, בתקווה שידעו לשמור על הקיים ולהוסיף עוד איכויות ועומק בהמשך ואז יהיה אפשר לדבר על הישגים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש כרגע 5 זרים טובים (מהם 3: ויטור, זוסואה ואלטון שהם בוודאות הטובים בעמדה שלהם בליגה, ועוד 2 שגם עושים אחלה רושם אבל יצטרכו להימדד לאורך זמן כדי להבין עד כמה הם טובים). לא מעבר לכך (נקווה שגם מלי יוכיח את עצמו ויצטרף לרשימה).
הישראלים שלנו נעים בין בינונים, לסימן שאלה לחלשים ובכל מקרה קשה לי להאמין שמישהו מהם יהיה מעבר לשחקן משלים.
עד כמה רחוק הזרים יכולים לקחת אותנו? בלי אירופה לדעתי היה יכול להיות מעניין, בטח כשיש לנו את השחקן הכי טוב בליגה בפער. אבל בגלל אירופה והעומס הקרוב יש מצב שכשנסיים את העומס חיפה כבר יהיו בפער של דו ספרתי מכל הליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
26 אוקטובר 2020, 17:10
איפה ראית תלונות ודשא? יש קבוצות טובות יותר מהפועל באר שבע. תרצה או לא זאת עובדה.
מה שיש פה כרגע זה מעל המצופה בהסתכלות של מספר חודשים אחורה. זה מה שיש ועם זה רצים קדימה.
כל הדיבורים האלה על אליפות ותארים זה מנותק בעיניי. חבל על הציפיות שלכם ועל המשקולות שאתם שמים על השחקנים. בדיוק ככה גמרתם את הקבוצה בעונה שעברה.
תנו לקבוצה לעבור תהליך בריא, בתקווה שידעו לשמור על הקיים ולהוסיף עוד איכויות ועומק בהמשך ואז יהיה אפשר לדבר על הישגים.
לא מעבי חיפה ולא מכבי תא טובות יותר היום מהפועל בש,זו דעתי הצנועה וההבנה המינימלית שלי בכדורגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
26 אוקטובר 2020, 16:44

מזכיר לי דיון שלי עם אדם שאני מחזיק מאוד מהדעה המקצועית שלו והעין שלו לשחקנים.
כשרוקאביצה סיים חוזה בחיפה לפני שנתיים, הוא אמר שהוא היה הראשון שהוא מחתים אצלנו, רק דואג שיהיה בקבוצה מישהו שישחק לעומק וכמובן דואג שרוקאביצה ישחק אך ורק בשפיץ. אני טענתי שרוקאביצה זה שחקן מעניין בעיקר כי הוא ישראלי, כי בחיפה הוא הזכיר לי את שהר מבחינת הכמות מצבים שהוא צריך כדי לכבוש והאיכות שלו מחוץ לרחבה, רק שהוא באותה תקופה כבש מידי עונה פחות משהר.
ואז הוא ענה לי שיש שחקנים שכדי למצות את המקסימום אצלם, אתה צריך לדעת מה היתרונות שלהם, ואז לנסות להתאים את הסגל שלך או סגנון המשחק שלך לאותם יתרונות. במקרה של רוקאביצה הוא המשיך, אם יהיה מאחוריו קשר איכותי שיודע למסור לעומק, שיודע למסור לשטח, שיכול גם לאיים מרחוק ולגרום להגנה לצאת וכמובן לריאבונד שבו זה החלוץ מול הבלם בתחרות מי המהיר יותר שיגיע לכדור החוזר, רוקאביצה יפרח בגלל שאלה התכונות הבולטות שלו. וכמובן שלא יתבזבז באגף. הוא הוסיף שסגנון המשחק כשפקהארט נניח היה אצלנו זאת הדוגמא הקיצונית לכיוון השני, לביטול היתרונות של החלוץ שהבאת ופספוס שלהם.
ועובדתית (והוא גם כתב לי את זה אחרי כמה משחקים של שרי בישראל), כשיש את שרי מאחורי רוקאביצה זה מרגיש שחקן אחר לגמרי. פתאום יש מי שמוסר לו לעומק, לשטח, שמנצל את המהירות האדירה של רוקאביצה, כשרוקאביצה נהנה גם מהבעיטות מרחוק שמוציאות החוצה את ההגנה וגם מכל הכדורים החוזרים שנופלים לו לרגליים.

