אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: אלונה

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה זה על המדף? חוגג דרש עליו יותר ממיליון יורו וקיבל את זה כששחר קיזז לו את החוב על שועה.
הוא היה שבר כלי בשנה שעברה והימור שחיפה יכלו לקחת כי גם בלעדיו יש להם קישור מצוין על הנייר.

לגבי מוחמד, הטעות הכי גדולה שלו הייתה ללכת לבית"ר. הוא היה חייב לברוח לאירופה בכל מחיר.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מערכת שתלויה באדם אחד היא מערכת חובבנית.
הכשלון הוא בימים שלאחר בכר, לאו דווקא בפיטורים עצמם.
שני הצדדים מיצו, יכול לקרות.

מקווה מאוד שהיא חושבת כבר חזק על העונה הבאה.
יש פה בסיס לא רע. עם מאמן וכמה חיזוקים במקומות הנכונים אפשר לעשות משהו, יש עם מה לעבוד.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

yedidel כתב:
18 ינואר 2022, 12:18
שומע את זה כל שנה על עלי מוחמד, מפה לשם הוא כבר בן 26.
בקמפיין האירופי שלהם לא ראיתי ממנו משהו מיוחד. לוקח את הובאן עליו בכל רגע נתון
אבל אין הובאן יותר, צריך משהו חדש.
אגב לי יש תחושה שאנדראה הולך להיות המשהו החדש הזה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:
18 ינואר 2022, 12:28
מערכת שתלויה באדם אחד היא מערכת חובבנית.
הכשלון הוא בימים שלאחר בכר, לאו דווקא בפיטורים עצמם.
שני הצדדים מיצו, יכול לקרות.

מקווה מאוד שהיא חושבת כבר חזק על העונה הבאה.
יש פה בסיס לא רע. עם מאמן וכמה חיזוקים במקומות הנכונים אפשר לעשות משהו, יש עם מה לעבוד.
1+

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

yedidel כתב:
18 ינואר 2022, 12:18
שומע את זה כל שנה על עלי מוחמד, מפה לשם הוא כבר בן 26.
בקמפיין האירופי שלהם לא ראיתי ממנו משהו מיוחד. לוקח את הובאן עליו בכל רגע נתון
חורש את המרכז, אי אפשר להוציא לו כדור, אבל נעדר מהשליש הקדמי ולכן הוא עדיין בארץ.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:
18 ינואר 2022, 11:09
איזה טעות הוא עשה אצלנו אחי?
לא הצליח להביא אליפות עם אנחל קאריו, נאור סבג וגל לוי?
אוו שמעון, אל תשכתב את ההיסטוריה.
בכר ביום שאחרי טוני נראה כמו עוד מאמן בליגה ויש שיאמרו שגם בחיפה, ההבדל בינו ובין בלבול זה עומר אצילי בינואר.

לפני קריו ונאור סבג, הוא ביקש וקיבל את סבע והאסלביינק, את סאבו, את המגן השמאלי שהגיע ושוחרר חודש אחרי בטרייד, את בן בסט, את עזרא ועוד כל מיני שחקנים מוזרים שספק הגיעו דרכו וספק על ראשו.

בסגל היו גם מליקסון, אוגו, ויטור, ביטון, שהר ועוד. זה לא שהוא אימן את הפועל רעננה.

אין לי כוונה להקטין אותו, הוא מאמן ענק, אבל אני רוצה לראות את שומכאר עושה סיבוב גם ב-230 קמ"ש בסקודה פאביה, בפרארי ברור לנו שהוא יודע.

בינתיים, הוא נהנה תמיד משני דברים;
סגלים כמעט מוכנים שדורשים כיוון פרונט וקבוצות כמעט מחוברות שדורשות אימון אמיתי. במבחנים האלו הוא הצליח, באחרים קצת פחות.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Totti כתב:
18 ינואר 2022, 21:17
בכר ביום שאחרי טוני נראה כמו עוד מאמן בליגה ויש שיאמרו שגם בחיפה, ההבדל בינו ובין בלבול זה עומר אצילי בינואר.

לפני קריו ונאור סבג, הוא ביקש וקיבל את סבע והאסלביינק, את סאבו, את המגן השמאלי שהגיע ושוחרר חודש אחרי בטרייד, את בן בסט, את עזרא ועוד כל מיני שחקנים מוזרים שספק הגיעו דרכו וספק על ראשו.

בסגל היו גם מליקסון, אוגו, ויטור, ביטון, שהר ועוד. זה לא שהוא אימן את הפועל רעננה.

אין לי כוונה להקטין אותו, הוא מאמן ענק, אבל אני רוצה לראות את שומכאר עושה סיבוב גם ב-230 קמ"ש בסקודה פאביה, בפרארי ברור לנו שהוא יודע.

סגלים כמעט מוכנים שדורשים כיוון פרונט וקבוצות כמעט מחוברות שדורשות אימון אמיתי. במבחנים האלו הוא הצליח, באחרים קצת פחות.
הוכיח את עצמו גם בקרית שמונה עם סגל של חקלאים ופליטים מלבנון. עזוב, מאמן אדיר שבדרך לקחת אליפות חמישית בשבע עונות.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Totti כתב:

בדיוק. ברגע שעומדים לרשות בכר כלים איכותיים (ביחס לליגה) שרצים ביחד כמה עונות הוא יהיה הגרוש ללירה. כל זה בעזרת עבודת אימון ברמה גבוהה מאוד (אמנם עם צוות שמלבד וייזינגר אין שם יותר מדי), וניהול חדר הלבשה בצורה נהדרת. גם בחיפה הוא ייבחן מה יקרה כשתחושת השובע תגיע. לא בטוח אם זה בדיוק הניסוח אך עלתה פה אמירה בסגנון בכר יעשה בחיפה שושלת כמו אצלנו, במילה אחת- פחח

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

משהו השתנה בבכר שכל כך אהבנו והערצנו. אני זוכג אותו כאישיות קרה כקרח. ראיונות שלו בסוף משחק שמו את כל האמת בפנים. תמיד דיבר על הקבוצה שלו בביקורתיות הנדרשת בלי להתייחס ליריבה ובלי משפטים כמו "מחצית שהיתה צריכה להסתיים ב4-5 אפס". בכר שהכרנו לא היה אומר בחיים לשופט במחצית "בושה וחרפה, הרסתם את המשחק" כשהוא מוביל, כן....
מאמן מעולה (למרות שעדיין לא הייתי נותן לו להביא שחקן לקבוצה שלי), טקטיקן בחסד אבל קצת ירד לי ממנו, מאכזב
וכל זה מבלי שהתייחסתי לאיך שהקבוצה שלו התנהגה במחצית השנייה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Totti כתב:

ביקש את סבע, ולקחו לו אותו בינואר...
ביקש גם את שטקוס כשוער וקיבל חרא יווני על הראש.
חשוב להגיד גם את זה.

נכשל עונה אחת אחרי 3 אליפויות, אירופה וגביע בק"ש. מותר לו.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

ברק בכר מאמן טוב, אבל הוא כולה מצליח בביצה המקומית.
מכבי חיפה לא הגיעה לפליאוף אלופות ולא ליגה האירופאית.
היא דורסנית לליגה שלנו, אך חלשה ממכבי של הצמפיונס/אירופאית באופן קבועה ומול ב"ש שהגיעה לאירופה.
האליפויות בארץ זה כלום ושום דבר, הם כישלון באירופה ושם מסתכלים.

אני מאמין שבצ'כיה ועוד מדינות באירופה מכירים אותנו כמי שניצחו כמעט את כל המפלצות הצ'כיות מאשר את חיפה.
בטח שבאירופה מכירים את מכבי לא פחןת.

פשוט תעצרו פה, אתם מגזימים הכדורגל כאן הוא לא אמיתי,
בעולם היריבות בליגות המקומיות הרבה יותר איכותיות.
הכדורגל פה הוא חובבני.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
18 ינואר 2022, 21:50
ביקש את סבע, ולקחו לו אותו בינואר...
ביקש גם את שטקוס כשוער וקיבל חרא יווני על הראש.
חשוב להגיד גם את זה.

נכשל עונה אחת אחרי 3 אליפויות, אירופה וגביע בק"ש. מותר לו.
גם כשסבע היה פה חצי עונה בכר לא ידע להשתמש בו, גם אם קלופ היה על הקווים היו מוכרים את סבע בשביל 4.5 מיליון יורו. הדבר האחרון שבכר יכול להתלונן עליו זה הכלים שהוא קיבל, אלונה נתנה לו כרטיס אשראי בלי מסגרת והוא שרף מיליונים על שחקנים כמו זריהן,אוחנה,אורן ביטון,האסלביינק… ועוד מאות אלפים שהלכו לפיצויים לבלופים שהנחית פה.
זה באמת משהו שבכר לא יכול לפצות עליו פה. מותר להיכשל כמובן והפרידה באותה תקופה הייתה במקום גם אם היום אנחנו לומדים על בשרנו כמה חסר פיגורה כמוהו על הקווים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oshri26 כתב:
18 ינואר 2022, 21:56
ברק בכר מאמן טוב, אבל הוא כולה מצליח בביצה המקומית.
מכבי חיפה לא הגיעה לפליאוף אלופות ולא ליגה האירופאית.
היא דורסנית לליגה שלנו, אך חלשה ממכבי של הצמפיונס/אירופאית באופן קבועה ומול ב"ש שהגיעה לאירופה.
האליפויות בארץ זה כלום ושום דבר, הם כישלון באירופה ושם מסתכלים.

אני מאמין שבצ'כיה ועוד מדינות באירופה מכירים אותנו כמי שניצחו כמעט את כל המפלצות הצ'כיות מאשר את חיפה.
בטח שבאירופה מכירים את מכבי לא פחןת.

פשוט תעצרו פה, אתם מגזימים הכדורגל כאן הוא לא אמיתי,
בעולם היריבות בליגות המקומיות הרבה יותר איכותיות.
הכדורגל פה הוא חובבני.
אז עכשיו ניקח מאמן אדיר ונקטין כי פה זה לא אירופה
כששחטנו את הליגה הוא היה עוד מאמן וזהו? או רק עכשיו כשהוא בחיפה
וגם הליגה המביכה הזאת הייתה מביכה גם בשושלת אבל זה לא הפריע לאף אחד פה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גיא חניה כתב:
18 ינואר 2022, 21:38
הוכיח את עצמו גם בקרית שמונה עם סגל של חקלאים ופליטים מלבנון. עזוב, מאמן אדיר שבדרך לקחת אליפות חמישית בשבע עונות.
בעונה היחידה שהיה לו יריב על הקווים, הוא חטף נוקאאוטים מביכים, כולל כמה תבוסות.
מאז איביץ, הוא מאמן נגד רוני לוי, עוזרי מאמן הולנדים ושאר ירקות.

שלח תגובה