שיפוט - עד כאן!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: שיפוט - עד כאן!

שליחה על ידי eitam »

כמובן שבתקדורת ה"אובייקטיבית" דממה. אין קול ואין עונה.
שגיכ כהן נזכר שצריך לגלות סבלנות כלפי השופטים והבנה להחלטות שלהם. מעניין איפה זה היה כשאהוב ליבו אלמוג כהן קיבל מרפק מג'וס

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
13 מרץ 2021, 22:37
אבל גם מי שצריך לחקור (האיגוד) מושחת.
צריך לפנות לאופ"א שיבדקו את הסיפור כאן
על דבר אחד שהם נחקרו באופ"א הם יצאו אשמים והעונש נמשך עד היום, כל עוד הבעלי בתים בליגה הזאת ימשיכו לשתוק ולהכיל כמו רכיכות את הטעויות של איגוד המושחתים יהיו עוד הרבה ימים בהם נחדש את הדיון בנושא. (לצערי יש תחושה שזה יקרה כבר מחר).

(עושה רושם שלאיים כמו איזי זה עוזר לשבוע-שבועיים, אם במקרה חשבנו שהיחס לק"ש השתפר קיבלנו היום את התשובה)
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 14 מרץ 2021, 00:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

בשער השבת בכלל לא הראו את האדום שהיה צריך להיות

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

פושעים עם משרוקית, נשבר הזין.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

clark kent כתב:
14 מרץ 2021, 00:26
בשער השבת בכלל לא הראו את האדום שהיה צריך להיות
תזכור מי הבעלים של הערוץ

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הנקודה מול הפועל תל אביב הפכה משמעותית מאד
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כאילו אין סיבה לדבר על השיפוט אתמול... אבל משום מה במגרש זה הרגיש שיש הרבה על מה לדבר.

הרגיש כאילו השופט בא להוכיח שהוא לא מתרגש מהרעש התקשורתי סביב ב"ש ולשרוק "דווקא" נגד ב"ש באמתלה של שורק מה שאני רואה...

שריקות קטנות שהולכות נגדנו,
עבירות שלהם שלא נשרקות לעומת עבירות דומות שלנו שנשרקות בנחרצות,
כרטיסים צהובים לנו על דברים שהם לא קיבלו אפילו שריקה,
ההעברת חוץ של עמית ביטון על זה שהוא גנב 3 מטר,
העצירה של המשחק המהיר של רוסה ועוד דברים קטנים...
במגרש גם הייתי בטוח שהעבירה על טאהה מחייבת אדום... עכשיו פחות.
צריך גם להגיד, אם היה נותן אדום לקבהה או ליחזקאל זה כנראה היה עובר די בהיגיון... ועדיין התחושה הייתה מרגיזה אתמול.

רק אני?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

השיפוט אתמול היה חלש כי השופטים באים בפוזה.
למרות שדווקא אתמול לא היה משהו קיצוני (*כבר התרגלנו), אולי לטובתנו עם האדום לקבהה שלדעתי היה יכול להישלף (50-50).
החוץ של ביטון לא היה חוקי בכלל ולא רק בגלל המטרים שגנב, תראה שוב.
המשחק המהיר של רוסה לדעתי הכדור היה בתנועה ולא עומד, אני צריך לבדוק שוב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דווקא היה שיפוט בסדר. למרות שריקות קטנות פה ושם שפספס (גם לטובתנו אגב, עצר איזה מתפרצת או שתיים של פתח תקווה עם עבירות שלא הייתי שורק) הוא שמר על המשחק שבקלות יכל להתחמם הרבה יותר. היה משחק אקסטרה אגרסיבי, הנוכחות של הקהל גרמה לשחקנים להעיף גליצים כאילו אין מחר

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אני לא הרגשתי שיפוט חלש אתמול, היו קצת טעויות קטנות פה ושם על הוצאות חוץ וכאלה אבל זה טעויות שטבעי שיקרו במשחק.
לקבהא לא הגיע אדום כי הוא גלש עם הרגל נמוך, השיחרור המהיר של רוסה נעצר כי הכדור המשיך אחרי העבירה ורוסה לא חזר לנקודה שבה נעשתה העבירה, וזה היה משמעותי, לא מטר לפה או לשם.
לגבי הוצאת החוץ של ביטון, ידעתי מראש שהוא ייתן לפ"ת את הכדור כי ביטון גנב כמה עשרות מטרים, לא משהו בקטנה.. הוא יכל להסתפק בלעצור אותו לפני הוצאת החוץ ולהורות לו לחזור אחורה, אבל זה לא באמת משמעותי...
ולגבי העניין עם יחזקאל, לא כ"כ ברור מה היה שם לפי הטלוויזיה, מה שכן היה ברור זה שהשחקן של פ"ת עשה מזה הרבה יותר ממה שזה היה...