עכשיו נחזור אלינו. כשיונתן כהן משחק עם סבוריט וג'ראלדש, שחקנים שמבינים משחק, שתוקפים כל הזמן, שעושים חפיפה, שהרבה פעמים מאפשרים לו לבודד שחקן הגנה מולו או מאפשרים לו הרבה שטח, אז קל לו יותר לבלוט. אלטון לעומת זאת, משחק רוב הזמן עם גולדברג שבקושי עולה למעלה, וגם כשהוא עולה חושב מאוד לאט. כל הבצעים של אלטון היו כשהוא פשוט לקח כדור מול שניים ולפעמים גם שלושה שחקנים והתחיל לדהור והיה צריך לגבור על כולם. זה גם די מגביל את אלטון להתחיל את המהלכים שלו רחוק מהשער כי אם הוא יהיה קרוב לרחבה יהיה לו פחות שטח לדהור ויהיה לו יותר קשה לגבור על שחקנים באזור צפוף יותר. שים את אלטון במכבי של שנה שעברה, עם מגינים שמאפשרים לו לפעמים גם לבודד שחקן, לפעמים גם קרוב לרחבה ולא שהוא צריך להתחיל הכל מחצי המגרש כי אין מגן שתומך בו והוא צריך להתגבר על שניים, ואני מניח שגם עם הסיומת הלקויה של אלטון המספרים היו עולים, בטח בכל מה שקשור לבישולים.
אלטון אצלנו באמת הרבה פעמים מוציא מים מהסלע (ולא דיברנו על העובדה שיונתן כהו היה בועט הפנדלים והחופשיות והקרנות של מכבי בשנה שעברה, מה שגם עזר לניפוח המספרים שלו).

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:
26 אוקטובר 2020, 17:37
לא מעבי חיפה ולא מכבי תא טובות יותר היום מהפועל בש,זו דעתי הצנועה וההבנה המינימלית שלי בכדורגל.
זו אמירה נכונה בהחלט.
אבל זה בעיקר בגלל הסיבה שאנחנו בתחילת עונה ואין מורחקים ופצועים והמאמנים מריצים את ההרכבים החזקים.
השחקנים 12-18 שלך חלשים משמעותית משלהם וזה יהיה ההבדל בין קבוצה שיהיה לה אויר למאבקים לאחת שלא.
ואני בתחושות איתך לגמרי כבר שבועיים. אליפות לא תהיה נס. בהחלט אפשרית, אבל עם סיכוי לא גבוה בכלל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם היו לנו מגנים מחליפים ברמה, קשר אגף וחלוץ היה לנו אופציה לרוטציה איכותית אבל זה לא המצב.

וגם אין לי ציפיות לזה כי בסופו של דבר אנחנו בלי בעלים
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אליפות? חלום שתמיד צריך לשאוף אליו. במציאות? פציעה או הרחקה של לויטה ואו יהושע אנחנו בברוך גדול.
משחק המבחן האמיתי שלנו יהיה נגד סכנין.אחרי זה נראה לאן מועדות פנינו. הבונקר של אתמול לא אומר לי כלום. זה היה רחוק מלהיות כדורגל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אוקטובר 2020, 17:54
מזכיר לי דיון שלי עם אדם שאני מחזיק מאוד מהדעה המקצועית שלו והעין שלו לשחקנים.
כשרוקאביצה סיים חוזה בחיפה לפני שנתיים, הוא אמר שהוא היה הראשון שהוא מחתים אצלנו, רק דואג שיהיה בקבוצה מישהו שישחק לעומק וכמובן דואג שרוקאביצה ישחק אך ורק בשפיץ. אני טענתי שרוקאביצה זה שחקן מעניין בעיקר כי הוא ישראלי, כי בחיפה הוא הזכיר לי את שהר מבחינת הכמות מצבים שהוא צריך כדי לכבוש והאיכות שלו מחוץ לרחבה, רק שהוא באותה תקופה כבש מידי עונה פחות משהר.
ואז הוא ענה לי שיש שחקנים שכדי למצות את המקסימום אצלם, אתה צריך לדעת מה היתרונות שלהם, ואז לנסות להתאים את הסגל שלך או סגנון המשחק שלך לאותם יתרונות. במקרה של רוקאביצה הוא המשיך, אם יהיה מאחוריו קשר איכותי שיודע למסור לעומק, שיודע למסור לשטח, שיכול גם לאיים מרחוק ולגרום להגנה לצאת וכמובן לריאבונד שבו זה החלוץ מול הבלם בתחרות מי המהיר יותר שיגיע לכדור החוזר, רוקאביצה יפרח בגלל שאלה התכונות הבולטות שלו. וכמובן שלא יתבזבז באגף. הוא הוסיף שסגנון המשחק כשפקהארט נניח היה אצלנו זאת הדוגמא הקיצונית לכיוון השני, לביטול היתרונות של החלוץ שהבאת ופספוס שלהם.
ועובדתית (והוא גם כתב לי את זה אחרי כמה משחקים של שרי בישראל), כשיש את שרי מאחורי רוקאביצה זה מרגיש שחקן אחר לגמרי. פתאום יש מי שמוסר לו לעומק, לשטח, שמנצל את המהירות האדירה של רוקאביצה, כשרוקאביצה נהנה גם מהבעיטות מרחוק שמוציאות החוצה את ההגנה וגם מכל הכדורים החוזרים שנופלים לו לרגליים.

