חבל מאוד שזאת הגישה של אלונה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red music d.j lior

חבל מאוד שזאת הגישה של אלונה!

שליחה על ידי red music d.j lior »

אם היו מביאים את יצחק שום או שלמה שרף לדוגמא אז מילא.... אבל בשביל לראות מאמן צעיר וחסר ניסיון כגיא עזורי לא היו צרכים ללכת רחוק! ממש מתחת לפני האף שלנו אפשר להרכיב צוות מקומי שיעבוד עם הלב והנשמה! שמכיר כל פיסה של דשא בווסרמיל! לדוגמא:סתיו אלימלך ואסי רחמים! למה לא לפרגן למקומיים? ישר הולכים ומחפשים מאמנים בחוץ! לצערי זה הסגנון והגישה של אלונה לחפש קודם כל מישהו שאין לו זיקה למועדון! ממש מתעקשת לא להעסיק מקומיים! כבר היו לנו 'טאלנטים' כאלה פה כדוגמת:בלבול,גיא לוי,לנדאו,חנן אזולאי ועוד....
עצוב שאין פירגון למי שבאמת מגיע שיפרגנו לו!

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: חבל מאוד שזאת הגישה של אלונה!

שליחה על ידי אימפריה באדום »

תן לו הזדמנות , למה ישר ללכת בגישה שלילית?..
תן לו הזדמנות הוא עוד לא התחיל ואתה כבר פוסל אותו!!

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

אין לסתיו אלימלך מקום תחת אלונה,אלונה היא בן אדם מקצועי ופרפקציונסט - גם אני במקומה לא הייתי מעסיק
אדם כמו סתיו אלימלך שהרשה לעצמו לנבל את הפה כלפי מאמן מכהן של הקבוצה בעוד הוא עצמו נושא תפקיד
במועדון.
נפלת - לא התנצלת - תודה רבה ולהתראות.

בקשר לאסי רחמים אני לא בטוח עד כמה הוא מוכן ובשל לקחת את מושכות האימון מיד עם הפרישה שלו,הבן אדם
צריך לנוח קצת לפני שהוא חוזר לכדורגל מחדש.

נו,עברנו על שניהם,יש עוד צעירים ומקומיים שאתה רוצה להציע למשרת האימון? שכחתי שהתברכנו באושיות
כדורגל מרהיבות ומודרניות.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אולי אין לו מספיק ניסיון בשבילכם אבל עדיין יש לו הרבה יותר ניסיון מסתיו ומאמנים מקומיים אחרים אז קצת ריספקט לתפקיד.

בנאדם לקח אליפות ודאבל בנוער.
עשה דברים יפים במכבי פתח תקווה רק חבל שיש לו עקרונות שהוא עומד עליהם והחליט להתפטר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אוי נו באמת........פתטי!!!!
את אסי אני לא רוצה בתור מאמן כי תפקיד המאמן הוא זמני, אני רוצה אישיות כזו בהנהלהף סמנכ"ל, ובעתיד המנכ"ל.

סתיו????? נו באמת......
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אני מתפלא על הזכרון הקצר של אנשים לפעמים
עוזר מאמן של גרנט מס' שנים ברצף- אליפויות/גביעים.
עוזר מאמן של אלי אוחנה בשנים קשות בבני יהודה
עוזר מאמן של אלי אוחנה בשנים קשות בבית"ר
עוזר מאמן של לואיס פרננדס בבית"ר
עוזר מאמן של אוסי ארדילס
תואר בפיזיולוגיה, שזה קצת קצת יותר ממאמן כדורגל
מומחה לכושר גופני
דאבל שנתיים ברצף בנוער של בית"ר
אני לא מבין, אנשים לא מבינים שפה בב"ש המקומיים חוץ מלהשתייך לחמולות לא עשו הרבה בשנים האחרונות?
פה בשנים הקרובות עד שלא תשתנה הגישה במועדון ב1000% אין מה לחשוב על מקומיים, המועדון עדיין לא בשל לשחקנים מקומיים שינהלו אותו, יש בעייתיות בלתת לאחד ששיחק עם השחקנים את המושכות כאן.
מינוי שאני לא נפלתי ממנו (עזורי) אבל בהתחשב בנסיבות מינוי מעניין, ובטח ובטח שאין מקום לביקורת ברגע שהתקבלה החלטה, כולנו צריכים/חייבים לעמוד מאחוריו לתת לו גב של קצת יותר ממה שניתן לגיא לוי (מחזור שני - 'נמאס לנו ממך'/'תתפטר') כי היריה ברגל בליגת העל כנראה שתהיה כואבת יותר.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

ליאור או חיים
מכירים את הפתגם "נכנס לטבול ושרץ בידו"
אם אתם לא מבינים וגם הגולשים לא! אז בו נסביר לכם מה שאתם רוצים לעשות.
אתה מנסים להכשיר את סתיו דרך אסי.מזכירים את שמו של אסי שהוא אדם שבעיננו
דמות למופת דוגמא אישית לנאמנות וליושר ללויליות וסבלנות.
שזה עתה הוכיח לנו כמה הוא גדול בשביל דור.
ובאותה נשימה מזכירים את סתיו שעד עכשיו אנחנו זוכרים את חוסר הלויליות שלו לאלונה ולמועדון.
ואוליי אני עצמי סוגר כאן מעגל על נאמנותו לאלי זינו. על עמידה מהצד מבלי להגיב על מעשה הסדום
שנעשה בקבוצה מבלי להגיב.
ולכם ידידי אני מבין שהחוזה לעונה הבא הסתיים ולא מתחדש? אז למה לא להטיל רפש על המועדון.
זה הרי אחלה. זה בעצם מה שעושה כבר כמה חודשים בת זוגתו היקרה של ההוא שאתם מזכירים.
אז בבקשה חיים וליאור. בהצלחה לכם בדרך החדשה רק תנו כבוד למי שההעסיק אותכם עד לאחרונה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אל תגמרו לנו את אסי בבקשה.
אסור לו ללכת לקריירת אימון כפויית טובה שתוך שבועיים כל הגדולה שלו תימחק.
הוא חייב להיות בתפקיד ניהולי במועדון, הוא בעל רצון ובעל יכולת.

את סתיו אלימלך תשאירו מחוץ למשוואה. הוא לא רלוונטי.

מי נשאר? אה כן...חיים בן שאנן ודורון ממן - בשביל זה יש את מכבי ב"ש, תבלו.

מדהימה החוצפה לדרוש מקומי כשהמקומיים עלובים. מי המאמן הבאר שבעי היחיד שאימן מחוץ לב"ש חוץ מעופר (אותו אתה רוצה?) וחדד (קבוצות קטנות) ב-30 השנה האחרונות?

אין דור של שחקנים, אין דור של מאמנים. כשיהיה כזה - נדבר.

סמל אישי של משתמש
red music d.j lior

שליחה על ידי red music d.j lior »

הסניגור האדום כתב:ליאור או חיים
מכירים את הפתגם "נכנס לטבול ושרץ בידו"
אם אתם לא מבינים וגם הגולשים לא! אז בו נסביר לכם מה שאתם רוצים לעשות.
אתה מנסים להכשיר את סתיו דרך אסי.מזכירים את שמו של אסי שהוא אדם שבעיננו
דמות למופת דוגמא אישית לנאמנות וליושר ללויליות וסבלנות.
שזה עתה הוכיח לנו כמה הוא גדול בשביל דור.
ובאותה נשימה מזכירים את סתיו שעד עכשיו אנחנו זוכרים את חוסר הלויליות שלו לאלונה ולמועדון.
ואוליי אני עצמי סוגר כאן מעגל על נאמנותו לאלי זינו. על עמידה מהצד מבלי להגיב על מעשה הסדום
שנעשה בקבוצה מבלי להגיב.
ולכם ידידי אני מבין שהחוזה לעונה הבא הסתיים ולא מתחדש? אז למה לא להטיל רפש על המועדון.
זה הרי אחלה. זה בעצם מה שעושה כבר כמה חודשים בת זוגתו היקרה של ההוא שאתם מזכירים.
אז בבקשה חיים וליאור. בהצלחה לכם בדרך החדשה רק תנו כבוד למי שההעסיק אותכם עד לאחרונה.
על איזה חוזה אתה מדבר מישל? אנחנו כבר שנה לא במערכת! אין לי שום דבר אישי נגד גיא עזורי והלוואי שהוא יהיה התגלית של אלונה(בדיוק כמו שעל אלי גוטמן ולופא קדוש לא שמעו לפני הפועל באר שבע) וצודק מי שאמר שברגע שנחתם המינוי צריך לאחל לו בהצלחה ולקוות שיצעיד את הקבוצה ויוביל את הצעירים לעונת מרכז טבלה,לא מבקשים יותר מזה כרגע!
אך מה שקצת חורה לי זה שאין פרגון לכוחות מקומיים ואני לא מדבר כרגע רק על סתיו ואסי! אפריים דוידי? שמעון ביטון? אברהם נומה ותתפלא לשמוע שאפילו משה ניר יכול היה להיות תגלית העונה על הקוים! כי אם לא מעיזים ולא מפרגנים וכל הזמן מביאים מבחוץ אז איך נדע?
בכל מקרה נקווה שיגיעו שחקנים טובים(ולא עוד פעם שוקי נגר וכאלה) ואני בטוח שתהיה עונה טובה!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

סתיו? אסי? נו באמת.