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שלא יהיה לכם ספק, הסיבה שהשיפוט היה סביר היא הקללות שחטף לפני ובזמן המשחק. לקהל יש משקל רציני בטח אחרי שהם התרגלו לאנוס אותנו מול יציעים ריקים

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אני לא חושב שהיה שיפוט טוב אתמול, אבל זה קשור למגמה כללית בליגה הישראלית.
הרבה קבוצות בליגה מניעות כדור עם מעט מאוד תנועה, ובמקום זה מבודדות שחקן התקפה מול שחקן הגנה.
כל המפגשים האלה מסתיימים באלימות, כששחקן ההתקפה דוחף בידיים, ושחקן ההגנה משתמש גם בידיים, גם בבירכיות וגם בבעיטות מאחור.
השופט אתמול, וגם שופטים אחרים, לא שרק כלום ברוב המקרים הללו, אותם מעניינים בעיקר גליצ'ים מסוכנים.
לדעתי זאת אחת הסיבות העיקריות למשחק התקוע אתמול.
ליאל עבדה היה אתמול היחיד במגרש שהצליח בכמה רגעים, בזכות מהירות וטכניקה, לחמוק מהמתנקש שלו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

gooner כתב:
15 מרץ 2021, 23:32
אני לא חושב שהיה שיפוט טוב אתמול, אבל זה קשור למגמה כללית בליגה הישראלית.
סתם שיפוט בינוני אבל לפחות לא מוטה לצד מסוים.
gooner כתב:
15 מרץ 2021, 23:32
כל המפגשים האלה מסתיימים באלימות, כששחקן ההתקפה דוחף בידיים, ושחקן ההגנה משתמש גם בידיים, גם בבירכיות וגם בבעיטות מאחור.
השופט אתמול, וגם שופטים אחרים, לא שרק כלום ברוב המקרים הללו, אותם מעניינים בעיקר גליצ'ים מסוכנים.
לדעתי זאת אחת הסיבות העיקריות למשחק התקוע אתמול.
ליאל עבדה היה אתמול היחיד במגרש שהצליח בכמה רגעים, בזכות מהירות וטכניקה, לחמוק מהמתנקש שלו.
תיאור יפה, אהבתי את "המתנקש".
שתי קבוצות שפשוט התעסקו בלנטרל אחת את השניה במקום בלשחק כדורגל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בלי קשר לאנטי אלינו ולמתנות למכבא תא, יש הוראה לשופטים מגמתית לא לשרוק ולאפשר משחק אגרסיבי ורציף. זה אחרי שנים של נפילות וכדורגל תאטרלי. וזה אחלה, רק שישאר אובייקטיבי. אין ספק שהקהל השפיע על השיפוט, שהיה טוב.

רק שיטפלו בבזבוזי זמן שהמשחק יהיה זמן משחק, מתי מתי יכריחו שחקנים שנפצעו לחכות 2 דק בחוץ, ולא לתת להם לחזור בהתקפה הבאה...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

shovalb9 כתב:
15 מרץ 2021, 23:46
בלי קשר לאנטי אלינו ולמתנות למכבא תא, יש הוראה לשופטים מגמתית לא לשרוק ולאפשר משחק אגרסיבי ורציף. זה אחרי שנים של נפילות וכדורגל תאטרלי. וזה אחלה, רק שישאר אובייקטיבי. אין ספק שהקהל השפיע על השיפוט, שהיה טוב.

רק שיטפלו בבזבוזי זמן שהמשחק יהיה זמן משחק, מתי מתי יכריחו שחקנים שנפצעו לחכות 2 דק בחוץ, ולא לתת להם לחזור בהתקפה הבאה...
אם יש הוראה כזו, מדובר בטעות קשה לדעתי. זה לא יוצר רציפות במשחק אלא רציפות באלימות.
אם יענישו את הכסחנים, הם יעשו את זה פחות, והמשחק יזרום טוב יותר. צהוב על כל 3 ווזארי, כבר יכול לעזור.
לדעתי, אתמול קבהא הופתע שהוא לא הורחק, הוא ידע שהוא מקריב אדום כשהוא תיקל את עבדה.
אני חושב שהשיפוט הוא הסיבה העיקרית לכך ששחקן כמו פקהארט למשל, לא הצליח פה, והוא לא שחקן חלש פיזית.
הוא פשוט לא מהיר או טכני מספיק בשביל לברוח, ולכן גורלו נחרץ להאבקות בסגנון יווני-רומי בכל מסירה אליו.

שלח תגובה