אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: אלונה

שליחה על ידי nitsande »

וואי וואי איך החזירו לנו את אלי להב למועדון... פשוט התחרפנתם

אני אנסה לפשט, המהלך של ספורי לא חלק מהדיון כי כולם רק רצו שהוא יעוף. אז פתאום לחבר אותו למהלך של יחזקאל זה מגוחך.

המהלך על יחזקאל מוזר, מבחינת תזמון בלבד, אבל לגיטימי לגמרי.
יחזקאל לא מגן ימני, בטח לא כזה שאפשר לבנות עליו לכל העונה, אני אישית שמח מאוד שנאלצים למצוא תחליף.
ואמרתי את זה עוד מהקיץ.

לגבי הביקורות באופן כללי על המהלך, ההתנהלות והחלון בכלל הן סופר לגיטימיות.
לא קורא בכל הפייסבוק והקשקושים האלה אז לא יודע מה העוצמה אבל ביקורת מקצועית על המהלך הזה היא במקום.
אממה יש עוד כמה ימים לחלון, אפשר לחכות עד אז כדי להקיש את כולם בים של ארס, הוא נראה מה סוף המהלך... אי אפשר לבקר חצי מהלך.

אבל מה שהולך פה בפורום זאת לא ביקורת עניינית ולא מקצועית,
זה לשפוך את התינוק עם המים, זה לעשות אמבוש ברגע שיש פתח לביקורת.
הריחו דם וכל העכברים יצאו מהחורים, עם אמירות כמו התנהלות של אלי טביב, הקבוצה על המדף או לא נורא אם אלונה תלך...
הזיה!

מחלק מהאנשים אני לא מצפה לכלום, הם הרי היו אולי בטקס שלום כיתה א בימי אלי להב אז אין להם מושג בכלל מה זה להיות עם בעלים שלא רוצה להשקיע ורק רוצה לחלוב.

הגברת השקיעה הרבה מעל 100 מיליון שקל מכיסה, כל עונה היא מוציאה כמה עשרות מיליונים אבל לא נורא אם היא תלך...
ואללה אם אין לכם משהו חכם להגיד עדיף שתסתמו.

אגב, אני לגמרי מסכים שאין פה בנייה לטווח ארוך וביום שאחרי אלונה לא ישאר פה שום דבר לבנות עליו חוץ מעובר ושב נקי...
אבל לא צריך לשפוך את התינוק עם המים.
אתם מטלטלים את.הספינה חזק מדי ובטעות אתם עלולים לקבל את מה שאתם דורשים.

Be careful what you wish for
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

nitsande כתב:
16 ספטמבר 2023, 07:19

אני אנסה לפשט, המהלך של ספורי לא חלק מהדיון כי כולם רק רצו שהוא יעוף. אז פתאום לחבר אותו למהלך של יחזקאל זה מגוחך.

יחזקאל לא מגן ימני, בטח לא כזה שאפשר לבנות עליו לכל העונה, אני אישית שמח מאוד שנאלצים למצוא תחליף.
ואמרתי את זה עוד מהקיץ.

לא קורא בכל הפייסבוק והקשקושים האלה אז לא יודע מה העוצמה אבל ביקורת מקצועית על המהלך הזה היא במקום.
אממה יש עוד כמה ימים לחלון, אפשר לחכות עד אז כדי להקיש את כולם בים של ארס, הוא נראה מה סוף המהלך... אי אפשר לבקר חצי מהלך.

הריחו דם וכל העכברים יצאו מהחורים, עם אמירות כמו התנהלות של אלי טביב, הקבוצה על המדף או לא נורא אם אלונה תלך...
הזיה!

מחלק מהאנשים אני לא מצפה לכלום, הם הרי היו אולי בטקס שלום כיתה א בימי אלי להב אז אין להם מושג בכלל מה זה להיות עם בעלים שלא רוצה להשקיע ורק רוצה לחלוב.

הגברת השקיעה הרבה מעל 100 מיליון שקל מכיסה, כל עונה היא מוציאה כמה עשרות מיליונים אבל לא נורא אם היא תלך...

אגב, אני לגמרי מסכים שאין פה בנייה לטווח ארוך וביום שאחרי אלונה לא ישאר פה שום דבר לבנות עליו חוץ מעובר ושב נקי...

כל מילה!
אנשים פה ירדו מהפסים

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nitsande כתב:

ואמרתי את זה עוד מהקיץ.

הזיה!

מה?
מי משחרר שחקן שנחשב לעוגן בתחילת עונה?
גלזר עזב אמרנו סבבה שחקן רוצה להתקדם, מי הגיע במקום? מרציאנו הבינוני, מיכה עזב כי רצו לתת לספורי את המושכות שידעו שהוא מבוקש
שאפי עזה הגיע ספר, עוד נראה מה יהיה איתו בעתיד, כרגע נראה טוב
בקיץ אחד איבדנו 4 שחקנים שעשו אצלנו מספרים והבאנו במקרה הטוב בינוניאדה במקום
שלא לדבר על השוער
3 שחקני נבחרת עוזבים בקיץ אחד שהחלון נסגר ב20.09 שאם מבינים שזה חג זה אומר שיהיה יומיים להשלים את החסר...
יומיים...
ועוד רוצים לשחרר את אלחמיד וטיבי...
מה זה אם לא מכירת חיסול?
מקבוצה שמועמדת לאליפות הפכנו לקבוצה שבמקרה הטוב תסיים במקום 3 אם ניתן עונה פסיכית ובמקרה הגרוע מאבקי תחתית...
אומנם לא ממש ראיתי את אלי להב אבל גם אלי זינו עשה מהלכים דומים וראית איפה סיימנו?
להזכיר לך את עונת 2004-2005?

מילא היו מוכרים את ספורי ויחזקאל בקיץ ומביאים נניח את מאור קנדיל ודן ביטון במקום אבל לא זה ולא זה ויומיים נשאר לחלון ההעברות
תתעורר העזיבה של יחזקאל הייתה הקש ששבר את גב הגמל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

nitsande כתב:

ואמרתי את זה עוד מהקיץ.

הזיה!

+5000
תוסיף לזה כמה יוזרים שנעלמו כלא היו וחזרו בשניה שאפשר ללכלך מעניין....

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

דר אדום בנשמה כתב:
16 ספטמבר 2023, 07:27
מה?
מי משחרר שחקן שנחשב לעוגן בתחילת עונה?
גלזר עזב אמרנו סבבה שחקן רוצה להתקדם, מי הגיע במקום? מרציאנו הבינוני, מיכה עזב כי רצו לתת לספורי את המושכות שידעו שהוא מבוקש
שאפי עזה הגיע ספר, עוד נראה מה יהיה איתו בעתיד, כרגע נראה טוב
בקיץ אחד איבדנו 4 שחקנים שעשו אצלנו מספרים והבאנו במקרה הטוב בינוניאדה במקום
שלא לדבר על השוער
3 שחקני נבחרת עוזבים בקיץ אחד שהחלון נסגר ב20.09 שאם מבינים שזה חג זה אומר שיהיה יומיים להשלים את החסר...
יומיים...
ועוד רוצים לשחרר את אלחמיד וטיבי...
מה זה אם לא מכירת חיסול?
מקבוצה שמועמדת לאליפות הפכנו לקבוצה שבמקרה הטוב תסיים במקום 3 אם ניתן עונה פסיכית ובמקרה הגרוע מאבקי תחתית...
אומנם לא ממש ראיתי את אלי להב אבל גם אלי זינו עשה מהלכים דומים וראית איפה סיימנו?
להזכיר לך את עונת 2004-2005?

מילא היו מוכרים את ספורי ויחזקאל בקיץ ומביאים נניח את מאור קנדיל ודן ביטון במקום אבל לא זה ולא זה ויומיים נשאר לחלון ההעברות
תתעורר העזיבה של יחזקאל הייתה הקש ששבר את גב הגמל...
עוגן בתחת שלי. העוגן היחיד ששחררו זה גלזר וזה נעשה בזמן טוב וואי אפשר להחזיר אותו בכוח.
לא נחזור על כל הדיונים שהיו פה בעניינו של מרציאנו, אבל הוא המחליף הכי טוב שהיה בשוק.
שאפי היה כמעט קונצנזוס שצריך לשחרר (למרות שאני חשבתי שצריך להשאיר),
את ספורי אף אחד כבר לא יכל לסבול ואת אלחמיד וטיבי אך אחד לא ישחרר אולי רק אחד מהם.

ולגבי הסימון של כל הרכש כבינוניאדה אני בוחר שלא להתייחס.
את זה נגלה כשיתחילו לשחק כדורגל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

nitsande כתב:
16 ספטמבר 2023, 08:02
עוגן בתחת שלי. העוגן היחיד ששחררו זה גלזר וזה נעשה בזמן טוב וואי אפשר להחזיר אותו בכוח.
לא נחזור על כל הדיונים שהיו פה בעניינו של מרציאנו, אבל הוא המחליף הכי טוב שהיה בשוק.
שאפי היה כמעט קונצנזוס שצריך לשחרר (למרות שאני חשבתי שצריך להשאיר),
את ספורי אף אחד כבר לא יכל לסבול ואת אלחמיד וטיבי אך אחד לא ישחרר אולי רק אחד מהם.

ולגבי הסימון של כל הרכש כבינוניאדה אני בוחר שלא להתייחס.
את זה נגלה כשיתחילו לשחק כדורגל.
מסכים עם רוב דבריך, אבל השחרור של יחזקאל היה אחד יותר מדי. קשה לעיכול. לא רוצה לחשוב על תגובת הקהל אם הקבוצה תגמגם נגד הפועל תל אביב. לא בא לי להיכנס לסחרור.
חבל שהגענו למצב שרק תחליף הולם ברגע האחרון עשוי להרגיע את הרוחות ועזוב להרגיע- לתת מענה אמיתי ומקצועי. זה לא צריך להיות ככה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

סימיוני כתב:
16 ספטמבר 2023, 08:17
מסכים עם רוב דבריך, אבל השחרור של יחזקאל היה אחד יותר מדי. קשה לעיכול. לא רוצה לחשוב על תגובת הקהל אם הקבוצה תגמגם נגד הפועל תל אביב. לא בא לי להיכנס לסחרור.
חבל שהגענו למצב שרק תחליף הולם ברגע האחרון עשוי להרגיע את הרוחות ועזוב להרגיע- לתת מענה אמיתי ומקצועי. זה לא צריך להיות ככה.
אין ויכוח התזמון מוזר, אבל המהלך כשלעצמו מבחינתי לפחות מבורך.
העניין הוא שלא צריך לראות שחורות ולהיות אפוקליפטיים.
בלי קשר לא חושב שזה מה שיכריע את גורל העונה אבל עוד יגיע תיקון אני בטוח עד סוף החלון.

לגבי האווירה בשני, מסכים לגמרי זה מפחיד גם אותי.
יותר מפחיד אותי שהקהל יתהפך על אלונה בתסריט שיכול ללכת לכיוון רע מאוד.

נקווה שנעבור את הגל הזה בשלום
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
16 ספטמבר 2023, 07:41
+5000
תוסיף לזה כמה יוזרים שנעלמו כלא היו וחזרו בשניה שאפשר ללכלך מעניין....
כן אה
תופעה מרתקת

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ברשותכם אני אמתין לסוף החלון לפני שאחליט אם הפכנו למועמדים לירידה או שמבטיחים צלחת בינואר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:34
אין לי בעיה עם זה שאלונה החליטה ללכת,זה שלה וזכותה.
היא נתנה כאן מעל ומעבר.
לי זה קצת לא מסתדר עם איך שהברקתים עובדים,נכס מוכרים בשיא ולא בשפל.
מה שלי מפריע זה חבורת הזבל שחזרה לכאן ומפיצה את חיצי הרעל שלה,שאין בה הכרת הטוב ורק מחכה להזדמנות להכות.
תהיו בריאים,מאחל לכם שלא תגיעו לרגע של ״וואלה אצל אלונה זה לא היה קורה״.
היא לא הולכת לשום מקום.
ורק כדי לסבר את האוזן - גם אחרי ה"מכירת חיסול" שכמה משתמשים כאן טוענים שהיא עושה, גם אחרי כל ה"חוסר השקעה" שלה וכו' וכו'
היא עדיין מביאה השנה מיליוני שקלים מהבית, סביב ה20 מיליון שקלים, אחרי הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

האתרים השונים חוגגים על הטופיק הזה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:51
האתרים השונים חוגגים על הטופיק הזה
אולי באמת כדאי לחסום את כלל הפורומים כמו המלפפונים למשתמשים בלבד

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ran כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:52
חבורת *** או לא חבורת ***, יוזרים שנעלמו כלא היו וכל הברבורים האלה.
בינתיים תראו מה קורה ברשת, הקהל גועש, האתרים מפוצצים בכתבות על הקהל ואותי מה שמפתיע שעדיין יש פה כמה יוזרים שלא אומרים אפילו טיפה של ביקורת. כמו חיילים ממושמעים.
אז צר לי לאכזב אתכם, הייתי פה לפני רובכם, עצרתי כי הרמה פה ירודה והכל פה בקטע של מריבות אישיות, המשכתי לקרוא מה הולך פה וזה היה מביך מבחינת כמה משתמשים.
המועדון נראה כרגע כמו שהוא נראה בדיוק בגלל אוהדים כאלה שהעלימו עין ואמרו שהכל יהיה טוב וסומכים על אלונה וכל השיט הזה. התהליך היה ברור לעין במשך תקופה והיה ברור שאנחנו הולכים לכיוון הזה. אם הקהל היה יודע לעצור את זה בזמן ולדרוש זה היה נראה אחרת היום, אגב לא חייב באלימות או קללות וכל זה, ביקורת בונה ומקצועית שתהיה קשובה.
חינכה אתכם יפה אין ספק, בתקופתה אסור לבקר. אז בואו נשתוק וזהו נקבל את זה שהקבוצה שלנו בדרך הבטוחה למטה.
יש ביקורת על הנושאים האלה כל השנה.
פשוט לא המכירה של יחזקאל ובטח ובטח לא של ספורי קשורה לזה

סמל אישי של משתמש
אודי
Title: CrazyRed

שליחה על ידי אודי »

אי אפשר לשכוח את התרומה שלה כאן מאז שהיא הגיעה, אבל זה נראה שזה הגיע לקצת מיצוי .
ואני לא בטוח שהבא שיגיע יפתח את הכיס יותר טוב ממנה, כי בכל זאת אנחנו לא חיפה ולא תל אביב.
ולכן הפחד של חלק מהקהל לפחד הזה שהיא תעזוב, מה יקרה ביום שאחרי כי אנחנו רואים מה קורה במועדונים אחרים.
אבל הפחד הזה חייב לעבור ולהבין שאולי יגיע מישהו עם שאיפות שירצה להצעיד את המועדון הזה קדימה , כי זה בשנים האחרונות זה נתקע לגמרי

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:34
אין לי בעיה עם זה שאלונה החליטה ללכת,זה שלה וזכותה.
היא נתנה כאן מעל ומעבר.
לי זה קצת לא מסתדר עם איך שהברקתים עובדים,נכס מוכרים בשיא ולא בשפל.
מה שלי מפריע זה חבורת הזבל שחזרה לכאן ומפיצה את חיצי הרעל שלה,שאין בה הכרת הטוב ורק מחכה להזדמנות להכות.
תהיו בריאים,מאחל לכם שלא תגיעו לרגע של ״וואלה אצל אלונה זה לא היה קורה״.
חבר'ה תתחילו להרגיע
או שיימחקו כאן הודעות על ימין ועל שמאל
או שיתחילו לעוף משתמשים.

לא סבבה לכתוב "חבורת הזבל", לא סבבה לכתוב "הכלבים עוברים והשיירה עוברת" וכו' וכו' - גם אם לא מציינים שם ספציפי לרמיזות האלה אין מקום.
זה לא מתאים.

מבטיח לכם שמדובר באוהדים לכל הפחות נאמנים כמוכם.

שלח תגובה