אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: אלונה

שליחה על ידי הראל »

זה כמו בן אדם שסופג דברים ושומר ושומר בבטן ואז הכל מתפוצץ בבום וזה מה שיקרה בסוף כמו שאתה אומר היא גורמת לקהל לסבול בשקט ולהיות ילד טוב, הכדורגל ח״א ישתנה בסוף זה יהיה פיצוץ גדול ובכל משחק רוני לוי יצא בליווי משטרתי
תמונה

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

ההתנהלות והקמצנות שלה עולה לנו ביוקר, כל עונה עובדים עליה בצוות המקצועי שמביאים לפה שחקנים זרים שלא יכולים לקדם אותנו וזה נמשך לגבי דורות, מאז נוואקמה אוגו הובאן לא הגיעו לכאן באמת זרים משדרגים (סטו,קוונאקה,אגודלו,מלי, מרטינז,לופס,אספרייה)
היא לא מוכנה להביא לכאן מאמן זר ביחד עם צוות מקצועי כמו במכבי תל-אביב
לא מוכנה להשקיע יותר ולהוציא סכומים כמו במכבי תל אביב(שהביאו בחלון העברות האחרון חלוץ שיתן פה הרבה שערים) וכמו יענקל’ה.
במקום להביא לכאן שחקנים איכותיים שישדרגו אותנו ואת איכות הכדורגל העונה שאנחנו מקום 2 - הביאה לכאן את מרמרטיני שלא ברור איך בכלל עבר בדיקות רפואיות (החתמה מתוך לחץ)

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני לא מקורב ולא מכיר... אז מביע רק את דעתי כמו שזה נראה מבחוץ.
מתוך הסתכלות שקולה על הדברים בצורה קרה ולא אמוציונלית אני מבין את ההחלטה של אלונה ולא בטוח שהייתי פועל אחרת במקומה.
אין מה להשיג העונה, אליפות הקבוצה הזאת לא תביא, בטוח לא עם רוני לוי, וגם אם תחליף מאמן עכשיו (או אפילו לפני חודש),
ראשית, כי אין מאמן סביר אפילו פנוי.
שנית, כי גם אם תמצא אחד כזה, ונניח שהוא יסכים להגיע לחצי עונה לא בטוח שאצלו זה יתחבר יותר וגם אם כן זה יכול לקחת זמן יקר ובנוסף זה עדיין לא מבטיח כלום. בטח כשחיפה כל כך טובה.

אז מה בעצם אתה מרוויח בפיטורי רוני לוי חוץ מהסיפוק של להעיף את החסר מושג הזה? לכאורה כלום פרט לדבר אחד,
אוהדים יותר מרוצים למשך זמן קצר ואם הכדורגל ישתפר משמעותית אז אולי לאורך זמן קצת ארוך יותר.
אני חושב שזאת סיבה מספיק טוב בשביל לפטר את רוני לוי, אלא אם כן יש דרך להשיג את זה בלי פיטורין.

שמעתי אתמול ברדיו רמיזות לזה שאלונה הורידה את ברדה לשבת לרוני לוי על המוח, וגם שיש לו חלק בעובדה שמיכה נכנס לא בהכרח "על דעתו" המלאה של לוי.
אז בהנחה שזה הפתרון שלה לכדורגל המזוויע וכתחליף לפיטורין, אין באמת תועלת נוספת מפיטורין.

שוב, רק דעה. מבוססת בעיקר על תחושה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב:
20 פברואר 2022, 11:29
מתוך הסתכלות שקולה על הדברים בצורה קרה ולא אמוציונלית אני מבין את ההחלטה של אלונה ולא בטוח שהייתי פועל אחרת במקומה.
אין מה להשיג העונה, אליפות הקבוצה הזאת לא תביא, בטוח לא עם רוני לוי, וגם אם תחליף מאמן עכשיו (או אפילו לפני חודש),
שנית, כי גם אם תמצא אחד כזה, ונניח שהוא יסכים להגיע לחצי עונה לא בטוח שאצלו זה יתחבר יותר וגם אם כן זה יכול לקחת זמן יקר ובנוסף זה עדיין לא מבטיח כלום. בטח כשחיפה כל כך טובה.

אז מה בעצם אתה מרוויח בפיטורי רוני לוי חוץ מהסיפוק של להעיף את החסר מושג הזה? לכאורה כלום פרט לדבר אחד,
אוהדים יותר מרוצים למשך זמן קצר ואם הכדורגל ישתפר משמעותית אז אולי לאורך זמן קצת ארוך יותר.
אני חושב שזאת סיבה מספיק טוב בשביל לפטר את רוני לוי, אלא אם כן יש דרך להשיג את זה בלי פיטורין.

שמעתי אתמול ברדיו רמיזות לזה שאלונה הורידה את ברדה לשבת לרוני לוי על המוח, וגם שיש לו חלק בעובדה שמיכה נכנס לא בהכרח "על דעתו" המלאה של לוי.
אז בהנחה שזה הפתרון שלה לכדורגל המזוויע וכתחליף לפיטורין, אין באמת תועלת נוספת מפיטורין.

1. להגיד שאין מה להשיג מבחינה מקצועית בעיני זה להיות לוזר.
מכבי תל אביב שנה שעברה היו בפיגור דו ספרתי ולא הפסיקו להאמין, זה נגמר בזכייה בגביע המדינה ובאליפות שהוכרעה רק במחזור האחרון.
גם העונה הם מאמינים למרות שהם יותר רחוקים מחיפה מאשר אנחנו וגם אצלם בקבוצה יש המון בעיות (כולל חלק הגנתי מביך יחסית לתקציב).
אתה ברבע גמר גביע המדינה ויכול להגיע למצב של שני משחקים מזכייה בגביע.
אתה זרקת לפח שלושה משחקים שעם מאמן אחר אתה יכולת לנצח ואולי היית היום במקום הראשון עם פער מחיפה.

2. בכל משחק תחת רוני לוי אתה הורס את המיתוג שנבנה כאן לאורך הרבה מאוד שנים.
האנטי כדורגל שאתה מציג, הגישה התבוסתנית, מרחיקה אוהדים מטרנר וגורמת לכל הדימוי שלנו להיות אפור ומשעמם וזה פגיעה לא פחות קשה מהפגיעה המקצועית.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 פברואר 2022, 11:51
1. להגיד שאין מה להשיג מבחינה מקצועית בעיני זה להיות לוזר.
מכבי תל אביב שנה שעברה היו בפיגור דו ספרתי ולא הפסיקו להאמין, זה נגמר בזכייה בגביע המדינה ובאליפות שהוכרעה רק במחזור האחרון.
גם העונה הם מאמינים למרות שהם יותר רחוקים מחיפה מאשר אנחנו וגם אצלם בקבוצה יש המון בעיות (כולל חלק הגנתי מביך יחסית לתקציב).
אתה ברבע גמר גביע המדינה ויכול להגיע למצב של שני משחקים מזכייה בגביע.
אתה זרקת לפח שלושה משחקים שעם מאמן אחר אתה יכולת לנצח ואולי היית היום במקום הראשון עם פער מחיפה.

2. בכל משחק תחת רוני לוי אתה הורס את המיתוג שנבנה כאן לאורך הרבה מאוד שנים.
האנטי כדורגל שאתה מציג, הגישה התבוסתנית, מרחיקה אוהדים מטרנר וגורמת לכל הדימוי שלנו להיות אפור ומשעמם וזה פגיעה לא פחות קשה מהפגיעה המקצועית.
זה בדיוק ההבדל בין המועדונים, גם כשהיה נראה שמכבי יכלה לקפל כבר בדצמבר הם לא ויתרו, החליפו מאמן שהגיע לשלב 32 הגדולות, הביאו 2 זרים בלא מעט כסף והאמינו לאורך כל הדרך. תוך שבועיים תופסים את המקום השני. ואנחנו לעומת זאת לאורך כל הדרך נמצאים במרחק של נקודה או שניים מהמקום הראשון והמועדון לא מאמין שיקרה כלום, הוא יודע שהבעיה היא לוי אבל ההעדפה היא להסתפק בכרטיס לאירופה שעם הסגל הזה גם מימר יצליח להשיג. מועדון ששבר כל כך הרבה תקרות זכוכית לא מאמין שאפשר לקחת אליפות בעונה בה הליגה אולי הכי חלשה שאפשר היה לבקש. כשאין אמונה אין סיבה לעלות לשחק.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

nitsande כתב:
20 פברואר 2022, 11:29

זה הרבה הרבה יותר מזה שאין או יש מאמן פנוי
זאת אמורה להיות אמירה מאוד ברורה, הפועל באר שבע זה מועדון שלא מסתפק בבנוניות ומי שלא מיישר קו עם הדרך לא ישאר כאן

לגבי זה שאין מה להשיג העונה זה לא נכון גם אם לא ניקח אליפות אז לפחות ניהיה במאבק עד הסוף ונוכל גם להתחרות על שחקנים חדשים, מה יחשוב שחקן שיקבל הצעה מבאר שבע? הולכים על כל התארים או לא?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מסע"ת ב-16:15.

באתרים זורקים את רב"ש ורוטנשטיינר כמועמדים.
ברור לי שכרגע מדובר בניחושים ולא יותר מזה, נקווה שהפעם יקחו את הזמן ולא שוב יכבלו את הקבוצה לשנה וחצי למאמן בינוני בגלל לחץ של כמה תוצאות לא טובות בעונה גמורה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לאחר שפיטרה את רוני לוי, אלונה כינסה אסיפה עם השחקנים ואמרה שהיא לא מוותרת על כלום ויש לה תכניות גדולות למועדון הזה.

