אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: אלונה

שליחה על ידי oren2792 »

כדורגל זה עניין של מזל. נקודה. חיפה במשך עשור נראתה כמו פח אשפה, עשו לשחר יענקלך בכל מקום, שמו לו שלטים מול המשרד. ואז הוא זכה בלוטו (כמו אלונה) עם בכר. לקח שלוש אליפויות שם גול בפוקס בדקה ה90 ועלה לצמפיונס (מה שאצלנו טוני החטיא).

כולם מסתכלים על הניהול הדגול של חיפה ומזילים ריר. איזה שטויות. חיפה עכשיו בדרך למטה ואתם תראו את זה. כדורגל זה מזל ומחזוריות. תחת אלונה ותחת הניהול הזה אנחנו יכולים פעם בכמה שנים לקחת אליפות (לא יותר). לעזאזל, שנה שעברה היינו שחקן אחד מלקחת (אם במקום קלימלה היה מגיע זר יותר דומיננטי).

אז כל הבכיינים שאומרים שאלונה זה הגלגול החדש של אלי להב, שימשיכו לבכות. אני מודה לה על כל דקה שהיא במועדון (כולל דרך הניהול שלה), מקווה שתישאר כמה שיותר, אפילו אם זה אומר שכלום לא ישתנה. אני חוזר ואומר שכדורגל ישראלי זה משחק לוטו ועם אלונה אני יכול לפחות להרשות לעצמי כרטיס להגרלה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ran כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:58
חחח אני קורא תתגובות שלכם ואתם חיים באיזה עולם משלכם של פנטזיות והמצאות. בחיים שלי לא עבדתי בחברה שהקבוצה עבדה איתה. אין לי שום קשר למועדון וגם אם היה לטוב ולרע הייתי אומר את הביקורת שלי אם צריך. לעומתכם אני את הביקורת שלי אומר ומסביר, מנמק כמו שצריך גם בקטע של מה אסור או מה כדאי לעשות במקום. אתם לעומת זאת מכפישים על פארש ורוצים שרק נכיר טוב. תאמינו לי מכיר לאלונה את הטוב שעשתה אבל הטוב כרגע נגמר. יש לי אולי 20 תמונות עם אלונה מימים עברו, בשנים האחרונות מאז העונה ה4 של בכר מה שהיא עושה אלה בעיקר טעויות כרוניות שלא לומדים מהן. וכן לצערכם אני קצת יודע דברים שאתם לא בהכרח יודעים, וכן זה מדליק אותי קצת יותר מאחרים ויש מצב שאם הייתם במשבצת שלי הייתם נדלקים לא פחות. דבר אחד אתם יכולים להפסיק לחיות באשליות שלכם שיש לי משהו אישי נגד אלונה. בינתיים את השם שלי כולם מכירים, אני לא מתחבא מאחורי כינויים של גיבורי על, אני מגיב פה וגם בפייסבוק על בסיס קבוע עם שם גלוי, מי שמכיר אותי יודע שאני הולך אחרי הקבוצה בטוב וברע מאז שאני זוכר את עצמי ושכל מה שאני כותב הוא לחלוטין בלי שום אינטרס ושטויות. התאהבתם בהפכשות האישיות, היה לכם קל בתקופה האחרונה פה להרגיש שכולם בדעה שלכם, אבל התנהלות הזויה קשה להסתיר ועניין של זמן שהכל יתפוצץ. אותי מעניינת הקבוצה שלי שבחלק ניכר מהזמן שלי במהלך החיים הלך עליה ואם יש לי ביקורת אתם תשמעו אותה גם אם לא נוח לכם קצת בכיסא. בינתיים מה שמחשיד פה זה כל אותם משתמשים שמגנים בחירוף נפש ומוצאים כל תירוץ אפשרי לכל מהלך שגוי שהיא עושה. ושוב כל אותם המשתמשים האלה תחת כינויים ולא שמות. ביום שתחשפו שמות אני מוכן שתדברו על אינטרסים והמצאות. עד אז החשד הוא עליכם. מצטער כי פשוט מאתמול 95 אחוז מהקהל מדבר אחרת ורק אותם משתמשים פה ממשיכים באותו הכיוון. התאהבתם בבעלים יותר מאשר הקבוצה שלכם. הזיה.
אתה ממשיך לקשקש קישקושים בדרכך השחצנית והמתנשאת.
אין בך שום הכרת הטוב,אתה בגדול אדם שברגע שמישהו בא לך לא טוב אתה שורף אותו,קל מאוד לראות את זה.
שמות,כינויים ובילבולי מוח,זה פורמט הפורום ככה זה עובד ואם לא בא לך אל תגיב ואל תיכנס לקרוא.
אנחנו אוהבים את הקבוצה לא פחות ממך ולדעתי גם יותר זמן ממך בשביל לדעת להכיל דברים גם שאנחנו קצת פחות אוהבים מהלכים כאלה או אחרים אלה רואים את התמונה הגדולה.
אתה והחברים שלך התבלבלתם קצת ובטוחים שאתם אוהדי יובנטוס וביום שאלונה תלך אתה תבין מצויין כמה התבלבלת.
כפוי טובה כמוך לא נתקלתי מעולם,הזחלה של האוהדים.
בושה,פתאום התעוררת.
״חשוד״ הוא קורא לי החצוף הזה.
אם אני מעריך אותה אז כן אני חשוד.
אם אני זוכר עצמי יושב וכוסס ציפורניים ברכב שאני שומע רדיו דרום כדי לשמוע שהקבוצה נמכרה וניצלה אז כן אני חשוד וגאה בזה.
ביקורת עאלק,קשקשן
נערך לאחרונה על ידי Red Tiger ב 16 ספטמבר 2023, 18:20, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

oren2792 כתב:
16 ספטמבר 2023, 17:10
כדורגל זה עניין של מזל. נקודה. חיפה במשך עשור נראתה כמו פח אשפה, עשו לשחר יענקלך בכל מקום, שמו לו שלטים מול המשרד. ואז הוא זכה בלוטו (כמו אלונה) עם בכר. לקח שלוש אליפויות שם גול בפוקס בדקה ה90 ועלה לצמפיונס (מה שאצלנו טוני החטיא).

כולם מסתכלים על הניהול הדגול של חיפה ומזילים ריר. איזה שטויות. חיפה עכשיו בדרך למטה ואתם תראו את זה. כדורגל זה מזל ומחזוריות. תחת אלונה ותחת הניהול הזה אנחנו יכולים פעם בכמה שנים לקחת אליפות (לא יותר). לעזאזל, שנה שעברה היינו שחקן אחד מלקחת (אם במקום קלימלה היה מגיע זר יותר דומיננטי).

אז כל הבכיינים שאומרים שאלונה זה הגלגול החדש של אלי להב, שימשיכו לבכות. אני מודה לה על כל דקה שהיא במועדון (כולל דרך הניהול שלה), מקווה שתישאר כמה שיותר, אפילו אם זה אומר שכלום לא ישתנה. אני חוזר ואומר שכדורגל ישראלי זה משחק לוטו ועם אלונה אני יכול לפחות להרשות לעצמי כרטיס להגרלה.
זה רק מראה שאתה אוהד מספיק ותיק בשביל להעריך את מה שיש,בניגוד לילדי המנג׳ר היום שהתרגלו ליותר מדי טוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ran כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:58
חחח אני קורא תתגובות שלכם ואתם חיים באיזה עולם משלכם של פנטזיות והמצאות. בחיים שלי לא עבדתי בחברה שהקבוצה עבדה איתה. אין לי שום קשר למועדון וגם אם היה לטוב ולרע הייתי אומר את הביקורת שלי אם צריך. לעומתכם אני את הביקורת שלי אומר ומסביר, מנמק כמו שצריך גם בקטע של מה אסור או מה כדאי לעשות במקום. אתם לעומת זאת מכפישים על פארש ורוצים שרק נכיר טוב. תאמינו לי מכיר לאלונה את הטוב שעשתה אבל הטוב כרגע נגמר. יש לי אולי 20 תמונות עם אלונה מימים עברו, בשנים האחרונות מאז העונה ה4 של בכר מה שהיא עושה אלה בעיקר טעויות כרוניות שלא לומדים מהן. וכן לצערכם אני קצת יודע דברים שאתם לא בהכרח יודעים, וכן זה מדליק אותי קצת יותר מאחרים ויש מצב שאם הייתם במשבצת שלי הייתם נדלקים לא פחות. דבר אחד אתם יכולים להפסיק לחיות באשליות שלכם שיש לי משהו אישי נגד אלונה. בינתיים את השם שלי כולם מכירים, אני לא מתחבא מאחורי כינויים של גיבורי על, אני מגיב פה וגם בפייסבוק על בסיס קבוע עם שם גלוי, מי שמכיר אותי יודע שאני