אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: אלונה

שליחה על ידי simply-red »

חסר לנו חלוץ עם מספרים
הולאנד בא לנו בול..

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

מעניין אם עלינו למקום 2 בטבלת הבעלים העשירים (עד כה שחר היה בעל הון גדול יותר מהברקתים)?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

עיקרי הדברים של אלונה בראיון הערב לרדיו דרום:

"חזרתי עם המון אנרגיות. חזרתי במאה אחוז להחזיר את המועדון למקום שהוא צריך להיות שם, להיאבק על כל התארים".

על אסי רחמים: "הייתי שמחה אם אסי היה נשאר, אבל הוא קיבל את ההחלטה שלו ואני מכבדת אותו. יש לי כמה רעיונות, עוד אין לי החלטה סופית לגבי המחליף שלו".

היכולות של אקולטסה? "אקולטסה סבל מפציעה והוא לאט לאט חוזר, זה לא קל לו. אנחנו יודעים שיש לו את הכישרון ואני מקווה שבקרוב הוא יחזור להוכיח לעצמו ולנו את היכולות שלו על המגרש".

על ז'וסוואה: "ז'וסוואה מאוד אוהב את המועדון, היו לו הצעות הרבה יותר טובות מבחינה כלכלית והוא החליט להישאר".
"עשיתי סטטיסטיקה וז'וס הוא השחקן בכל הליגות באירופה שעוברים עליו הכי הרבה עבירות במשחק.
כל המאמנים נותנים הוראה לשחקנים שלהם לנסות להוציא אותו משיווי משקל, השופטים חייבים להגן עליו".
"כששחקן חוזר מהרחקה ומקבל צהוב שני הזוי וכמו כן גם חאתם ששופט בחדר ממוזג פסל לו גול חוקי למהדרין, שלא התפלאו ששחקנים מתפוצצים. גם שחקנים הם בני אדם".

העזיבה של אבוקסיס: "יש לי המון מילים טובות לומר על יוסי אבוקסיס, הבעיה שלי היא עם הדרך שהוא בחר לעזוב ודברים שהוא אמר בצורה לא מכובדת".

הנוער של המועדון: "המדיניות שלנו להעלות שחקנים מהנוער כמובן אם הם תואמים לרמה. זה לא סותר את השאיפות שלנו כמועדון, להפך נשמח שיהיו כמה שיותר שיעזרו למטרות האלה. אין לי ספק שמאור מליקסון יקח את התפקיד שלו בשתי ידיים כמו שהוא יודע לעשות וכולנו נרוויח מכך".

על השאיפות והמטרות לעתיד:
"אני מאמינה שנצטרך סבלנות לבנות קבוצה חדשה, זה לא יקרה מיד".
"התקציב של הפועל באר שבע בעונה הבאה יהיה מכובד. התקציבים שהיו לפני שנתיים שלוש לא יחזרו, אני חושבת שהקורונה כלכלית עדיין פה וגם תהיה פה בשנה הבאה ועוד שנתיים".
"אני פה במאה אחוז, אבל הקבוצה על המדף כבר שמונה חודשים ולא קיבלנו הצעה ממשית. כל עוד אני פה אני אתן את כל כולי בשביל המועדון".

"אני אוהבת את המועדון ומחוברת למועדון, אני אוהבת את האנשים בעיר הזו ואני אעשה הכל כדי שהמועדון הזה יהיה בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי".

"המטרה שלנו לעונה הזאת היא אירופה. אני מאמינה שכולם מחוייבים ויעשו כל מאמץ כדי להגיע לשם".
האם בעונה הבאה הפועל באר שבע תחזור להסתכל למכבי חיפה ומכבי ת"א בלבן של העניים? "כן, זו המטרה לחזור ולהציג כדורגל טוב ואיכותי ולהתמודד על כל התארים".

על החזרה של הקהל: "לבוא לטרנר ולשמוע את האוהדים שלנו, בבית שלנו, במבצר שלנו דוחפים את הקבוצה, זו הייתה חוויה מרגשת שהתגעגענו אליה מאוד".

סמל אישי של משתמש
AG77
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי AG77 »

מתי יגיע המראיין שישאל שאלות קצת יותר קשות לגבי ההשקעה בנוער, הסיבה לביטול ההסכם עם אתלטיקו, מערך מקצועי תומך, התערבות ברכש (ספורי, סטו, אנסטיס וכדומה).
שלא תבינו אותי לא נכון, זה מעולה שהיא חזרה ולא נראה לי שיש לנו אלטרנטיבה יותר טובה ממנה כרגע, אבל אלו שאלות שצריכות להישאל. את התשובות לשאלות ששואלים אותה כל מכור ממוצע לקבוצה יכול לענות ולדייק בערך ב 90%.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

AG77 כתב:
23 מרץ 2021, 01:09
מתי יגיע המראיין שישאל שאלות קצת יותר קשות לגבי ההשקעה בנוער, הסיבה לביטול ההסכם עם אתלטיקו, מערך מקצועי תומך, התערבות ברכש (ספורי, סטו, אנסטיס וכדומה).
שלא תבינו אותי לא נכון, זה מעולה שהיא חזרה ולא נראה לי שיש לנו אלטרנטיבה יותר טובה ממנה כרגע, אבל אלו שאלות שצריכות להישאל. את התשובות לשאלות ששואלים אותה כל מכור ממוצע לקבוצה יכול לענות ולדייק בערך ב 90%.
בדרך כלל לפני ראיון עושים תיאום ציפיות, כנראה היא לא מעוניינת שישאלו אותה שאלות כאלה
נערך לאחרונה על ידי Noam98 ב 23 מרץ 2021, 09:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

Noam98 כתב:
23 מרץ 2021, 09:25
בדרך כלל לפני ראיון עושים תיאום ציפיות, כנראה היא לא מעוניינת שישאלו אותה שאלות כאלה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

AG77 כתב:
23 מרץ 2021, 01:09
למה מה היא רצה לראשות הממשלה? שאלות קשות..
יש זמן לפעמים לסתום את הפה ולהגיד תודה,יש עת לכל דבר.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

מוחמד עלי בדרך החוצה מבית"ר

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

:רעשן:
red bend כתב:
23 מרץ 2021, 19:19
כנה ידרשו עליו? הוא שווה את הסכומים?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

red bend כתב:
23 מרץ 2021, 19:19
אם יש באמת אפשרות ללכת על ניר ביטון אז מעדיף לשמור את העמדה הזאת של הזר.
אם אין והוא באמת על המדף במחיר ריאלי שווה לקחת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
23 מרץ 2021, 20:19
בכלל לא אותו סוג של שחקן. עלי מוחמד זה בול מה שחסר לך בין בריירו לז׳וס

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

red guy כתב:
23 מרץ 2021, 20:19
ניר אחורי מידי שזה התפקיד של בריירו מוחמד תוקף יותר.
אני דוקא מעדיף את שמיר על מוחמד

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אנחנו מחפשים מספרים מהקישור ומוחמד לא האיש. חייבים לחםשבנרות תואך ראדי. הזוי שלא מצאו עדיין כזה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:
24 מרץ 2021, 07:48
אנחנו מחפשים מספרים מהקישור ומוחמד לא האיש. חייבים לחםשבנרות תואך ראדי. הזוי שלא מצאו עדיין כזה
ז'וסוואה על תקן ראדי, אנחנו צריכים קשר אמצע כמו הובאן שייתן מספרים אבל איזון הגנתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מספרים זה גם חילוצי כדור
חייב מישהו שיעזור לבאריירו

שלח תגובה