סלביה פראג - הפועל באר שבע, אדן ארנה, פראג, יום חמישי, 3.12, 22:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: סלביה פראג - הפועל באר שבע, אדן ארנה, פראג, יום חמישי, 3.12, 22:00

שליחה על ידי שיש »

simply-red כתב:
04 דצמבר 2020, 11:03
לך לך תכין כנאפה או בקלוואה
וואלה יש מצב

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
04 דצמבר 2020, 09:44
השוער טעה בשני שערים ובתקופה האחרונה הוא נדבק בחולשה של כולם ומקבל גולים קלים אבל מכאן ועד להפוך אותו לשוער מביך הדרך ארוכה, הגנה של טאהא צדק טוויטו ומשחק הגנה של הפועל נורדיה אז גם בופון לא יעזור לנו.

אתה כנראה רוצה לנסות את רחמים בשער או להחזיר את הרוש
אני חושב שהוא נתן אתמול הופעה מביכה, ושהוא שוער ישראלי גנרי.
זה אגב כל מה שטענתי בזמן שאתה חיפשת להגן עליו בצורה עיוורת ובכל טעות שלו העונה אמרת שזה חד פעמי ולא מלמד וכדומה.
אין שוערים ישראלים טובים יותר, ולכן היינו צריכים או לחשוב על שוער זר או להביא שוער ישראלי שיאתגר אותו שיתן לו סיבה להיות הכי טוב שיכול כי עם רז על הספסל הוא יודע שמספיק שהוא יכול לעמוד על הרגליים הוא פותח.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 דצמבר 2020, 12:46
אני חושב שהוא נתן אתמול הופעה מביכה, ושהוא שוער ישראלי גנרי.
זה אגב כל מה שטענתי בזמן שאתה חיפשת להגן עליו בצורה עיוורת ובכל טעות שלו העונה אמרת שזה חד פעמי ולא מלמד וכדומה.
אין שוערים ישראלים טובים יותר, ולכן היינו צריכים או לחשוב על שוער זר או להביא שוער ישראלי שיאתגר אותו שיתן לו סיבה להיות הכי טוב שיכול כי עם רז על הספסל הוא יודע שמספיק שהוא יכול לעמוד על הרגליים הוא פותח.
אני מסכים שהוא שוער ישראלי גנרי ולא עילוי. הגנתי עליו כי הוא היה הכי יציב אצלנו ואתה הקפצת אחרי כל טעות . נכוח שלאחרונה מקבץ הטעויות עלה לכמעט כל משחק אבל אין טעם להזכיר את זה או לחפש את זה. זה מה יש וכרגע זו העמדה הכי יציבה שלנו למרות הטעויות.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

לויטה שוער סביר לחלוטין. יש לו יתרונות מסויימים שהם בעיקר רפלקסים טובים. לעומת זאת, החסרונות שלו, לפחות באירופה שווים שער או שניים במשחק. הוא לא שולט ברחבה ואין לו משחק גובה, ולפעמים מאבד ריכוז וניגש לכדורים ברכות כמו השער השני אתמול. לליגה הוא בסדר ולא הבעיה שלנו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מסכים בכלל עם רוח הדברים. לויטה שוער טוב ולליגה שלנו אפילו טוב מאוד ואני לא רואה תחליף ישראלי טוב ממנו. ואי אפשר זר בכל עמדה במגרש משה.
הביא נקודות ועוד יביא, אתמול היה לו משחק נפל. העליהום הזה אחרי משחק נפל אחד מגוחך ולא במקום. כאילו מחכים לו בפינה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
04 דצמבר 2020, 12:53
אני מסכים שהוא שוער ישראלי גנרי ולא עילוי. הגנתי עליו כי הוא היה הכי יציב אצלנו ואתה הקפצת אחרי כל טעות . נכוח שלאחרונה מקבץ הטעויות עלה לכמעט כל משחק אבל אין טעם להזכיר את זה או לחפש את זה. זה מה יש וכרגע זו העמדה הכי יציבה שלנו למרות הטעויות.
קפצתי אחרי כל טעות כי הוא טעה לא מעט, ואני ראיתי עוד לפני המקבץ האחרון הרבה ליקויים אצלו בגלל שכמו שכתבתי בעבר הוא מאוד ״שכונתי״ בסגנון שלו. לפעמים זה אומר שהוא יתפוס יום ויציל אותך ולפעמים זה אומר שהוא יקבל גולים מביכים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:
04 דצמבר 2020, 13:15
לא מסכים בכלל עם רוח הדברים. לויטה שוער טוב ולליגה שלנו אפילו טוב מאוד ואני לא רואה תחליף ישראלי טוב ממנו. ואי אפשר זר בכל עמדה במגרש משה.
הביא נקודות ועוד יביא, אתמול היה לו משחק נפל. העליהום הזה אחרי משחק נפל אחד מגוחך ולא במקום. כאילו מחכים לו בפינה.
בסדר, זה מה שהכותב שיש טען כבר לפני כמה שבועות כשהסברתי למה סגנון המשחק של לוויטה בעייתי לאורך זמן, בעייתי מאוד בסגנון כזה להראות יציבות לאורך זמן.
בגלל האכזבה משטקוס אני מבין את החשש מהחתמת שוער זר, בטח כשיש לנו לא מעט עמדות שצריך לחזק, אבל לא משנה כמה תנסו להסתיר את זה, לוויטה לא יציב מספיק ולאורך זמן זה בעייתי.
אני חושב שזאת טעות גדולה לא להביא שוער ישראלי שלפחות יתן לו תחרות ויאתגר אותו להיות הכי טוב שהוא יכול.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 דצמבר 2020, 13:21
בסדר, זה מה שהכותב שיש טען כבר לפני כמה שבועות כשהסברתי למה סגנון המשחק של לוויטה בעייתי לאורך זמן, בעייתי מאוד בסגנון כזה להראות יציבות לאורך זמן.
בגלל האכזבה משטקוס אני מבין את החשש מהחתמת שוער זר, בטח כשיש לנו לא מעט עמדות שצריך לחזק, אבל לא משנה כמה תנסו להסתיר את זה, לוויטה לא יציב מספיק ולאורך זמן זה בעייתי.
אני חושב שזאת טעות גדולה לא להביא שוער ישראלי שלפחות יתן לו תחרות ויאתגר אותו להיות הכי טוב שהוא יכול.
משה, אתה לא יכול "להסביר" שום דבר, זאת דעתך ולא עובדה ואני לא זוכר שאתה איזה אנליסט שיש לך מידע יותר ממה שיש לנו.
לוויטה שוער טוב, גם בקדנציה הקודמת היה טוב וימשיך להיות טוב למרות משחק רע.

עם השורה האחרונה שלך אני מסכים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

nitsande כתב:
04 דצמבר 2020, 13:15
למה רק בכאילו, לגמרי מחפשים אותו.
עלות תועלת הוא אולי המצטיין בקבוצה. אישיות טובה, עושה עונה טובה מאוד עד עכשיו.
אז טעה במשחק שהיינו מפסידים בו בכל מקרה. יאללה לגרדום.

טאהא, דדיה אהוב הקהל, ועוד חצי קבוצה היו מתים למספר דקות טובות כמו שלו העונה, והוא בכל זאת מועלה על המוקד.
ועוד בשביל מה, כאילו איזה שוערים ישראלים יש בחוץ. שקל לא הייתי שם על אף אחד מהם.

זה שהשוער השני היה צריך להיות לבקוביץ', שהוא אחלה שוער שהיה חופשי בקיץ ולא רז רחמים, זה קונצנזוס מהקיץ. לא מחדש כלום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:
04 דצמבר 2020, 13:24
משה, אתה לא יכול "להסביר" שום דבר, זאת דעתך ולא עובדה ואני לא זוכר שאתה איזה אנליסט שיש לך מידע יותר ממה שיש לנו.
לוויטה שוער טוב, גם בקדנציה הקודמת היה טוב וימשיך להיות טוב למרות משחק רע.

