באר-שבע מנצחת 2:0 בחוץ את לופא והפועל י-ם. כל התגובות כאן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
נמרוד ברדה
Title: קרייזי-רד

Re: באר-שבע מנצחת 2:0 בחוץ את לופא והפועל י-ם. כל התגובות כאן

שליחה על ידי נמרוד ברדה »

מה זה "אפילו פדידה"?? אני משגע לכולם את הראש באיצטידיון כבר שנתיים, אבל שוב אומר את זה- אולי לא נותן הרבה גולים בעונה אבל אני מת על ההשקעה שלו- אחד השחקנים שאני יותר אוהב ומעריך...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מר ספאם כתב:לא יודע למה בכלל החתימו אותו ..
חלוץ כבד מאוד שתוקע את ההתקפה, לא מתאים בכלל לסגנון המשחק שלנו העונה..
כי הוא שחקן מסוג אחר, מקצוען אמיתי שבגיל 34 רואים עליו שהוא משקיע ושומר על חיים ספורטיבים ב100%.

למרות חסרונותיו, סמיוני כל פעם מוכיח שהוא שחקן של מאני-טיים, כי עם כל הכבוד לקדוסי ופדידה בלי סמיוני כנראה שלא היינו מבקיעים לפחות עד המחצית בקרית אתא.

הוא גם יודע להחזיק כדור מצויין מול שחקני ההגנה, לא במקרה כל משחק אחרי שהוא יוצא אנחנו מאבדים את השליטה במגרש, והיריב מתחיל לתקוף יותר.

וחוצמזה, בלי סמיוני, אתה יכול לזרוק את כל המצבים הנייחים לפח, וזה מאוד משמעותי בליגה הזאת.

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

אריק כתב:
מצטרף לדעתך. סמיוני אכן כבד, מסורבל וברוב המקרים תוקע את ההתקפות והייתי מעדיף חלוץ מהיר ליד קדוסי,
אפילו פדידה. מצד שני במבחן התוצאה הוא עומד יפה ויש לו כבר שער נצחון חשוב בכפ"ס+שער יתרון מול קרית-אתא והרי
ידוע לכולנו שהשער הראשון בליגה הזו הוא החשוב ביותר. לשמחתי, לא אני צריך להתמודד עם הדילמה.
למרות הכבדות משהו של סמיוני הוא מוסיף לנו את כוח ההרתעה, הרבה קבוצות משליכות את מרכז ההגנה לעבר סמיוני, ונוסיף לזאת את בעיטות העונשין והרי לך קמצוץ ממה שהוא כן מועיל לנו.
אבל.... גם אני הייתי רוצה חלוץ מהיר בעל כוח פריצה, משהו כמו סיבדיוס מרסל גרטה או אפילו נימבה.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

רשמו לכם 3:4 בבית על הרצליה. :דגל:

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

dudi2002 כתב:רשמו לכם 3:4 בבית על הרצליה. :דגל:
אתה בטוח שאסי[דווידי, מכלוף] יקבל 3?
אני הולך להמר בווינר בגללך חחח

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:
כי הוא שחקן מסוג אחר, מקצוען אמיתי שבגיל 34 רואים עליו שהוא משקיע ושומר על חיים ספורטיבים ב100%.

למרות חסרונותיו, סמיוני כל פעם מוכיח שהוא שחקן של מאני-טיים, כי עם כל הכבוד לקדוסי ופדידה בלי סמיוני כנראה שלא היינו מבקיעים לפחות עד המחצית בקרית אתא.

הוא גם יודע להחזיק כדור מצויין מול שחקני ההגנה, לא במקרה כל משחק אחרי שהוא יוצא אנחנו מאבדים את השליטה במגרש, והיריב מתחיל לתקוף יותר.

וחוצמזה, בלי סמיוני, אתה יכול לזרוק את כל המצבים הנייחים לפח, וזה מאוד משמעותי בליגה הזאת.

מצטער, לא מסכים.

אני לא יודע אם עקבת היטב אחרי השחקן מרגע הגיעו לבירת הנגב, אבל ההגדרות שלך לגביו הן סופר מחמיאות ועושות עימו חסד גדול ("מקצוען" וכו')

הבחור נוטה אחת לכמה משחקים לעשות מיני שביתה איטלקית (מצטער, לא מוצא הגדרה אחרת) ומתנייד על המגרש כמו אחד שכבר שנתיים לא קיבל משכורת. חסר חשק ומוטיבציה לחלוטין. כמו למשל המשחק במחזור השני מול הפועל י-ם, וכמו עוד לפחות 4-5 משחקים בעונת אשתקד. בל נשכח שאז הוא גם נעלם לחצי עונה.

לא בכדי, היו לא מעט אוהדים שלא הצטערו יתר על המידה כאשר בטרום העונה דווח שהשחקן סגור בהפועל חיפה. למרות תרומתו הרבה יחסית בשורה התחתונה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה