טופיק הימורים/תקוות- עמדת המאמן פנויה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

את מי אתם רוצים לראות על הקווים?

רן בן שמעון
30
34%
אלישע לוי
1
1%
רוני לוי
5
6%
מימר
2
2%
ברדה ודרפיץ
3
3%
אופיר חיים
13
15%
מרקו בלבול
25
28%
אברם גרנט
9
10%

סך הכול הצבעות: 88

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: טופיק הימורים/תקוות- עמדת המאמן פנויה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא יהיה מאמן זר, תוציאו את זה מהמשוואה, אלונה רוצה מאמן שתוכל להכתיב לו כשתרצה, ומי ששמע את הראיון שלה אצל אייל ואופירע גם הבין את זה מהראיון, ועם צוות זר היא לא תוכל לעשות את זה.
גם אני לא רוצה את רוני לוי, שגם הוא אנטי כדורגל.
לא הבנתי מה מיוחד במימר, שלכל מקום שהגיע, קודם כל חיפש לסגור ולשחק הגנתי, מה אמור להיות מיוחד בו? שהוא יחסית צעיר? הרעיונות שלו הם עדין הגנתיים.

אני מקווה לבן שמעון שאחרי הקדנציה בקפריסין נראה שהתבגר, הוא באופי בכל הקבוצות שלו גם הקטנות לא מתנהג כמו אנדרדוג אלא בא להכתיב את הקצב שהוא רוצה, שיטת המשחק שהוא רוצה, וגם אין לו תקרת זכוכית כמו בלבול שהוא מבחינתי האופציה השנייה המועדפת אחרי בן שמעון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא הבנתי את הטענה שאי אפשר להכתיב למאמן זר. אנטוניו קונטה מועמד ולא ידעתי?
יש מאמנים זרים שיהיה הרבה יותר קל להכתיב להם מאשר איזה רוני לוי כזה שירוץ לחברים בתקשורת להדליף ולהתבכיין.

כל מאמן שאימן תחת אלונה תמיד טען שהיא בחיים לא התערבה בשיקולים מקצועיים כמו הרכבים נניח.
מצד שני מי שמצפה לבעל בית שרק מוציא כסף ואומר אמן על כל דבר קצת חי בסרט.
טבעי שבעל הבית ידרוש סגנון משחק יותר אטרקטיבי, טבעי שבעל הבית יהיה חלק מקבלת ההחלטות לגבי רכש כזה או אחר, טבעי שבעל הבית יבקש לקדם שחקן מסוים(ולא כמו בן זקן באשדוד לדוגמא).

לגבי מה מיוחד במימר?כלום. מאמן חלש. פשוט כשזה מימר או רוני לוי אז מבחינתי מימר קל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב:
15 פברואר 2021, 14:41
בתוך הגווארדיה יש אופציות יותר טובות.
רב"ש ומרקו בלבול.
אבל רוני לוי זה יותר מדיי לכיוון הבינוניות אפילו אבוקסיס טוב ממנו הוא לפחות הצליח באירופה ונתן פייט לקבוצה השנייה בטיבה העונה בליגה הגרמנית וניצח את סלאביה פראג בזמן שרוני לוי מפסיד לקבוצה בינונית מאלבניה והפסיד בנוק אאוט 2-0 שיכל להסתיים גם ב3 ו4...
אולי תשים בחתימה שלך משפט על ההדחות של רוני לוי מאירופה ותגאל אותנו מהייסורים האלה בכל הודעה?

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

לפי הבנתי סגר רוני לוי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
15 פברואר 2021, 15:20
לא הבנתי את הטענה שאי אפשר להכתיב למאמן זר. אנטוניו קונטה מועמד ולא ידעתי?
יש מאמנים זרים שיהיה הרבה יותר קל להכתיב להם מאשר איזה רוני לוי כזה שירוץ לחברים בתקשורת להדליף ולהתבכיין.

כל מאמן שאימן תחת אלונה תמיד טען שהיא בחיים לא התערבה בשיקולים מקצועיים כמו הרכבים נניח.
מצד שני מי שמצפה לבעל בית שרק מוציא כסף ואומר אמן על כל דבר קצת חי בסרט.
טבעי שבעל הבית ידרוש סגנון משחק יותר אטרקטיבי, טבעי שבעל הבית יהיה חלק מקבלת ההחלטות לגבי רכש כזה או אחר, טבעי שבעל הבית יבקש לקדם שחקן מסוים(ולא כמו בן זקן באשדוד לדוגמא).

לגבי מה מיוחד במימר?כלום. מאמן חלש. פשוט כשזה מימר או רוני לוי אז מבחינתי מימר קל.
עובדתית, שני חברים שנסעו למשחק חוץ באירופה בתקופת בכר, אכלו ארוחת בוקר במלון של הקבוצה, שמעו את אלונה אומרת במהלך ארוחת הבוקר לכל הנוכחים עם חזה נפוח, X ו Y יפתחו היום בהרכב כי אני קבעתי.
ואלה אגב שניים שבקשר טוב מאוד עם אלונה, אוהבים אותה, מחזיקים ממנה, ותמיד היו בצד שלה (וגם היו איתה בעבר בקשר ישיר כל אחד מהזווית שלו).
יש לי עוד הרבה סיפורים אחרים על ההתערבות של אלונה בהחתמות וקידום של שחקנים מסוימים גם נגד רצון המאמן, אבל הם לא ממקור ראשון אז אין טעם לכתוב אותם, אבל אלונה הכתיבה והתערבה בהכל מהכל.

מאמן זר שמגיע לכאן, בניגוד למאמן ישראלי, אתה לא עושה לו טובה שאתה מחתים אותו, אתה לא האופציה היחידה שלו או הכי טובה שלו, הוא צריך לעזוב את המדינה שלו, הרבה פעמים את המשפחה שלו, ולכן הוא לא ייתן שיכתיבו לו.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 פברואר 2021, 15:53
עובדתית, שני חברים שנסעו למשחק חוץ באירופה בתקופת בכר, אכלו ארוחת בוקר במלון של הקבוצה, שמעו את אלונה אומרת במהלך ארוחת הבוקר לכל הנוכחים עם חזה נפוח, X ו Y יפתחו היום בהרכב כי אני קבעתי.
ואלה אגב שניים שבקשר טוב מאוד עם אלונה, אוהבים אותה, מחזיקים ממנה, ותמיד היו בצד שלה (וגם היו איתה בעבר בקשר ישיר כל אחד מהזווית שלו).
יש לי עוד הרבה סיפורים אחרים על ההתערבות של אלונה בהחתמות וקידום של שחקנים מסוימים גם נגד רצון המאמן, אבל הם לא ממקור ראשון אז אין טעם לכתוב אותם, אבל אלונה הכתיבה והתערבה בהכל מהכל.

מאמן זר שמגיע לכאן, בניגוד למאמן ישראלי, אתה לא עושה לו טובה שאתה מחתים אותו, אתה לא האופציה היחידה שלו או הכי טובה שלו, הוא צריך לעזוב את המדינה שלו, הרבה פעמים את המשפחה שלו, ולכן הוא לא ייתן שיכתיבו לו.
חרטה רצח!
לא התערבה בהרכב אין סיכוי בחיים!
לגבי החתמת שחקנים התערבה זה אני יודע בוודאות כן.
על הרכב אין אחוז סיכוי אפילו בכר לא היה נשאר שניה.
אגב בכר עזב בעיקר בגלל הנושא של ההחתמות שחקנים, התערבו לו בזה ומרגע שלא היה לו סיי ולא קיבל כל מה שרצה עזב כמו ג׳נטלמן ובזמן לפני שהתלכלך גם עם הקהל בטעות (כי לא כל הקהל רואה מי הבעיה הראשית)

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

ran כתב:
15 פברואר 2021, 15:51
לפי הבנתי סגר רוני לוי
בובה של רוני לוי?יתן אותה עבודה כמו רוני לוי

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ran כתב:
15 פברואר 2021, 15:51
לפי הבנתי סגר רוני לוי
באסה אם זה נכון

אני מקווה שהיא לא תתחיל עכשיו להתייעץ עם יוסי בניון על חיזוק וכו' כי אפשר לקפל 3 שנים קדימה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אני גם חושב שזה טעות והמהלך האופטימלי היה להחתים את מימר לחצי שנה, הרי גם ככה כל מאמן שיבוא עכשיו לא יוכל לבצע יותר שינויים והחתמות וזה די אבוד להצליח.
עדיף שמימר היה מנסה את מזלו, מכיר את המערכת, היה פה אחלה עוזר ואולי גם מפתיע, רק רווח יכל לצאת ממהלך כזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ran כתב:
15 פברואר 2021, 16:02
חרטה רצח!
לא התערבה בהרכב אין סיכוי בחיים!
לגבי החתמת שחקנים התערבה זה אני יודע בוודאות כן.
על הרכב אין אחוז סיכוי אפילו בכר לא היה נשאר שניה.
אגב בכר עזב בעיקר בגלל הנושא של ההחתמות שחקנים, התערבו לו בזה ומרגע שלא היה לו סיי ולא קיבל כל מה שרצה עזב כמו ג׳נטלמן ובזמן לפני שהתלכלך גם עם הקהל בטעות (כי לא כל הקהל רואה מי הבעיה הראשית)
ברור. גם ספורי עד לעימות עם האוהדים פתח מ"סיבות מקצועיות".
גם יוספי נכנס פתאום לסגל והתחיל לקבל דקות בזמנו אחרי הכתבות שאין לנו אפילו שחקן בית אחד בסגל, היחידים מכל ליגת העל, מ"סיבות מקצועיות".
גם אנסטיס פתח בקרואטיה מ"סיבות מקצועיות" למרות שכל השבוע ברק ומאמן השוערים טענו שאנסטיס לא מוכן ובגלל זה תירגלו לאורך כל השבוע את גורש בשער.

שוב כותב, אותו משחק חוץ היו נוכחים שני אנשים שונים ששמעו את אלונה מדברת על אותם שני שחקנים ושהיא קבעה שהם יפתחו בהרכב.
אם הייתי כתוב את השמות רן, אז תאמין לי שהתגובה שלך הייתה שונה.

רוני לוי?
העיקר אלונה עקצה את אבוקסיס וכתבה בהודעה הרשמית שפורסמה שעכשיו "המועדון יחזור להציג כדורגל שמח" ואז היא מחתימה מאמן שהוא אנטי כדורגל לא פחות מאבוקסיס.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

לא יודע על אנסטיס וגורש ולא סומך על "אנשים שנשבעים ששמעו".

בכל הקשור לסםורי, אתה פשוט מחרטט. אם ספורי לא היה פותח, את מי היית שם במקומו? חתואל? אליגון? תעשה לי טובה, כמה שספורי היה גרוע, הוא היה היחיד שהיה לך בסגל (אחרי שזוס' הורחק, סנטי נפצע ואלטון שנראה כמו תחת) שנכנס תחת ההגדרה "שחקן התקפה לגיטימי לליגת העל". אתה כבר אפילו לא מנסה להסתיר את הסלידה שלך מאלונה וזה כבר מעלה גיחוך.

ולענייננו - רוני לוי, בחירה מזעזעת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
15 פברואר 2021, 16:13
לא יודע על אנסטיס וגורש ולא סומך על "אנשים שנשבעים ששמעו".

בכל הקשור לסםורי, אתה פשוט מחרטט. אם ספורי לא היה פותח, את מי היית שם במקומו? חתואל? אליגון? תעשה לי טובה, כמה שספורי היה גרוע, הוא היה היחיד שהיה לך בסגל (אחרי שזוס' הורחק, סנטי נפצע ואלטון שנראה כמו תחת) שנכנס תחת ההגדרה "שחקן התקפה לגיטימי לליגת העל". אתה כבר אפילו לא מנסה להסתיר את הסלידה שלך מאלונה וזה כבר מעלה גיחוך.

ולענייננו - רוני לוי, בחירה מזעזעת.
לא סולד מאלונה. ממש לא. גם אני רציתי שתחזור. אני רק חושב שבשלב במסוים השתן עלה לה לראש, והיא רואה את עצמה כסוג של מנהל מקצועי וזה פגע ויפגע בנו.
כתבתי את הדברים עוד בתקופה של בכר, וכמו שכתבת למעלה ככה גם כתבו אז שהם לא מאמינים לסיפורים. ואז הגיע אבוקסיס, שאפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל בתקופה שלו כאן הוא תמיד אמר את האמת, והוציא אותם בלי פילטר. גם על ההתערבות ברכש ועל העובדה שלמרות שהוא המאמן אלונה מחתימה את מי שהיא רואה לנכון מבחינה מקצועית. אלה אגב היו התלונות המדויקות של ברק בזמנו, וכתבתי אותם עוד אחרי משחק החוץ בגביע באשדוד.

בכללי, כל עוד היא משקיעה יותר כסף מכל הליגה למעט מכבי חיפה ומכבי תל אביב אז טוב לי שהיא איתנו. אבל אם ההשקעה שלה זה פלוס גדול, אז ההתערבות שלה, גם המקצועית, היא מינוס גדול מבחינתי (ושוב, לי יש את המקורות שלי, סמוך עלי שאני לא זורק דברים לאוויר בלי ביסוס).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

טוב, כנראה שאכלנו אותה.
אף אחד לא יפול מהכיסא אם בעוד X חודשים רוני לוי כבר לא יהיה פה. לפחות החברים בתקשורת יפסיקו לחגוג לנו על התחת.

מקווה שהיו מספיק חכמים להתנות את העונה הבאה בהישגים. זה המינימום.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אם רוני לוי, אז רוני לוי.
לא מת עליו ולא מחזיק ממנו, אבל גם לא מבלבול ובטח לא מימר. מי יודע, אולי יפתיע?
לי אין מקורות בקבוצה , אבל אני אומר לכם בודאות שאלונה מעולם לא הכתיבה הרכב. אי אפשר לגמד ככה את בכר. רוני לוי הוא גם בטח לא אחד שמכתיבים לו הרכבים .
יאללה, שיהיה לנו בהצלחה קואוץ'!

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

רוני ויהושע - שיהיה לנו בהצלחה עם זה.

שלח תגובה