עם השורה האחרונה שלך אני מסכים.
איפה כתבתי שמדובר בעובדה?
גדלתי כילד שתמיד שיחק כשוער ומאז אני מאוד אוהב את עמדת השוער, מאוד אוהב לנתח את העמדה, בגלל זה אני מחזיק מהחשיבות של העמדה הזאת יותר מאחרים וגם ביקורתי יותר כלפי שוערים.
אני אגב מאוד אוהב את אוהד, אישיות מאוד טובה, בלי אגו, והוא גם שוער ליגה בסדר גמור, בתקופות שהוא במומנטום גם מדובר בשוער ליגה טוב.
עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שסגנון המשחק של אוהד הוא מאוד לא יציב, שהוא נגיד מצד אחד מסוגל להשתמש ברגליים בצורה נניח שלא הרבה שוערים ישראלים משתמשים ולכן לקח הצלות שלא הרבה ייקחו, אבל מצד שני הוא גם הרבה פעמים לוקה בפעולות בסיסיות שעולות לנו בשערים, או במילים אחרות שוער "שכונתי".
יכול התקפה אחת לקחת אחד על אחד מצוין או בעיטה קשה מתוך החמש, ואז התקפה לאחר מכן לצאת בצורה לא מובנת 30 מטר מהשער ושיעברו אותו ושיהיה שער ריק או לצאת מהשער ולתפוס אוויר.
אני חושב שלשוער חוסר היציבות הזאת היא בעייתית, בטח לאורך זמן, בטח כשלמעט ויטור כל ההגנה היא ברמה יחסית נמוכה.
שוער עם נוכחות היה יכול לקדם אותנו בצורה משמעותית, אבל ישראלים אין כאלה, ושטקוס שכן היה כזה בהפועל חיפה לא הצליח להציג את אותה היכולת כאן (למרות שברור שגם בעונה שעברה הוא היה טוב מלוויטה) ולכן בקבוצה בחרו שלא להמשיך עם שטקוס/שוער זר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 דצמבר 2020, 13:47
איפה כתבתי שמדובר בעובדה?
גדלתי כילד שתמיד שיחק כשוער ומאז אני מאוד אוהב את עמדת השוער, מאוד אוהב לנתח את העמדה, בגלל זה אני מחזיק מהחשיבות של העמדה הזאת יותר מאחרים וגם ביקורתי יותר כלפי שוערים.
אני אגב מאוד אוהב את אוהד, אישיות מאוד טובה, בלי אגו, והוא גם שוער ליגה בסדר גמור, בתקופות שהוא במומנטום גם מדובר בשוער ליגה טוב.
עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שסגנון המשחק של אוהד הוא מאוד לא יציב, שהוא נגיד מצד אחד מסוגל להשתמש ברגליים בצורה נניח שלא הרבה שוערים ישראלים משתמשים ולכן לקח הצלות שלא הרבה ייקחו, אבל מצד שני הוא גם הרבה פעמים לוקה בפעולות בסיסיות שעולות לנו בשערים, או במילים אחרות שוער "שכונתי".
יכול התקפה אחת לקחת אחד על אחד מצוין או בעיטה קשה מתוך החמש, ואז התקפה לאחר מכן לצאת בצורה לא מובנת 30 מטר מהשער ושיעברו אותו ושיהיה שער ריק או לצאת מהשער ולתפוס אוויר.
אני חושב שלשוער חוסר היציבות הזאת היא בעייתית, בטח לאורך זמן, בטח כשלמעט ויטור כל ההגנה היא ברמה יחסית נמוכה.
שוער עם נוכחות היה יכול לקדם אותנו בצורה משמעותית, אבל ישראלים אין כאלה, ושטקוס שכן היה כזה בהפועל חיפה לא הצליח להציג את אותה היכולת כאן (למרות שברור שגם בעונה שעברה הוא היה טוב מלוויטה) ולכן בקבוצה בחרו שלא להמשיך עם שטקוס/שוער זר.
הטקסט הזה יושב טוב על כל שוער ישראלי בעולם. אז לא ברור מה הפואנטה.
אם אתה חותר לשוער זר, שידוע שאנחנו לא משהו בלהביא כאלה ומצבנו בשחקני שדה הוא עצוב ביותר, אז קשה להסכים.
האיכות שיביא שוער זר בהפרש מלויטה קטנה בהרבה מההפרש בין זר כשחקן שדה למחליפו הישראלי.

בינתיים לויטה עם כל הדיבורים לא הפסיד לנו נקודות בליגה.
צדק, דדיה, טאהא ועוד רבים וטובים דווקא כן. לא ראיתי שמוציאים אותם לכיתת יורים (טוב חוץ מצדק שהוא כנראה הבלם הכי חלש בליגה בערך).

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
04 דצמבר 2020, 13:45
למה רק בכאילו, לגמרי מחפשים אותו.
עלות תועלת הוא אולי המצטיין בקבוצה. אישיות טובה, עושה עונה טובה מאוד עד עכשיו.
אז טעה במשחק שהיינו מפסידים בו בכל מקרה. יאללה לגרדום.