עכשיו נחזור אלינו. כשיונתן כהן משחק עם סבוריט וג'ראלדש, שחקנים שמבינים משחק, שתוקפים כל הזמן, שעושים חפיפה, שהרבה פעמים מאפשרים לו לבודד שחקן הגנה מולו או מאפשרים לו הרבה שטח, אז קל לו יותר לבלוט. אלטון לעומת זאת, משחק רוב הזמן עם גולדברג שבקושי עולה למעלה, וגם כשהוא עולה חושב מאוד לאט. כל הבצעים של אלטון היו כשהוא פשוט לקח כדור מול שניים ולפעמים גם שלושה שחקנים והתחיל לדהור והיה צריך לגבור על כולם. זה גם די מגביל את אלטון להתחיל את המהלכים שלו רחוק מהשער כי אם הוא יהיה קרוב לרחבה יהיה לו פחות שטח לדהור ויהיה לו יותר קשה לגבור על שחקנים באזור צפוף יותר. שים את אלטון במכבי של שנה שעברה, עם מגינים שמאפשרים לו לפעמים גם לבודד שחקן, לפעמים גם קרוב לרחבה ולא שהוא צריך להתחיל הכל מחצי המגרש כי אין מגן שתומך בו והוא צריך להתגבר על שניים, ואני מניח שגם עם הסיומת הלקויה של אלטון המספרים היו עולים, בטח בכל מה שקשור לבישולים.
אלטון אצלנו באמת הרבה פעמים מוציא מים מהסלע (ולא דיברנו על העובדה שיונתן כהו היה בועט הפנדלים והחופשיות והקרנות של מכבי בשנה שעברה, מה שגם עזר לניפוח המספרים שלו).
אתה מוזמן לבדוק מה כתבתי על רוקאביצה בזמנו כשהשוו בינו לבין שהר. צחקו עליי.
מסכים עם חלק מהדברים. הטענה היחידה שחלק מהאוהדים שלנו רצים קדימה, רצים מדי. תנו לתהליכים להבשיל. אין קיצורי דרך. למדנו את זה על בשרנו מספיק פעמים.
עוד מוקדם להסיק מסקנות, לאף כיוון. קצת סבלנות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
26 אוקטובר 2020, 19:08
אתה מוזמן לבדוק מה כתבתי על רוקאביצה בזמנו כשהשוו בינו לבין שהר. צחקו עליי.
מסכים עם חלק מהדברים. הטענה היחידה שחלק מהאוהדים שלנו רצים קדימה, רצים מדי. תנו לתהליכים להבשיל. אין קיצורי דרך. למדנו את זה על בשרנו מספיק פעמים.
עוד מוקדם להסיק מסקנות, לאף כיוון. קצת סבלנות.
אין בינינו שום ויכוח,ההיפך יש הסכמה מלאה שהקבוצה עוברת תהליך בריא וחשוב.
יש כאן עניין של תפיסות שונות,בעוד אתה אומר שאוויה שאוויה אני מזהה הזדמנות שספק אם תחזור בזמן הקרוב.
יש לך בכלל ספק שאם מכבי חיפה לוקחים השנה אליפות ושוברים את תקרת הזכוכית המנטלית שלהם הם לא ייתנו כאן את הטון שנים קדימה?
מתי עוד ניפול על עונה כזאת שפגענו כמעט בכל הזרים?
מי בכלל מבטיח שיישארו כאן עוד עונה?
מתי תיפול על עונה שבה גם מכבי וגם חיפה לא מנפקות כדורגל טוב משלך?
ברור לי שהכל צריך להיות בחשיבה נכונה ופגיעה מקסימלית ברכש וברור לי שהכסף כאן משחק תפקיד משמעותי.
לקחת השנה אליפות ושנה הבאה לעשות קמפיין אירופאי טוב זה עוד הרבה כסף לקופה וגם אלונה שהיא עדיין הבעלים מבינה את זה.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: מכבי ת"א - הפועל ב"ש, ליגת העל. ראשון, 21:00, בלומפילדןם

