אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: אלונה

שליחה על ידי red ultras »

hb7 כתב:
18 ינואר 2022, 23:25
איך המאמן הספרדי שלנו בנוער?שווה משהו?או חלש כמו הנוער
ואללה עזב היום. החתימו במקומו את אורי דוד שפוטר ממכבי ת״א.

סמל אישי של משתמש
red ultras

eitam כתב:
18 ינואר 2022, 23:21
בכר מאמן על בפרופורציות מקומיות אבל לפעמים דברים טובים פשוט נגמרים. לא יודע אם היה אפשר להימנע מהפרידה אבל זה כבר באמת לא משנה.
צריך לחשוב על ה"בכר" הבא שלנו ולדעתי האישית הכי קרוב אליו הוא רן בן שמעון
בכר מאמן מצויין. אבל הבעיה פה היא הרבה יותר מורכבת.. אין היצע של מאמנים בכדורגל הישראלי. זה אותם 15-20 מאמנים שכבר 20 שנה משחקים משחק הכסאות.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

red ultras כתב:
18 ינואר 2022, 23:29
בכר מאמן מצויין. אבל הבעיה פה היא הרבה יותר מורכבת.. אין היצע של מאמנים בכדורגל הישראלי. זה אותם 15-20 מאמנים שכבר 20 שנה משחקים משחק הכסאות.
בדיוק בגלל זה אסור להחתים בשביל להגיד החתמנו (כמו שעשינו עם רוני לוי). אם אין את מה שאתה חם עליו תהמר משוגע. אנחנו הרי לא נרד לפלייאוף תחתון ולא נרד ליגה. אין הבדל בין מקום חמישי לשמיני ועל כן אין לך מה להפסיד

סמל אישי של משתמש
red ultras

eitam כתב:
18 ינואר 2022, 23:45
בדיוק בגלל זה אסור להחתים בשביל להגיד החתמנו (כמו שעשינו עם רוני לוי). אם אין את מה שאתה חם עליו תהמר משוגע. אנחנו הרי לא נרד לפלייאוף תחתון ולא נרד ליגה. אין הבדל בין מקום חמישי לשמיני ועל כן אין לך מה להפסיד
לא יודע למה אתה מתכוון ב״תהמר משוגע״
אני חושב שהגיע הזמן שנבין שכרגע רק מאמן זר יוכל
להחזיר אותנו לימים היפים. ואם כבר אז כדאי שתהיה לו חצי עונת התאקלמות ללמוד את הליגה, היריבות, הסגל ואולי אפילו להציל את העונה הנוכחית.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

eitam כתב:
18 ינואר 2022, 23:45
אל תהיה בטוח בזה שלא נירד ליגה אף פעם
חס ושלום טפו טפו טפו
אבל אסור לפתוח פה לשטן

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

red ultras כתב:
18 ינואר 2022, 23:51
לא יודע למה אתה מתכוון ב״תהמר משוגע״
אני חושב שהגיע הזמן שנבין שכרגע רק מאמן זר יוכל
להחזיר אותנו לימים היפים. ואם כבר אז כדאי שתהיה לו חצי עונת התאקלמות ללמוד את הליגה, היריבות, הסגל ואולי אפילו להציל את העונה הנוכחית.
כמובן שבהנחה שמאמן זר לא נלקח בחשבון כרגע (מאמין שבעיקר מסיבות כלכליות) אתן דוגמא: הייתי מביא את אופיר חיים לפני שמביא את ניר קלינגר/לוזון/ מימר/ אלישע/ שקר כלשהו...

סמל אישי של משתמש
red ultras

eitam כתב:
19 ינואר 2022, 00:11
כמובן שבהנחה שמאמן זר לא נלקח בחשבון כרגע (מאמין שבעיקר מסיבות כלכליות) אתן דוגמא: הייתי מביא את אופיר חיים לפני שמביא את ניר קלינגר/לוזון/ מימר/ אלישע/ שקר כלשהו...
אני אגיד לך משהו, עם כל הכבוד והאהבה ששמורה לאופיר חיים אלונה לא תתן לו ״להתגלח על הזקן״ שלנו. אם יחתום כאן מאמן כמו אופיר לפני שהוכיח בקבוצה אחרת שיש בו משהו אחר, זה יהיה עם סגל בסגנון שאבוקסיס קיבל. אני מאמין שאלונה מבינה שהפתרון נמצא מעבר לים. יכול להיות שהיא תעשה קודם ניסיון עם רן בן שמעון (ניסיון שעדיף לדלג עליו כרגע) או תנסה להנחית פיגורה כמו גרנט. אבל שנה שנתיים שלוש זה יהיה חייב לקרות. חיים סילבס לא יהפוך לקלופ וקלינגר לא לנגלסמן.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

red ultras כתב:
19 ינואר 2022, 00:20
אני אגיד לך משהו, עם כל הכבוד והאהבה ששמורה לאופיר חיים אלונה לא תתן לו ״להתגלח על הזקן״ שלנו. אם יחתום כאן מאמן כמו אופיר לפני שהוכיח בקבוצה אחרת שיש בו משהו אחר, זה יהיה עם סגל בסגנון שאבוקסיס קיבל. אני מאמין שאלונה מבינה שהפתרון נמצא מעבר לים. יכול להיות שהיא תעשה קודם ניסיון עם רן בן שמעון (ניסיון שעדיף לדלג עליו כרגע) או תנסה להנחית פיגורה כמו גרנט. אבל שנה שנתיים שלוש זה יהיה חייב לקרות. חיים סילבס לא יהפוך לקלופ וקלינגר לא לנגלסמן.
אחי, גם ביוון יש "קלינגר" ולאוסטריה יש "מימר" משלה. אפשר למצא גם "סילבסים" בצרפת ו"לוזונים" בסרביה.
ההבדל שלהביא משם "סילבס" עולה הרבה יותר. אם אין לך מאמן שעקבת אחריו ואתה מכיר אותו, אל תביא!