טאהא, דדיה אהוב הקהל, ועוד חצי קבוצה היו מתים למספר דקות טובות כמו שלו העונה, והוא בכל זאת מועלה על המוקד.
ועוד בשביל מה, כאילו איזה שוערים ישראלים יש בחוץ. שקל לא הייתי שם על אף אחד מהם.

זה שהשוער השני היה צריך להיות לבקוביץ', שהוא אחלה שוער שהיה חופשי בקיץ ולא רז רחמים, זה קונצנזוס מהקיץ. לא מחדש כלום.
תודה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ואגב לא זוכר ששטקוס היה איזה אניימה או משהח כזה , אחלה אינסטיקטים אבל בלי משחק גובה ולא שלט ברחבה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
04 דצמבר 2020, 13:54
אם אתה חותר לשוער זר, שידוע שאנחנו לא משהו בלהביא כאלה ומצבנו בשחקני שדה הוא עצוב ביותר, אז קשה להסכים.
האיכות שיביא שוער זר בהפרש מלויטה קטנה בהרבה מההפרש בין זר כשחקן שדה למחליפו הישראלי.

צדק, דדיה, טאהא ועוד רבים וטובים דווקא כן. לא ראיתי שמוציאים אותם לכיתת יורים (טוב חוץ מצדק שהוא כנראה הבלם הכי חלש בליגה בערך).
צדק צריך לקבל שחרור בינואר למועדון מדרג שמתאים לו.
דדיה כמו לוויטה היה צריך לקבל בקיץ מישהו שיתן לו תחרות וידחוף אותו וגם יתן לו לנוח, כתבתי עוד בקיץ שאם קלטינס כבר כאן ולא פותח בהרכב אז אפשר לנסות אותו כמחליף הזה, לדעתי אבוקסיס גם מבין את זה לאחרונה.
טאהה בירידה חדה ביכולת ואם מיגל בריא אני באופן אישי פותח עם קבהא ליד מיגל ולא טאהה.
גם לגולדברג היינו צריכים להביא מחליף ראוי ורצוי אחד שיוכל לתרום התקפית במשחקים שבהם היריבות יסגרו ונצטרך שחקן שטוב יותר התקפית.

עכשיו אחרי שדיברנו על שאר השחקנים בהגנה (למרות שכתבתי בכל ההודעות שחוץ ממיגל אין לנו אף איכות בחוליית ההגנה), אני דווקא חושב ששוער דומיננטי, כמו קשר אמצע דומיננטי, יכול לשנות לך את הקבוצה מקצה לקצה כי ההשפעה שלו על המשחק עצומה וככה גם על ההגנה עצמה אם הם יודעים שיש מאחוריהם שוער איכותי.
אתמול נניח אחרי שני השערים ראינו הגנה חסרת ביטחון שמספר פעמים שחקני ההגנה מתעכבים עם הכדור כי רואים שהם חשבו למסור ללוויטה אבל בגלל הגולים איבדו את הביטחון בו ולכן העדיפו להעיף את הכדור למעלה או לחוץ במצב שביום אחר עם שוער אחר עם מוסרים לשוער אחורה.
אני דווקא חושב ששוער זר איכותי ששולט ברחבה היה משפר את הביטחון של חוליית ההגנה שלנו וגורם לה להראות טוב יותר.
זה לא שלוויטה הבעיה שלנו, אבל אני גם לא חושב שהוא חלק מהפיתרון. ברגע שמיגל נפצע, עם שוער דומיננטי אני חושב שפחות היינו מרגישים את ההעדרות של מיגל, אבל אוהד כמו יתר שחקני ההגנה שלנו פחות דומיננטי ועוצמתי אז אנחנו רואים הרבה פעמים הגנה חסרת ביטחון וזה משהו ששוער דומיננטי מאחורה כן יכול לשנות.
לא אומר שזה פשוט למצוא שוער זר איכותי, אבל גם ללכת על שוער ישראלי וגם לשים את רז רחמים כמחליף שלו, אנחנו משלמים על זה מחיר ונמשיך לשלם כי אחרי המשחקים האחרונים של אוהד אתמול הייתה הזדמנות קלאסית לתת לאיזה לבקוביץ' כזה לעמוד בשער.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
04 דצמבר 2020, 13:54

!!

שלח תגובה