עלינו כבר לא? (לא רשמית)- אז מה הסגל לעונה הבאה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Dj-BK
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

עלינו כבר לא? (לא רשמית)- אז מה הסגל לעונה הבאה?

שליחה על ידי Dj-BK »

אוקי , בדוגרי מתישהו נעלה ב5 משחקים שנשארו... אז מעניין לי לשמוע איך כל אחד היה בונה את הסגל שלו לעונה הבאה (תיהיו ריאלים לא להגיד פתאום יצחק שום יהיה מאמן ונביא את אלברמן יצחקי ברוכיאן ובוזגלו)

לדעתכם מה צריך לחזק? (חוץ מההגנה שזה חובה) במה צריך להשקיע וכ'ו...?

לדעתי צריך למעשה עונה הבאה לבנות בסיס לעונות אח"כ , כי הסיכוי שנרד בעונה הבאה הוא אפסי, וגם לא נלך על אליפות נכון?

אז צריך להביא שחקנים, צעירים מוכשרים (דוגמאת יובל אבידור) שיבנו פה סגל לעתיד.
שוער צריך חדש ולא זקן, מישהו כמו לויטה, ניל אברבנל (שוער נהדר בלעדיו לוד היו עכשיו ממש ממש למטה משהגיע לקבוצה סופגים הרבה פחות),
הגנה - אולי זה החלק היחידי שהייתי הולך על שחקנים מנוסים כי פה באמת אין ישראלים צעירים מוכשרים, הולך אולי על שמעון גרשון או על תומר בן יוסף... מגן ימני הייתי נשאר עם אילוז ובשמאל הייתי מתחזק אולי עם רוני גפני, או עם תומר תייר שהודיע שהוא לא ממשיך בעכו.
קישור - באחורי הייתי נשאר עם זולו גם בונפלד לאור היכולת האחרונה יכול להתאים (הבעיה שהוא לא יציב) ווינגרים הייתי משאיר את מה שיש - כבדה ומילקסון, אולי הייתי מתחזק בעוד קשר מהיר כמו חן עזרא.

התקפה - חוץ מאוהד קדוסי אפאחד לא מתאים להרכב , אופיר זקן וגם סימיוני וניסים נגמר זמנם, אם ק"ש יורדת יש הרבה מאוד שחקנים טובים דוגמאת אבידור, באותה מידה אפשר להביא את עידן ורד מירושלים או את עמית בן שושן.

מאמן- אם גיא נשאר אין מה לעשות אם הוא מחליט לעזוב ראובן עטר זו אופציה ראשונה

מה דעתכם?
תמונה

תמונה

שלח תגובה