סמל אישי של משתמש
red ultras

eitam כתב:
19 ינואר 2022, 00:24
אחי, גם ביוון יש "קלינגר" ולאוסטריה יש "מימר" משלה. אפשר למצא גם "סילבסים" בצרפת ו"לוזונים" בסרביה.
ההבדל שלהביא משם "סילבס" עולה הרבה יותר. אם אין לך מאמן שעקבת אחריו ואתה מכיר אותו, אל תביא!
זה ברור שלכל ליגה יש את הקלינגר שלה. ועדיין, כשאתה לוקח ליגה (שלנו) שהיא אפילו לא טופ 15 באירופה. יש מצב שהקלינגר ההולנדי לוקח כאן אליפות. המבחר הרבה יותר גדול, ויש הרבה יותר אפשרויות. זה כמו לומר שגם ללגיה ורשה יש את התומר יוספי שלה. מה שלא מספיק טוב לליגות דרג ג׳ באירופה יכול להיות זהב עבור ליגות דרג ח׳. קח לדוגמה את אוסקאר גרסייה, לקח אליפות במכבי, עבר לברייטון ונכשל. אחר כך לקח אליפות עם זלצבורג ואז עבר לסלטה ויגו ונכשל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

red ultras כתב:
19 ינואר 2022, 00:20
איזה מהנסיונות של רב״ש במועדונים הגדולים (מכבי תא, הפועל ת״א, ביתר ירושלים) הלא מוצלחים גורמים למישהו לחשוב שהוא יכול במועדון לחוץ?
ובשל הישגיו המקצועיים במועדונים אלו הוא עולה כמועמד כי?

סמל אישי של משתמש
red ultras

sumsum כתב:
19 ינואר 2022, 01:33
איזה מהנסיונות של רב״ש במועדונים הגדולים (מכבי תא, הפועל ת״א, ביתר ירושלים) הלא מוצלחים גורמים למישהו לחשוב שהוא יכול במועדון לחוץ?
כתבתי שלדעתי עדיף לוותר על הניסיון הזה.
אבל מכיוון שכולנו מכירים את הנפשות הפועלות ויודעים, שגם בשנה שעברה, עוד לפני רוני לוי - אלונה מאוד רצתה שיגיע.. אז לא אתפלא

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

sumsum כתב:
19 ינואר 2022, 01:33
הפעם אחרונה שהפועל ת"א שיחקה כדורגל טוב זה היה תחתיו, האוהדים שלהם אז לא הפנימו שהם לא קבוצה לאליפות כי הבעלים שלהם פירקו אותם.
נראה לי שנה אחרי שעזב הם בכלל ירדו ליגה.

בייתר אני לא זוכר אותו שם אבל מתי בייתר באמת הייתה קבוצה לאליפות?

במכבי לא נתנו לו צ'אנס ובחיפה הוא נכשל.

כל הזמן מציגים את החוסר הצלחה שלו אבל לא מגדירים מהי הצלחה. האם אחת הקבוצות שלו למעט מכבי הייתה אמורה להביא אליפות באמת? נבנתה לאליפות?

עשר שנים אחרונות בכר הישראלי היחידי שזכה באליפות, אין בכר אז או זר או מי שמציג את הכדורגל שאנחנו הכי רוצים לראות פה ולכן לא מימר, קלינגר, רוני לוי וכו'.

גם לקשטן וגרנט היו הרבה עונות שלא לקחו אליפות.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא אוהב אותו
סגנון יפה, אבל בכיין כמו קלינגר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

red guy כתב:
19 ינואר 2022, 08:31
הפעם אחרונה שהפועל ת"א שיחקה כדורגל טוב זה היה תחתיו, האוהדים שלהם אז לא הפנימו שהם לא קבוצה לאליפות כי הבעלים שלהם פירקו אותם.
נראה לי שנה אחרי שעזב הם בכלל ירדו ליגה.

בייתר אני לא זוכר אותו שם אבל מתי בייתר באמת הייתה קבוצה לאליפות?

במכבי לא נתנו לו צ'אנס ובחיפה הוא נכשל.

כל הזמן מציגים את החוסר הצלחה שלו אבל לא מגדירים מהי הצלחה. האם אחת הקבוצות שלו למעט מכבי הייתה אמורה להביא אליפות באמת? נבנתה לאליפות?

עשר שנים אחרונות בכר הישראלי היחידי שזכה באליפות, אין בכר אז או זר או מי שמציג את הכדורגל שאנחנו הכי רוצים לראות פה ולכן לא מימר, קלינגר, רוני לוי וכו'.

גם לקשטן וגרנט היו הרבה עונות שלא לקחו אליפות.
עובדות:
במכבי תא קיבל משניידר תקציב אדיר שקנה את הקבוצה ונכשל.
בהפועל תא קיבל תקציב אדיר ועם עומר דאמרי בכושר שיא ונכשל.
במכבי חיפה לא אימן ובביתר י״ם נכשל.
רן בן שמעון הוא בעיקר יח״צ ובגדול הצליח רק בקריית שמונה וזה בעונה השלישית.

E26

שליחה על ידי E26 »

רבש זה גרסא אינטילגנטית של קלינגר.
זה נבלה וההוא טרפה.
בישראל אין מאמנים טובים נקודה סימן קריאה

שלח תגובה