הולך אחרי הקבוצה בטוב וברע מאז שאני זוכר את עצמי ושכל מה שאני כותב הוא לחלוטין בלי שום אינטרס ושטויות. התאהבתם בהפכשות האישיות, היה לכם קל בתקופה האחרונה פה להרגיש שכולם בדעה שלכם, אבל התנהלות הזויה קשה להסתיר ועניין של זמן שהכל יתפוצץ. אותי מעניינת הקבוצה שלי שבחלק ניכר מהזמן שלי במהלך החיים הלך עליה ואם יש לי ביקורת אתם תשמעו אותה גם אם לא נוח לכם קצת בכיסא. בינתיים מה שמחשיד פה זה כל אותם משתמשים שמגנים בחירוף נפש ומוצאים כל תירוץ אפשרי לכל מהלך שגוי שהיא עושה. ושוב כל אותם המשתמשים האלה תחת כינויים ולא שמות. ביום שתחשפו שמות אני מוכן שתדברו על אינטרסים והמצאות. עד אז החשד הוא עליכם. מצטער כי פשוט מאתמול 95 אחוז מהקהל מדבר אחרת ורק אותם משתמשים פה ממשיכים באותו הכיוון. התאהבתם בבעלים יותר מאשר הקבוצה שלכם. הזיה.
אנחנו פה יום-יום. גם כשטוב, גם כשרע וגם כשלא קורה כלום.
אתה מגיע רק כאשר יש בלאגן, לכלוכים ורעל.

אז מי כאן החשוד?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oren2792 כתב:

מהמדויקים שנכתבו בימים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 18:09
אתה ממשיך לקשקש קישקושים בדרכך השחצנית והמתנשאת.
אין בך שום הכרת הטוב,אתה בגדול אדם שברגע שמישהו בא לך לא טוב אתה שורף אותו,קל מאוד לראות את זה.
שמות,כינויים ובילבולי מוח,זה פורמט הפורום ככה זה עובד ואם לא בא לך אל תגיב ואל תיכנס לקרוא.
אנחנו אוהבים את הקבוצה לא פחות ממך ולדעתי גם יותר זמן ממך בשביל לדעת להכיל דברים גם שאנחנו קצת פחות אוהבים מהלכים כאלה או אחרים אלה רואים את התמונה הגדולה.
אתה והחברים שלך התבלבלתם קצת ובטוחים שאתם אוהדי יובנטוס וביום שאלונה תלך אתה תבין מצויין כמה התבלבלת.
כפוי טובה כמוך לא נתקלתי מעולם,הזחלה של האוהדים.
בושה,פתאום התעוררת.
״חשוד״ הוא קורא לי החצוף הזה.
אם אני מעריך אותה אז כן אני חשוד.
אם אני זוכר עצמי יושב וכוסס ציפורניים ברכב שאני שומע רדיו דרום כדי לשמוע שהקבוצה נמכרה וניצלה אז כן אני חשוד וגאה בזה.
ביקורת עאלק,קשקשן
חייב להגיד שהפעם אני לא מסכים איתך ביג טיים.
השקעת יותר מדי טקסט ומחשבה בתגובה הזאת.
היה מספיק לכתוב קשקשן.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

oren2792 כתב:

חד משמעית.

