הפועל חדרה - הפועל ב"ש, ליגת העל. יום רביעי, 20:00, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל חדרה - הפועל ב"ש, ליגת העל. יום רביעי, 20:00, נתניה

שליחה על ידי MikiRed »

red ultras כתב:
17 דצמבר 2020, 12:48
אני אגיד משהו, מסתתר כאן שחקן עם רף גבוהה מאוד שלא הצליח להביא את זה בגלל נקודת הפתיחה שלו. הרבה בעיות אישיות, החלטות רעות כשחקן בוגרים מתחיל, קבלת החלטות לא טובה.. אבל באנה, יש פה שחקן עם נתונים מעולים. פתאום הדריבלים שלו מצליחים, פתאום הוא נראה מהיר יותר, פתאום אתה רואה שקילפת כמה שכבות ויש בצל. אני חושב שעוד כמה שכבות להוריד ויהיה לנו כאן אחלה שחקן
זו גם דעתי...

תבדקו כמה דקות קיבל, תודו שהפתיע את כולם...
מה הפוטנציאל שלו ותיקרת הזכוכית עדיין לא ברור, אבל בניגוד לאחרים עשה דרך מסויימת מהשחקן ה 28 לשחקן שמסקרן לעקוב אחריו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
17 דצמבר 2020, 00:48
חטואל בעל יכולת מסוימת אבל שכונתי שזה מטריף.
דקה 90 פלוס והוא מעדיף לעבור שני שחקנים בסמוך למרכז המגרש במקום לתת פס פשוט למרכז ולהמשיך תנועה באגף.
למה השחקן הישראלי חייב להיות כל כך מטומטם?
עד כמה מורי לספורט כל המאמנים בנוער שהם לא גומלים אותם מהשכונה הזו?
ראבק זה בחור בן 22, לא איזה ילד מתלהב בן 18.

אישית לא יכול לראות דברים כאלה. אם אני מאמן של שחקן כזה באותו הרגע הוא טס לספסל.
אם זה היה הקו בגילאי 14-16 אולי לא היינו צריכים לסבול את כל השכונה הזו, ולראות שחקנים נהיים "בשלים" בגילאי 26-28.
לא מסכים איתך.
כשזה אלטון זה בסדר? היה לו ביטחון בגלל השער, הרגיש במומנטום, היה לו שטח, בגלל שעבר שלושה שחקנים לדעתי גם סחט עבירה באזור מסוכן לאחר מכן כי רצו לעצור אותו.
בשורה התחתונה יוסי הכניס אותו ואחרים כדי לייצר בלאגן במגרש ומזה לייצר שער כי בהתקפות מסודרות הקבוצה שלנו תחת יוסי מתקשה מאוד לייצר משהו, וזה היה עובד לו מצוין בלי גרינפלד (ושבירו שהצליח לנגוח כדור מ-5 מטר מעל השער ווארן שהצליח מנקודת הפנדל לבעוט על שחקן ההגנה אחרי שעצר את הכדור במקום לבעוט בנגיעה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 דצמבר 2020, 18:51
לא מסכים איתך.
כשזה אלטון זה בסדר? היה לו ביטחון בגלל השער, הרגיש במומנטום, היה לו שטח, בגלל שעבר שלושה שחקנים לדעתי גם סחט עבירה באזור מסוכן לאחר מכן כי רצו לעצור אותו.
בשורה התחתונה יוסי הכניס אותו ואחרים כדי לייצר בלאגן במגרש ומזה לייצר שער כי בהתקפות מסודרות הקבוצה שלנו תחת יוסי מתקשה מאוד לייצר משהו, וזה היה עובד לו מצוין בלי גרינפלד (ושבירו שהצליח לנגוח כדור מ-5 מטר מעל השער ווארן שהצליח מנקודת הפנדל לבעוט על שחקן ההגנה אחרי שעצר את הכדור במקום לבעוט בנגיעה).
לא שאלטון זה דוגמא ומופת להחלטות נכונות, אבל לאלטון יש דפוס די קבוע באזורים האלה והוא כמעט תמיד משחרר שם למרכז.
התלהבות מגול היא לא סיבה להעביר שחקנים החל מ30 מטר מהשער שלך. העבירה הייתה באזור החצי, מה בדיוק אזור מסוכן בזה?

אני אומר את הדברים האלה כי יש לו יכולות מסוימות. חבל ששחקנים לא מבינים שפס פשוט זה דבר יעיל ומרשים בהרבה ממהלך חסר תועלת שהוא מראה יכולת בכאילו בלנסות להעביר 2 לפני קו מחצית המגרש.
אלה מהלכים שאולי אפשר להעריך בשכונה, לא בכדורגל רציני.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
18 דצמבר 2020, 00:55
לא שאלטון זה דוגמא ומופת להחלטות נכונות, אבל לאלטון יש דפוס די קבוע באזורים האלה והוא כמעט תמיד משחרר שם למרכז.
התלהבות מגול היא לא סיבה להעביר שחקנים החל מ30 מטר מהשער שלך. העבירה הייתה באזור החצי, מה בדיוק אזור מסוכן בזה?

אני אומר את הדברים האלה כי יש לו יכולות מסוימות. חבל ששחקנים לא מבינים שפס פשוט זה דבר יעיל ומרשים בהרבה ממהלך חסר תועלת שהוא מראה יכולת בכאילו בלנסות להעביר 2 לפני קו מחצית המגרש.
אלה מהלכים שאולי אפשר להעריך בשכונה, לא בכדורגל רציני.
כששחקן עם ביטחון ועם מומנטום ויש לו שטח אפשר להבין למה הוא הלך עם הדריבל ועובדתית עבר שלושה שחקנים. יותר מטריד אותי שהרבה פעמים כשהוא במצב של הרמה הוא ממשיך עם עוד נגיעה בכדור ועוד דריבל ואז הרבה פעמים מאבד את ההזדמנות למסור, באותו מהלך לא בטוח שהיה עדיף למסור לרוחב או אחורה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 דצמבר 2020, 01:40
כששחקן עם ביטחון ועם מומנטום ויש לו שטח אפשר להבין למה הוא הלך עם הדריבל ועובדתית עבר שלושה שחקנים. יותר מטריד אותי שהרבה פעמים כשהוא במצב של הרמה הוא ממשיך עם עוד נגיעה בכדור ועוד דריבל ואז הרבה פעמים מאבד את ההזדמנות למסור, באותו מהלך לא בטוח שהיה עדיף למסור לרוחב או אחורה.
אנחנו מדברים על לפני החצי כן?
באיזה עולם זה לגיטימי לנסות לעבור 3 שחקנים במקום פס פשוט לשטח ריק והמשך תנועה?

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

yossi כתב:
18 דצמבר 2020, 09:33
אנחנו מדברים על לפני החצי כן?
באיזה עולם זה לגיטימי לנסות לעבור 3 שחקנים במקום פס פשוט לשטח ריק והמשך תנועה?
בעולם שאין מי שיחזיר לו את הפס הזה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא הייתי אומר שלא היה לו למי למסור או לא היה לו ממי לקבל דאבל (שלא בהכרח היה נכון לקבל דאבל).
2 וחצי אופציות למסירה ( בכוונה שמתי בקו מקווקו את המסירה לוארן כי זה פס יותר קשה) , שבירו בקו ואגודלו באמצע .
הוא בחר בלנסות להעביר עוד שחקן במקום פס לקדם את ההתקפה וליצור יתרון מספרי של ההתקפה על ההגנה.

תמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

לא הבנת את הכוונה שלי, לא התכוונתי שלא היו לו אופציות מסירה, התכוונתי שהאופציות מסירה האלה לא כ"כ יודעים מה עושים עם הכדור באיזורים האלה (וארן ושבירו במיוחד)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אחלה תמונה.
יש איזה סצנה מהסרט גול שהשחקן מהשכונות מגיע לניוקאסל, והמאמן בסוף משחקון אימון לוקח אותו לצד, ואומר לו רוץ עד השער ולאחר רגע בועט כדור.
הכדור כמובן מגיע לפני השחקן לשער, והוא חוזר למאמן. ככה זה חוזר על עצמו עוד פעם או פעמיים, כשבסוף המאמן שואל את השחקן, מה הבנת?
השחקן לא ממש הבין את הסיטואציה, והמאמן עונה בפשטות שהכדור זה השחקן הכי מהיר על המגרש, אז שיתחיל להשתמש בזה ולשחרר כדור במקום להגביל אותו למהירות של השחקן עצמו בדריבל שלא נגמר.

קטע נחמד, נראה שלא עשו אותו על רוב שחקני ליגת העל כשהיו בני 16.

שלח תגובה