נכון עזורי זה לא שום. אבל באר שבע זה גם לא ביתר\חיפה. עם הכבוד, לא כרגע. נכון, יש פוטנציאל, כולם מדברים על הפוטנציאל של המועדון הזה מאז שאני ילדה בערך. אבל כל עוד לא ממשים אותו, אז וואלה.
וזה ממש לא נאמר מתוך רגשי נחיתות או משהו, חלילה. עובדות. חיפה לקחה 6 אליפויות ועוד כמה תארים ב10 שנים האחרונות, ובאר שבע? גביע הטוטו השנה. בייתר לקחה אליפות שנתיים ברציפות כולל דאבל שנה שעברה, באר שבע? .... עובדות.

עזורי התנסה בקבוצות גדולות, כעוזר אבל עדיין, הסתובב כבר בכל הליגה, לקח דאבל עם הנוער של ביית"ר. מה עשה סתיו? עם כל הכבוד לקפטן לשעבר.
הוא עדיין כאן בבאר שבע, מחכה לקבל הזדמנות בחסד היותו מקומי ולא בזכות כישרון\ניסיון\קבלות כמאמן.
הוא קיבל הזדמנות, פישל. עכשיו הוא בונה על הקהל שילחץ על אלונה להחזיר אותו. סליחה, על סמך מה? מה הוא עשה בשנה האחרונה? אימן? הביא תארים? העלה ליגה? הגיע לאן שהו? לא!

לגבי אסי הוא עוד לא תלה את הכפפות ואתה כבר רוצה אותו כמאמן? נו באמת. זו תהיה התאבדות בשבילו לעשות דבר כזה. מצד אחד כולם פה רוצים מאמן ברמה הכי גבוהה כי יש לנו מועדון ענק ואיפריה עם שושלת של תארים מכובדים, אבל אם לא שום אז כבר עדיף לתת למישהו שעוד לא עשה כלום?

כולם פה בהיסטריה כי שמו עלה רק השבוע כאופציה ולא הספיקו לבחוש בקנקנו, אף אחד לא יודע עליו כלום ואלונה לא החתימה מאמן על פי הסקרים והעדיפויות של כולם פה. איזה אסון, מה היא חשבה לעצמה? לא להחתים לפי הסקרים והרצונות של האוהדים. באמת לא בסדר!חוצמזה, שהבן אדם חתם היום, היום!
תנו לו איזה כמה שבועות של חסד. עוד לא קיבל הזדמנות להוכיח את עצמו וכבר פוסלים. בואו ניתן לבעלת הבית קצת קרדיט. גם לה וגם למאמן.

סמל אישי של משתמש
אלדר זאדה

שליחה על ידי אלדר זאדה »

לי דווקא יש דעות מאד חיוביות על המאמן הזה עדיף אותו על כל אחד אחר הוא ירצה להוכיח את עצמו וייתן את כל כולו לא כמו כל המתנשאים מהמרכז .
אני אומר בואו ניתן לו הזדמנות אמיתית ונקבל אותו בברכה!
שמות גדולים לא בהרכח יספקו את הסחורה - בקיצור ברוך הבא גיא בהצלחה - תן לנו להנות מכדורגל אטרקטיבי !!!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אתם כל הזמן מדברים ומציגים את הפועל כמועדון גדול אבל בפועל אתם מתייחסים אליו כמו
מועדון קטן ושכונתי. אני לא מאמין בקיצורי דרך. מי שרוצה לאמן בהפועל באר-שבע חייב לעבור
מסלול מסוים, ואני לא מדבר על מעבר בין כל תחנות הטוטו בעיר. אותם שמות שציינת צריכים להתחיל
לאמן ילדים, נוער ובוגרים בליגות נמוכות יותר ע"מ לקבל קרדיט ויותר מכך, בזמן שהם חושקים בתפקיד
במועדון, ראוי שיפגינו לויאליות למקום שגדלו בו ויפסיקו להתעסק בהשמצות.