גם למועדונים הכי מפוארים בעולם יש טעויות מקצועיות וניהוליות מסמרות שיער.
ריאל מדריד הגדולה והעשירה כבר שנים באובססיה על שחקן אחד, שנים שאין לה חלוץ מחליף והעונה אפילו לא חלוץ נורמלי אחד בסגל ואין ספק שזה עלה ויעלה להם בתארים.
ברצלונה שאמנם לקחה אליפות אבל עוד מתאוששת מכישלון כלכלי עצום שעלה להם באיבוד מסי ובהדחה מוקדמת מאירופה.
צ׳לסי שבמקום למנף את הזכייה שלה בצמפיונס לפני שנתיים איבדה שחקנים כמו רודיגר בחינם, כמו ג׳ורג׳יניו וקובאצ׳יץ בסכומים מצחיקים ובמקום זה שפכה מאות מיליונים על שחקנים שלא קרעו זוג נעליים.
יובנטוס ששלטה ביד רמה באיטליה והיום שוקעת במשבר כלכלי ומקצועי...

הכדורגל זה גלגל ואנחנו כבר במשך עשור במצב יציב מאוד מבחינה כלכלית. מבחינה מקצועית לא זזים מהטופ 3 בליגה, שלל תארים וקמפיינים גדולים באירופה, ולגבי ה״זאת כבר לא אותה אלונה״- רק נזכיר שקיץ אחד אחורה הוציאה למעלה מ-2.5 מיליון יורו על רכש,
וגם העונה נתנה יד לצוות המקצועי להחליף כמעט את כל מצבת הזרים.
אולי באמת צריך בעלים עם דרייב כמו של סגל או אברמוב.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

nitsande כתב:
16 ספטמבר 2023, 18:29
חייב להגיד שהפעם אני לא מסכים איתך ביג טיים.
השקעת יותר מדי טקסט ומחשבה בתגובה הזאת.
היה מספיק לכתוב קשקשן.
אשכרה בחיי

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

oren2792 כתב:

מסכים עם הרבה דברים פה, רק פחות עם עניין המזל.
צריך לעזור למזל.
הזלזול בחיפה לא במקום ויש לנו הרבה מה ללמוד מהניהול שם, כולל טיפוח מחלקת נוער שזוללת אליפויות ומטפחת כשרונות גדולים בקנה מידה ישראלי.
אני מבין לגמרי את התסכול והביקורת על מכירת שגיב, אבל לא מסכים בכלל להתקפות על אלונה ואלי והטמטום שחוגג ברשתות סביב זה.
ועוד משהו לאדון רן- יהיה יותר קל לעכל אותך אם לא היית מפציע ומלבה רק ברגעי משבר. תנקה מהנמר האדום את הסגנון הבוטה ותקשיב לתוכן דבריו ותנסה להפנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oren2792 כתב:

אתה קצת קצת מגזים אבל נזרום איתך.
כשהמזל דופק בדלת צריך לדעת לפתוח.
המזל דפק כמה פעמים בשנים האחרונות, ולא רק שלא פתחנו, גם נעלנו את כל החלונות והדלתות.
וזה כבר כתוצאה מהתנהלות קלוקלת, לא מזל ולא נעליים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שונא את המילה מזל ושונא לתלות בזה כישלונות. זה טיעון שנולד בשביל לברוח מאחריות