עוד אמרה ״אני לא חושבת שיצאנו מהמירוץ לאליפות ואני מצפה שתבואו למשחק הגביע מול מכבי פתח תקוה עם אנרגיות גבוהות כדי שנעשה תוצאה טובה ונמשיך לשלב הבא".
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא ישראלי.
לא רוטנשטיינר.
לא וון לובן.

תודה.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

david21 כתב:
19 פברואר 2022, 22:37
ההתנהלות והקמצנות שלה עולה לנו ביוקר, כל עונה עובדים עליה בצוות המקצועי שמביאים לפה שחקנים זרים שלא יכולים לקדם אותנו וזה נמשך לגבי דורות, מאז נוואקמה אוגו הובאן לא הגיעו לכאן באמת זרים משדרגים (סטו,קוונאקה,אגודלו,מלי, מרטינז,לופס,אספרייה)
היא לא מוכנה להביא לכאן מאמן זר ביחד עם צוות מקצועי כמו במכבי תל-אביב
לא מוכנה להשקיע יותר ולהוציא סכומים כמו במכבי תל אביב(שהביאו בחלון העברות האחרון חלוץ שיתן פה הרבה שערים) וכמו יענקל’ה.
במקום להביא לכאן שחקנים איכותיים שישדרגו אותנו ואת איכות הכדורגל העונה שאנחנו מקום 2 - הביאה לכאן את מרמרטיני שלא ברור איך בכלל עבר בדיקות רפואיות (החתמה מתוך לחץ)
שמע מאז שאדום זקן שאל אותך אם אתה צרפתי, אני קורא את ההודעות שלך עם מבטא צרפתי וצוחק

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

המועדון שלנו בהתפתחות מדהימה בעשור האחרון, אך יש עדיין לאן לצמוח, גם מאחורי הקלעים.
עשיתי בדיקה ראש בראש האם בע"ת שנמצאים במכבי ת"א נמצאים גם אצלנו, וישנם פערים.
אישית, אני חושב שכל מי שנמצא במועדון נבחר בקפידה ולא שם במקרה - אך ייתכן שזה לא מספיק כי הוא צריך עזרה.

צוות מקצועי
לעומת מכבי ת"א - חסר לנו 2 עוזרי מאמן, 2 מדעני ספורט, 2 פיזיותרפיסטים, תזונאית, 2 סקאוטרים, 2 אנליסטים.

מעטפת המועדון
בהנהלה ובלוגיסטיקה - בדקתי כל בע"ת ובהשוואה למכבי ת"א אין לנו שם שום פערים בתפקיד מול תפקיד.
בניהול חשבונות וכספים - ייתכן שחסר לנו שם בע"ת אלא אם זה בניהול חיצוני, אין לי מספיק פרטים על זה.
ניהול מדיה,שיווק, מרצדיינז ומנויים - 5 בע"ת שלנו לעומת 14 במכבי ת"א. י
יאמר לזכותנו לנו יש 2 בע"ת שתפקידם עם הקהילה וליצור פרוייקטים ולמכבי ת"א אין אחד כזה אפילו.

*הכל נלקח מאתר המועדון הרשמי ואתר ההתאחדות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ynwa_80

שליחה על ידי ynwa_80 »

נושא הקשרי קהילה מול מכבי מביך גם כן . יש להם עמותה שלמה עמותת המכבים שהיא זו שמפעילה את כל ההתנהלות

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חייב לציין שראיתי את התקציר ואת ההתלהבות כמו ילד של אלי ברקת שזה לא אופייני לו זה עשה לי טוב.

מראה באופן חד משמעי שהזוג בפנים אול אין.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
04 מרץ 2022, 11:51
חייב לציין שראיתי את התקציר ואת ההתלהבות כמו ילד של אלי ברקת שזה לא אופייני לו זה עשה לי טוב.

מראה באופן חד משמעי שהזוג בפנים אול אין.
אותו דבר לגבי ברדה, כמה כיף לראות מאמן על הקווים שחי את המשחק וכל הזמן בתנועתיות ולא כמו איזה עוף קפוא עם הידיים בכיסים.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 מרץ 2022, 10:04
לאחר שפיטרה את רוני לוי, אלונה כינסה אסיפה עם השחקנים ואמרה שהיא לא מוותרת על כלום ויש לה תכניות גדולות למועדון הזה.

עוד אמרה ״אני לא חושבת שיצאנו מהמירוץ לאליפות ואני מצפה שתבואו למשחק הגביע מול מכבי פתח תקוה עם אנרגיות גבוהות כדי שנעשה תוצאה טובה ונמשיך לשלב הבא".
באיחור של 6 נקודות וחלון אחד
נקווה שבקיץ היא תתרגם את הדיבורים למעשים ותתן לאליניב להחתים מאמן וצוות זר

שלח תגובה