שורה וחצי על המאמן "חסר הנסיון" כדי שתקבל פורפורציות. אותו מאמן עבר במכבי ת"א, בני-יהודה,
בית"ר ירושלים נוער (2 אליפויות ודאבל), בית"ר ירושלים בוגרים (תשאל חו"ד של אוהדי בית"ר)
ומכבי פ"ת (עזב כי סירב להיות בובה של לוזון). אז קצת פרפורציות לא יזיקו לפני שמהללים את המקומיים.

סמל אישי של משתמש
Dj-BK
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dj-BK »

בוא נגיד והוא כן "חסר נסיון" המאמן האחרון שהיה פה ובוא נגיד לך כ"כ אהבו את ההחתמה שלו והוא היה "חסר נסיון" קראו לו לופא קדוש (זהו אני לא צריך להוסיף - נראלי שיש לכם שכל להבין לבד :) )
תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:אתם כל הזמן מדברים ומציגים את הפועל כמועדון גדול אבל בפועל אתם מתייחסים אליו כמו
מועדון קטן ושכונתי. אני לא מאמין בקיצורי דרך. מי שרוצה לאמן בהפועל באר-שבע חייב לעבור
מסלול מסוים, ואני לא מדבר על מעבר בין כל תחנות הטוטו בעיר. אותם שמות שציינת צריכים להתחיל
לאמן ילדים, נוער ובוגרים בליגות נמוכות יותר ע"מ לקבל קרדיט ויותר מכך, בזמן שהם חושקים בתפקיד
במועדון, ראוי שיפגינו לויאליות למקום שגדלו בו ויפסיקו להתעסק בהשמצות.

שורה וחצי על המאמן "חסר הנסיון" כדי שתקבל פורפורציות. אותו מאמן עבר במכבי ת"א, בני-יהודה,
בית"ר ירושלים נוער (2 אליפויות ודאבל), בית"ר ירושלים בוגרים (תשאל חו"ד של אוהדי בית"ר)
ומכבי פ"ת (עזב כי סירב להיות בובה של לוזון). אז קצת פרפורציות לא יזיקו לפני שמהללים את המקומיים.
רציתי להגיב בנושא אבל אריק ו"אדומה דרומית" אמרו לדעתי בהודעות שלהם כל מה שצריך להגיד.
לצערנו כרגע אין מאמן מקומי שהוא מספיק טוב לאמן את הבוגרים. אני מקווה מאוד שניסו אביטן יצליח בנוער, שכן אני מאוד מחזיק ממנו וחושב שאם הוא באמת יצליח בנוער, בהחלט יתכן שבעתיד נוכל לראות אותו על הקווים כמאמן ראשי.

בנושא הזה לא צריך להתפשר. רוצים שאחד מהמקומים יאמן? בדיוק כמו שעושים עם ניסו אביטן, קודם שיצליח בקבוצות בליגות נמוכות באיזור, לאחר מכן שיצליח בקבוצת הנוער של המועדון, ואז שיקפוץ לבמה המרכזית.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

red music d.j lior כתב:אם היו מביאים את יצחק שום או שלמה שרף לדוגמא אז מילא.... אבל בשביל לראות מאמן צעיר וחסר ניסיון כגיא עזורי לא היו צרכים ללכת רחוק! ממש מתחת לפני האף שלנו אפשר להרכיב צוות מקומי שיעבוד עם הלב והנשמה! שמכיר כל פיסה של דשא בווסרמיל! לדוגמא:סתיו אלימלך ואסי רחמים! למה לא לפרגן למקומיים? ישר הולכים ומחפשים מאמנים בחוץ! לצערי זה הסגנון והגישה של אלונה לחפש קודם כל מישהו שאין לו זיקה למועדון! ממש מתעקשת לא להעסיק מקומיים! כבר היו לנו 'טאלנטים' כאלה פה כדוגמת:בלבול,גיא לוי,לנדאו,חנן אזולאי ועוד....
עצוב שאין פירגון למי שבאמת מגיע שיפרגנו לו!

אין מאמן מקומי שמגיע לו לאמן בליגת העל.
במקום שכל המאמנים המקומיים יתלוננו שלא נותנים להם צ'אנס בהפועל ב"ש, שיניעו את האוטו, יסעו למרכז לחפש קבוצה.

אי אפשר לבקש צ'אנס בלי לנסות לקבל אחד כזה.

שלח תגובה