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 18:11
זה רק מראה שאתה אוהד מספיק ותיק בשביל להעריך את מה שיש,בניגוד לילדי המנג׳ר היום שהתרגלו ליותר מדי טוב.
ביציעים מסוף שנות ה80, ויודע שעכשיו (ובמשך עשור) אנחנו בתקופת הזוהר של המועדון ויש רק אדם אחד שאנחנו חייבים לו את כל הטוב הזה. אני בטוח שיש פה כמה מגיבים שיצעקו לברדה ״תתפטר״ עוד כמה תוצאות לא טובות, כי הם יחשבו שהוא הבעיה של הקבוצה. אני לא אבוא ואגיד ״זוכר את הימים בלאומית״ כי מה שהיה זה כבר מים מתחת לגשר, מה שאני כן אגיד הוא שיש קבוצות בליגה הזאת עם פוטנציאל הכנסות יותר גדול מב״ש (הפועל, בית״ר), ואני כן רואה מה קורה עם אותן קבוצות שאין להם אלונה (עם כל ״הניהול המחפיר״ שלה). אז תעשו לי טובה אם אני לא מתייחס לכל הרעילות הזאת כלפי ההנהלה.
יש מושג בנצרות שנקרא infallible שמתייחס לאפיפיור. אין מושג תואם בעברית, אבל הפירוש היא ״מישהו שהמילה שלו מעל לכל ביקורת״. אז מבחינתי (ורק מבחינתי), אלונה היא כמו האפיפיור. מה שהיא תגיד/תעשה אני מאחוריה 100%.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ForeverRed כתב:
16 ספטמבר 2023, 18:56
אתה קצת קצת מגזים אבל נזרום איתך.
כשהמזל דופק בדלת צריך לדעת לפתוח.
המזל דפק כמה פעמים בשנים האחרונות, ולא רק שלא פתחנו, גם נעלנו את כל החלונות והדלתות.
וזה כבר כתוצאה מהתנהלות קלוקלת, לא מזל ולא נעליים.
הטענה שהמזל דפק בדלת ולא פתחנו בגלל הניהול זה כמו ההוא שבוכה שאלוהים אף פעם לא נתן לו לזכות בלוטו אבל הוא אף פעם לא ממלא טופס. בלי אלונה, אתה אפילו לא בהגרלה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כמה צביעות כאן בקהילה.
איפה הייתם כשתקפו אותי אישית רק כי העברתי ביקורת על מה שהיום ברור כולם.
פתאום משתמשים שתקפו אותי כשטענתי שאין לנו דרך מתהפכים וגם מעבירים ביקורת אחרי המכירה של יחזקאל שהתפוצצה להם בפנים.
מציע לרן, פובראר רד וכל השאר שזוכים להתקפות מצד משטרת המחשבות (שמצד שני מנסים להתקרבן בעצמם, שיא השיאים) פשוט לעשות מה שעשיתי ולהפסיק לכתוב כאן עד שהמנהלים כאן יפסיקו לאיים ויתחילו להשעות/להעיף מכאן כאלה שמנסים בכל פעם להתסיס ולתקוף משתמשים אחרים על בסיס אישי רק כי הדעה שלהם שונה.
חג שמח ושנה טובה, נתראה כאן כשיהיה אפשר לכתוב את הדעה האישית בלי להיות מותקף אישית על ידי משטרת המחשבות.
את כל השאר נפגוש בגוש המעודד בכל מגרש בארץ כשנתמוך ונעודד בכל סיטואציה גם הכי חשוכה, לעולם לא תצעדי לבד הפועל באר שבע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oren2792 כתב:
16 ספטמבר 2023, 19:03
הטענה שהמזל דפק בדלת ולא פתחנו בגלל הניהול זה כמו ההוא שבוכה שאלוהים אף פעם לא נתן לו לזכות בלוטו אבל הוא אף פעם לא ממלא טופס. בלי אלונה, אתה אפילו לא בהגרלה.
אז בגלל שפעם היינו במקום נמוך זה אומר שאי אפשר לצפות לשיפור כשיש לך את האמצעים? הטיעון הכי רחוק מרוח ספורטיבית שיש

שלח תגובה