שליחה על ידי RedBend »

גיא חניה כתב:
26 אוקטובר 2020, 14:24
הדיבורים על אליפות מזכירים לי את החבר הזה שמכיר מישהי חדשה, יוצא איתה לשניים-שלושה דייטים, בטוח שהיא תהיה האמא של הילדים שלו ובסוף הדייט החמישי היא חותכת והוא נשאר שבור לב.
הוא בטוח שהיא תהיה האימא של הילדים ובסוף הדייט החמישי הוא כבר מקלל את האימא שלה, כזאת אהבלה לא ראית בחיים שלך. נראה לי יותר אותנטי

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:
26 אוקטובר 2020, 20:22
אין בינינו שום ויכוח,ההיפך יש הסכמה מלאה שהקבוצה עוברת תהליך בריא וחשוב.
יש כאן עניין של תפיסות שונות,בעוד אתה אומר שאוויה שאוויה אני מזהה הזדמנות שספק אם תחזור בזמן הקרוב.
יש לך בכלל ספק שאם מכבי חיפה לוקחים השנה אליפות ושוברים את תקרת הזכוכית המנטלית שלהם הם לא ייתנו כאן את הטון שנים קדימה?
מתי עוד ניפול על עונה כזאת שפגענו כמעט בכל הזרים?
מי בכלל מבטיח שיישארו כאן עוד עונה?
מתי תיפול על עונה שבה גם מכבי וגם חיפה לא מנפקות כדורגל טוב משלך?
ברור לי שהכל צריך להיות בחשיבה נכונה ופגיעה מקסימלית ברכש וברור לי שהכסף כאן משחק תפקיד משמעותי.
לקחת השנה אליפות ושנה הבאה לעשות קמפיין אירופאי טוב זה עוד הרבה כסף לקופה וגם אלונה שהיא עדיין הבעלים מבינה את זה.
בתאוריה זה נכון , איך מנצלים את ההזדמנות הזאת בתאכלס? את מי מביאים? האם אבוקסיס ידע לשנות שיטה ולפרוץ בונקרים מפוארים שיהיו מולנו?

אליפות זה מרתון ולדעתי גם אם יש הזדמנות קורצת כרגע אין לנו כלים להדביק את זה ולגבש סגל שיכול לרוץ קדימה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני חושב שאם נעשה 3-4 החתמות,
נניח אחת עכשיו ועוד חיזוק נקודתי בינואר (במידה ונהיה באזור)
יהיה על מה לדבר. הבעיה היא שמכסת הזרים מלאה ואין ישראלים בולטים. אם בכל זאת הייתי צריך לבחור מהקיים אז הייתי הולך על
גבי קניקובסקי, סאן מנחם ואולי עוד איזה כנעאן כזה מאשדוד.
חסר לי עוד פנטזיונר בקבוצה. חסר לי מגן שיכול לתרום התקפית וחסר לי קשר שיכול לנפק מספרים מקו שני. חוץ מזה, לא הייתי מבטל את ספורי לחלוטין.. על אף שהוא לא שחקן חכם אי אפשר לקחת ממנו לא את יכולת הבעיטה לא את הפיזיות ולא את הכדרור.. שחקנים כמוהו אמורים להכנס כשהמשחק תקוע ולתת הבלחות של כשרון.

שלח תגובה